2024. Május 06. - 16:04:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498670 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2012. Május 10. - 14:27:25
Válasz #6525
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
és olyan keléseket varázsol a fejedre, h ha még föl is állna a farkad, akkor se tudod kivel csinálni.
****:))) @:-) na ez jó volt  ;D
És az a nő, aki az undorító, pattanásos fejű, anti szuperhősöket bírja  ;D?

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 10. - 14:28:18
Válasz #6526
Nem elérhető

gabo01


gabó új srác közöttünk, még nem tudja, de a deca egy "legenda": jópár éve, amikor még nem volt ilyen könnyű minden szteroidokkal kapcsolatos információhoz hozzájutni, elég buta dolgok is keringtek a neten. például a deca egy ilyen "anabolikus csoda"-ként terjedt, ami gyenge androgén tulajdonságokkal rendelkezik, de mellékhatások nélkül minőségi izmot lehet vele építeni. Ezért minden idióta (beleértve minket is) ezt kezdte el szurkálni, aki meg akarta úszni az androgén mellékhatásokat.

A probléma a következő: hamar kiderült, a deca valóban egy gyenge androgén, viszont erősen kötődik a progeszteron receptorokhoz. A progeszteronos mellékhatásra érzékeny személyeknél megcsinál mindent, amit az ösztrogén, csak sokkal durvábban. Rengeteg vizet köt meg, TELJESEN kinyírja a potenciádat (deca dick), és olyan keléseket varázsol a fejedre, h ha még föl is állna a farkad, akkor se tudod kivel csinálni. Sajnos akkori tudásszintünkön progeszteronos mellékhatásokról még csak nem is hallottunk, tehát eszegettük a tamoxifént zsákszámra, ami természetesen lófaszt se csinált.
Arról már nem is beszélve, h a nandrolon raktározódik a zsírszövetek között, tehát, ha valaki 1 évvel a kúra után csinált egy diétát, akkor a zsírszövetek közül felszabadult a raktározódott nandrolon, és kezdődött előröl a játék.

Sok embert ismerek, akik a deca-kúrájuk után egy aszpirint se mernek bevenni a mai napig. Ők már soha nem fogják elhinni nekem, hogy a többi roid azért nem csinál ilyet...

Köszönöm szépen a kimerítő és kellően szemléletes magyarázatot miért ez az ellenszenv a Decával kapcsolatban!  :-){ ;-oo-;

2012. Május 10. - 14:43:33
Válasz #6527
Nem elérhető

Maszat



Arról már nem is beszélve, h a nandrolon raktározódik a zsírszövetek között, tehát, ha valaki 1 évvel a kúra után csinált egy diétát, akkor a zsírszövetek közül felszabadult a raktározódott nandrolon, és kezdődött előröl a játék.



Nálam szó se volt diétáról. Csak minden 7végén 2 napos bulikba jártam...pár hét után azt vettem észre,h már nem is beszélgetek csajokkal  ;D  a mellem meg egyre érzékenyebb lett.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Május 10. - 14:45:37
Válasz #6528
Nem elérhető

hopika


Tudod Maszti-ez olyan,mint a flashback...
 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Május 10. - 14:56:22
Válasz #6529
Nem elérhető

ninja14


és olyan keléseket varázsol a fejedre, h ha még föl is állna a farkad, akkor se tudod kivel csinálni.
****:))) @:-) na ez jó volt  ;D
És az a nő, aki az undorító, pattanásos fejű, anti szuperhősöket bírja  ;D?


akkor is a pénztárcád jó vastagnak kellene, h legyen ;-oo-;
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Május 10. - 15:41:48
Válasz #6530
Nem elérhető

RsLeo


gabó, postafiók!

2012. Május 10. - 15:49:06
Válasz #6531
Nem elérhető

gabo01


gabó, postafiók!

Bocs! Meg kell még szoknom ezt a törölgetést!  ;-oo-;

2012. Május 10. - 15:54:08
Válasz #6532
Nem elérhető

Rebel


Hali!

A NPP-is tárolódik a zsírszövetben mint a Deca?
Gyanítom,hogy igen mert elkezdtem keményen diétázni tisztán,s úgy érzem magam  mint az előző NPP-T.propi kúrám első heteiben.Kicsit vizesedek-kerekedek .

A nandrolone már csak nandrolone. Mind1 milyen észterrel van ellátva. Nem az észter tárolódik, hanem a hatóanyag.

Megy tesztoszteron a diétában? Ha nem naturál a diéta, jót tehet 1 kis winstrol, antiprogeszteronos hatása van. Nekem így lett gynom, és akkoriban kezdtem el viagrát használni...Nagyon csúnya ha előbukkan a nandrolone. Én szerintem soha többet nem fogok használni, annyira emlékezetes volt...
Teljesen naturál a diéta.Olyan paleós -alacsony szénhidrát magas fehérje,közepes zsír.
Nincsenek pattanások,se gyno,se csökkent libidó,csak vizesedés az alacsony ch ellenére is.

