2024. Május 06. - 16:16:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498671 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2012. Május 08. - 22:44:38
Válasz #6510
Nem elérhető

Rango


Sziasztok! A következő cuccok vannak a birtokomban,12 hétre tervezem a kúrát plusz a levezetés, ezekből állna a kúra:
-Danabol DS 200 szem
-Sustanon 250 (Organon) 36 ampulla
-Nandrolone Decanoat (Norma) 30 ampulla
-GHRP6 6 ampulla
Levezetéshez 15000 IU HCG, 30 szem Tamoxifen, 100 szem Proviron
Hetente 2 ampulla Susta és 2 ampulla Nandrolone, a GHRP6 pedig minden nap, napi 3x szurva...A kérdésem hogy miként állítsam össze a kúrát,hogy vezessem fel mit mikor kezdjek el, illetve a kúra vége felé mit mikor hagyjak el. Ez lenne az első injekciós kúrám(persze van benne szemes is ugye, de az nem sokat nyom a lattba úgy érzem:) Előre is köszi a válaszokat!


Ha a sustán a Batch No 630687XV és nagyon híg az olaj, tényleg nyugodtan dobd ki..

2012. Május 08. - 22:51:25
Válasz #6511
Nem elérhető

bimmerman


a susit birod minden másnap akor majd elég jól odabasz,vagy akár 3 naponta.. a dekát elég lessz heti 2x. Hány mgt szándékozol tolni?

Így szándékozom a kúrát végig vinni:
1 hét: napi 30 mg Danabol
2 hét: napi 40 mg Danabol
3 hét: napi 50 mg Danabol
3-4-5-6-7 hét: 3 naponta 1 ml susta+2 mili deca összeszívva, 6 héten elhagyom a Danát
8-9-10 hét: 2 naponta 1ml susta, minden harmadik susta összeszívva 2 ml dekával
11-12hét: 3 naponta 1 ml susta és csak 6 naponta a 2ml deca
lecezetésben minden héten 5000 IU HCG, napi 1 szem Tamoxi, 2 szem proviron

2012. Május 08. - 22:55:49
Válasz #6512
Nem elérhető

bimmerman


100 szem provi nem lessz elég.. a kúra közben nyomjad reggel este 1x1 minden nap..
A Sután a Batch No. 520257XV  Łł=

2012. Május 08. - 23:21:20
Válasz #6513
Nem elérhető

dbr


a susit birod minden másnap akor majd elég jól odabasz,vagy akár 3 naponta.. a dekát elég lessz heti 2x. Hány mgt szándékozol tolni?

Így szándékozom a kúrát végig vinni:
1 hét: napi 30 mg Danabol
2 hét: napi 40 mg Danabol
3 hét: napi 50 mg Danabol
3-4-5-6-7 hét: 3 naponta 1 ml susta+2 mili deca összeszívva, 6 héten elhagyom a Danát
8-9-10 hét: 2 naponta 1ml susta, minden harmadik susta összeszívva 2 ml dekával
11-12hét: 3 naponta 1 ml susta és csak 6 naponta a 2ml deca
lecezetésben minden héten 5000 IU HCG, napi 1 szem Tamoxi, 2 szem proviron

Már az első héten mehetne a szuri pl, csütörtök, de a 2 héten már rendesen.. A dekát toljad a 13 hétig legalább ha már tolod, a susit meg a 15 hétig.. A visszaálitásra kicsit nagyobb hangsúlyt kellene fektetned, napi 1 szem Tamox nem lessz elég.. Mivel dekát használsz agreszivebb viszaálitásra lessz szükséged, pl napi 40-60mg Tamox, a 2 szem provi, és az 5000 IU HCG-t feloszthatod 2 részre hetente vagy akár 3 reszre, minden 2-3 nap. De ha túlnyomod a HCG-t attól is gynód lehet..

