2024. Május 06. - 15:31:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498662 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2012. Június 26. - 15:41:22
Válasz #7035
Nem elérhető

Maszat


A törökországi patikákban nem zsiványkodósak a patikusok !!!
Ez 1000%
;)
Csak egy költői kérdés  :D. Nem lehet, hogy akkora a kereslet, hogy már nem tudnak mindig eredetit adni a patikusok, és ott is gyártatnak az eredetihez hasonló/ majdnem 100%-a megegyező csomagolású kamut?

Egyszerűen a túlkereslet miatt  ????....

Nem hiszem,hogy alapjaiban más lenne a helyzet törökben ,mint nálunk...Legfeljebb náluk kötelező alkudni.. ;D
ez most kb olyan mint ha a magyar gyógyszertárakban hamis viagrát árulnának.. hagyjuk már :) nem a fekete piacról beszélünk!

Egyiptomban simán átbasznak! Akkor Törökbe is van biztos olyan patikus. Nem hiába írta Player,h tudni kell mit keres az ember. Nyilván van olyan patika ahol nem csinálják, de biztos van olyan is ahol simán bepróbálkoznak 1 turistánál. Csak magamból indulok ki.  ;D

Naivság azt gondolni,h Törökbe olyan jóindulatúak az emberek,h 1000esetből 1x sem fordul elő.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 26. - 15:45:57
Válasz #7036
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A törökországi patikákban nem zsiványkodósak a patikusok !!!
Ez 1000%
;)
Csak egy költői kérdés  :D. Nem lehet, hogy akkora a kereslet, hogy már nem tudnak mindig eredetit adni a patikusok, és ott is gyártatnak az eredetihez hasonló/ majdnem 100%-a megegyező csomagolású kamut?

Egyszerűen a túlkereslet miatt  ????....

Nem hiszem,hogy alapjaiban más lenne a helyzet törökben ,mint nálunk...Legfeljebb náluk kötelező alkudni.. ;D
ez most kb olyan mint ha a magyar gyógyszertárakban hamis viagrát árulnának.. hagyjuk már :) nem a fekete piacról beszélünk!

Egyiptomban simán átbasznak! Akkor Törökbe is van biztos olyan patikus. Nem hiába írta Player,h tudni kell mit keres az ember. Nyilván van olyan patika ahol nem csinálják, de biztos van olyan is ahol simán bepróbálkoznak 1 turistánál. Csak magamból indulok ki.  ;D

Naivság azt gondolni,h Törökbe olyan jóindulatúak az emberek,h 1000esetből 1x sem fordul elő.
Ott a pont  ;). Mindenhol vannak genyák sajnos.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 26. - 16:31:31
Válasz #7037
Nem elérhető

Rebel


A törökországi patikákban nem zsiványkodósak a patikusok !!!
Ez 1000%
;)
Csak egy költői kérdés  :D. Nem lehet, hogy akkora a kereslet, hogy már nem tudnak mindig eredetit adni a patikusok, és ott is gyártatnak az eredetihez hasonló/ majdnem 100%-a megegyező csomagolású kamut?

Egyszerűen a túlkereslet miatt  ????....

Nem hiszem,hogy alapjaiban más lenne a helyzet törökben ,mint nálunk...Legfeljebb náluk kötelező alkudni.. ;D
ez most kb olyan mint ha a magyar gyógyszertárakban hamis viagrát árulnának.. hagyjuk már :) nem a fekete piacról beszélünk!

Egyiptomban simán átbasznak! Akkor Törökbe is van biztos olyan patikus. Nem hiába írta Player,h tudni kell mit keres az ember. Nyilván van olyan patika ahol nem csinálják, de biztos van olyan is ahol simán bepróbálkoznak 1 turistánál. Csak magamból indulok ki.  ;D

Naivság azt gondolni,h Törökbe olyan jóindulatúak az emberek,h 1000esetből 1x sem fordul elő.
Ott a pont  ;). Mindenhol vannak genyák sajnos.


Ismerve a törökök vérmérsékletét,s kalmárhajlamát ezt nem nehéz elképzelni.
Viszont Mangela elültette bennem a kétkedés csíráját , s lehet csak rá próbálok a cuccra.Valaki írja már meg privibe,hogy mennyi a kinti ára a primónak/ nagy átbaszás azért nem hiányzik/.

