2024. Május 06. - 17:06:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498687 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2012. Május 27. - 15:18:32
Válasz #6720
Nem elérhető

ninja14


Diétakor érdemes-e leszorítani kémiai segítséggel az ösztrogénszintet/ letrozol,arimidex/,ha egyébként szteroidmentes  a felkészülés?Elég vizes alkat vagyok.

ezzel csak az a gond hogy ösztrogén nélkül nincs libido. Én jártam ugy régebben hogy levezetésnél hcg mellé kicsit több nolvadex ment a kelleténél,és teljesen meghalt a cerka.

nem csak ez a gond az ötlettel ;D
Érdekes nálam nem, mellesleg nem csak gyógyszerben kell gondolkodni.


Az mondat második fele a kulcsszó!
Tápkieg.-ben van hatásos ösztrogénblokkoló?

Idézet:
"Ösztrogén dominancia jelei

Férfiaknál: kopaszodás, az ún. "úszógumi" tipusú elhízás, prosztata megnagyobbodás
Nőknél: menstrációs zavarok, terméketlenség, premenstruációs szindróma, mellcsomók
Cellulitisz, korai öregedés
Depresszió, pánikbetegség, rossz közérzet, enerváltság
Csökkenti az oxigén szintjét a szövetekben (öregedés)
Növeli a vér sűrűségét, így segíti vérrög képződés
Trombózis, szívroham, agyinfarktus
Blokkolja a pajzsmirigy hormontermelését, pajzsmirigy elégtelenség
Izületi gyulladás
Szívdobogás
Depressziót, szorongást vagy pánikbetegséget idézhet elő
Só és folyadék visszatartás
Növeli a testzsír mennyiségét
Felborítja a vércukorszintet (cukorbetegség, I.R.)
Csökkenti az érrendszer tónusát, aranyeres, visszeres problémákat okoz
Burjánzásra készteti a testi sejteket
Auto-immun betegségek
Gátolja a sejtújulást, öregednek a sejtek
Gyenge, petyhüdt izmok
Korai őszülés
Epilepszia
Gátolja a programozott sejthalált
A programozott sejthalál megakadályozásával rákot okozhat"


Ezek között simán találok magamra néhány tünetet,s egyre bizonyosabb ,hogy kéne egy hormonszint ellenőrzés.

Inkább hipochonder vagy...Amúgy mi az hogy a nőknél az ösztrogéndominancia jelei?A nőknél egyértelmű hogy az ösztrogén dominál.Kicsit konkrétabb definíció kéne különben minden nő halott lenne.

Én meg dolgozok  :----
Dolgozni csak pontosan és szépen, ahogy a csillag megy az égen úgy érdemes ;D...nálam csalónap van túlvagyok a második pizzán és egy negyed kg epren  <3!
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Május 27. - 15:44:58
Válasz #6721
Nem elérhető

Rebel


Sajnos a mai férfiak ösztro szintje jóval a normál felett van ( legalábbis sok férfinak ), és ez az idősödéssel romlik. Nem biztos, hogy hipochonder, jó téma ez tárgyaljuk ki, csak most pihi, meg hállidéj van, mindenki érezze jól magát - na meg józanodom  ;D ;D.
István jól megijesztettél!Már az ötvenedik ösztrogénes honlapon vagyok túl,csokit majszolok,lassan tejre fakadok és a sírás fojtogat mert elrontottam a hímzést ;D

