2024. Május 06. - 15:02:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498654 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2012. Július 19. - 23:14:03
Válasz #7155
Nem elérhető

ninja14


Ismer esetleg valaki egy AVEX nevű Malaysiai ugl.ról? Hozzá jutottam egy 10 ml.es t.enahoz, de semmit sem találok róla sehol.
ez nekem is új. puding próbája az evés!  @:-)
akkor én is bedobok egy kérdőjelet...az SP Labs India UGL ről valami infó?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Július 21. - 11:01:14
Válasz #7156
Nem elérhető

True Sounds


Sziasztok!

Augusztusban szeretnék nekiállni egy kúrának (thai anabol 5mg és genesis stanozolol tablets 10mg). Tudom, hogy egyénfüggő, de 8 hétig napi 25mg anabol és 20mg stanozolol (együtt) nagyon megfektetné a májat? Vagy inkább menjen csak 6 hétig magába az anabol és utána 2-3 hétig a stanozolol? PCT-t és Clomid-ot elég a kúra után elkezdeni, vagy már a vége felé (6-7.) héten érdemes? Illetve Legalon140 mehet már az első naptól kezdve, vagy csak a kúra közepétől? Köszönöm a válaszokat előre is!

(5 éve edzek, 190cm magas és ~100-102kg súlyú vagyok és első kúrám lenne) 

2012. Július 21. - 11:54:18
Válasz #7157
Nem elérhető

Fuji


Sziasztok!

Augusztusban szeretnék nekiállni egy kúrának (thai anabol 5mg és genesis stanozolol tablets 10mg). Tudom, hogy egyénfüggő, de 8 hétig napi 25mg anabol és 20mg stanozolol (együtt) nagyon megfektetné a májat? Vagy inkább menjen csak 6 hétig magába az anabol és utána 2-3 hétig a stanozolol? PCT-t és Clomid-ot elég a kúra után elkezdeni, vagy már a vége felé (6-7.) héten érdemes? Illetve Legalon140 mehet már az első naptól kezdve, vagy csak a kúra közepétől? Köszönöm a válaszokat előre is!

(5 éve edzek, 190cm magas és ~100-102kg súlyú vagyok és első kúrám lenne) 
Hali.
Szerintem a ket szemes takarmany nem tul okos otlet.A majad tuti elegge terhelni fogja.Amugy a thai anabol es a stanozolol se a ket legtutibb vetel.Nem artana teszto alapnak es akkor vagy a thai anabol vagy a stana.

2012. Július 22. - 10:59:45
Válasz #7158
Nem elérhető

nazso


Sziasztok!

Augusztusban szeretnék nekiállni egy kúrának (thai anabol 5mg és genesis stanozolol tablets 10mg). Tudom, hogy egyénfüggő, de 8 hétig napi 25mg anabol és 20mg stanozolol (együtt) nagyon megfektetné a májat? Vagy inkább menjen csak 6 hétig magába az anabol és utána 2-3 hétig a stanozolol? PCT-t és Clomid-ot elég a kúra után elkezdeni, vagy már a vége felé (6-7.) héten érdemes? Illetve Legalon140 mehet már az első naptól kezdve, vagy csak a kúra közepétől? Köszönöm a válaszokat előre is!

(5 éve edzek, 190cm magas és ~100-102kg súlyú vagyok és első kúrám lenne) 
Hali.
Szerintem a ket szemes takarmany nem tul okos otlet.A majad tuti elegge terhelni fogja.Amugy a thai anabol es a stanozolol se a ket legtutibb vetel.Nem artana teszto alapnak es akkor vagy a thai anabol vagy a stana.
Így van. A genesises stana jóeséllyel metha lehet és abban az esetben halál a májra az anabollal.

2012. Július 22. - 22:49:11
Válasz #7159
Nem elérhető

player


Hagyjuk már a Genesist.Évek óta nem gyárt már,amit itthon kapsz az 100% gagyi.

2012. Július 23. - 10:37:39
Válasz #7160
Nem elérhető

True Sounds


 :-\ Erre felénk a sárga 10mg-os LA Pharma stanozolol-t szidják mint a bokrot és a Genesis-esre esküsznek. Bár már erősen kételkedek benne, hogy létezik egyáltalán eredeti szemes (mondjuk a szurka sem száz gondolom, hogy eredeti).

