2024. Május 06. - 14:46:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498651 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2012. Június 20. - 11:37:39
Válasz #6990
Nem elérhető

Fuji


...na, és hogy bírja a vérnyomásotok ezt a kibaszott meleget koxosok??  ;D
Meg elek,fejem nem faj vernyomas rendben.De meg csak 3 nap volt meleg,kesobb lehet nem fogok neki orulni.

2012. Június 20. - 11:50:57
Válasz #6991
Nem elérhető

ninja14


Sziasztok!
4 helyről az 5. féle HCG-t tesztelem terhességi tesztel (250NE érzékenységű), és mind negatív. Látott már valaki pozitív HCG tesztet az oldatból véve a mintát? Nézem majd vizeletre is pár nap múlva, hátha a szervezetben aktiválódik csak, tudja ezt valaki esetleg? Mert nem olcsó ez a sok teszt :)

Te aztán elég elvetemült vagy! ;D vegyél magyar gyógyszertárit igaz hogy párezerrel drágább mint a többi,de legalább biztos

+1  !+"%

Jó, de most már azt is letesztelem ****)
majd írd meg ide a teszt eredményét ;)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Június 20. - 12:22:23
Válasz #6992
Nem elérhető

Rebel



2012. Június 21. - 09:38:14
Válasz #6993
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
...na, és hogy bírja a vérnyomásotok ezt a kibaszott meleget koxosok??  ;D

Fél liter energia ital után brutális 106/nemsok(f*szom sem emlékszik) lett...Arra gondoltam,hogy tuti nem stresszelek eleget,dehát nem vagyok kardiológus
Úgy látom nem kell agyvérzéstől tartanod  ;D.

Csak el ne ájulj egyszer az arginintől  ;) :D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 21. - 09:43:40
Válasz #6994
Nem elérhető

h4xOr


...na, és hogy bírja a vérnyomásotok ezt a kibaszott meleget koxosok??  ;D

Fél liter energia ital után brutális 106/nemsok(f*szom sem emlékszik) lett...Arra gondoltam,hogy tuti nem stresszelek eleget,dehát nem vagyok kardiológus
Úgy látom nem kell agyvérzéstől tartanod  ;D.

Csak el ne ájulj egyszer az arginintől  ;) :D.



Ma reggel:102 2.mérés megint 106 tehát tuti nem a gép szar.Arra tippeltem hogy a szívem is olyan k*baszott lusta mint én ;D Edzés előtti cuccokkal már nem is próbálkozok.Egyik magyar márka piros termékéből vettem amikor le volt árazva és ingyenes volt a kiszállítás.Az utolsó 2zacskó 1 éve itt rohad.Az első 1-2 alkalommal éreztem valamit(pulzus fel az egekbe,de nem éreztem nagyobb kedvet az edzéshez),de annyi.Utána ment dupla meg tripla adag is.
És itt megragadnám az alkalmat 1 kis off-ra:ha valaki tud valami normális edzés előtti cumót az leírhatná :-!!!

2012. Június 21. - 12:02:20
Válasz #6995
Nem elérhető

t.d.


3 kapszula az MHP Dren termékből.
100% not natural!

2012. Június 21. - 14:17:27
Válasz #6996
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
3 kapszula az MHP Dren termékből.
Azonnal 3-mal próbáld, hátha infarktust kapsz.

Fokozatosság........ha még nem használt dolgot próbálsz.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 21. - 15:03:03
Válasz #6997
Nem elérhető

h4xOr


No majd nyaralás után letesztelem.Köszi a tippet /:-)

2012. Június 21. - 16:45:25
Válasz #6998
Nem elérhető

t.d.


3 kapszula az MHP Dren termékből.
Azonnal 3-mal próbáld, hátha infarktust kapsz.

Fokozatosság........ha még nem használt dolgot próbálsz.



Nyilván nem komolyan írtam.
100% not natural!

