2024. Május 06. - 15:14:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498658 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2012. Június 03. - 13:24:18
Válasz #6885
Nem elérhető

Rebel


A diamond termékekből mit toltál még? Nekem a susta 350-et dicsérték de nagyon.A primójukat ismered?

2012. Június 03. - 13:25:58
Válasz #6886
Nem elérhető

dbr


az biztos hogy az acetat az rövid észter és ez által gyorsabban hat.. majd meg látod hogy fogod érezni magad.. ha valami gáz van nyomjad minden másnap vagy minden nap 0,5-0,75mlt, ne heti 3x mert ki csapongásaid lesznek..

2012. Június 03. - 13:26:35
Válasz #6887
Nem elérhető

h4xOr


A diamond termékekből mit toltál még? Nekem a susta 350-et dicsérték de nagyon.A primójukat ismered?

Csak a boldit,de mint mondtam tavaly. Nekem az mondták,hogy mostmár hamisítják,tehát nem árt vigyázni vele.Főleg,hogy nem olcsó.UGL-ből nekem mostanság a Malay Tigert mondogatják,hogy mennyire jó

2012. Június 03. - 14:24:28
Válasz #6888
Nem elérhető

h4xOr


az biztos hogy az acetat az rövid észter és ez által gyorsabban hat.. majd meg látod hogy fogod érezni magad.. ha valami gáz van nyomjad minden másnap vagy minden nap 0,5-0,75mlt, ne heti 3x mert ki csapongásaid lesznek..

Ez szerintem inkább a T.propinál számít de ha hétfő-szerda-péntek megy 1 és hétvégén nem meg ott sem nagy bumm.2nap alatt nem ürül ki a propi és nem esik vissza a tesztószint a normálisra vagy az alá.A tren meg akkor pláne nem

2012. Június 03. - 14:38:10
Válasz #6889
Nem elérhető

dbr


az biztos hogy az acetat az rövid észter és ez által gyorsabban hat.. majd meg látod hogy fogod érezni magad.. ha valami gáz van nyomjad minden másnap vagy minden nap 0,5-0,75mlt, ne heti 3x mert ki csapongásaid lesznek..

Ez szerintem inkább a T.propinál számít de ha hétfő-szerda-péntek megy 1 és hétvégén nem meg ott sem nagy bumm.2nap alatt nem ürül ki a propi és nem esik vissza a tesztószint a normálisra vagy az alá.A tren meg akkor pláne nem

csak ingadozik a szint.. kezdő koxoló létedre nem játszasz rögtön peptidek..

2012. Június 03. - 14:40:31
Válasz #6890
Nem elérhető

dbr


hányas tűt használsz a trenhez és hova tolod? és a peptidet izomba vagy bőr alá

2012. Június 03. - 14:44:13
Válasz #6891
Nem elérhető

h4xOr


az biztos hogy az acetat az rövid észter és ez által gyorsabban hat.. majd meg látod hogy fogod érezni magad.. ha valami gáz van nyomjad minden másnap vagy minden nap 0,5-0,75mlt, ne heti 3x mert ki csapongásaid lesznek..

Ez szerintem inkább a T.propinál számít de ha hétfő-szerda-péntek megy 1 és hétvégén nem meg ott sem nagy bumm.2nap alatt nem ürül ki a propi és nem esik vissza a tesztószint a normálisra vagy az alá.A tren meg akkor pláne nem

csak ingadozik a szint.. kezdő koxoló létedre nem játszasz rögtön peptidek..

Ingadozik,de csak minimálisan.Teljesen elhanyagolható.Ha 5naponta szúrsz szutát sokkal kevesebb aktív hatóanyag lesz benned mint az előbb felvázolt propis sémánál.