2012. Május 27. - 15:54:33
Válasz #6722
Nem elérhető

h4xOr


Sajnos a mai férfiak ösztro szintje jóval a normál felett van ( legalábbis sok férfinak ), és ez az idősödéssel romlik. Nem biztos, hogy hipochonder, jó téma ez tárgyaljuk ki, csak most pihi, meg hállidéj van, mindenki érezze jól magát - na meg józanodom  ;D ;D.
István jól megijesztettél!Már az ötvenedik ösztrogénes honlapon vagyok túl,csokit majszolok,lassan tejre fakadok és a sírás fojtogat mert elrontottam a hímzést ;D

pfej  ;D

2012. Május 27. - 16:00:36
Válasz #6723
Nem elérhető

Triszo


 @-o !+"% Łł= @-o
Sajnos a mai férfiak ösztro szintje jóval a normál felett van ( legalábbis sok férfinak ), és ez az idősödéssel romlik. Nem biztos, hogy hipochonder, jó téma ez tárgyaljuk ki, csak most pihi, meg hállidéj van, mindenki érezze jól magát - na meg józanodom  ;D ;D.
István jól megijesztettél!Már az ötvenedik ösztrogénes honlapon vagyok túl,csokit majszolok,lassan tejre fakadok és a sírás fojtogat mert elrontottam a hímzést ;D

2012. Május 28. - 10:33:46
Válasz #6724
Nem elérhető

kalibra


Idézet
És hogyan tudok kevesebbet bevinni? Ha összekevertem a port a folyadékkal akkor nem kell rögtön elhasználni? Miből fogom tudni, hogy elég-e kevesebb? ::)
Idézet
Ha sóoldatban kevered ki akkor kb 1 hétig eláll.Ha bac vízben akkor rohadt sokáig.
Érezni fogod hogy elég e...Ha összemennek a herék kúra közben,és elkezded a levezetést észre fogod venni ahogy visszatér beléjük az élet.A libidó a régire csökken szépen lassan(és nem alá mert akkor keveset használtál).

Én leteszteltem terhességire, és a bac vízben első nap pozitív volt, hetedik napon már negatív. Steril, kintről rendelt bac víz. A saját oldószerében a harmadik napon már negatív volt. A teszt 25IU érzékenységű, tehát annyira azért nem értem, hogy is van ez?

Hát az tök jó...Peptideket kevertem bac vízben amit haver fröccsintett hatottak.HCG-t nem nagyon használok de ezt nem értem hogy miért nem volt jó...Hűtőben tartottad fénytől meg minden szartól elzárva?

Persze, végig hűtőben volt, és Organonost, Provigilest is teszteltem, ugyan úgy negatív volt mindkettő egy hét múlva.

2012. Május 28. - 14:51:34
Válasz #6725
Nem elérhető

dingo


Idézet
És hogyan tudok kevesebbet bevinni? Ha összekevertem a port a folyadékkal akkor nem kell rögtön elhasználni? Miből fogom tudni, hogy elég-e kevesebb? ::)
Idézet
Ha sóoldatban kevered ki akkor kb 1 hétig eláll.Ha bac vízben akkor rohadt sokáig.
Érezni fogod hogy elég e...Ha összemennek a herék kúra közben,és elkezded a levezetést észre fogod venni ahogy visszatér beléjük az élet.A libidó a régire csökken szépen lassan(és nem alá mert akkor keveset használtál).

Én leteszteltem terhességire, és a bac vízben első nap pozitív volt, hetedik napon már negatív. Steril, kintről rendelt bac víz. A saját oldószerében a harmadik napon már negatív volt. A teszt 25IU érzékenységű, tehát annyira azért nem értem, hogy is van ez?

Hát az tök jó...Peptideket kevertem bac vízben amit haver fröccsintett hatottak.HCG-t nem nagyon használok de ezt nem értem hogy miért nem volt jó...Hűtőben tartottad fénytől meg minden szartól elzárva?

