2024. Május 06. - 22:23:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498770 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2012. Május 23. - 23:00:08
Válasz #6600
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
... 250mg enát pedig hormon terápijára szoktak alkalmazni, a levezetés az jó lessz

  :D  dbr, te kezdesz olyan szemét módon közvetlen lenni, mint én szoktam...  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Május 23. - 23:01:55
Válasz #6601
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


250mg-ot hetente hormonterápiára? Kicsit sok lenne nem? :o ;D

kb. pont annyira elég, hogy a saját termelésedet elnyomja és átvegye a helyét...   ?:-/
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Május 23. - 23:02:27
Válasz #6602
Nem elérhető

gabo01


... 250mg enát pedig hormon terápijára szoktak alkalmazni, a levezetés az jó lessz

  :D  dbr, te kezdesz olyan szemét módon közvetlen lenni, mint én szoktam...  ;D

 ;D ;) ;D

2012. Május 23. - 23:05:47
Válasz #6603
Nem elérhető

dbr


... 250mg enát pedig hormon terápijára szoktak alkalmazni, a levezetés az jó lessz

  :D  dbr, te kezdesz olyan szemét módon közvetlen lenni, mint én szoktam...  ;D

 ;D

2012. Május 23. - 23:08:37
Válasz #6604
Nem elérhető

gabo01




250mg-ot hetente hormonterápiára? Kicsit sok lenne nem? :o ;D

kb. pont annyira elég, hogy a saját termelésedet elnyomja és átvegye a helyét...   ?:-/

Távol álljon tőlem, hogy Veled vitatkozzak de ha jól tudom akkor a férfiak naponta 4-10 mg tesztoszteront termelnek! Ez ha jól számolok akkor max. heti 70mg! Ehhez képest a 250 kb. 3.5 szeres mennyiség nem?
Vagy én vagyok túl óvatos a dózissal?  ::)

2012. Május 23. - 23:11:37
Válasz #6605
Nem elérhető

God Vazzeg




250mg-ot hetente hormonterápiára? Kicsit sok lenne nem? :o ;D

kb. pont annyira elég, hogy a saját termelésedet elnyomja és átvegye a helyét...   ?:-/

Távol álljon tőlem, hogy Veled vitatkozzak de ha jól tudom akkor a férfiak naponta 4-10 mg tesztoszteront termelnek! Ez ha jól számolok akkor max. heti 70mg! Ehhez képest a 250 kb. 3.5 szeres mennyiség nem?
Vagy én vagyok túl óvatos a dózissal?  ::)

Sajnos nem tudjuk 100%-ban kihasználni ezeket a szereket, értsd: nem mind hasznosul.

2012. Május 23. - 23:14:17
Válasz #6606
Nem elérhető

gabo01




250mg-ot hetente hormonterápiára? Kicsit sok lenne nem? :o ;D

kb. pont annyira elég, hogy a saját termelésedet elnyomja és átvegye a helyét...   ?:-/

Távol álljon tőlem, hogy Veled vitatkozzak de ha jól tudom akkor a férfiak naponta 4-10 mg tesztoszteront termelnek! Ez ha jól számolok akkor max. heti 70mg! Ehhez képest a 250 kb. 3.5 szeres mennyiség nem?
Vagy én vagyok túl óvatos a dózissal?  ::)

Sajnos nem tudjuk 100%-ban kihasználni ezeket a szereket, értsd: nem mind hasznosul.

Értem!
Van egy kis pluszom az enanthate-ból (is) akkor lehet átgondolom a mennyiséget!  :-){
Kicsit tartok a mellékhatásoktól is nagyobb dózisnál!  :-[

2012. Május 24. - 00:00:50
Válasz #6607
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


250mg-ot hetente hormonterápiára? Kicsit sok lenne nem? :o ;D

kb. pont annyira elég, hogy a saját termelésedet elnyomja és átvegye a helyét...   ?:-/

Távol álljon tőlem, hogy Veled vitatkozzak de ha jól tudom akkor a férfiak naponta 4-10 mg tesztoszteront termelnek! Ez ha jól számolok akkor max. heti 70mg! Ehhez képest a 250 kb. 3.5 szeres mennyiség nem?
Vagy én vagyok túl óvatos a dózissal?  ::)

No probem my friend!  ;)

Szóval igen, sokan próbálnak így számolni a tesztoszteronnal, Sajnos ez a kérdés sem ilyen egyszerű.

Egy felnőtt férfi szervezet kb. 4-10mg/ nap tesztoszteront termel, van ahol ez 7-15mg stb.... A következő kérdés, hogy mennyi mg(vagy ng) kering természetes módon a vérben folyamatosan? Ez egyébként jobb megközelítés lenne.

Tehát Gabó, félretéve a félrebeszélést, az alapvető kisérlet az volt, hogy 2001 -ben egy klinikai vizsgálatban 61 egészséges sportoló férfit láttak el tesztoszteronnal 20 héten át, 25, 50, 125, 300, 600 mg/hét dózissal, tesztoszteron enantátról volt szó ebben a kisérletben. Aztán sok bla bla bla..., tudományos maszlag.... és a lényeg, hogy 300mg/hét mennyiség alatt semmilyen szignifikáns izomnövekedést nem regisztráltak a 300mg/hét alatti dózisú csoportokban. Viszont jelentős növekedéseket mértek a 300 és 600 mg/hét csoportokban! A 600mg/hét csoportban kb. másfélszer akkorát, mint az előbbiben és dupla akkora növekedést teljes tesztoszteronszintben persze(és nagyon kevés nem kívánatos mellékhatást a két csoportban, ami szintén fontos!)