Én minden seggbe szoktam adni 21-es tűvel.Ezt is úgy fogom,mind a 3at összeszívva. A peptideket inzulinossal hasfalba.Amikor elfogyott az inzulinos tűm akkor adtam csak izomba

2012. Június 03. - 14:52:10
Válasz #6892
Nem elérhető

dbr


Én peldául szusztát minden 3 és 2 nap nyomtam, de azt majd legközelebb télen fogom nyomni. A tren acetate adagolásához pedig a heti 3x az a minimális. A tren.a nem játek durva jó cucc.. és rendesen kell tolni

2012. Június 03. - 14:58:30
Válasz #6893
Nem elérhető

h4xOr


Én peldául szusztát minden 3 és 2 nap nyomtam, de azt majd legközelebb télen fogom nyomni. A tren acetate adagolásához pedig a heti 3x az a minimális. A tren.a nem játek durva jó cucc.. és rendesen kell tolni

Sosem láttam értelmét giga dózisoknak semmiből.Ismerek olyat aki wabba vb-re készült 150mg acetáttal +egyéb.Nem hiszem hogy 300mg-nál több acetátnak lenne értelme,max nagyon komoly szinten.A 2 naponta tolt szusztának sem tudom mi a lényege mert akkor már jobb és olcsóbb a propi.És a szusztánál a tesztoszteron mennyisége(ha eredeti) akkor is csak 170-180mg ampullánként mert a 4féle észterezésből lejön a 4 észter tömege ami a 250mg-ban benne van.A propi észter rövid és könnyű,így ha kevesebbet tolsz akkor is több lesz az aktív hatóanyag

2012. Június 03. - 15:01:48
Válasz #6894
Nem elérhető

h4xOr


Én peldául szusztát minden 3 és 2 nap nyomtam, de azt majd legközelebb télen fogom nyomni. A tren acetate adagolásához pedig a heti 3x az a minimális. A tren.a nem játek durva jó cucc.. és rendesen kell tolni

Sosem láttam értelmét giga dózisoknak semmiből.Ismerek olyat aki wabba vb-re készült 150mg acetáttal +egyéb.Nem hiszem hogy 300mg-nál több acetátnak lenne értelme,max nagyon komoly szinten.A 2 naponta tolt szusztának sem tudom mi a lényege mert akkor már jobb és olcsóbb a propi.És a szusztánál a tesztoszteron mennyisége(ha eredeti) akkor is csak 170-180mg ampullánként mert a 4féle észterezésből lejön a 4 észter tömege ami a 250mg-ban benne van.A propi észter rövid és könnyű,így ha kevesebbet tolsz akkor is több lesz az aktív hatóanyag

Persze itt a kevesebbet hatóanyagra meg ár/értékre kell vetíteni nem az ampullák számára

2012. Június 03. - 15:06:34
Válasz #6895
Nem elérhető

dbr


heti 300mg jó kezdésnek, csak az a lényeg hogy stabil legyen a szint és akkor nem lessz probléma..

2012. Június 03. - 15:52:29
Válasz #6896
Nem elérhető

Maszat


akkor csak a 6-10 hétig nyomod az acetatot? az 5 hét  /7%

Még a legelvetemültebb koxos ismerősöm sem nyomta 8hétnél tovább a trenit... Az általános időtartam 5-6hét szokott lenni.
Főleg acetátból.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 03. - 15:53:15
Válasz #6897
Nem elérhető

Maszat


A heti 600-700mg-ot meghagyom az IFBB profiknak...


 :D :D :D


Hozzáadhatsz még pár ezret.  :)

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 03. - 16:46:10
Válasz #6898
Nem elérhető

dbr


igen a 6 hét az alap  #:-)

2012. Június 03. - 17:43:59
Válasz #6899
Nem elérhető

h4xOr


A heti 600-700mg-ot meghagyom az IFBB profiknak...


 :D :D :D


Hozzáadhatsz még pár ezret.  :)



Ááááá nem mindegyik nyom akkora dózist ;D De tuti vannak vadállatok 1000+mg-al,,,