2012. Május 10. - 23:56:43
Válasz #6533
Nem elérhető

dbr


Hali!

A NPP-is tárolódik a zsírszövetben mint a Deca?
Gyanítom,hogy igen mert elkezdtem keményen diétázni tisztán,s úgy érzem magam  mint az előző NPP-T.propi kúrám első heteiben.Kicsit vizesedek-kerekedek .

A nandrolone már csak nandrolone. Mind1 milyen észterrel van ellátva. Nem az észter tárolódik, hanem a hatóanyag.

Megy tesztoszteron a diétában? Ha nem naturál a diéta, jót tehet 1 kis winstrol, antiprogeszteronos hatása van. Nekem így lett gynom, és akkoriban kezdtem el viagrát használni...Nagyon csúnya ha előbukkan a nandrolone. Én szerintem soha többet nem fogok használni, annyira emlékezetes volt...

Mitől lett gynod Maszat?

2012. Május 11. - 01:16:14
Válasz #6534
Nem elérhető

Gabe


Pont akkor fog becsatlakozni a stana, meg a treni. A tesztót pedig lecserélem propira... jó móka lesz, érzem  ;D

Ejj Maszat, bevállalos gyerek vagy  ;-oo-;

Aki kurvának áll...
Az kopaszodik, csöcse lesz és nem áll neki a cerka? ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Május 11. - 09:48:10
Válasz #6535
Nem elérhető

Maszat


Pont akkor fog becsatlakozni a stana, meg a treni. A tesztót pedig lecserélem propira... jó móka lesz, érzem  ;D

Ejj Maszat, bevállalos gyerek vagy  ;-oo-;

Aki kurvának áll...
Az kopaszodik, csöcse lesz és nem áll neki a cerka? ;D

Felállt az már ha oda jutottunk, csak nem motivált az odajutás  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Május 11. - 10:17:22
Válasz #6536
Nem elérhető

Gatto


Sziasztok!
 
 testo p + tren enantat kùra végét járom.testobol thaigeres ment vègig de trent 3 hete lecseréltem diamondosrol szintén thaigeresre.... azòta megszűnt az erős szexuális ingerlékenység ami egy jò tesztònál megvan.  ennek mi lehet az oka? a helyesen válaszolòk között nyereményt sorsolunk ki  Łł=

a.  diamondos tren is teszto volt és a csökkent bevitel miatt esett visszább a libidò
b.  most valòban trent használok és hiába a teszto a tren veszi el a libidòt
c. egyéb

c válasz esetén kifejtendő válaszra jár a pont ;-)

arra is gondoltam hogy 450 mg tesztòt emelem

2012. Május 11. - 10:23:39
Válasz #6537
Nem elérhető

eo2eo


Sziasztok.

Az elso kuramat tervezem: Sustanont es stanazololt akarok szedni egyutt. 170 cm es 75 kilo vagyok.

10 hetig 2*250mg Sustanon + a stanazolol, kerdes hogy, hogy erdemes szedni melle ? En olyan napi 30mg-al szamoltam, az eleg lesz ?

Esetleg csak kesobb csatlakoztassam a stanat? Ha igen, mikor ?

Az olvasottak alapjan ugy gondolom h erzekeny leszek az osztrogenre ( kamaszkoromban fajt a mellem elegge, es zsiros is a mai napig egy kicsit ) szoval gondolkoztam azon h mar a kura alatt elkezdek valamifele anti-osztro kezelest. Mit ajanlotok ?

Kura utan termeszetesen nolvadexet es hcg-t fogok alkalmazni, az is kerdes meg ezeket mikorra erdemes idoziteni?

Koszi szepen a segitseget.

2012. Május 11. - 10:28:09
Válasz #6538
Nem elérhető

hopika


Sziasztok!
 
 testo p + tren enantat kùra végét járom.testobol thaigeres ment vègig de trent 3 hete lecseréltem diamondosrol szintén thaigeresre.... azòta megszűnt az erős szexuális ingerlékenység ami egy jò tesztònál megvan.  ennek mi lehet az oka? a helyesen válaszolòk között nyereményt sorsolunk ki  Łł=

a.  diamondos tren is teszto volt és a csökkent bevitel miatt esett visszább a libidò
b.  most valòban trent használok és hiába a teszto a tren veszi el a libidòt
c. egyéb

c válasz esetén kifejtendő válaszra jár a pont ;-)

arra is gondoltam hogy 450 mg tesztòt emelem

Trenhez-ha az van benne-emelt teszto kell...
Szerintem.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Május 11. - 12:29:34
Válasz #6539
Nem elérhető

Fuji


A Genesises boldit hasznalta mar valaki?