2024. Május 07. - 01:07:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498812 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2012. Május 31. - 22:49:28
Válasz #6810
Nem elérhető

Milo


nem semmi,ezt ma hallom először :o
Riceman

2012. Június 01. - 08:58:19
Válasz #6811
Nem elérhető

ninja14


"A Viktor meghalt szívmegnagyobbodásban körülbelül 2 hónapja...."

Ez most komoly?  ????...A debreceni ürgéről beszélünk?

Igen, aki megvásárolt 5000 doboz zöld moslék danabolt, ami még az Ő halála után is sírba tesz mindenkit!
nem a zöld dana tette őt a sírba ne félj, hanem az a kategória koxos volt, h mindent magába nyomott amiben látott valami kis reményt Łł=  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Június 01. - 09:41:40
Válasz #6812
Nem elérhető

VG


nem azt írtam, hogy Őt tette sírbe a zöld dana, hanem, hogy másokat fog.

szívmegnagyobbodást szerintem növi okoz, de hát aki hülye, haljon meg  ***))))  :D

2012. Június 01. - 09:46:02
Válasz #6813
Nem elérhető

hopika


nem azt írtam, hogy Őt tette sírbe a zöld dana, hanem, hogy másokat fog.

szívmegnagyobbodást szerintem növi okoz, de hát aki hülye, haljon meg  ***))))

Nem csak az...(sajnos) növi még soha nem volt bennem,de nekem már anno 20 éves koromban is szívnagyobbodást-nem kóros mértékű-állapítottak meg a szívklinikán.
Simán "sportszívnek" hívják...a nagy igénybevételtől a szív is megnő bizonyos mértékig!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Június 01. - 10:17:54
Válasz #6814
Nem elérhető

RsLeo


az a nagy zöld szíve...


2012. Június 01. - 10:18:16
Válasz #6815
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
elég szar minőségűek lettek a képek, de erre volt hirtelen lehetőség, ilyet szereztem be ma, vélemények?  o:)

http://kepfeltoltes.hu/view/120531/K_p057_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/120531/K_p058_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/120531/K_p059_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A desma jó...Hogy a tied milyen arról fingom nincs  :D Azért mert desma van ráírva nem biztos hogy az.Szúrd be aztán majd kiderül.Nálunk a teremben jók a desmas winyók.Másik teremben ahova járok egyik srácnak kilőtte a tűt mert olyan sűrű volt a másiknak meg a tricepszébe rohadt.
Na igen, ott a pont, attól még, hogy van a terméken márkajelzés még nem biztos, hogy az, és, hogy jó, lutri.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 01. - 10:21:16
Válasz #6816
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
nem azt írtam, hogy Őt tette sírbe a zöld dana, hanem, hogy másokat fog.

szívmegnagyobbodást szerintem növi okoz, de hát aki hülye, haljon meg  ***))))

Nem csak az...(sajnos) növi még soha nem volt bennem,de nekem már anno 20 éves koromban is szívnagyobbodást-nem kóros mértékű-állapítottak meg a szívklinikán.
Simán "sportszívnek" hívják...a nagy igénybevételtől a szív is megnő bizonyos mértékig!
És a sport, vagy erős terhelés hatására egy teljesen természetes élettani reakció. Nem kell befosni tőle. Kérdezd meg egy sportorvostól, semmi különöset nem fog találni egy kis szívmegnagyobbodásban, ha sportol valaki, hisz a szívizomnak is fejlődnie kell, hogy a megnőtt teljesítmény és/ vagy izomtömeg miatt rendesen el tudja látni a feladatát.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 01. - 10:25:48
Válasz #6817
Nem elérhető

Gatto


Sziasztok!

használ valaki jò minőségu stanat ami nem gyullad és hatòanyagtartalmát tekintve is rendben van?!

2012. Június 01. - 10:30:07
Válasz #6818
Nem elérhető

RsLeo


Na, de hogy valami kezdőknek szóló is legyen:
nem értem, hogy 2012-ben mi a fenéért szeretne valaki szemes dianabol-al kúrát csinálni.
Számtalan fasza kezdőkúra létezik...

