2024. Május 06. - 13:58:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498633 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2012. Június 02. - 06:16:07
Válasz #6855
Nem elérhető

h4xOr


Ezt most olvastam egy másik fórumon:
"én a kúra közben soha nem alkalmaznék tamoxifeint...mégegyszer leírom soha...az egyik legkevésbé szervezet barát dolog, és épp elég az amit a PCT során művel, de akkor sajna kihagyhatatlan...ha érzékeny vagy akkor arimidex vagy aromasin...igen ez többe kerül, mint a kúrád, de pénzt kereshetsz egészséget nem!"

Tudja valaki miért ellenzi a szerző ennyire a tamoxifent?  ::)


Amit tudok h igf1 szintet csökkenti.

"igen ez többe kerül, mint a kúrád"--->én ezt nem érteni

2012. Június 02. - 08:07:19
Válasz #6856
Nem elérhető

vikker


az illető nekem is dobhatna egy privit... :)

2012. Június 02. - 08:07:26
Válasz #6857
Nem elérhető

papsszi


Kezdek félni, hogy én vagyok a hülye. :D
Aki mostanában használt fasza methát, legyen olyan jó és küldje el nekem priviben, hogy honnan szerezte!
Köszönöm szépen!

Jó metha engem is érdekel privibe.  /7%

2012. Június 02. - 08:08:46
Válasz #6858
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A fasza metha gondolom nem szív alakú, hanem ahogy a jelzőben is benne van fa..... :)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 02. - 08:09:41
Válasz #6859
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

a Tiger gyerek meg egész jól keres vele  :).



Ó hagyjad már... Múltkor is egy rossz papucsban odajött, hogy nem tudok-e egy 10est adni neki, kölcsönbe.
De ugye adtál?  :D

Megsajnáltam...  :-\  ;D ;D ;D
Csóri néger  ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 02. - 09:36:17
Válasz #6860
Nem elérhető

player


Ezt most olvastam egy másik fórumon:
"én a kúra közben soha nem alkalmaznék tamoxifeint...mégegyszer leírom soha...az egyik legkevésbé szervezet barát dolog, és épp elég az amit a PCT során művel, de akkor sajna kihagyhatatlan...ha érzékeny vagy akkor arimidex vagy aromasin...igen ez többe kerül, mint a kúrád, de pénzt kereshetsz egészséget nem!"

Tudja valaki miért ellenzi a szerző ennyire a tamoxifent?  ::)
Összefüggésbe hozták bizonyos fajta rák kialakulásával.Nem,a clomid sem jobb,testvérek   ;)

"A ma gyógyszerei, a holnap mérgei"

2012. Június 02. - 11:30:09
Válasz #6861
Nem elérhető

gabo01


Ezt most olvastam egy másik fórumon:
"én a kúra közben soha nem alkalmaznék tamoxifeint...mégegyszer leírom soha...az egyik legkevésbé szervezet barát dolog, és épp elég az amit a PCT során művel, de akkor sajna kihagyhatatlan...ha érzékeny vagy akkor arimidex vagy aromasin...igen ez többe kerül, mint a kúrád, de pénzt kereshetsz egészséget nem!"

Tudja valaki miért ellenzi a szerző ennyire a tamoxifent?  ::)
Összefüggésbe hozták bizonyos fajta rák kialakulásával.Nem,a clomid sem jobb,testvérek   ;)

"A ma gyógyszerei, a holnap mérgei"

Akkor mégsem működik az elsődleges hatása? Mert ugye ezt a mellrák ellen szedetik a nőkkel akinél nagy a kockázat!
Vagy egyéb rák típussal hozták összefüggésbe? ::)

2012. Június 02. - 14:39:52
Válasz #6862
Nem elérhető

player


Asszem méh meg máj,nyilván nem bizonyítható egyértelműen,de ki a fasz akarja azt,hogy felette "találgassanak"...

