2024. Május 07. - 05:50:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498857 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2012. Május 24. - 21:27:39
Válasz #6675
Nem elérhető

RsLeo


huh, mi van itt már megint... :D
A gyógyszertári HCG-hez NaCl-os vizet adnak.
Kell a labor.
A libidóból történő ítélkezést meg nem értem. Annyi HCG kell, ami nem csinál több kárt, mint hasznot. Ha nagyon mazsola a golyó, kell a több HCG, ha nem, akkor nem.

2012. Május 25. - 10:12:35
Válasz #6676
Nem elérhető

dbr


ha nem akarod szurni a HCG-t akkor fel szivod a port orba és kész..  ;D

2012. Május 25. - 10:13:17
Válasz #6677
Nem elérhető

dbr


ja és igen a hcg-hez NaCl-os viz van

2012. Május 25. - 11:15:20
Válasz #6678
Nem elérhető

gabo01


ha nem akarod szurni a HCG-t akkor fel szivod a port orba és kész..  ;D

Ez már kezd tetszeni!  @:-) ;-oo-;

2012. Május 25. - 12:59:36
Válasz #6679
Nem elérhető

Lifter


Turinabol-t valaki szedett e már? vélemény? :)
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Május 25. - 14:04:27
Válasz #6680
Nem elérhető

SzPeti


Helló, 3. kúrámat ilyenre tervezem, véleményeteket kérem róla  :-){

diétázás, szálkásítás a cél, ennek megfelelő főként csirkés étrend kevés szénhidráttal (nagyon hízékony vagyok) + sok fehérje + vitamin + glutamin +BCAA

10 hétig
heti 3x 100mg British Dragon Stanobol
heti 3x 100mg British Dragon Test Propionat   
mellette T3 genesis és Clenbuterol
utána 3x HCG

se a stanát se a propionátot se a T3-at nem ismerem, nem használtam még, nem tudom ezek kamuk vagy okék, jó így vagy kellene még hozzá valami, köszönöm a válaszokat

 /:-)
Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)

2012. Május 25. - 14:38:53
Válasz #6681
Nem elérhető

RsLeo


levezetésben clomid v tamoxifén? A HCG önmagában nem állít vissza, a winnyt meg nem használjuk 10 hétig.
Ráadásul, ezeket a remekbe szabott "BD"-termékeket már megvetted?

2012. Május 25. - 14:47:13
Válasz #6682
Nem elérhető

h4xOr


levezetésben clomid v tamoxifén? A HCG önmagában nem állít vissza, a winnyt meg nem használjuk 10 hétig.
Ráadásul, ezeket a remekbe szabott "BD"-termékeket már megvetted?

Nekem is ez lett volna az első kérdésem hogy megvette e...A t3-al pedig óvatosan mert azt vissza is kell ám vezetni és nem nem mind1 hogy szeded.1 kúrával 1 életre tönkre tudod b*szni a pajzsmirigyedet.Aminek az az előnye hogy 300ért megkapod a t3at utána

2012. Május 25. - 14:51:10
Válasz #6683
Nem elérhető

RsLeo


jaja, ráadásul propi-kúrához, strandra elengedhetetlen egy kis t3...

2012. Május 25. - 15:06:44
Válasz #6684
Nem elérhető

modern


Helló, 3. kúrámat ilyenre tervezem, véleményeteket kérem róla  :-){

diétázás, szálkásítás a cél, ennek megfelelő főként csirkés étrend kevés szénhidráttal (nagyon hízékony vagyok) + sok fehérje + vitamin + glutamin +BCAA

10 hétig
heti 3x 100mg British Dragon Stanobol
heti 3x 100mg British Dragon Test Propionat   
mellette T3 genesis és Clenbuterol
utána 3x HCG

se a stanát se a propionátot se a T3-at nem ismerem, nem használtam még, nem tudom ezek kamuk vagy okék, jó így vagy kellene még hozzá valami, köszönöm a válaszokat

 /:-)

Felejtsd el a BD-t, már a cég nem létezik, és mindegyik finomság szar tőle ! Én már fürödtem be vele (boldenon, trenbolon) Valami mást nézzél !!!  8-)

