2024. Május 06. - 17:02:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498687 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2012. Június 30. - 21:30:52
Válasz #7065
Nem elérhető

player


Üdvözlet Törökországból

Primobolan és anapolon,sustanont nem gyártják határozatlan ideig,készletek nincsenek.

Mennyire könnyen hozzáférhetőek? ::)
Törököknél?  :D Úgyátszik nem voltál még ...  ;D
Bemész a patikába,és előadod mit szeretnél.Ha sokat szeretnél,és nincs annyi a helyen,szállítástól függően másnap,max harmadnap ottvan.Fontos viszont,hogy tudd mit keresel.
Egy haver hozott be ilyen patikai primot 200 ampeszt magának.120-at betolt/ 1g/hét/ egy kúra alatt heti 500mg omnával,s azt mondta szart sem ért. Fűzött,hogy  ad 20 amp. próbáljam ki,de szerinte 0 hatóanyag.Akkor kell fizetnem,ha jónak találom ;D
Azért az fasza,hogy a patikai vásárlásnál is benne van,hogy átbasznak.Mondjuk a test.enáról ugyanezt hallottam 1-2 éve ,hogy van rizikó a szerb patikák/patikusok miatt.
Törököknél szerintem ez nem jellemző,nyilván lehetnek kivételek,hiszen pénz is részt vesz a dologban.

2012. Június 30. - 21:49:38
Válasz #7066
Nem elérhető

player


A törökországi patikákban nem zsiványkodósak a patikusok !!!
Ez 1000%
;)
Csak egy költői kérdés  :D. Nem lehet, hogy akkora a kereslet, hogy már nem tudnak mindig eredetit adni a patikusok, és ott is gyártatnak az eredetihez hasonló/ majdnem 100%-a megegyező csomagolású kamut?

Egyszerűen a túlkereslet miatt  ????....

Nem hiszem,hogy alapjaiban más lenne a helyzet törökben ,mint nálunk...Legfeljebb náluk kötelező alkudni.. ;D
ez most kb olyan mint ha a magyar gyógyszertárakban hamis viagrát árulnának.. hagyjuk már :) nem a fekete piacról beszélünk!

Egyiptomban simán átbasznak! Akkor Törökbe is van biztos olyan patikus. Nem hiába írta Player,h tudni kell mit keres az ember. Nyilván van olyan patika ahol nem csinálják, de biztos van olyan is ahol simán bepróbálkoznak 1 turistánál. Csak magamból indulok ki.  ;D

Naivság azt gondolni,h Törökbe olyan jóindulatúak az emberek,h 1000esetből 1x sem fordul elő.
Egyiptomban nagyon észnél kell lenned,mert bekérdez kettőt a "patikus",levágja hányadán állsz a dolgokkal,aztán pakolja ki neked a szarjait...ennek ellenére én szeretem azt a helyet,pakolja csak ki a kártyáit,utána beszélgethetünk komolyan  ;D
Törökország:nem láttam még különös dolgokat,(hamisnak tűnő patikai dolgokat)a helyi ug szcéna pedíg nem érdekelt.
Görög:itt sem könnyű mellényúlni a patikában,(igaz itt volt segítőm aki ott él kb. ~15 éve,vele mentem hátulról  ;D )
Thai:itt a legnagyobb gond az,hogy egyes ug gyártók olyan jó árat ajánlanak  patikusoknak,hogy a saját cuccukat nyomják a túristáknak,persze mindezt feketén...viszont ha tudod mit keresel,jobbnál jobb dolgokat vételezhetsz potom pénzért.
Horvát:igaz régen voltam,de akkor szinte 100%-ban ugyanazokat a dolgokat lehetett kapni mint nálunk,annyi apró külömbséggl,hogy a decájuk nem retabolil,hanem 50mg/ml-es organonos deca volt.

Mindent összevetve az alapszabály az,ha tudod mit keresel ( amit az adott országban gyártanak),és nem vagy balfasz nem valószínű,hogy gond lesz.

2012. Július 01. - 01:01:37
Válasz #7067
Nem elérhető

Maszat


A törökországi patikákban nem zsiványkodósak a patikusok !!!
Ez 1000%
;)
Csak egy költői kérdés  :D. Nem lehet, hogy akkora a kereslet, hogy már nem tudnak mindig eredetit adni a patikusok, és ott is gyártatnak az eredetihez hasonló/ majdnem 100%-a megegyező csomagolású kamut?

