2024. Május 06. - 17:53:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498697 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2012. Június 01. - 10:49:29
Válasz #6825
Nem elérhető

Maszat



Tulajdonképpen minden sport alapja kellene, hogy legyen, de nem sport.

sport jelentése - Tudományos és Köznyelvi Szavak Magyar ...

sport (angol), Testgyakorlás, testgyakorlat, testedzés, testmozgás, mozgás; kedvtelés, szórakozás; szeszély, hóbort.

szerintem a sakk nem sport.  :D  Ha a sakk sport, akkor az ötödölőzés is az.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 01. - 10:49:42
Válasz #6826
Nem elérhető

Fuji


Na, de hogy valami kezdőknek szóló is legyen:
nem értem, hogy 2012-ben mi a fenéért szeretne valaki szemes dianabol-al kúrát csinálni.
Számtalan fasza kezdőkúra létezik...

-Enantát
-Enantát-Boldenon
-Enantát-Deca
-Enantát-Anavar
-Propionát-Anavar
-Propi-Winny.......

A lényeg, hogy minden kúra injekciós tesztoszteronnal kezdődik, és dukál mellé 1 vagy több erősebb anabolika.
Kivételt képez az első kúra, mert ott egy fél gramm tesztó önmagában még teljesen jó, más se hozna jobb eredményt.
Stack-ek:
tömegeléshez: boldenon, deca... Formázáshoz: winny,anavar....

-aki nem szeretne szúrni: ne kokszoljon
-akinek nincs pénze egy komplett kúrára: ne kokszoljon

Ennél több anyagra biztosan nincs szűkség az első jónéhány kúrához.

Igazán nem komplikált...
Válasz a miértre, egyszerű és occsó. Láttam tegnap egy srácot, csak Danablt használ, kockás a hasa, de van tömege, definiált, egyszerűen nem hiszem el, ba...a meg  ;D ;D. Csak DANABOL ááááááááá  @-o ;D
Na ez az,a kurva genetika.
A volt edzotarsam annyit hizott a kreatintol,mint en a propi+npp kombotol.Erre mondjak ugye ROHADJON MEG. :-Đ
Ja es meg a kaja sem volt neki teljesen rendben.

2012. Június 01. - 10:57:00
Válasz #6827
Nem elérhető

Milo


ismerek olyat akinek naturálon 52-es karja van, erre a sportra szülteni kell
Riceman

2012. Június 01. - 11:02:19
Válasz #6828
Nem elérhető

Fuji


ismerek olyat akinek naturálon 52-es karja van, erre a sportra szülteni kell
Hat ez az.
Csak az a baj,hogy en mindig kimaradok a jobol!

2012. Június 01. - 11:16:45
Válasz #6829
Nem elérhető

God Vazzeg


ismerek olyat akinek naturálon 52-es karja van, erre a sportra szülteni kell
Hat ez az.
Csak az a baj,hogy en mindig kimaradok a jobol!

Vagyunk ezzel így egy páran :D

2012. Június 01. - 11:19:34
Válasz #6830
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Tulajdonképpen minden sport alapja kellene, hogy legyen, de nem sport.

sport jelentése - Tudományos és Köznyelvi Szavak Magyar ...

sport (angol), Testgyakorlás, testgyakorlat, testedzés, testmozgás, mozgás; kedvtelés, szórakozás; szeszély, hóbort.

szerintem a sakk nem sport.  :D  Ha a sakk sport, akkor az ötödölőzés is az.
És a golf? - úri időtöltés  :)

A sport csatornákon mégis adják, az a Tiger gyerek meg egész jól keres vele  :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 01. - 12:20:33
Válasz #6831
Nem elérhető

Jordan



a Tiger gyerek meg egész jól keres vele  :).



Ó hagyjad már... Múltkor is egy rossz papucsban odajött, hogy nem tudok-e egy 10est adni neki, kölcsönbe.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Június 01. - 12:41:47
Válasz #6832
Nem elérhető

player


Na, de hogy valami kezdőknek szóló is legyen:
nem értem, hogy 2012-ben mi a fenéért szeretne valaki szemes dianabol-al kúrát csinálni.
Számtalan fasza kezdőkúra létezik...