2012. Június 21. - 17:56:29
Válasz #6999
Nem elérhető

$h@dEe*


...na, és hogy bírja a vérnyomásotok ezt a kibaszott meleget koxosok??  ;D

Fél liter energia ital után brutális 106/nemsok(f*szom sem emlékszik) lett...Arra gondoltam,hogy tuti nem stresszelek eleget,dehát nem vagyok kardiológus
Úgy látom nem kell agyvérzéstől tartanod  ;D.

Csak el ne ájulj egyszer az arginintől  ;) :D.



Ma reggel:102 2.mérés megint 106 tehát tuti nem a gép szar.Arra tippeltem hogy a szívem is olyan k*baszott lusta mint én ;D Edzés előtti cuccokkal már nem is próbálkozok.Egyik magyar márka piros termékéből vettem amikor le volt árazva és ingyenes volt a kiszállítás.Az utolsó 2zacskó 1 éve itt rohad.Az első 1-2 alkalommal éreztem valamit(pulzus fel az egekbe,de nem éreztem nagyobb kedvet az edzéshez),de annyi.Utána ment dupla meg tripla adag is.
És itt megragadnám az alkalmat 1 kis off-ra:ha valaki tud valami normális edzés előtti cumót az leírhatná :-!!!

azt mondják edzés előttre a jack 3d nagyon jó még nem próbáltam mert én is vetem sok mindent már MODERATED és egyik se hatott még dupla adagokba se talán egy próbát megér a jack 3d

2012. Június 21. - 17:58:47
Válasz #7000
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A moderálás oka - A konkurencia termékeit nem reklámozzuk, DE antireklámot sem csinálunk neki, amúgy semmi gond, nem akarom elvenni a kedved a fórumtól  ;)  ;-oo-;.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 21. - 20:43:14
Válasz #7001
Nem elérhető

ninja14


A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Június 23. - 00:24:50
Válasz #7002
Nem elérhető

eo2eo


Sziasztok.

A jövőhéten kezdem az első kúrám ami végül heti 500mg teszt. enantatbol fog állni, 2*250mg 10 hétig.

 ?:-/ A következő kérdésekben lenne szükségem a tanácsotokra: van 3*5000NE HCG-m ill. 2 doboz clomidom, PCT-nek. Tudom hogy a HCG-t elvileg 2 héttel az utolso szúrás után kéne 5 naponta 5000NE egységekben beküldeni, de olvastam arról hogy érdemes kúra alatt is alkalmazni kisebb dózisokban. Nektek mi a véleményetek, ill tapasztalatotok ezzel? Melyik módszert érdemes használni?

A másik: szereztem arimidexet, mert a kamaszkori tapasztalataimból kiindulva valószínüleg a melleim érzékenyek lesznek, és elkerülném a gynot ( na meg a nagyfokú vízvisszatartást ) . Jó az, ha a 3. héttől 2 naponta 0,5 mg-ot tolok belőle amíg el nem fogy? ( 28 szem van a dobozban, tehát 102 napra elég - 14 hétre )  PCT alatt is jó ez a stratégia ? Esetleg csináljam másképp ? Olvastam olyat is, hogy csak akkor kell elkezdeni ha már fellépnek a nemkívánt mellékhatások, ill olyat is, hogy kúra elejétől kezdve mehet :S

És még egy: HCG visszaállítja a teszto termelést, clomid az agy-here kapcsolatot, arimidex kiküszöböli az aromatáz mellékhatásokat. Van-e még valami amivel maximalizálhatnám azt a tömeget amit kúra alatt felszedek ? A diétám rendben van ( 2g fehérje/tskg , 4g ch/tskg , kevés zsír, só. Minden minőségi forrásból )

Köszi szépen előre is!  @:-) ;-oo-;

2012. Június 23. - 10:25:44
Válasz #7003
Nem elérhető

RsLeo


kúra alatt a 2g fehérjét emeld meg4-re legalább.

2012. Június 23. - 10:29:55
Válasz #7004
Nem elérhető

h4xOr


Az arimidex az aromatáz enzimet gátolja.Ha már fáj a csecsa akkor letrozole vagy zita kell