2012. Május 09. - 07:14:37
Válasz #6514
Nem elérhető

Kamagraking


5000 egyseg hcg baromi sok egyszerre,raadasul 3x 
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2012. Május 09. - 08:41:26
Válasz #6515
Nem elérhető

kalibra


Sziasztok! A következő cuccok vannak a birtokomban,12 hétre tervezem a kúrát plusz a levezetés, ezekből állna a kúra:
-Danabol DS 200 szem
-Sustanon 250 (Organon) 36 ampulla
-Nandrolone Decanoat (Norma) 30 ampulla
-GHRP6 6 ampulla
Levezetéshez 15000 IU HCG, 30 szem Tamoxifen, 100 szem Proviron
Hetente 2 ampulla Susta és 2 ampulla Nandrolone, a GHRP6 pedig minden nap, napi 3x szurva...A kérdésem hogy miként állítsam össze a kúrát,hogy vezessem fel mit mikor kezdjek el, illetve a kúra vége felé mit mikor hagyjak el. Ez lenne az első injekciós kúrám(persze van benne szemes is ugye, de az nem sokat nyom a lattba úgy érzem:) Előre is köszi a válaszokat!


Ha a sustán a Batch No 630687XV és nagyon híg az olaj, tényleg nyugodtan dobd ki..

Nálunk ez a Batch No teljesen jól működik...az átlagosnál hígabb, de nem "lötyögős" olajjal.

2012. Május 09. - 09:56:16
Válasz #6516
Nem elérhető

RsLeo


a nandrolon gynot a progeszteronos aktivitás okozza. anti-ösztrogén nem használ neki.

2012. Május 09. - 17:37:56
Válasz #6517
Nem elérhető

Rango


Sziasztok! A következő cuccok vannak a birtokomban,12 hétre tervezem a kúrát plusz a levezetés, ezekből állna a kúra:
-Danabol DS 200 szem
-Sustanon 250 (Organon) 36 ampulla
-Nandrolone Decanoat (Norma) 30 ampulla
-GHRP6 6 ampulla
Levezetéshez 15000 IU HCG, 30 szem Tamoxifen, 100 szem Proviron
Hetente 2 ampulla Susta és 2 ampulla Nandrolone, a GHRP6 pedig minden nap, napi 3x szurva...A kérdésem hogy miként állítsam össze a kúrát,hogy vezessem fel mit mikor kezdjek el, illetve a kúra vége felé mit mikor hagyjak el. Ez lenne az első injekciós kúrám(persze van benne szemes is ugye, de az nem sokat nyom a lattba úgy érzem:) Előre is köszi a válaszokat!


Ha a sustán a Batch No 630687XV és nagyon híg az olaj, tényleg nyugodtan dobd ki..

Nálunk ez a Batch No teljesen jól működik...az átlagosnál hígabb, de nem "lötyögős" olajjal.

Akkor abból is van jó, én még decemberben fürödtem be vele...ilyen játék ez. Ami bevált abból be kell vásárolni, ha van pénze az embernek. Ezért a következő kúrám alapja újra Induject lesz  :)


2012. Május 10. - 09:23:08
Válasz #6518
Nem elérhető

Rebel


Hali!

A NPP-is tárolódik a zsírszövetben mint a Deca?
Gyanítom,hogy igen mert elkezdtem keményen diétázni tisztán,s úgy érzem magam  mint az előző NPP-T.propi kúrám első heteiben.Kicsit vizesedek-kerekedek .

2012. Május 10. - 10:03:22
Válasz #6519
Nem elérhető

Maszat


Hali!

A NPP-is tárolódik a zsírszövetben mint a Deca?
Gyanítom,hogy igen mert elkezdtem keményen diétázni tisztán,s úgy érzem magam  mint az előző NPP-T.propi kúrám első heteiben.Kicsit vizesedek-kerekedek .

A nandrolone már csak nandrolone. Mind1 milyen észterrel van ellátva. Nem az észter tárolódik, hanem a hatóanyag.

