2024. Május 06. - 15:29:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498662 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2012. Június 24. - 23:00:31
Válasz #7020
Nem elérhető

player


Muszáj volt,asszonykám kirángatott a raktárból  ;D Nem business trip volt

2012. Június 24. - 23:03:14
Válasz #7021
Nem elérhető

Maszat


Én 2008ban voltam Törökbe. főszezonba, 45fok volt  ;D  Akkoriban még spirot szedtem kint a "katabolizmus" ellen  :D :D :D

izgi volt, naponta 2x akartam megdögleni  ;D  fiatalság bolondság  :D 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 24. - 23:09:07
Válasz #7022
Nem elérhető

player


Akkor gondolom nem fáztál+egy kevés clen hogy meg legyen a remegés,45 fokban,nem vagy gyenge figura.  :D

2012. Június 25. - 08:16:11
Válasz #7023
Nem elérhető

h4xOr


Én 2008ban voltam Törökbe. főszezonba, 45fok volt  ;D  Akkoriban még spirot szedtem kint a "katabolizmus" ellen  :D :D :D

izgi volt, naponta 2x akartam megdögleni  ;D  fiatalság bolondság  :D 

Az úgy azért nem semmi  ;D

2012. Június 25. - 08:58:09
Válasz #7024
Nem elérhető

Rebel


Üdvözlet Törökországból

Primobolan és anapolon,sustanont nem gyártják határozatlan ideig,készletek nincsenek.

Mennyire könnyen hozzáférhetőek? ::)
Törököknél?  :D Úgyátszik nem voltál még ...  ;D
Bemész a patikába,és előadod mit szeretnél.Ha sokat szeretnél,és nincs annyi a helyen,szállítástól függően másnap,max harmadnap ottvan.Fontos viszont,hogy tudd mit keresel.
Egy haver hozott be ilyen patikai primot 200 ampeszt magának.120-at betolt/ 1g/hét/ egy kúra alatt heti 500mg omnával,s azt mondta szart sem ért. Fűzött,hogy  ad 20 amp. próbáljam ki,de szerinte 0 hatóanyag.Akkor kell fizetnem,ha jónak találom ;D
Azért az fasza,hogy a patikai vásárlásnál is benne van,hogy átbasznak.Mondjuk a test.enáról ugyanezt hallottam 1-2 éve ,hogy van rizikó a szerb patikák/patikusok miatt.

2012. Június 25. - 22:34:41
Válasz #7025
Nem elérhető

mangela87


Török primo Törökországban sosem hibázik !!!
Heti 10 primobolan,meg mellé az omna,és semmi ???
Akkor vmit NAGYON NEM JÓL CSINÁLT A SPANOD ...
;)))

2012. Június 26. - 00:42:05
Válasz #7026
Nem elérhető

try2bebig


Török primo Törökországban sosem hibázik !!!
Heti 10 primobolan,meg mellé az omna,és semmi ???
Akkor vmit NAGYON NEM JÓL CSINÁLT A SPANOD ...
;)))

Olvasgattam én is angol nyelvű fórumokon, és írták valahol, hogy jól nézze meg az ember mit vesz, mert még a patikusok is adnak el szemeteket, tudván, hogy sok turista keresi.

2012. Június 26. - 00:47:33
Válasz #7027
Nem elérhető

mangela87


A törökországi patikákban nem zsiványkodósak a patikusok !!!
Ez 1000%
;)

2012. Június 26. - 02:23:46
Válasz #7028
Nem elérhető

dino


A törökországi patikákban nem zsiványkodósak a patikusok !!!
Ez 1000%
;)
rutin meg az évek  ;)  /7%
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Június 26. - 05:59:48
Válasz #7029
Nem elérhető

Rebel


Török primo Törökországban sosem hibázik !!!
Heti 10 primobolan,meg mellé az omna,és semmi ???
Akkor vmit NAGYON NEM JÓL CSINÁLT A SPANOD ...
;)))
Csak amit az Omna ad az volt az eredmény.Mondjuk nem első kúrás a gyerek.89 óta viszonylag folyamatosan/ évi 2-3 kúra/ kokszol a srác.Ha valaki érzi,hogy mi a jó,s mi nem ,akkor ő az.Az AAS közül szinte mindent kipróbált már.
Valaki meg tudná írni priviben,hogy mennyiért lehet Törökben beszerezni a Primót? Haver ide,haver oda,de ha már önköltségen akarja átadni a cuccot,azért a repülőgép jegy árát ne számolja már fel ;D

2012. Június 26. - 10:37:06
Válasz #7030
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A törökországi patikákban nem zsiványkodósak a patikusok !!!
Ez 1000%
;)
Csak egy költői kérdés  :D. Nem lehet, hogy akkora a kereslet, hogy már nem tudnak mindig eredetit adni a patikusok, és ott is gyártatnak az eredetihez hasonló/ majdnem 100%-a megegyező csomagolású kamut?

Egyszerűen a túlkereslet miatt  ????....
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 26. - 10:50:45
Válasz #7031
Nem elérhető

Rebel


A törökországi patikákban nem zsiványkodósak a patikusok !!!
Ez 1000%
;)
Csak egy költői kérdés  :D. Nem lehet, hogy akkora a kereslet, hogy már nem tudnak mindig eredetit adni a patikusok, és ott is gyártatnak az eredetihez hasonló/ majdnem 100%-a megegyező csomagolású kamut?

Egyszerűen a túlkereslet miatt  ????....

Nem hiszem,hogy alapjaiban más lenne a helyzet törökben ,mint nálunk...Legfeljebb náluk kötelező alkudni.. ;D

2012. Június 26. - 14:05:44
Válasz #7032
Nem elérhető

dino


A törökországi patikákban nem zsiványkodósak a patikusok !!!
Ez 1000%
;)
Csak egy költői kérdés  :D. Nem lehet, hogy akkora a kereslet, hogy már nem tudnak mindig eredetit adni a patikusok, és ott is gyártatnak az eredetihez hasonló/ majdnem 100%-a megegyező csomagolású kamut?

Egyszerűen a túlkereslet miatt  ????....

Nem hiszem,hogy alapjaiban más lenne a helyzet törökben ,mint nálunk...Legfeljebb náluk kötelező alkudni.. ;D
ez most kb olyan mint ha a magyar gyógyszertárakban hamis viagrát árulnának.. hagyjuk már :) nem a fekete piacról beszélünk!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Június 26. - 14:36:06
Válasz #7033
Nem elérhető

Rebel


A törökországi patikákban nem zsiványkodósak a patikusok !!!
Ez 1000%
;)
Csak egy költői kérdés  :D. Nem lehet, hogy akkora a kereslet, hogy már nem tudnak mindig eredetit adni a patikusok, és ott is gyártatnak az eredetihez hasonló/ majdnem 100%-a megegyező csomagolású kamut?

Egyszerűen a túlkereslet miatt  ????....

Nem hiszem,hogy alapjaiban más lenne a helyzet törökben ,mint nálunk...Legfeljebb náluk kötelező alkudni.. ;D
ez most kb olyan mint ha a magyar gyógyszertárakban hamis viagrát árulnának.. hagyjuk már :) nem a fekete piacról beszélünk!
Persze vény nélkül....

2012. Június 26. - 14:49:24
Válasz #7034
Nem elérhető

mangela87


Attis !!!
ÉN átveszem plafon áron a haverod gagyi 1esével csomagolt primóit !!!
Mellékelnél róla egy képet ???