2024. Május 06. - 21:47:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498764 alkalommal)

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában

2012. Május 25. - 20:08:18
Válasz #6690
Nem elérhető

RsLeo


Na, akkor vegyük sorra.
Egyrészt, szeretném megemlíteni, hogy egészen jól eltaláltam az előállítót.
Levezetésben a csak HCG-vel nem csináltál semmit, még jobban elnyomtad a saját hormontermelésedet.
Van erről egy topic. HCG az utókúrában...... Olvasd el, mert annyira nem vágod a témát, hogy az egészre szűkséged van.
BD termékeket ezer éve nem gyártanak, ami forgalomban van, nem valódi.

A legfontosabb: meg kéne határozni, hogy mi a célod. tömeglés vagy szálkásítás? A kettőt egyszerre nem lehet csinálni és ehhez kell belőni az étrendedet. Ha tömegelni akarsz, akkor a spiró és a t3 fölösleges a kúrába, ha szálkásítani szeretnél, akkor is fölösleges,de akkor a szénhidrát-beviteledet úgy kell belőni, hogy kalória-deficitet hozz létre. Így nem fogsz izomtömeget növelni, viszont formásodni fogsz. ebben az esetben a szteroidok a diéta alatti izomveszteség megelőzését szolgálják.

2012. Május 25. - 20:34:35
Válasz #6691
Nem elérhető

SzPeti


Elolvasom, köszönöm.

Szálkásodni, formásodni szeretnék, kalória deficit megvan, csak minőségi szénhidrátot próbálok bevinni, reggel zabpehely, barna magvas (elég borzasztó ízű) kenyér, rizst elhagytam, párolt vagy friss zöldség, paradicsom helyett uborka főleg, edzés után 1 alma amit kifejezetten cukrot viszek be, + ami a turmixban van pár gramm

fehérje a F2 whey force az nagyon ízlik, glutamint főleg délután és este 20-30 grammot is G-Bomb és F2 glutamin, vitaminok reggel-este

teszto amit még próbáltam az a TESTOSTERON DEPO, GALENIKA volt, 1 ampulla ment be, attól a lábam úgy bedagadt vagy 2 hét kellett mire lement, azt hittem szétdurran, érdekes a neten olvastam egy srác írta neki is, lehet hogy az olajra vagy nem tudom mire kattant így meg a szervezetem
Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)

2012. Május 25. - 20:58:15
Válasz #6692
Nem elérhető

RsLeo


ne reklámozzunk márkákat.

A Galenika enantát elméletileg hivatalos gyógyszergyári termék. Ha eredeti, akkor abban sterilnek kell lenni az olajnak.

Ki kéne számolnod a kalóriabeviteledet, és egy egyszerű propi-winny kúrát elindítani, lehetőleg valódi roidokból.
8 hét után még hcg se fog kelleni, csak a zita levezetésben.

A gyümölcscukor pedig csak a májadat hízlalja, edzés után nem tölti vissza az izmaidat.

2012. Május 25. - 21:17:27
Válasz #6693
Nem elérhető

h4xOr


ne reklámozzunk márkákat.

A Galenika enantát elméletileg hivatalos gyógyszergyári termék. Ha eredeti, akkor abban sterilnek kell lenni az olajnak.

Ki kéne számolnod a kalóriabeviteledet, és egy egyszerű propi-winny kúrát elindítani, lehetőleg valódi roidokból.
8 hét után még hcg se fog kelleni, csak a zita levezetésben.

A gyümölcscukor pedig csak a májadat hízlalja, edzés után nem tölti vissza az izmaidat.

A "galenikás" depóról 1 kis mese:tavaly használtam működött.Egyik ismerősöm használta működött.Idén használta begyulladt a segge minden szúrás után de rohadtul.Másik srácnak jó volt.A tavalyi és az idei forrás ugyan az.Haverom és a másik srác forrása más.
Ezzel arra akartam célozni hogy azért mert galenika van ráírva az mint tudjuk nem sokat jelent.
Ezért nem értem az olyan kérdéseket hogy "a genesis-es xy megbízható e".Hát tudja a f*sz.Lehet hogy az egyik dealeré igen a másiké nem.Vonatkozik ez mindenre kivéve azokra amikből még semmi nem hatott úgy ahogy kellett volna neki(pl.:Bd)

2012. Május 25. - 21:19:50
Válasz #6694
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


A "galenikás" depóról 1 kis mese:tavaly használtam működött.Egyik ismerősöm használta működött.Idén használta begyulladt a segge minden szúrás után de rohadtul.Másik srácnak jó volt.A tavalyi és az idei forrás ugyan az.Haverom és a másik srác forrása más.
Ezzel arra akartam célozni hogy azért mert galenika van ráírva az mint tudjuk nem sokat jelent.
Ezért nem értem az olyan kérdéseket hogy "a genesis-es xy megbízható e".Hát tudja a f*sz.Lehet hogy az egyik dealeré igen a másiké nem.Vonatkozik ez mindenre kivéve azokra amikből még semmi nem hatott úgy ahogy kellett volna neki(pl.:Bd)