Persze, végig hűtőben volt, és Organonost, Provigilest is teszteltem, ugyan úgy negatív volt mindkettő egy hét múlva.
Hat ez egy kicsit kiabrandito  :-[
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Május 28. - 15:46:03
Válasz #6726
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Idézet
És hogyan tudok kevesebbet bevinni? Ha összekevertem a port a folyadékkal akkor nem kell rögtön elhasználni? Miből fogom tudni, hogy elég-e kevesebb? ::)
Idézet
Ha sóoldatban kevered ki akkor kb 1 hétig eláll.Ha bac vízben akkor rohadt sokáig.
Érezni fogod hogy elég e...Ha összemennek a herék kúra közben,és elkezded a levezetést észre fogod venni ahogy visszatér beléjük az élet.A libidó a régire csökken szépen lassan(és nem alá mert akkor keveset használtál).

Én leteszteltem terhességire, és a bac vízben első nap pozitív volt, hetedik napon már negatív. Steril, kintről rendelt bac víz. A saját oldószerében a harmadik napon már negatív volt. A teszt 25IU érzékenységű, tehát annyira azért nem értem, hogy is van ez?

Hát az tök jó...Peptideket kevertem bac vízben amit haver fröccsintett hatottak.HCG-t nem nagyon használok de ezt nem értem hogy miért nem volt jó...Hűtőben tartottad fénytől meg minden szartól elzárva?

Persze, végig hűtőben volt, és Organonost, Provigilest is teszteltem, ugyan úgy negatív volt mindkettő egy hét múlva.

Ezt én sem értem, miért.

Elvileg hivatalos leírások szerint is a HCG 30-60 napig hatékony marad hűtőben tárolva bekeverés után bak. -vízben...

Egy referencia pl.:
http://www.paramounthealthcare.com/documents/prescription-drugs/novarel-hcg-20110316.pdf

Bár ez a linkelt referencia leírás nem határozza meg, hogy NaCl oldatban vagy bac. vízben.(ezért elvileg feltételezhető lenne, hogy az eredeti oldatában. De tároláshoz a bakteriosztatikus víz javasolt.)
Márkától függ, hogy milyen hosszú ideig áll el.

érdekes, hogy a teszt miért nem mutatja aktívnak 1 hét után...ennek még majd utánanézek...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Május 28. - 16:24:35
Válasz #6727
Nem elérhető

gabo01


Idézet
És hogyan tudok kevesebbet bevinni? Ha összekevertem a port a folyadékkal akkor nem kell rögtön elhasználni? Miből fogom tudni, hogy elég-e kevesebb? ::)
Idézet
Ha sóoldatban kevered ki akkor kb 1 hétig eláll.Ha bac vízben akkor rohadt sokáig.
Érezni fogod hogy elég e...Ha összemennek a herék kúra közben,és elkezded a levezetést észre fogod venni ahogy visszatér beléjük az élet.A libidó a régire csökken szépen lassan(és nem alá mert akkor keveset használtál).

Én leteszteltem terhességire, és a bac vízben első nap pozitív volt, hetedik napon már negatív. Steril, kintről rendelt bac víz. A saját oldószerében a harmadik napon már negatív volt. A teszt 25IU érzékenységű, tehát annyira azért nem értem, hogy is van ez?

Hát az tök jó...Peptideket kevertem bac vízben amit haver fröccsintett hatottak.HCG-t nem nagyon használok de ezt nem értem hogy miért nem volt jó...Hűtőben tartottad fénytől meg minden szartól elzárva?

Persze, végig hűtőben volt, és Organonost, Provigilest is teszteltem, ugyan úgy negatív volt mindkettő egy hét múlva.

Ezt én sem értem, miért.

Elvileg hivatalos leírások szerint is a HCG 30-60 napig hatékony marad hűtőben tárolva bekeverés után bak. -vízben...

Egy referencia pl.:
http://www.paramounthealthcare.com/documents/prescription-drugs/novarel-hcg-20110316.pdf

Bár ez a linkelt referencia leírás nem határozza meg, hogy NaCl oldatban vagy bac. vízben.(ezért elvileg feltételezhető lenne, hogy az eredeti oldatában. De tároláshoz a bakteriosztatikus víz javasolt.)
Márkától függ, hogy milyen hosszú ideig áll el.

