2024. Május 06. - 14:19:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498638 alkalommal)

0 Felhasználó és 62 vendég van a témában

2012. Június 04. - 18:36:35
Válasz #6915
Nem elérhető

try2bebig


Egy gyors kérdés:

szteroidoknak milyen hatása van a prosztatára?

Főleg az erős androgének okozhatnak prosztatamegnagyobbodást,de olvastam prosztatarákról is.Leginkább a tren,DHT és a hasonló finomságok,de azért ez is mint minden más erősem hajlam kérdése

A prosztata megnagyobbodás kezelhető, vagy permanens lehet?

2012. Június 04. - 18:42:19
Válasz #6916
Nem elérhető

h4xOr


Egy gyors kérdés:

szteroidoknak milyen hatása van a prosztatára?

Főleg az erős androgének okozhatnak prosztatamegnagyobbodást,de olvastam prosztatarákról is.Leginkább a tren,DHT és a hasonló finomságok,de azért ez is mint minden más erősem hajlam kérdése

A prosztata megnagyobbodás kezelhető, vagy permanens lehet?

Kezelhető,de nem árt hamar orvoshoz fordulni vele.A pontos tüneteit nem ismerem.

2012. Június 04. - 19:06:53
Válasz #6917
Nem elérhető

Koxi


Am a 600-700mg-ot tren-re írtam nem tesztóra

jaaaaaah, félreértettem akkor.  ;)


Az a legszebb,ismerek olyat aki most is 3g tesztoval rohangal szabadlabon.
Ugy nez ki mint egy telifosott buvarruha.Nyakmogul mondjuk nyom 130-140 kiloval.Csak azt nem ertem hogy minek?

Nem ritka errefelé sem az 1500mg tesztó/hét+egyéb és mellé kb semmi forma
Na ez a durva, most vagy a tesztoba nincs meg még a fele hatóanyag sem, vagy a tag genetikája szar, vagy mindkettő  ;D. De, hogy ennyi teszto mellett ( gondolom nem magában használja ) semmi forma ne legyen, hm.........megéri.


80kiló.Lapos mell,relatíve nagy kar(46körül)lábedzés:0 lapos és vézna hát.Egyedül a váll-csuklya rész elfogadható.A cucc jó...(próbáltam) A pali úgy nyomja hogy fél évet koxol utána fél évet nem is edz.

Magamra ismertem  ;D  ;-oo-;
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2012. Június 04. - 19:13:36
Válasz #6918
Nem elérhető

h4xOr


Am a 600-700mg-ot tren-re írtam nem tesztóra

jaaaaaah, félreértettem akkor.  ;)


Az a legszebb,ismerek olyat aki most is 3g tesztoval rohangal szabadlabon.
Ugy nez ki mint egy telifosott buvarruha.Nyakmogul mondjuk nyom 130-140 kiloval.Csak azt nem ertem hogy minek?

Nem ritka errefelé sem az 1500mg tesztó/hét+egyéb és mellé kb semmi forma
Na ez a durva, most vagy a tesztoba nincs meg még a fele hatóanyag sem, vagy a tag genetikája szar, vagy mindkettő  ;D. De, hogy ennyi teszto mellett ( gondolom nem magában használja ) semmi forma ne legyen, hm.........megéri.


80kiló.Lapos mell,relatíve nagy kar(46körül)lábedzés:0 lapos és vézna hát.Egyedül a váll-csuklya rész elfogadható.A cucc jó...(próbáltam) A pali úgy nyomja hogy fél évet koxol utána fél évet nem is edz.

Magamra ismertem  ;D  ;-oo-;

annyi  :D

2012. Június 04. - 20:24:04
Válasz #6919
Nem elérhető

gabo01


Am a 600-700mg-ot tren-re írtam nem tesztóra

jaaaaaah, félreértettem akkor.  ;)


Az a legszebb,ismerek olyat aki most is 3g tesztoval rohangal szabadlabon.
Ugy nez ki mint egy telifosott buvarruha.Nyakmogul mondjuk nyom 130-140 kiloval.Csak azt nem ertem hogy minek?

Nem ritka errefelé sem az 1500mg tesztó/hét+egyéb és mellé kb semmi forma
Na ez a durva, most vagy a tesztoba nincs meg még a fele hatóanyag sem, vagy a tag genetikája szar, vagy mindkettő  ;D. De, hogy ennyi teszto mellett ( gondolom nem magában használja ) semmi forma ne legyen, hm.........megéri.


80kiló.Lapos mell,relatíve nagy kar(46körül)lábedzés:0 lapos és vézna hát.Egyedül a váll-csuklya rész elfogadható.A cucc jó...(próbáltam) A pali úgy nyomja hogy fél évet koxol utána fél évet nem is edz.