Pontosan!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Május 25. - 21:52:35
Válasz #6695
Nem elérhető

SzPeti


látom jól bekezdtem :) sajnálom ha felbosszantottam valakit a kérdésemmel, tudatlan vagyok ez az igazság, hiába kérek segítséget nem kapok (2x írtam privátot itt a fórumban régebben, elküldtek, persze megértem, nem játék) mit tudok tenni, olvasok mindenfelé persze sok kreténséget is, webshopból vásárolok az ott leírtak alapján, T3-ra azt írják diétához nagyon jó, kérdezem az arctalan dílert emailben jaj nagyon jó, ő keres 3000 Ft-ot én meg szétb.szom magam egy életre  ˝=/

nagyon hálás vagyok minden tanácsért meg bármiért  :-){
Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)

2012. Május 25. - 21:54:31
Válasz #6696
Nem elérhető

Milo


jó a T3, csak profiszinten, neked felesleges. jó diéta,propi winstrol maximálisan elég
Riceman

2012. Május 25. - 22:01:10
Válasz #6697
Nem elérhető

RsLeo


Nézd, priviben egy kérdés így néz ki.

"Szia, Peti vagyok!
X éve edzek, Y cm és Z kg vagyok.
Jelenleg X g. ch-ot, Y g. fehérjét és Z g zsírt fogyasztok.
Heti X alkalommal edzek.
Eddigi kúráim:
Célom:

Előre is köszi! "


Ha így küldöd el a kérdésed, 10 emberből 9 ezen a fórumon nem fog elküldeni.
Ha azt írod, hogy "Csumi! Mit toljak?" - akkor komoly letolásra számíthatsz.
Nagyon rendes, segítőkész emberek vannak a fórumon. Senki nem születik szteroid-gurunak, ha a kérdéseden nem az látszik, hogy a táplálkozásról sincs fogalmad, segíteni fogunk.

2012. Május 25. - 22:18:20
Válasz #6698
Nem elérhető

SzPeti


Remélem az eddigi kommentjeimből látszik, hogy nem a második csoportba tartozok. Az első hozzászólásom egy fa.ság volt ne haragudjatok érte.  o--O

Amit kérsz abból mindent leírtam, kivéve ezt:
szénhidrát 80g, fehérje 250g, zsír 20g (oliva olaj, zsír ami a túróban van és lenmagolaj kapszula) edzés utáni szénhidrátnak super carb fastot ittam eddig, de elhagytam a szénhidrát miatt, ezért gondoltam az almára, de ha hülyeség semmi gond, megértem, felfogtam.

Kérem aki szeretne segíteni egy kúra összeállításában az privizzen rám, nem tudom nekem kinek lehetne írnom, köszönöm.
Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)

2012. Május 25. - 22:19:37
Válasz #6699
Nem elérhető

RsLeo


Remélem, te is látod, hogy a 2. hozzászólásod óta nem is olyan válaszokat kapsz,mint az első után.
Írok neked.

2012. Május 25. - 22:22:04
Válasz #6700
Nem elérhető

h4xOr


Remélem az eddigi kommentjeimből látszik, hogy nem a második csoportba tartozok. Az első hozzászólásom egy fa.ság volt ne haragudjatok érte.  o--O

Amit kérsz abból mindent leírtam, kivéve ezt:
szénhidrát 80g, fehérje 250g, zsír 20g (oliva olaj, zsír ami a túróban van és lenmagolaj kapszula) edzés utáni szénhidrátnak super carb fastot ittam eddig, de elhagytam a szénhidrát miatt, ezért gondoltam az almára, de ha hülyeség semmi gond, megértem, felfogtam.

Kérem aki szeretne segíteni egy kúra összeállításában az privizzen rám, nem tudom nekem kinek lehetne írnom, köszönöm.

halolaj ::)

2012. Május 25. - 23:30:21
Válasz #6701
Nem elérhető

SzPeti


Remélem, te is látod, hogy a 2. hozzászólásod óta nem is olyan válaszokat kapsz,mint az első után.
Írok neked.

igen és köszönöm
Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)

2012. Május 26. - 02:06:20
Válasz #6702
Nem elérhető

RsLeo


illetve, írnék csak tele van a postafiókod.

2012. Május 26. - 06:46:09
Válasz #6703
Nem elérhető

Rebel


Diétakor érdemes-e leszorítani kémiai segítséggel az ösztrogénszintet/ letrozol,arimidex/,ha egyébként szteroidmentes  a felkészülés?Elég vizes alkat vagyok.

2012. Május 26. - 07:50:24
Válasz #6704
Nem elérhető

Lifter


Diétakor érdemes-e leszorítani kémiai segítséggel az ösztrogénszintet/ letrozol,arimidex/,ha egyébként szteroidmentes  a felkészülés?Elég vizes alkat vagyok.

miért? a tribulustol ginod lett vagy mi? @-o
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!