-Enantát
-Enantát-Boldenon
-Enantát-Deca
-Enantát-Anavar
-Propionát-Anavar
-Propi-Winny.......

A lényeg, hogy minden kúra injekciós tesztoszteronnal kezdődik, és dukál mellé 1 vagy több erősebb anabolika.
Kivételt képez az első kúra, mert ott egy fél gramm tesztó önmagában még teljesen jó, más se hozna jobb eredményt.
Stack-ek:
tömegeléshez: boldenon, deca... Formázáshoz: winny,anavar....

-aki nem szeretne szúrni: ne kokszoljon
-akinek nincs pénze egy komplett kúrára: ne kokszoljon

Ennél több anyagra biztosan nincs szűkség az első jónéhány kúrához.

Igazán nem komplikált...
Nem értem mi a bajod a methandrostenolonnal.A másik meg az,hogy aki még nandrolont sem tud szerezni,attól hogyan várható el az ,hogy oxandrolont vagy akármi más drágább hatóanyagú terméket használjon?

2012. Június 01. - 12:51:27
Válasz #6833
Nem elérhető

Maszat


Na, de hogy valami kezdőknek szóló is legyen:
nem értem, hogy 2012-ben mi a fenéért szeretne valaki szemes dianabol-al kúrát csinálni.
Számtalan fasza kezdőkúra létezik...

-Enantát
-Enantát-Boldenon
-Enantát-Deca
-Enantát-Anavar
-Propionát-Anavar
-Propi-Winny.......

A lényeg, hogy minden kúra injekciós tesztoszteronnal kezdődik, és dukál mellé 1 vagy több erősebb anabolika.
Kivételt képez az első kúra, mert ott egy fél gramm tesztó önmagában még teljesen jó, más se hozna jobb eredményt.
Stack-ek:
tömegeléshez: boldenon, deca... Formázáshoz: winny,anavar....

-aki nem szeretne szúrni: ne kokszoljon
-akinek nincs pénze egy komplett kúrára: ne kokszoljon

Ennél több anyagra biztosan nincs szűkség az első jónéhány kúrához.

Igazán nem komplikált...
Nem értem mi a bajod a methandrostenolonnal.A másik meg az,hogy aki még nandrolont sem tud szerezni,attól hogyan várható el az ,hogy oxandrolont vagy akármi más drágább hatóanyagú terméket használjon?

Én imádtam a methandrostenolont. Ez a kép a kúra 4. hetében készült, ahol még csak 1 hete ment pakiszuszi, az első 3ban methandrostenolon.

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?action=dlattach;topic=1034.0;attach=124998;image

Nekem nagyon jól bevált, szeretném még használni. Nem olcsó mulatság amúgy... legutoljára amikor rákérdeztem vmi 16-18ezerért akartak adni. Igaz nem is 1 örsön vásárolt kék szívecske volt...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 01. - 12:52:38
Válasz #6834
Nem elérhető

hopika


Anno sima Napo-val is elvolt az ember és dobott is rendesen...ha már tudtunk valami normális tesztót szerezni örvendeztünk...persze ez már közel 20 éve volt...Akkor még winstrol volt a winstrol is.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Június 01. - 14:12:10
Válasz #6835
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

a Tiger gyerek meg egész jól keres vele  :).



Ó hagyjad már... Múltkor is egy rossz papucsban odajött, hogy nem tudok-e egy 10est adni neki, kölcsönbe.
De ugye adtál?  :D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 01. - 14:16:12
Válasz #6836
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na, de hogy valami kezdőknek szóló is legyen:
nem értem, hogy 2012-ben mi a fenéért szeretne valaki szemes dianabol-al kúrát csinálni.
Számtalan fasza kezdőkúra létezik...

-Enantát
-Enantát-Boldenon
-Enantát-Deca
-Enantát-Anavar
-Propionát-Anavar
-Propi-Winny.......

A lényeg, hogy minden kúra injekciós tesztoszteronnal kezdődik, és dukál mellé 1 vagy több erősebb anabolika.
Kivételt képez az első kúra, mert ott egy fél gramm tesztó önmagában még teljesen jó, más se hozna jobb eredményt.
Stack-ek:
tömegeléshez: boldenon, deca... Formázáshoz: winny,anavar....