érdekes, hogy a teszt miért nem mutatja aktívnak 1 hét után...ennek még majd utánanézek...

Azt megköszönnénk!  ;-oo-;
A másik topicban fagyasztást javasolt egy fórumtárs! Szerinted ez működhet? ::)

2012. Május 28. - 19:02:11
Válasz #6728
Nem elérhető

RsLeo


Micsoda kémikus lett a gabó... Már osztogatni akarja a HCG-t... Mingyá' beszarok!    :-)!
Hogy van az a "csak 1 kúrám lesz" ???   ;D  ;D

2012. Május 28. - 19:09:30
Válasz #6729
Nem elérhető

roccat


Sziasztok, új vagyok a fórumon, de már régóta olvasgatok a témában.
Szeptembertől tervezem az első kúrámat, de a megszokottól eltérő módszerrel. 20 éves vagyok, 6 éve edzek megszakítás nélkül, 194cm/101kg. Azoknak a táborát erősítem akik ipari mennyiségű szénhidrát mellett is nehezen nőnek. Étrend 80-90%-ban rendben ( ez annyit jelent, hogy vannak bizonyos esetek mikor ki kell hagynom 1-1 étkezést+zsírbevitelt lehetne még tökéletesíteni).

Tudom, hogy lesz aki azt mondja, hogy fiatal vagyok, várjak még...de versenyezni tervezek pár év múlva, megcéloznék egy athletic kategóriát. Külföldi és hazai cikkeket illetve fórumokat is olvasok folyamatosan a témában és felkeltette az érdeklődésem Bill Roberts szisztémája: rövid 2 hetes kúra gyorsan ható szteroidokkal(dianabol+trenbolone), 4hét szünet levezetve clomid-dal, majd megismételni ezt a kört. Próbált valaki már hasonlót innen? A tapasztalatok szerint elég jó eredményeket lehet elérni ezzel a módszerrel.
 Előnyei: 1. Nincs akkora súlyingadozás( nem szedsz fel annyit a kúra alatt, de nem is vesztesz annyit)
2. A hosszú kúrák eléggé csúnya dolgokat művelnek a koleszterin-szintekkel, ezzel a módszerrel ezzel nincs gond
3. Mivel dianabol is szerepelne a kúrában, a májra nézve is fontos a rövid kúra.
4. Gyorsabb helyreállás, hcg valószínűleg kihagyható.
5. Ilyen rövid időn át használva nem jönnek elő az androgének mellékhatásai.

Az alapszisztéma: http://thinksteroids.com/articles/two-week-steroid-cycle-case-study/
Külföldi fórumokon többen próbáltak hasonlót, 3 ilyen kört csináltak évente 2szer( ez még mindig csak 12 hetet jelent éves szinten), jó eredményekkel és jobb izommegtartással mint a hosszabb kúrák esetében.
Vélemények?

2012. Május 28. - 19:33:18
Válasz #6730
Nem elérhető

gabo01


Micsoda kémikus lett a gabó... Már osztogatni akarja a HCG-t... Mingyá' beszarok!    :-)!
Hogy van az a "csak 1 kúrám lesz" ???   ;D  ;D

Dehogy lettem kémikus (az egyetemen is utáltam kellőképpen)! Csak a pálinkához értek egy keveset!
Ha átolvasol a másik topicba valaki bemásolt egy leírást amiben az állt,hogy 3 hétig napi 500 IU HCG-t kell nyomni Tamoxifen és Arimidex meg E vitamin mellé! Most az 5000 IU HCG kis adagokban való tárolásáról van szó!  ;-oo-; :-oD  @:-)

2012. Május 28. - 19:51:13
Válasz #6731
Nem elérhető

h4xOr


Sziasztok, új vagyok a fórumon, de már régóta olvasgatok a témában.
Szeptembertől tervezem az első kúrámat, de a megszokottól eltérő módszerrel. 20 éves vagyok, 6 éve edzek megszakítás nélkül, 194cm/101kg. Azoknak a táborát erősítem akik ipari mennyiségű szénhidrát mellett is nehezen nőnek. Étrend 80-90%-ban rendben ( ez annyit jelent, hogy vannak bizonyos esetek mikor ki kell hagynom 1-1 étkezést+zsírbevitelt lehetne még tökéletesíteni).