-Enantát
-Enantát-Boldenon
-Enantát-Deca
-Enantát-Anavar
-Propionát-Anavar
-Propi-Winny.......

A lényeg, hogy minden kúra injekciós tesztoszteronnal kezdődik, és dukál mellé 1 vagy több erősebb anabolika.
Kivételt képez az első kúra, mert ott egy fél gramm tesztó önmagában még teljesen jó, más se hozna jobb eredményt.
Stack-ek:
tömegeléshez: boldenon, deca... Formázáshoz: winny,anavar....

-aki nem szeretne szúrni: ne kokszoljon
-akinek nincs pénze egy komplett kúrára: ne kokszoljon

Ennél több anyagra biztosan nincs szűkség az első jónéhány kúrához.

Igazán nem komplikált...

2012. Június 01. - 10:33:47
Válasz #6819
Nem elérhető

God Vazzeg


nem azt írtam, hogy Őt tette sírbe a zöld dana, hanem, hogy másokat fog.

szívmegnagyobbodást szerintem növi okoz, de hát aki hülye, haljon meg  ***))))

Nem csak az...(sajnos) növi még soha nem volt bennem,de nekem már anno 20 éves koromban is szívnagyobbodást-nem kóros mértékű-állapítottak meg a szívklinikán.
Simán "sportszívnek" hívják...a nagy igénybevételtől a szív is megnő bizonyos mértékig!
És a sport, vagy erős terhelés hatására egy teljesen természetes élettani reakció. Nem kell befosni tőle. Kérdezd meg egy sportorvostól, semmi különöset nem fog találni egy kis szívmegnagyobbodásban, ha sportol valaki, hisz a szívizomnak is fejlődnie kell, hogy a megnőtt teljesítmény és/ vagy izomtömeg miatt rendesen el tudja látni a feladatát.


3 éve voltam karidiológián teljes kivizsgáláson, semmilyen megnagyobbodás nincs, csodálkozott is a doki, 9 év edzésmúltam volt akkor. Valamelyik billentyűnél találtak kis szivárgást, születési rendellenesség lehet, azt mondták valszín sose lesz vele gondom, de ha igen, akkor rutin műtét.

Majd csak kiderül hogy a testépítés tényleg nem is sport  :D

2012. Június 01. - 10:36:29
Válasz #6820
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
nem azt írtam, hogy Őt tette sírbe a zöld dana, hanem, hogy másokat fog.

szívmegnagyobbodást szerintem növi okoz, de hát aki hülye, haljon meg  ***))))

Nem csak az...(sajnos) növi még soha nem volt bennem,de nekem már anno 20 éves koromban is szívnagyobbodást-nem kóros mértékű-állapítottak meg a szívklinikán.
Simán "sportszívnek" hívják...a nagy igénybevételtől a szív is megnő bizonyos mértékig!
És a sport, vagy erős terhelés hatására egy teljesen természetes élettani reakció. Nem kell befosni tőle. Kérdezd meg egy sportorvostól, semmi különöset nem fog találni egy kis szívmegnagyobbodásban, ha sportol valaki, hisz a szívizomnak is fejlődnie kell, hogy a megnőtt teljesítmény és/ vagy izomtömeg miatt rendesen el tudja látni a feladatát.


3 éve voltam karidiológián teljes kivizsgáláson, semmilyen megnagyobbodás nincs, csodálkozott is a doki, 9 év edzésmúltam volt akkor. Valamelyik billentyűnél találtak kis szivárgást, születési rendellenesség lehet, azt mondták valszín sose lesz vele gondom, de ha igen, akkor rutin műtét.