Egyszerűen a túlkereslet miatt  ????....

Nem hiszem,hogy alapjaiban más lenne a helyzet törökben ,mint nálunk...Legfeljebb náluk kötelező alkudni.. ;D
ez most kb olyan mint ha a magyar gyógyszertárakban hamis viagrát árulnának.. hagyjuk már :) nem a fekete piacról beszélünk!

Egyiptomban simán átbasznak! Akkor Törökbe is van biztos olyan patikus. Nem hiába írta Player,h tudni kell mit keres az ember. Nyilván van olyan patika ahol nem csinálják, de biztos van olyan is ahol simán bepróbálkoznak 1 turistánál. Csak magamból indulok ki.  ;D

Naivság azt gondolni,h Törökbe olyan jóindulatúak az emberek,h 1000esetből 1x sem fordul elő.
Egyiptomban nagyon észnél kell lenned,mert bekérdez kettőt a "patikus",levágja hányadán állsz a dolgokkal,aztán pakolja ki neked a szarjait...ennek ellenére én szeretem azt a helyet,pakolja csak ki a kártyáit,utána beszélgethetünk komolyan  ;D
Törökország:nem láttam még különös dolgokat,(hamisnak tűnő patikai dolgokat)a helyi ug szcéna pedíg nem érdekelt.
Görög:itt sem könnyű mellényúlni a patikában,(igaz itt volt segítőm aki ott él kb. ~15 éve,vele mentem hátulról  ;D )
Thai:itt a legnagyobb gond az,hogy egyes ug gyártók olyan jó árat ajánlanak  patikusoknak,hogy a saját cuccukat nyomják a túristáknak,persze mindezt feketén...viszont ha tudod mit keresel,jobbnál jobb dolgokat vételezhetsz potom pénzért.
Horvát:igaz régen voltam,de akkor szinte 100%-ban ugyanazokat a dolgokat lehetett kapni mint nálunk,annyi apró külömbséggl,hogy a decájuk nem retabolil,hanem 50mg/ml-es organonos deca volt.

Mindent összevetve az alapszabály az,ha tudod mit keresel ( amit az adott országban gyártanak),és nem vagy balfasz nem valószínű,hogy gond lesz.

Te se javulsz már meg soha  ;D  Bad boys for life  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Július 01. - 10:40:55
Válasz #7068
Nem elérhető

doncicco



Törökországban már négy éve is 5 euro/amp. körül mozgott a primobolan.

2012. Július 01. - 11:42:35
Válasz #7069
Nem elérhető

player


A törökországi patikákban nem zsiványkodósak a patikusok !!!
Ez 1000%
;)
Csak egy költői kérdés  :D. Nem lehet, hogy akkora a kereslet, hogy már nem tudnak mindig eredetit adni a patikusok, és ott is gyártatnak az eredetihez hasonló/ majdnem 100%-a megegyező csomagolású kamut?

Egyszerűen a túlkereslet miatt  ????....

Nem hiszem,hogy alapjaiban más lenne a helyzet törökben ,mint nálunk...Legfeljebb náluk kötelező alkudni.. ;D
ez most kb olyan mint ha a magyar gyógyszertárakban hamis viagrát árulnának.. hagyjuk már :) nem a fekete piacról beszélünk!

Egyiptomban simán átbasznak! Akkor Törökbe is van biztos olyan patikus. Nem hiába írta Player,h tudni kell mit keres az ember. Nyilván van olyan patika ahol nem csinálják, de biztos van olyan is ahol simán bepróbálkoznak 1 turistánál. Csak magamból indulok ki.  ;D