Magamra ismertem  ;D  ;-oo-;

Én is, csak a súly nem egyezik meg a kar is kisebb!  ;D @:-)

2012. Június 04. - 20:26:21
Válasz #6920
Nem elérhető

gabo01


Srácok a kúra utáni helyreállításnál a Zita+HCG mellé érdemes valami természetes tesztó fokozót is szedni vagy semmi értelme? Pl: ANATROPIN  ::)

2012. Június 04. - 22:27:02
Válasz #6921
Nem elérhető

Jordan


Srácok a kúra utáni helyreállításnál a Zita+HCG mellé érdemes valami természetes tesztó fokozót is szedni vagy semmi értelme? Pl: ANATROPIN  ::)


Van. Azt nem ismerem de nekem PCT, ZMA, meg Tribulus is megy most.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Június 05. - 21:03:29
Válasz #6922
Nem elérhető

Milo


Az PÜ nem küldhető el a következőnek, mivel a postafiókja megtelt: '$h@dEe*'! törölj postát mert igy nem tudok segiteni
Riceman

2012. Június 06. - 16:42:20
Válasz #6923
Nem elérhető

cpggyurma


ha jól emlékszem valaki érdeklődött a múltkorában az Andropharmos termékekről.
A az Equibol 200ról tudok véleményt mondani jót sajnos nem nagyon testosteron depoval böktem a depo nagyon jól működik hoz erőben is és tömegben is de a Equibol200 nagy csalódás volt a 10mles ampullában 8ml volt és az sem volt valami ütős cucc heti 400mgot nyomtam belőlle

2012. Június 06. - 21:09:44
Válasz #6924
Nem elérhető

Rango


Sziasztok!

2 hónapon belül látás korrekciós műtétem lesz,lézeres technológiával csinálják. Ma voltam a bevatkozást megelőző vizsgálaton, ahol az első kérdésük az volt, hogy táplálékkiegészítőket szedek e. Mondom természetesen,fel is soroltam mindent.(fehérje,glutamin,BCAA,izületvédő,aminó..) Ezek után jött azonnal a lebaszás a szokásos szvsz, hozzá nem értő tekintettel, hogy ezeket azonnal hagyjam el a műtét előtt 1 hónappal és utána is 2-3 hónapig kuka.
Azt szeretném megkérdezni, hogy vajon ennek lehet e orvosi alapja?

Gondoltam arra hogy azok a tápkiegek amik gyorsítják a regenerációt azok ilyenkor nem jönnek jól, mivel a szaruhártyám majd vissza akar állni az előző(szar látású) állapotra és ezek ezt segítenék. De mivel senki nem kérdezte, hogy koxolok,piálok,narkózok,dohányzok e, ezért kicsit elbizonytalanodtam...Bocsi hogy ezt itt kérdezem de persze az is érdekel, hogy a szteroid használatot egy ilyen után mennyi idővel lehetne újra kezdeni. Lassan fél éve üres vagyok egyébként.Köszi

2012. Június 06. - 21:09:44
Válasz #6925
Nem elérhető

$h@dEe*


Hello a tesztoszteron propi a jobb vagy az enantá azt márt udom hogy a propi rövid észteres illetve nem vízesit annyira mint az enantát ami hosszú észteres??? és még annyi hogy a propitol tényleg lehet hajhullás??? előre is kösz

2012. Június 06. - 21:56:19
Válasz #6926
Nem elérhető

dumbass


Hello a tesztoszteron propi a jobb vagy az enantá azt márt udom hogy a propi rövid észteres illetve nem vízesit annyira mint az enantát ami hosszú észteres??? és még annyi hogy a propitol tényleg lehet hajhullás??? előre is kösz

te valami ritka állatfaj lehetsz.... ***))))

2012. Június 06. - 22:10:33
Válasz #6927
Nem elérhető

h4xOr


Hello a tesztoszteron propi a jobb vagy az enantá azt márt udom hogy a propi rövid észteres illetve nem vízesit annyira mint az enantát ami hosszú észteres??? és még annyi hogy a propitol tényleg lehet hajhullás??? előre is kösz

te valami ritka állatfaj lehetsz.... ***))))

Sajnos nem ritka

2012. Június 06. - 22:11:31
Válasz #6928
Nem elérhető

ninja14


Sziasztok!

2 hónapon belül látás korrekciós műtétem lesz,lézeres technológiával csinálják. Ma voltam a bevatkozást megelőző vizsgálaton, ahol az első kérdésük az volt, hogy táplálékkiegészítőket szedek e. Mondom természetesen,fel is soroltam mindent.(fehérje,glutamin,BCAA,izületvédő,aminó..) Ezek után jött azonnal a lebaszás a szokásos szvsz, hozzá nem értő tekintettel, hogy ezeket azonnal hagyjam el a műtét előtt 1 hónappal és utána is 2-3 hónapig kuka.
Azt szeretném megkérdezni, hogy vajon ennek lehet e orvosi alapja?

Gondoltam arra hogy azok a tápkiegek amik gyorsítják a regenerációt azok ilyenkor nem jönnek jól, mivel a szaruhártyám majd vissza akar állni az előző(szar látású) állapotra és ezek ezt segítenék. De mivel senki nem kérdezte, hogy koxolok,piálok,narkózok,dohányzok e, ezért kicsit elbizonytalanodtam...Bocsi hogy ezt itt kérdezem de persze az is érdekel, hogy a szteroid használatot egy ilyen után mennyi idővel lehetne újra kezdeni. Lassan fél éve üres vagyok egyébként.Köszi
épp olvasom kox topic szem műtét stb. egyből azt gondoltam mi az eisze megvakított a clomid ˝=/
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Június 06. - 22:13:01
Válasz #6929
Nem elérhető

ninja14


Hello a tesztoszteron propi a jobb vagy az enantá azt márt udom hogy a propi rövid észteres illetve nem vízesit annyira mint az enantát ami hosszú észteres??? és még annyi hogy a propitol tényleg lehet hajhullás??? előre is kösz

:-} ?:-)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D