2012. Július 23. - 13:17:34
Válasz #7161
Nem elérhető

dred


:-\ Erre felénk a sárga 10mg-os LA Pharma stanozolol-t szidják mint a bokrot és a Genesis-esre esküsznek. Bár már erősen kételkedek benne, hogy létezik egyáltalán eredeti szemes (mondjuk a szurka sem száz gondolom, hogy eredeti).

errefelé is a Genesises Stanára esküszünk...   ;D

2012. Július 23. - 13:17:53
Válasz #7162
Nem elérhető

Fuji


Hagyjuk már a Genesist.Évek óta nem gyárt már,amit itthon kapsz az 100% gagyi.
Az a meleg az egeszben,hogy a sok gagyi Genesises stana kozott is van ami mukodik.Elore megjegyzem hogy nem metil van benne hanem stana. ;)
Amugy meg lattam vagy hatfele kulonbozo csomagolasba es a nagy reszeben meg nincs semmi meg metil se.

2012. Július 23. - 19:23:59
Válasz #7163
Nem elérhető

dino


thaiger-es szemes stanát keressetek, ilyen 15 környékén mozok a piaci ára.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 23. - 19:35:31
Válasz #7164
Nem elérhető

Maszat


a szemem láttára változtak át emberek a "szar" genesises tren enától...olyat száradtak endomorf testalkattal is,h az összes kockát lehetett látni. előtte sehol semmi.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Július 23. - 23:46:29
Válasz #7165
Nem elérhető

dino


a szemem láttára változtak át emberek a "szar" genesises tren enától...olyat száradtak endomorf testalkattal is,h az összes kockát lehetett látni. előtte sehol semmi.
láttam én  is. van belőle olyan ami a párját ritkítja. ismerősöm nyomott belőle heti 2-t heti 2 depot-val meg a kúra csúcsán minden nap 250mcg hcg-vel. 200ba nyomott kettőt. a mostani igen betyár sokanyag magasdózisban:D kúrájától meg ilyen 160-ba 2-3 a max
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 25. - 11:24:39
Válasz #7166
Nem elérhető

papi77


 Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy az avex mint gyártó mond-e valakinek valamit szteroidal kapcsolatosan mert probáltam a google barátommal utána járni de igazából nem találtam olyan oldalt amihez köze lenne a szteroidhoz.
Tehát hallot-e már valaki róla vagy esetleg tapasztalatja is van-e felőle hogy milyen minőségi a termékeik?
Mert ahogy elnézem manapság ezek a gyártók a favoritok: Thaiger pharm, andropharm, British Dragon, Genesis.
Válaszotok előre is köszi!

2012. Július 25. - 11:27:57
Válasz #7167
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy az avex mint gyártó mond-e valakinek valamit szteroidal kapcsolatosan mert probáltam a google barátommal utána járni de igazából nem találtam olyan oldalt amihez köze lenne a szteroidhoz.
Tehát hallot-e már valaki róla vagy esetleg tapasztalatja is van-e felőle hogy milyen minőségi a termékeik?
Mert ahogy elnézem manapság ezek a gyártók a favoritok: Thaiger pharm, andropharm, British Dragon, Genesis.
Válaszotok előre is köszi!
British Dragon  :D.........
   
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Július 25. - 12:11:50
Válasz #7168
Nem elérhető

ninja14


Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy az avex mint gyártó mond-e valakinek valamit szteroidal kapcsolatosan mert probáltam a google barátommal utána járni de igazából nem találtam olyan oldalt amihez köze lenne a szteroidhoz.
Tehát hallot-e már valaki róla vagy esetleg tapasztalatja is van-e felőle hogy milyen minőségi a termékeik?
Mert ahogy elnézem manapság ezek a gyártók a favoritok: Thaiger pharm, andropharm, British Dragon, Genesis.
Válaszotok előre is köszi!
British Dragon  :D.........
   
a többi is jóféle ;D..főleg az andropharm, ami személy véleményem szerint a Nitreriseos Andro keze mögött áll ****:)))...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Július 26. - 10:29:40
Válasz #7169
Nem elérhető

papi77


bocs még is elírtam az ilyes fajta válaszokat nem köszöném meg, de hisz én vártam el túl sokat. &5*