Lehetne itt most sok mindent írni arról, hogy miért van ez így - és God már írt is egy fontos apróságot a saját természetes, nem szervezet-idegen tesztoszteronnal szemben,  - de a lényeg, hogy nem kívánatos mellékhatások nélkül 300-600mg tesztoszteron javasolt minimum egy kezdő kúrának, ahol már érezhető nyereséget is lehet elérni.

De inkább 500 mint 250... ;)

Ennyit most erről...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Május 24. - 00:58:40
Válasz #6608
Nem elérhető

try2bebig


akkor a levezetés után menny, de kura közben is lehet, csak attól függ hogy mire vagy kiváncsi és mi érdekel, és mekora dózist alkalmazol

Azért gondoltam jó lenne egyet közben is csináltatni!  ;-oo-;
Igazából csak arra vagyok kíváncsi nincs-e valami nagyon gáz érték amire már figyelni kell!
Nagyon szolid dózisokat fogok használni tekintettel arra, hogy első kúra!
Enanthate 250mg/hét (ha gond lesz a libidóval emelem)
Boldenone 400mg/hét
Proviron a 3.héttől 50mg/nap
Winstrol 11-12. héten pluszban az előzőek mellé a 13-14. héten magában 2 naponta 50mg!
Levzetés HCG+Zitazónium  @:-)

14 hét első kúrának sok,redukáld le a hosszát 10 hétre, és emeld meg a test ena dózist 500mg-re.

(azzal is számolj, hogy nem tudhatod, h mennyi test ena van a "test enádban", ha underdosed, akkor tényleg semmire sem mész """250mg"""-vel)

2012. Május 24. - 07:42:23
Válasz #6609
Nem elérhető

h4xOr


akkor a levezetés után menny, de kura közben is lehet, csak attól függ hogy mire vagy kiváncsi és mi érdekel, és mekora dózist alkalmazol

Azért gondoltam jó lenne egyet közben is csináltatni!  ;-oo-;
Igazából csak arra vagyok kíváncsi nincs-e valami nagyon gáz érték amire már figyelni kell!
Nagyon szolid dózisokat fogok használni tekintettel arra, hogy első kúra!
Enanthate 250mg/hét (ha gond lesz a libidóval emelem)
Boldenone 400mg/hét
Proviron a 3.héttől 50mg/nap
Winstrol 11-12. héten pluszban az előzőek mellé a 13-14. héten magában 2 naponta 50mg!
Levzetés HCG+Zitazónium  @:-)

14 hét első kúrának sok,redukáld le a hosszát 10 hétre, és emeld meg a test ena dózist 500mg-re.

(azzal is számolj, hogy nem tudhatod, h mennyi test ena van a "test enádban", ha underdosed, akkor tényleg semmire sem mész """250mg"""-vel)


Ámen...Olyan jó 3-400ft-os enákat láttam mostanában hogy a legtöbbet a felirat érte az ampullán.

2012. Május 24. - 08:30:46
Válasz #6610
Nem elérhető

Rebel


Idézet
Lehetne itt most sok mindent írni arról, hogy miért van ez így - és God már írt is egy fontos apróságot a saját természetes, nem szervezet-idegen tesztoszteronnal szemben,  - de a lényeg, hogy nem kívánatos mellékhatások nélkül 300-600mg tesztoszteron javasolt minimum egy kezdő kúrának, ahol már érezhető nyereséget is lehet elérni.

De inkább 500 mint 250... ;)

Ennyit most erről...



Azért a tesztoszteron propionate-ból 50-100mg minden másnap az elég jól tolja az embert.Kezdőt S ez 175-350mg tesztó /hét.

2012. Május 24. - 08:37:48
Válasz #6611
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

...

Azért a tesztoszteron propionate-ból 50-100mg minden másnap az elég jól tolja az embert.Kezdőt S ez 175-350mg tesztó /hét.


100mg két naponként lehet, de 50mg nemigen. És általában ennyi indító propionát mellett mindig megy azonnal valami más is...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Május 24. - 08:43:51
Válasz #6612
Nem elérhető

h4xOr


Jó de a propinál sokkal egyenletesebb a hormonszint mivel rövid észter.Itt már nem csak a tesztó mennyisége játszik hanem pl az észter tömege is.250mg tesztó enantát nem egyenlő 250mg tesztóval mert ottvan rajta az enantát gyök.Az meg a másik hogy az ena 7-10naponta adagolva(tehát heti 1)ronda kilengéseket okoz a hormonszintbe ami nem a legjobb izomépítés szempontjából.250mg ahogy írták arra elég hogy lepusztítsa a szervezet termelését és átvegye.Egy minimális emelkedést biztosan mutat de utána a csökkenés még nagyobb lesz

2012. Május 24. - 08:45:12
Válasz #6613
Nem elérhető

h4xOr



...

Azért a tesztoszteron propionate-ból 50-100mg minden másnap az elég jól tolja az embert.Kezdőt S ez 175-350mg tesztó /hét.


100mg két naponként lehet, de 50mg nemigen. És általában ennyi indító propionát mellett mindig megy azonnal valami más is...

Hát ez meg a másik hogy magában a tesztótól nem igazán kell maradandó eredményeket várni

2012. Május 24. - 09:36:38
Válasz #6614
Nem elérhető

Rebel



...

Azért a tesztoszteron propionate-ból 50-100mg minden másnap az elég jól tolja az embert.Kezdőt S ez 175-350mg tesztó /hét.


100mg két naponként lehet, de 50mg nemigen. És általában ennyi indító propionát mellett mindig megy azonnal valami más is...
50mg t.propi 50mg winny kétnaponta elég sok mindenkinek működik.