2012. Június 02. - 19:53:20
Válasz #6863
Nem elérhető

Woodslave


érdekes, hogy a topci indító hsz-ében (amiből az idézet van) ott a kúra kezdetétől írja a tamo-t. Mondjuk kíváncsi vagyok mekkora adagot és milyen időtartamban szedve hozható összefüggésbe bármilyen rák kialakulásával.  ::)

2012. Június 02. - 20:14:05
Válasz #6864
Nem elérhető

h4xOr


érdekes, hogy a topci indító hsz-ében (amiből az idézet van) ott a kúra kezdetétől írja a tamo-t. Mondjuk kíváncsi vagyok mekkora adagot és milyen időtartamban szedve hozható összefüggésbe bármilyen rák kialakulásával.  ::)

Valószínűleg semmilyen összefüggés nincs.Ez is csak 1 elmélet a sok közül,amikkel már így is tele a padlás

2012. Június 02. - 22:18:01
Válasz #6865
Nem elérhető

ninja14


érdekes, hogy a topci indító hsz-ében (amiből az idézet van) ott a kúra kezdetétől írja a tamo-t. Mondjuk kíváncsi vagyok mekkora adagot és milyen időtartamban szedve hozható összefüggésbe bármilyen rák kialakulásával.  ::)

Valószínűleg semmilyen összefüggés nincs.Ez is csak 1 elmélet a sok közül,amikkel már így is tele a padlás
azért a zita mégsem m&m cukorka ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Június 02. - 22:19:38
Válasz #6866
Nem elérhető

Maszat


érdekes, hogy a topci indító hsz-ében (amiből az idézet van) ott a kúra kezdetétől írja a tamo-t. Mondjuk kíváncsi vagyok mekkora adagot és milyen időtartamban szedve hozható összefüggésbe bármilyen rák kialakulásával.  ::)

Valószínűleg semmilyen összefüggés nincs.Ez is csak 1 elmélet a sok közül,amikkel már így is tele a padlás
azért a zita mégsem m&m cukorka ;D

 :o :(
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 02. - 22:21:08
Válasz #6867
Nem elérhető

h4xOr


érdekes, hogy a topci indító hsz-ében (amiből az idézet van) ott a kúra kezdetétől írja a tamo-t. Mondjuk kíváncsi vagyok mekkora adagot és milyen időtartamban szedve hozható összefüggésbe bármilyen rák kialakulásával.  ::)

Valószínűleg semmilyen összefüggés nincs.Ez is csak 1 elmélet a sok közül,amikkel már így is tele a padlás
azért a zita mégsem m&m cukorka ;D

Na ne mond

2012. Június 02. - 22:25:17
Válasz #6868
Nem elérhető

ninja14


érdekes, hogy a topci indító hsz-ében (amiből az idézet van) ott a kúra kezdetétől írja a tamo-t. Mondjuk kíváncsi vagyok mekkora adagot és milyen időtartamban szedve hozható összefüggésbe bármilyen rák kialakulásával.  ::)

Valószínűleg semmilyen összefüggés nincs.Ez is csak 1 elmélet a sok közül,amikkel már így is tele a padlás
azért a zita mégsem m&m cukorka ;D

 :o :(

Alaposan átgondolt és megszerkeztett hozzászólás Maszat úr részéről! :)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Június 02. - 22:28:53
Válasz #6869
Nem elérhető

h4xOr


érdekes, hogy a topci indító hsz-ében (amiből az idézet van) ott a kúra kezdetétől írja a tamo-t. Mondjuk kíváncsi vagyok mekkora adagot és milyen időtartamban szedve hozható összefüggésbe bármilyen rák kialakulásával.  ::)

Valószínűleg semmilyen összefüggés nincs.Ez is csak 1 elmélet a sok közül,amikkel már így is tele a padlás
azért a zita mégsem m&m cukorka ;D

 :o :(

Alaposan átgondolt és megszerkeztett hozzászólás Maszat úr részéről! :)

Mert most összezúztad azt amiben eddig hitt ;D