2012. Május 25. - 15:11:41
Válasz #6685
Nem elérhető

h4xOr


Helló, 3. kúrámat ilyenre tervezem, véleményeteket kérem róla  :-){

diétázás, szálkásítás a cél, ennek megfelelő főként csirkés étrend kevés szénhidráttal (nagyon hízékony vagyok) + sok fehérje + vitamin + glutamin +BCAA

10 hétig
heti 3x 100mg British Dragon Stanobol
heti 3x 100mg British Dragon Test Propionat   
mellette T3 genesis és Clenbuterol
utána 3x HCG

se a stanát se a propionátot se a T3-at nem ismerem, nem használtam még, nem tudom ezek kamuk vagy okék, jó így vagy kellene még hozzá valami, köszönöm a válaszokat

 /:-)

Felejtsd el a BD-t, már a cég nem létezik, és mindegyik finomság szar tőle ! Én már fürödtem be vele (boldenon, trenbolon) Valami mást nézzél !!!  8-)

Nem kell elfelejteni...Ha tesztót akarsz venni tőlük akkor bármelyik termékük megfelelő :D

2012. Május 25. - 15:45:23
Válasz #6686
Nem elérhető

Fuji


Helló, 3. kúrámat ilyenre tervezem, véleményeteket kérem róla  :-){

diétázás, szálkásítás a cél, ennek megfelelő főként csirkés étrend kevés szénhidráttal (nagyon hízékony vagyok) + sok fehérje + vitamin + glutamin +BCAA

10 hétig
heti 3x 100mg British Dragon Stanobol
heti 3x 100mg British Dragon Test Propionat   
mellette T3 genesis és Clenbuterol
utána 3x HCG

se a stanát se a propionátot se a T3-at nem ismerem, nem használtam még, nem tudom ezek kamuk vagy okék, jó így vagy kellene még hozzá valami, köszönöm a válaszokat

 /:-)

A t3 felejtsd el.Nem hiszem hogy olyan szinten allsz hogy hasznalni kellene.Inkabb figyelj a kajara.

2012. Május 25. - 15:46:57
Válasz #6687
Nem elérhető

hopika


A t3 felejtsd el.Nem hiszem hogy olyan szinten allsz hogy hasznalni kellene.Inkabb figyelj a kajara.

 :-)!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Május 25. - 16:25:36
Válasz #6688
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Idézet
A t3 felejtsd el.Nem hiszem hogy olyan szinten allsz hogy hasznalni kellene.Inkabb figyelj a kajara.
Hát igen a T1 meg a T2 sokkal jobb volt........a T4-ről meg már ne is beszéljünk  :P.

 ;D ;D

Éljen a 21. század, a minden mindegy kora.......hobbi szinten peptid hormonok, T3, inzulin........mi jöhet még, génmanipuláció  :D :D?

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 25. - 19:59:59
Válasz #6689
Nem elérhető

SzPeti


ööö oké, semmit sem vettem még meg, írok pár sort magamról, ezzel kellett volna kezdenem  !+"%

5 éve edzek, 38 éves vagyok, 170cm, 84 kg, nem strandra, nem nyárra, folyamatosan edzek,  eleinte 5x, már csak heti 4x, 4 évig full naturál, itt lefogyott a lendület, 1 éve volt az első "kúra" csak Danabol, jó volt (amíg szedtem), most ért véget a második ami Danabol + BD :) Decabol + BD :) Test. Cypi (a la ro..shop.eu/Viktor) valóban nem nagyon hozott többet mint az előző és utána lerobbant rólam akárhogy ettem ittam edzettem, levezetésnek csak HCG, semmi mást nem ismerek

szóval ez a vízzel megszívom magam téma annyira nem jött be, így segítséget kértem Viktortól, ő a fenti kombót ajánlotta, a T3-at saját magam gondoltam ki ***))))

tehát folyamatos edzés és tiszta kajálás mellett szeretnék maradandóbb izmot építeni, ehhez keresek finomságokat, kérlek segítsetek, mit ajánlotok? Köszönöm.

(lehet savazni nyugodtan, ismerősöm nincs akitől kérdezhetnék, a neten meg minden olvasható és annak az ellentéte is)
Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)