-aki nem szeretne szúrni: ne kokszoljon
-akinek nincs pénze egy komplett kúrára: ne kokszoljon

Ennél több anyagra biztosan nincs szűkség az első jónéhány kúrához.

Igazán nem komplikált...
Nem értem mi a bajod a methandrostenolonnal.A másik meg az,hogy aki még nandrolont sem tud szerezni,attól hogyan várható el az ,hogy oxandrolont vagy akármi más drágább hatóanyagú terméket használjon?

Én imádtam a methandrostenolont. Ez a kép a kúra 4. hetében készült, ahol még csak 1 hete ment pakiszuszi, az első 3ban methandrostenolon.

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?action=dlattach;topic=1034.0;attach=124998;image

Nekem nagyon jól bevált, szeretném még használni. Nem olcsó mulatság amúgy... legutoljára amikor rákérdeztem vmi 16-18ezerért akartak adni. Igaz nem is 1 örsön vásárolt kék szívecske volt...
Basszus, mindenkinél jó a metha  :D? Akkor miért szidjuk örökké? Jó, biztos sok a gagyi, hulladék termék, nem olyanok, mint amilyennek lenni kellene.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 01. - 14:51:13
Válasz #6837
Nem elérhető

Jordan


Kúrákban az első 20 napban mindig megy. :) Azért fikázzuk, mert sokan 300 napos kúrákat csinálnak, csak methából :)))))
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Június 01. - 14:53:36
Válasz #6838
Nem elérhető

gabo01


Na, de hogy valami kezdőknek szóló is legyen:
nem értem, hogy 2012-ben mi a fenéért szeretne valaki szemes dianabol-al kúrát csinálni.
Számtalan fasza kezdőkúra létezik...

-Enantát
-Enantát-Boldenon
-Enantát-Deca
-Enantát-Anavar
-Propionát-Anavar
-Propi-Winny.......

A lényeg, hogy minden kúra injekciós tesztoszteronnal kezdődik, és dukál mellé 1 vagy több erősebb anabolika.
Kivételt képez az első kúra, mert ott egy fél gramm tesztó önmagában még teljesen jó, más se hozna jobb eredményt.
Stack-ek:
tömegeléshez: boldenon, deca... Formázáshoz: winny,anavar....

-aki nem szeretne szúrni: ne kokszoljon
-akinek nincs pénze egy komplett kúrára: ne kokszoljon

Ennél több anyagra biztosan nincs szűkség az első jónéhány kúrához.

Igazán nem komplikált...
Nem értem mi a bajod a methandrostenolonnal.A másik meg az,hogy aki még nandrolont sem tud szerezni,attól hogyan várható el az ,hogy oxandrolont vagy akármi más drágább hatóanyagú terméket használjon?

Én imádtam a methandrostenolont. Ez a kép a kúra 4. hetében készült, ahol még csak 1 hete ment pakiszuszi, az első 3ban methandrostenolon.

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?action=dlattach;topic=1034.0;attach=124998;image

Nekem nagyon jól bevált, szeretném még használni. Nem olcsó mulatság amúgy... legutoljára amikor rákérdeztem vmi 16-18ezerért akartak adni. Igaz nem is 1 örsön vásárolt kék szívecske volt...
Basszus, mindenkinél jó a metha  :D? Akkor miért szidjuk örökké? Jó, biztos sok a gagyi, hulladék termék, nem olyanok, mint amilyennek lenni kellene.

Tényleg lehet valami ezekben a Thaiföldi Danabol-okban mert a mi termünkben is van 2-3 olyan komoly izmokkal rendelkező kockahasú, szálkás csávó aki nyomja, hogy majd beszarok amikor látom őket! Pedig a kaja meg a pihenés nincs náluk rendben!
Persze az is lehet mindegyikőnk ugyanabban a teremben eddz?!  ;)
Talán nekem is azt kellett volna vennem az ampullák helyett?  ::) ;D

2012. Június 01. - 16:36:02
Válasz #6839
Nem elérhető

RsLeo


Kezdek félni, hogy én vagyok a hülye. :D
Aki mostanában használt fasza methát, legyen olyan jó és küldje el nekem priviben, hogy honnan szerezte!
Köszönöm szépen!