Megy tesztoszteron a diétában? Ha nem naturál a diéta, jót tehet 1 kis winstrol, antiprogeszteronos hatása van. Nekem így lett gynom, és akkoriban kezdtem el viagrát használni...Nagyon csúnya ha előbukkan a nandrolone. Én szerintem soha többet nem fogok használni, annyira emlékezetes volt...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Május 10. - 10:25:20
Válasz #6520
Nem elérhető

gabo01


Hali!

A NPP-is tárolódik a zsírszövetben mint a Deca?
Gyanítom,hogy igen mert elkezdtem keményen diétázni tisztán,s úgy érzem magam  mint az előző NPP-T.propi kúrám első heteiben.Kicsit vizesedek-kerekedek .

A nandrolone már csak nandrolone. Mind1 milyen észterrel van ellátva. Nem az észter tárolódik, hanem a hatóanyag.

Megy tesztoszteron a diétában? Ha nem naturál a diéta, jót tehet 1 kis winstrol, antiprogeszteronos hatása van. Nekem így lett gynom, és akkoriban kezdtem el viagrát használni...Nagyon csúnya ha előbukkan a nandrolone. Én szerintem soha többet nem fogok használni, annyira emlékezetes volt...

Ez elég szarul hangzik!  :-O
Ugye a Boldenone-nak nincsenek ilyen utólagos hatásai? Csak mert olvastam, hogy az is eltárolódik!  ::)

2012. Május 10. - 13:23:51
Válasz #6521
Nem elérhető

RsLeo


nincs. a nandrolon a progeszteronos aktivitása miatt tud ilyet csinálni, a boldenon-nak nincs ilyen hatása.

2012. Május 10. - 13:30:26
Válasz #6522
Nem elérhető

gabo01


nincs. a nandrolon a progeszteronos aktivitása miatt tud ilyet csinálni, a boldenon-nak nincs ilyen hatása.

Akkor jó! :-){ ;-oo-;

2012. Május 10. - 13:47:01
Válasz #6523
Nem elérhető

RsLeo


gabó új srác közöttünk, még nem tudja, de a deca egy "legenda": jópár éve, amikor még nem volt ilyen könnyű minden szteroidokkal kapcsolatos információhoz hozzájutni, elég buta dolgok is keringtek a neten. például a deca egy ilyen "anabolikus csoda"-ként terjedt, ami gyenge androgén tulajdonságokkal rendelkezik, de mellékhatások nélkül minőségi izmot lehet vele építeni. Ezért minden idióta (beleértve minket is) ezt kezdte el szurkálni, aki meg akarta úszni az androgén mellékhatásokat.

A probléma a következő: hamar kiderült, a deca valóban egy gyenge androgén, viszont erősen kötődik a progeszteron receptorokhoz. A progeszteronos mellékhatásra érzékeny személyeknél megcsinál mindent, amit az ösztrogén, csak sokkal durvábban. Rengeteg vizet köt meg, TELJESEN kinyírja a potenciádat (deca dick), és olyan keléseket varázsol a fejedre, h ha még föl is állna a farkad, akkor se tudod kivel csinálni. Sajnos akkori tudásszintünkön progeszteronos mellékhatásokról még csak nem is hallottunk, tehát eszegettük a tamoxifént zsákszámra, ami természetesen lófaszt se csinált.
Arról már nem is beszélve, h a nandrolon raktározódik a zsírszövetek között, tehát, ha valaki 1 évvel a kúra után csinált egy diétát, akkor a zsírszövetek közül felszabadult a raktározódott nandrolon, és kezdődött előröl a játék.

Sok embert ismerek, akik a deca-kúrájuk után egy aszpirint se mernek bevenni a mai napig. Ők már soha nem fogják elhinni nekem, hogy a többi roid azért nem csinál ilyet...

2012. Május 10. - 14:24:03
Válasz #6524
Nem elérhető

ninja14


és olyan keléseket varázsol a fejedre, h ha még föl is állna a farkad, akkor se tudod kivel csinálni.
****:))) @:-) na ez jó volt  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D