2024. Május 06. - 13:09:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498622 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2012. Május 23. - 10:06:35
Válasz #6585
Nem elérhető

h4xOr


Igen, gumis tetejű.
Az 1milit csak azért írtam, hogy nem egy tűpárnáról van szó :D
Ha jól emlékszem 2014-ig jó.

A baktériumok miatt kérdeztem...persze majd a tetejét is fertőtleníteni fogom alaposan. Akkor elvileg nem került bele semmi...?

Köszi ;)
szinte biztos hogy nem...Évek óta felbontott 4 hónapja lejárt propit használtam év elején és semmi baj nem volt.Bár volt mellette még susta(EC pharma)ami a dátum szerint jó volt fel sem volt bontva,csak éppen barna volt a színe...Fény felé fordítva meg zöldes.Na azon eléggé észrevehető volt hogy vagy szőlőmag olajban oldották vagy csak simán szar.És inkább nem próbáltam ki  ;D

2012. Május 23. - 12:26:38
Válasz #6586
Nem elérhető

RsLeo


a felbontott, vizes roidokat én meggondolnám,, az olajosnak biztosan nincs problémája.

2012. Május 23. - 14:37:15
Válasz #6587
Nem elérhető

RsLeo


Gatto: nem tudok privátban válaszolni, mert betelt a postafiókod.

A March Pharma egy thai labor, és hivatalosan nem exportálnak külföldre.
Tehát, európai ország patikájából nem származhat, Thaiföldről kéne egészen idáig behozni kéz alatt.
Ezen kívül a patikában is fizetni kell valakinek.
Ha összeadod, hogy ki mindenkit kéne kifizetni, mire a termék ideérne, nem valószínű, hogy ebből Mo-n eredetit fogsz kapni.

2012. Május 23. - 15:04:50
Válasz #6588
Nem elérhető

h4xOr


Drostanolone propiból használt mostanság valaki olyat amiben feltételezhetően az volt?

2012. Május 23. - 15:28:40
Válasz #6589
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok! Év elejére terveztem egy tesztoszteron-trenbolon-winstrol kúrát. Ebből igazából csak a tesztoszteron része valósult meg, mert kb. 5 hét után le kellett állnom (nem volt túl bíztató a vérkép). A trenbolonba és a winstrolba éppen csak bele tudtam kóstolni. Vagyis a 10 milis üvegcsékből 1-1ml ment be. Magyarul mindkettő tetején 1 db szúrásnyom van. Ez volt február első hetében!

Most újra elérkezettnek láttam az időt, hogy belevágjak. A kérdésem viszont: ezeket a közel 4 hónapja "bontott" cuccokat beadhatom nyugodtan? Vagy kuka?

Pontosan mi baja volt a vérképednek?

2012. Május 23. - 21:37:11
Válasz #6590
Nem elérhető

gabo01


Sziasztok! Év elejére terveztem egy tesztoszteron-trenbolon-winstrol kúrát. Ebből igazából csak a tesztoszteron része valósult meg, mert kb. 5 hét után le kellett állnom (nem volt túl bíztató a vérkép). A trenbolonba és a winstrolba éppen csak bele tudtam kóstolni. Vagyis a 10 milis üvegcsékből 1-1ml ment be. Magyarul mindkettő tetején 1 db szúrásnyom van. Ez volt február első hetében!

Most újra elérkezettnek láttam az időt, hogy belevágjak. A kérdésem viszont: ezeket a közel 4 hónapja "bontott" cuccokat beadhatom nyugodtan? Vagy kuka?

Pontosan mi baja volt a vérképednek?

Ez engem is nagyon érdekelne!
Most kezdtem egy Enanthate-Boldenone kúrát a végén egy kis Winstrol-al és 1-2 hónap múlva én is akarok csináltatni egy vérképet, hoy nincs-e valami gond!  ;)

2012. Május 23. - 22:06:34
Válasz #6591
Nem elérhető

dbr


Drostanolone propiból használt mostanság valaki olyat amiben feltételezhetően az volt?

nem csak feltételezhetően

2012. Május 23. - 22:08:09
Válasz #6592
Nem elérhető

dbr


Sziasztok! Év elejére terveztem egy tesztoszteron-trenbolon-winstrol kúrát. Ebből igazából csak a tesztoszteron része valósult meg, mert kb. 5 hét után le kellett állnom (nem volt túl bíztató a vérkép). A trenbolonba és a winstrolba éppen csak bele tudtam kóstolni. Vagyis a 10 milis üvegcsékből 1-1ml ment be. Magyarul mindkettő tetején 1 db szúrásnyom van. Ez volt február első hetében!