Majd csak kiderül hogy a testépítés tényleg nem is sport  :D
Tulajdonképpen minden sport alapja kellene, hogy legyen, de nem sport. Annak nem nevezhető. Mindenesetre a fizikum fejlesztéséhez, a test struktúrájának megváltoztatásához, fizikai erő növeléséhez nélkülözhetetlen, és alap kellene, hogy legyen, más sportokban sem szabadna, hogy idegenkedjenek tőle.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 01. - 10:37:12
Válasz #6821
Nem elérhető

God Vazzeg


nem azt írtam, hogy Őt tette sírbe a zöld dana, hanem, hogy másokat fog.

szívmegnagyobbodást szerintem növi okoz, de hát aki hülye, haljon meg  ***))))

Nem csak az...(sajnos) növi még soha nem volt bennem,de nekem már anno 20 éves koromban is szívnagyobbodást-nem kóros mértékű-állapítottak meg a szívklinikán.
Simán "sportszívnek" hívják...a nagy igénybevételtől a szív is megnő bizonyos mértékig!
És a sport, vagy erős terhelés hatására egy teljesen természetes élettani reakció. Nem kell befosni tőle. Kérdezd meg egy sportorvostól, semmi különöset nem fog találni egy kis szívmegnagyobbodásban, ha sportol valaki, hisz a szívizomnak is fejlődnie kell, hogy a megnőtt teljesítmény és/ vagy izomtömeg miatt rendesen el tudja látni a feladatát.


3 éve voltam karidiológián teljes kivizsgáláson, semmilyen megnagyobbodás nincs, csodálkozott is a doki, 9 év edzésmúltam volt akkor. Valamelyik billentyűnél találtak kis szivárgást, születési rendellenesség lehet, azt mondták valszín sose lesz vele gondom, de ha igen, akkor rutin műtét.

Majd csak kiderül hogy a testépítés tényleg nem is sport  :D
Tulajdonképpen minden sport alapja kellene, hogy legyen, de nem sport. Annak nem nevezhető. De mindenesetre a fizikum fejlesztéséhez, a test struktúrájának megváltoztatásához, fizikai erő növeléséhez nélkülözhetetlen, és alap kellene, hogy legyen, más sportokban sem szabadna, hogy idegenkedjenek tőle.


Ugyanez a meglátásom!  ;-oo-;

2012. Június 01. - 10:38:46
Válasz #6822
Nem elérhető

hopika


Tulajdonképpen minden sport alapja kellene, hogy legyen, de nem sport. Annak nem nevezhető. Mindenesetre a fizikum fejlesztéséhez, a test struktúrájának megváltoztatásához, fizikai erő növeléséhez nélkülözhetetlen, és alap kellene, hogy legyen, más sportokban sem szabadna, hogy idegenkedjenek tőle.

 :-)!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Június 01. - 10:40:06
Válasz #6823
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na, de hogy valami kezdőknek szóló is legyen:
nem értem, hogy 2012-ben mi a fenéért szeretne valaki szemes dianabol-al kúrát csinálni.
Számtalan fasza kezdőkúra létezik...

-Enantát
-Enantát-Boldenon
-Enantát-Deca
-Enantát-Anavar
-Propionát-Anavar
-Propi-Winny.......

A lényeg, hogy minden kúra injekciós tesztoszteronnal kezdődik, és dukál mellé 1 vagy több erősebb anabolika.
Kivételt képez az első kúra, mert ott egy fél gramm tesztó önmagában még teljesen jó, más se hozna jobb eredményt.
Stack-ek:
tömegeléshez: boldenon, deca... Formázáshoz: winny,anavar....

-aki nem szeretne szúrni: ne kokszoljon
-akinek nincs pénze egy komplett kúrára: ne kokszoljon

Ennél több anyagra biztosan nincs szűkség az első jónéhány kúrához.

Igazán nem komplikált...
Válasz a miértre, egyszerű és occsó. Láttam tegnap egy srácot, csak Danablt használ, kockás a hasa, de van tömege, definiált, egyszerűen nem hiszem el, ba...a meg  ;D ;D. Csak DANABOL ááááááááá  @-o ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 01. - 10:47:18
Válasz #6824
Nem elérhető

God Vazzeg


Válasz a miértre, egyszerű és occsó. Láttam tegnap egy srácot, csak Danablt használ, kockás a hasa, de van tömege, definiált, egyszerűen nem hiszem el, ba...a meg  ;D ;D. Csak DANABOL ááááááááá  @-o ;D

Ne is mondd, én is sokat ismerek, kidobótól kezdve erőemelőig, és nem fos a forma náluk. Májat nem cserélnék azért..  :-}