2012. Június 27. - 18:37:37
Válasz #7038
Nem elérhető

player


A törökországi patikákban nem zsiványkodósak a patikusok !!!
Ez 1000%
;)
Legyen csak 98%

2012. Június 27. - 20:54:45
Válasz #7039
Nem elérhető

mangela87


Sztem a 98 is elég bíztató ...
:D

De max. az euro váltással vagy a török zsiványkodnak nem ???
:DDDD

2012. Június 27. - 21:22:30
Válasz #7040
Elérhető

warren


Amugy ha megeri zsivanykodni akkor fog is, meg amugy is törökök szal, szerintem barmi lehet azokban az ampeszokban.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2012. Június 27. - 21:39:47
Válasz #7041
Nem elérhető

mangela87


Ha tényleg törökországban patikában vette az illető,mondom én megveszem jó áron !!!
SZART AKAROK NYOMNI !!! 
:D

2012. Június 27. - 22:00:55
Válasz #7042
Nem elérhető

Rebel


Ha tényleg törökországban patikában vette az illető,mondom én megveszem jó áron !!!
SZART AKAROK NYOMNI !!! 
:D
háromeuróért kapnám-kapom...ha már senki nem mondta meg az árát

2012. Június 27. - 23:29:05
Válasz #7043
Nem elérhető

mangela87


NYERTÉL !!!
KAMUS ...
VIHETED ... 
;)

2012. Június 28. - 11:56:58
Válasz #7044
Nem elérhető

reparon73


Ez baromi összetett dolog azért. Ha egy 10 ml-s amp fel van "ütve", akkor jó esetben csak begyullad az a rész, ahová adtad (régesrég retandrol-al jártam így) . Persze bele lehet futni a tutiba azonnal. De sokszor az átadó fél nem is tudja, h eleve őt is átbaszták.

Nota bene: meglepő mődon Törökországba a kőkorszaki holmik Iránból, Albániából érkeznek.
http://www.infofitness.net/buy-dianabol-methandienone-anabolic-steroids.php
Amugy az a jo kis primabolan engem is érdekelne:XD

2012. Június 28. - 12:02:42
Válasz #7045
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ez baromi összetett dolog azért. Ha egy 10 ml-s amp fel van "ütve", akkor jó esetben csak begyullad az a rész, ahová adtad (régesrég retandrol-al jártam így) . Persze bele lehet futni a tutiba azonnal. De sokszor az átadó fél nem is tudja, h eleve őt is átbaszták.

Nota bene: meglepő mődon Törökországba a kőkorszaki holmik Iránból, Albániából érkeznek.
http://www.infofitness.net/buy-dianabol-methandienone-anabolic-steroids.php
Amugy az a jo kis primabolan engem is érdekelne:XD

Egyáltalán a Terapia gyárt még napo-t? Szerintem nem, de lehet, hogy tévedek.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 28. - 12:54:05
Válasz #7046
Nem elérhető

Fuji


Ez baromi összetett dolog azért. Ha egy 10 ml-s amp fel van "ütve", akkor jó esetben csak begyullad az a rész, ahová adtad (régesrég retandrol-al jártam így) . Persze bele lehet futni a tutiba azonnal. De sokszor az átadó fél nem is tudja, h eleve őt is átbaszták.

Nota bene: meglepő mődon Törökországba a kőkorszaki holmik Iránból, Albániából érkeznek.
http://www.infofitness.net/buy-dianabol-methandienone-anabolic-steroids.php
Amugy az a jo kis primabolan engem is érdekelne:XD

Egyáltalán a Terapia gyárt még napo-t? Szerintem nem, de lehet, hogy tévedek.


Tudomasom szerint mar jo ideje nem gyartjak.Ismerosnek volt ra romaniaban kontakt,de mar evek ota nem volt kint.Vajon miert?

2012. Június 28. - 13:29:11
Válasz #7047
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ez baromi összetett dolog azért. Ha egy 10 ml-s amp fel van "ütve", akkor jó esetben csak begyullad az a rész, ahová adtad (régesrég retandrol-al jártam így) . Persze bele lehet futni a tutiba azonnal. De sokszor az átadó fél nem is tudja, h eleve őt is átbaszták.

Nota bene: meglepő mődon Törökországba a kőkorszaki holmik Iránból, Albániából érkeznek.
http://www.infofitness.net/buy-dianabol-methandienone-anabolic-steroids.php
Amugy az a jo kis primabolan engem is érdekelne:XD

Egyáltalán a Terapia gyárt még napo-t? Szerintem nem, de lehet, hogy tévedek.


Tudomasom szerint mar jo ideje nem gyartjak.Ismerosnek volt ra romaniaban kontakt,de mar evek ota nem volt kint.Vajon miert?
Mert valószínűleg az összes napo kamu. Ha kint sincs, akkor ugyan hol lehetne beszerezni egy román gyógyszergyár termékét? Én is úgy tudom, hogy megszüntették a gyártását, de ha valaki tud róla pontosabb információt, ne tartsa vissza.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 28. - 13:58:51
Válasz #7048
Nem elérhető

Rebel


Ha tényleg törökországban patikában vette az illető,mondom én megveszem jó áron !!!
SZART AKAROK NYOMNI !!! 
:D
háromeuróért kapnám-kapom...ha már senki nem mondta meg az árát
Vehette kint ennyiért?

2012. Június 28. - 14:26:04
Válasz #7049
Nem elérhető

mangela87


2szerese ...