Tudom, hogy lesz aki azt mondja, hogy fiatal vagyok, várjak még...de versenyezni tervezek pár év múlva, megcéloznék egy athletic kategóriát. Külföldi és hazai cikkeket illetve fórumokat is olvasok folyamatosan a témában és felkeltette az érdeklődésem Bill Roberts szisztémája: rövid 2 hetes kúra gyorsan ható szteroidokkal(dianabol+trenbolone), 4hét szünet levezetve clomid-dal, majd megismételni ezt a kört. Próbált valaki már hasonlót innen? A tapasztalatok szerint elég jó eredményeket lehet elérni ezzel a módszerrel.
 Előnyei: 1. Nincs akkora súlyingadozás( nem szedsz fel annyit a kúra alatt, de nem is vesztesz annyit)
2. A hosszú kúrák eléggé csúnya dolgokat művelnek a koleszterin-szintekkel, ezzel a módszerrel ezzel nincs gond
3. Mivel dianabol is szerepelne a kúrában, a májra nézve is fontos a rövid kúra.
4. Gyorsabb helyreállás, hcg valószínűleg kihagyható.
5. Ilyen rövid időn át használva nem jönnek elő az androgének mellékhatásai.

Az alapszisztéma: http://thinksteroids.com/articles/two-week-steroid-cycle-case-study/
Külföldi fórumokon többen próbáltak hasonlót, 3 ilyen kört csináltak évente 2szer( ez még mindig csak 12 hetet jelent éves szinten), jó eredményekkel és jobb izommegtartással mint a hosszabb kúrák esetében.
Vélemények?

Nekem meg Palumbo hosszú kúrái szimpatikusabbak.Az elmélet több helyen is sántít,főleg ha kis hazánkra vetítjük.
1.Miért baj a súlyingadozás?Meg ez egyébként is alkati kérdés
2.A koleszterint a telített zsírok buzerálják,a szteroidok csak segítenek neki
3.Igen,de nem ennyire rövid
4.Miért gyorsabb?A tren szinte azonnal kinyírja a libidót teljesen.
5.Nem hiszem,hogy ez az időtől függ...
+1 Nem tudsz eredeti dianabolt szerezni,csak a kamu szarokat 0 hatóanyag tartalommal.Tren-ből előbb kapsz eredetit.Ami azt jelenti hogy kinyírod a tesztótermelésedet és nem lesz mellette semmi.
Azért mert valamit hamar érzel,még nem jelenti azt,hogy maradandót produkált.Ha ennyire szimpatikus próbáld ki...

2012. Május 28. - 21:49:51
Válasz #6732
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok, új vagyok a fórumon, de már régóta olvasgatok a témában.
Szeptembertől tervezem az első kúrámat, de a megszokottól eltérő módszerrel. 20 éves vagyok, 6 éve edzek megszakítás nélkül, 194cm/101kg. Azoknak a táborát erősítem akik ipari mennyiségű szénhidrát mellett is nehezen nőnek. Étrend 80-90%-ban rendben ( ez annyit jelent, hogy vannak bizonyos esetek mikor ki kell hagynom 1-1 étkezést+zsírbevitelt lehetne még tökéletesíteni).