Most újra elérkezettnek láttam az időt, hogy belevágjak. A kérdésem viszont: ezeket a közel 4 hónapja "bontott" cuccokat beadhatom nyugodtan? Vagy kuka?

Pontosan mi baja volt a vérképednek?

Ez engem is nagyon érdekelne!
Most kezdtem egy Enanthate-Boldenone kúrát a végén egy kis Winstrol-al és 1-2 hónap múlva én is akarok csináltatni egy vérképet, hoy nincs-e valami gond!  ;)

mennyi ideg tolod?

2012. Május 23. - 22:22:58
Válasz #6593
Nem elérhető

gabo01


Sziasztok! Év elejére terveztem egy tesztoszteron-trenbolon-winstrol kúrát. Ebből igazából csak a tesztoszteron része valósult meg, mert kb. 5 hét után le kellett állnom (nem volt túl bíztató a vérkép). A trenbolonba és a winstrolba éppen csak bele tudtam kóstolni. Vagyis a 10 milis üvegcsékből 1-1ml ment be. Magyarul mindkettő tetején 1 db szúrásnyom van. Ez volt február első hetében!

Most újra elérkezettnek láttam az időt, hogy belevágjak. A kérdésem viszont: ezeket a közel 4 hónapja "bontott" cuccokat beadhatom nyugodtan? Vagy kuka?

Pontosan mi baja volt a vérképednek?

Ez engem is nagyon érdekelne!
Most kezdtem egy Enanthate-Boldenone kúrát a végén egy kis Winstrol-al és 1-2 hónap múlva én is akarok csináltatni egy vérképet, hoy nincs-e valami gond!  ;)

mennyi ideig tolod?

14 hét lesz + a levezetés! ;-oo-;

2012. Május 23. - 22:30:26
Válasz #6594
Nem elérhető

dbr


akkor a levezetés után menny, de kura közben is lehet, csak attól függ hogy mire vagy kiváncsi és mi érdekel, és mekora dózist alkalmazol

2012. Május 23. - 22:42:00
Válasz #6595
Nem elérhető

gabo01


akkor a levezetés után menny, de kura közben is lehet, csak attól függ hogy mire vagy kiváncsi és mi érdekel, és mekora dózist alkalmazol

Azért gondoltam jó lenne egyet közben is csináltatni!  ;-oo-;
Igazából csak arra vagyok kíváncsi nincs-e valami nagyon gáz érték amire már figyelni kell!
Nagyon szolid dózisokat fogok használni tekintettel arra, hogy első kúra!
Enanthate 250mg/hét (ha gond lesz a libidóval emelem)
Boldenone 400mg/hét
Proviron a 3.héttől 50mg/nap
Winstrol 11-12. héten pluszban az előzőek mellé a 13-14. héten magában 2 naponta 50mg!
Levzetés HCG+Zitazónium  @:-)

2012. Május 23. - 22:52:06
Válasz #6596
Nem elérhető

dbr


ena 500mg, boldi 600mg, 14 hét

2012. Május 23. - 22:54:07
Válasz #6597
Nem elérhető

gabo01


ena 500mg, boldi 600mg, 14 hét

Ezt a mennyiséget meghagyom egy későbbi kúrára ha lesz ilyen!  ;D :-){ ::)

2012. Május 23. - 22:56:20
Válasz #6598
Nem elérhető

dbr


ena 500mg, boldi 600mg, 14 hét

Ezt a mennyiséget meghagyom egy későbbi kúrára ha lesz ilyen!  ;D :-){ ::)

a boldi lassan kezd el hatni , 250mg enát pedig hormon terápijára szoktak alkalmazni, a levezetés az jó lessz

2012. Május 23. - 22:59:01
Válasz #6599
Nem elérhető

gabo01


ena 500mg, boldi 600mg, 14 hét

Ezt a mennyiséget meghagyom egy későbbi kúrára ha lesz ilyen!  ;D :-){ ::)

a boldi lassan kezd el hatni , 250mg enát pedig hormon terápijára szoktak alkalmazni, a levezetés az jó lessz

Azért ment a héten csak a Boldi aztán jövő héttől a kettő együtt!
250mg-ot hetente hormonterápiára? Kicsit sok lenne nem? :o ;D