Naivság azt gondolni,h Törökbe olyan jóindulatúak az emberek,h 1000esetből 1x sem fordul elő.
Egyiptomban nagyon észnél kell lenned,mert bekérdez kettőt a "patikus",levágja hányadán állsz a dolgokkal,aztán pakolja ki neked a szarjait...ennek ellenére én szeretem azt a helyet,pakolja csak ki a kártyáit,utána beszélgethetünk komolyan  ;D
Törökország:nem láttam még különös dolgokat,(hamisnak tűnő patikai dolgokat)a helyi ug szcéna pedíg nem érdekelt.
Görög:itt sem könnyű mellényúlni a patikában,(igaz itt volt segítőm aki ott él kb. ~15 éve,vele mentem hátulról  ;D )
Thai:itt a legnagyobb gond az,hogy egyes ug gyártók olyan jó árat ajánlanak  patikusoknak,hogy a saját cuccukat nyomják a túristáknak,persze mindezt feketén...viszont ha tudod mit keresel,jobbnál jobb dolgokat vételezhetsz potom pénzért.
Horvát:igaz régen voltam,de akkor szinte 100%-ban ugyanazokat a dolgokat lehetett kapni mint nálunk,annyi apró külömbséggl,hogy a decájuk nem retabolil,hanem 50mg/ml-es organonos deca volt.

Mindent összevetve az alapszabály az,ha tudod mit keresel ( amit az adott országban gyártanak),és nem vagy balfasz nem valószínű,hogy gond lesz.

Te se javulsz már meg soha  ;D  Bad boys for life  ;D
Pedig én igyekeztem... ;)

2012. Július 01. - 21:09:22
Válasz #7070
Nem elérhető

Maszat


Mindig a szándék a fontos.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Július 03. - 09:34:31
Válasz #7071
Nem elérhető

okostojas


Üdv.

Tegnap ment be az első wini vállba, és mivel még sosem használtam, így kicsit meglepve tapasztalom a vele járó érzést. ( k**ra fáj  ;D )
Tudok valamit ellen tenni? Jegelés, meleg vizes borogatás, kenegetés (mivel?!) , gyulladáscsökkentő, érnek ezek bármit is? Meddig fog ez így gyulladni? Egyenlőre azon gondolkodom elmenjek-e így edzeni..
Minden hasznos tippet, tanácsot megköszönnék, eléggé rossz a helyzet..  :-\

2012. Július 03. - 21:09:01
Válasz #7072
Nem elérhető

h4xOr


Üdv.

Tegnap ment be az első wini vállba, és mivel még sosem használtam, így kicsit meglepve tapasztalom a vele járó érzést. ( k**ra fáj  ;D )
Tudok valamit ellen tenni? Jegelés, meleg vizes borogatás, kenegetés (mivel?!) , gyulladáscsökkentő, érnek ezek bármit is? Meddig fog ez így gyulladni? Egyenlőre azon gondolkodom elmenjek-e így edzeni..
Minden hasznos tippet, tanácsot megköszönnék, eléggé rossz a helyzet..  :-\

Hát fájdalom ellen a legjobb ha nem rinyálsz...Ha nagyon fáj akkor add seggbe.

2012. Július 04. - 12:39:14
Válasz #7073
Nem elérhető

Cook88


Üdv.

Tegnap ment be az első wini vállba, és mivel még sosem használtam, így kicsit meglepve tapasztalom a vele járó érzést. ( k**ra fáj  ;D )
Tudok valamit ellen tenni? Jegelés, meleg vizes borogatás, kenegetés (mivel?!) , gyulladáscsökkentő, érnek ezek bármit is? Meddig fog ez így gyulladni? Egyenlőre azon gondolkodom elmenjek-e így edzeni..
Minden hasznos tippet, tanácsot megköszönnék, eléggé rossz a helyzet..  :-\


Fogadjunk haverod adta be és nyomta neki mint a meszes a fecskendőt?!Lassan kel benyomni a anyagot mert ha így hirtelen akkor ez lesz hogy begyullad és gecire fáj leggkésöbb 1 hét alatt elmúlik a gyulladás ha ez volt a gond!