Tudom, hogy lesz aki azt mondja, hogy fiatal vagyok, várjak még...de versenyezni tervezek pár év múlva, megcéloznék egy athletic kategóriát. Külföldi és hazai cikkeket illetve fórumokat is olvasok folyamatosan a témában és felkeltette az érdeklődésem Bill Roberts szisztémája: rövid 2 hetes kúra gyorsan ható szteroidokkal(dianabol+trenbolone), 4hét szünet levezetve clomid-dal, majd megismételni ezt a kört. Próbált valaki már hasonlót innen? A tapasztalatok szerint elég jó eredményeket lehet elérni ezzel a módszerrel.
 Előnyei: 1. Nincs akkora súlyingadozás( nem szedsz fel annyit a kúra alatt, de nem is vesztesz annyit)
2. A hosszú kúrák eléggé csúnya dolgokat művelnek a koleszterin-szintekkel, ezzel a módszerrel ezzel nincs gond
3. Mivel dianabol is szerepelne a kúrában, a májra nézve is fontos a rövid kúra.
4. Gyorsabb helyreállás, hcg valószínűleg kihagyható.
5. Ilyen rövid időn át használva nem jönnek elő az androgének mellékhatásai.

Az alapszisztéma: http://thinksteroids.com/articles/two-week-steroid-cycle-case-study/
Külföldi fórumokon többen próbáltak hasonlót, 3 ilyen kört csináltak évente 2szer( ez még mindig csak 12 hetet jelent éves szinten), jó eredményekkel és jobb izommegtartással mint a hosszabb kúrák esetében.
Vélemények?

Nekem meg Palumbo hosszú kúrái szimpatikusabbak.Az elmélet több helyen is sántít,főleg ha kis hazánkra vetítjük.
1.Miért baj a súlyingadozás?Meg ez egyébként is alkati kérdés
2.A koleszterint a telített zsírok buzerálják,a szteroidok csak segítenek neki
3.Igen,de nem ennyire rövid
4.Miért gyorsabb?A tren szinte azonnal kinyírja a libidót teljesen.
5.Nem hiszem,hogy ez az időtől függ...
+1 Nem tudsz eredeti dianabolt szerezni,csak a kamu szarokat 0 hatóanyag tartalommal.Tren-ből előbb kapsz eredetit.Ami azt jelenti hogy kinyírod a tesztótermelésedet és nem lesz mellette semmi.
Azért mert valamit hamar érzel,még nem jelenti azt,hogy maradandót produkált.Ha ennyire szimpatikus próbáld ki...

+1.

Idézet a cikkből, kommentár nélkül:

"I consider him to be an intelligent lifter who has generally followed good training plans and has been reasonably consistent in his training, allowing only a few off weeks every now and then. He probably was fairly close to his natural limit when starting this program – I would not have expected him to be able to gain more than perhaps 3 lb over the next year with natural training. He was in his all-time best condition at the time of starting the program, with his bench press, lean body weight, and bodyfat all at best-ever levels. A year previously, he had done an 8 week cycle with only trenbolone acetate and Primobolan, and had since done two light cycles with only Dianabol."

2012. Május 28. - 22:23:11
Válasz #6733
Nem elérhető

roccat


Sziasztok, új vagyok a fórumon, de már régóta olvasgatok a témában.
Szeptembertől tervezem az első kúrámat, de a megszokottól eltérő módszerrel. 20 éves vagyok, 6 éve edzek megszakítás nélkül, 194cm/101kg. Azoknak a táborát erősítem akik ipari mennyiségű szénhidrát mellett is nehezen nőnek. Étrend 80-90%-ban rendben ( ez annyit jelent, hogy vannak bizonyos esetek mikor ki kell hagynom 1-1 étkezést+zsírbevitelt lehetne még tökéletesíteni).

