2024. Május 06. - 17:19:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498693 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2012. Július 10. - 15:49:59
Válasz #7110
Nem elérhető

dino


valami normális ember válaszára számítok/számítottam nem ilyen genetikátlan hulladékokéra...!! előre is köszi! :))
biztos a 2010es SB-n hülyék voltak a bírók, hogy nyíltan bevallva lettem lepontozva a 3. helyre mert túl izmos meg túl száraz voltam a forma kategóriába. de most megvilágosodtam hála neked te szarházi féreg! szeretnék ott tartani ebben a sportban ahol te! .
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 10. - 15:50:53
Válasz #7111
Nem elérhető

dino


valami normális ember válaszára számítok/számítottam nem ilyen genetikátlan hulladékokéra...!! előre is köszi! :))
Dino ezek szerint sportot tévesztettél  ****:)))
  ;D ;D ;D ;D ;D maradnom kellett volna a lengőtekénél!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 10. - 18:12:36
Válasz #7112
Nem elérhető

Jordan


Nesze.. Belépek, és egyből jött egy genetikai hulladékos oltás :DDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Július 10. - 18:16:45
Válasz #7113
Nem elérhető

dino


Nesze.. Belépek, és egyből jött egy genetikai hulladékos oltás :DDD
jaa de célt tévesztett, ezt nekem címezték, pedig a Maszatnak járt volna  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 10. - 20:00:12
Válasz #7114
Nem elérhető

God Vazzeg


Nesze.. Belépek, és egyből jött egy genetikai hulladékos oltás :DDD

Gyanús vagy  ;D  >:D

2012. Július 10. - 21:03:10
Válasz #7115
Nem elérhető

dingo


valami normális ember válaszára számítok/számítottam nem ilyen genetikátlan hulladékokéra...!! előre is köszi! :))
hat szep gyerek vagy te is  :-)! segitseget kersz hahaha fasza !!!!
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Július 10. - 21:19:33
Válasz #7116
Nem elérhető

ninja14


Valaki használt már PCT ben Pink Magicet ? ahogy nézem mintha jobb mint a t bomb2....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Július 10. - 21:55:58
Válasz #7117
Nem elérhető

dino


Valaki használt már PCT ben Pink Magicet ? ahogy nézem mintha jobb mint a t bomb2....
http://extremepeptide.com/store/peptides/gnrh-triptorelin-100mcg/ + megfelelően használt clomid és nincs gond pct-re
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 10. - 21:59:09
Válasz #7118
Nem elérhető

Jordan


Nesze.. Belépek, és egyből jött egy genetikai hulladékos oltás :DDD
jaa de célt tévesztett, ezt nekem címezték, pedig a Maszatnak járt volna  ;D ;D ;D

Hehhe  >:D Maszat csak sír, összefutottam mostanában néhány kalap szarnak sem nevezhető badissal  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Július 10. - 22:00:21
Válasz #7119
Nem elérhető

hopika


Hehhe  >:D Maszat csak sír, összefutottam mostanában néhány kalap szarnak sem nevezhető badissal  ;D

Mer' mikor találkoztunk Jordan?
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Július 10. - 22:01:04
Válasz #7120
Nem elérhető

Jordan


Nesze.. Belépek, és egyből jött egy genetikai hulladékos oltás :DDD

Gyanús vagy  ;D  >:D


Pssssszt  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Július 10. - 22:02:49
Válasz #7121
Nem elérhető

ninja14


Valaki használt már PCT ben Pink Magicet ? ahogy nézem mintha jobb mint a t bomb2....
http://extremepeptide.com/store/peptides/gnrh-triptorelin-100mcg/ + megfelelően használt clomid és nincs gond pct-re

Triptorelin túl veszélyes dolog nekem ;D...még nagy tapasztalatok sincsenek róla...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Július 10. - 22:40:38
Válasz #7122
Nem elérhető

dino


Valaki használt már PCT ben Pink Magicet ? ahogy nézem mintha jobb mint a t bomb2....
http://extremepeptide.com/store/peptides/gnrh-triptorelin-100mcg/ + megfelelően használt clomid és nincs gond pct-re

Triptorelin túl veszélyes dolog nekem ;D...még nagy tapasztalatok sincsenek róla...
semmivel sem veszélyesebb mint bármi más amit magadba szúrsz. arról sem tudod, hogy micsoda, és hogy a szervezeted hogy reagál rá életed hátralevő részében bármikor.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 10. - 22:43:34
Válasz #7123
Nem elérhető

dino


örüljetek inkább az új témának, mert kicsit kivan már a fasz a mit hogyan szedjek kérdésekkel
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 11. - 09:32:37
Válasz #7124
Nem elérhető

God Vazzeg


Valaki használt már PCT ben Pink Magicet ? ahogy nézem mintha jobb mint a t bomb2....
http://extremepeptide.com/store/peptides/gnrh-triptorelin-100mcg/ + megfelelően használt clomid és nincs gond pct-re


Gonapeptyl néven van itthon is. Tapasztalat van vele?