2012. Július 04. - 14:40:58
Válasz #7074
Nem elérhető

$h@dEe*


Hello kérném véleményeteket hogy ez a kúra beosztás megfelelő-e illetve ellenvetések???! külön napon menne be a teszto meg a nandi is remélem azért áttlátható a kúra azért lett naposra felosztva mert ugye külön napon megy be a cucc :)

Napok   Propi   Nandi   Proviron   Hcg   Clomid
1   50mg            
2               
3   50mg            
4               
5   100mg            
6               
7               
8   100mg            
9      50mg         
10   100mg            
11      50mg         
12   100mg            
13      50mg         
14            250IU   
15   100mg            
16      100mg         
17   100mg            
18      100mg      250IU   
19   100mg            
20      100mg         
21         25mg      
22   100mg      25mg   250IU   
23      100mg   50mg      
24   100mg      50mg      
25      100mg   50mg      
26   100mg      50mg   250IU   
27      100mg   50mg      
28         50mg      
29   100mg      50mg      
30      100mg   50mg   250IU   
31   100mg      50mg      
32      100mg   50mg      
33   100mg      50mg      
34      100mg   50mg   250IU   
35         50mg      
36   100mg      50mg      
37      100mg   50mg      
38   100mg      50mg      
39      50mg   50mg      
40   100mg      50mg      
41         50mg      
42         50mg      
43   100mg      50mg      
44         50mg      
45   50mg      50mg      
46         50mg      
47   50mg      50mg      
48         50mg      
49         50mg      
50         50mg      
51         50mg   2000IU   
52               100mg
53            2000IU   100mg
54               50mg
55            2000IU   50mg
56               50mg
57            1000IU   50mg
58               50mg
59               50mg
60               50mg
61               50mg
62               50mg
63               50mg
64               50mg
65               50mg
66               50mg
67               50mg
68               50mg
69               50mg
MIVEL EL csusztatta az egészet így ezen tudom megmutatni itt letölthető a kúra http://data.hu/get/5303135/Kuraa.xls alul az ingyenes résznél

2012. Július 04. - 15:18:01
Válasz #7075
Nem elérhető

Rebel


..leggkésöbb 1 hét alatt elmúlik a gyulladás ha ez volt a gond!
[/quote]
..mivel kétnaponta tolod,gyakorlatilag a kúra végéig fájni fog,s így nem kell edzened ;D

Viccet félretéve,olyan izomba add amelyiket nem edzed 1-2 napon belül,vagy váltogasd a két farizmot.

2012. Július 04. - 17:37:02
Válasz #7076
Nem elérhető

dino


..leggkésöbb 1 hét alatt elmúlik a gyulladás ha ez volt a gond!
..mivel kétnaponta tolod,gyakorlatilag a kúra végéig fájni fog,s így nem kell edzened ;D

Viccet félretéve,olyan izomba add amelyiket nem edzed 1-2 napon belül,vagy váltogasd a két farizmot.
[/quote]farizomban miért ne gyulladna... ? nem tök mindegy neked, hogy ülni nem tud vagy edzeni?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 04. - 17:44:32
Válasz #7077
Nem elérhető

hopika


nem tök mindegy neked, hogy ülni nem tud vagy edzeni?

Azért nem mindegy,hogy a segged fáj,vagy nem tudod felemelni a karod,mert úgy fáj a vállad...de igen:a segg is gyulladhat ugyanúgy.
Az egyik ismerősöm macskájának mostanában a csuklya környékére,hátsó-vállba beadott wini "jött be"...az annyira kellemetlen csak,hogy simán lehet edzeni vele.
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Július 04. - 18:34:49
Válasz #7078
Nem elérhető

dino


nem tök mindegy neked, hogy ülni nem tud vagy edzeni?

Azért nem mindegy,hogy a segged fáj,vagy nem tudod felemelni a karod,mert úgy fáj a vállad...de igen:a segg is gyulladhat ugyanúgy.
Az egyik ismerősöm macskájának mostanában a csuklya környékére,hátsó-vállba beadott wini "jött be"...az annyira kellemetlen csak,hogy simán lehet edzeni vele.
 @:-)
durva, hogy olyant magatokba raktok, ami úgy gyullad, hogy nem lehet együtt élni vele  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 04. - 19:14:02
Válasz #7079
Nem elérhető

cpggyurma


Ezt igaz hogy nem ide kéne írnom de ebben a topicban van élet,
Az érdekelne hogy használt-e ár közületek valaki vízhajtó gyógyszert szálásítás végén természetesen itt nem stanara gondolok
Diétát meg tudom oldani önerőből a vízvisszatartással vannak problémáim a zsír lepucolása után

pl ilyen készítményekre gondoltam:
http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/furon_40_mg_tabletta/5809