Tudom, hogy lesz aki azt mondja, hogy fiatal vagyok, várjak még...de versenyezni tervezek pár év múlva, megcéloznék egy athletic kategóriát. Külföldi és hazai cikkeket illetve fórumokat is olvasok folyamatosan a témában és felkeltette az érdeklődésem Bill Roberts szisztémája: rövid 2 hetes kúra gyorsan ható szteroidokkal(dianabol+trenbolone), 4hét szünet levezetve clomid-dal, majd megismételni ezt a kört. Próbált valaki már hasonlót innen? A tapasztalatok szerint elég jó eredményeket lehet elérni ezzel a módszerrel.
 Előnyei: 1. Nincs akkora súlyingadozás( nem szedsz fel annyit a kúra alatt, de nem is vesztesz annyit)
2. A hosszú kúrák eléggé csúnya dolgokat művelnek a koleszterin-szintekkel, ezzel a módszerrel ezzel nincs gond
3. Mivel dianabol is szerepelne a kúrában, a májra nézve is fontos a rövid kúra.
4. Gyorsabb helyreállás, hcg valószínűleg kihagyható.
5. Ilyen rövid időn át használva nem jönnek elő az androgének mellékhatásai.

Az alapszisztéma: http://thinksteroids.com/articles/two-week-steroid-cycle-case-study/
Külföldi fórumokon többen próbáltak hasonlót, 3 ilyen kört csináltak évente 2szer( ez még mindig csak 12 hetet jelent éves szinten), jó eredményekkel és jobb izommegtartással mint a hosszabb kúrák esetében.
Vélemények?

Nekem meg Palumbo hosszú kúrái szimpatikusabbak.Az elmélet több helyen is sántít,főleg ha kis hazánkra vetítjük.
1.Miért baj a súlyingadozás?Meg ez egyébként is alkati kérdés
2.A koleszterint a telített zsírok buzerálják,a szteroidok csak segítenek neki
3.Igen,de nem ennyire rövid
4.Miért gyorsabb?A tren szinte azonnal kinyírja a libidót teljesen.
5.Nem hiszem,hogy ez az időtől függ...
+1 Nem tudsz eredeti dianabolt szerezni,csak a kamu szarokat 0 hatóanyag tartalommal.Tren-ből előbb kapsz eredetit.Ami azt jelenti hogy kinyírod a tesztótermelésedet és nem lesz mellette semmi.
Azért mert valamit hamar érzel,még nem jelenti azt,hogy maradandót produkált.Ha ennyire szimpatikus próbáld ki...


Köszi a választ! Az, hogy nekem ez szimpatikusabb elméletben, neked pedig az, az egyéni preferencia, semmi sem fekete-fehér. De úgy látom ebben te is egyetértesz.
1. Szerintem inkább +4kiló amiből 3 meg is marad, mint +10 amiből lemegy utána a fele(csak egy példa)
2. A szteroid-használat jelentősen befolyásolja a koleszterin-szinteket. Hdl szint esik, ldl nő. Attól még, hogy sokan csak a farkukat féltik kokszolás közbe és leszarják a kívülről nem látható mellékhatásokat, attól még azok jelen vannak és hosszútávon nagyobb bajt is okozhatnak.
3. Miért ne lehetne ennyire rövid? Mert nem megszokott?
4. Jogos HPTA-t levágja egy hét után, de ilyen rövid idő után a hpta sokkal gyorsabban helyreáll(ha mégis gáz lenne, hcg kéznél)
5. Általában ezek a mellékhatások a nagy adagok, vagy a hosszú használat miatt jönnek ki, nem hiszem, hogy sok ember lenne aki a kúra 3. hetéig aknét, gynot, hajhullást tapasztalt volna.
+1: Na ezzel látod nem vagyok tisztába, a másik variáció testo propionate+trenbolone.
Kipróbálásnál még messze nem tartok, egyelőre elméleti síkon vagyok kiváncsi emberek véleményére, úgyhogy neked is köszönöm.

2012. Május 28. - 22:23:11
Válasz #6734
Nem elérhető

roccat


jogos észrevétel! Ezt a hibát/hülyeséget leszámítva azért ha utánanézel nem egy zöldfülű emberke az illető a témában