2024. Május 06. - 17:25:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498695 alkalommal)

0 Felhasználó és 59 vendég van a témában

2012. Július 28. - 10:35:44
Válasz #7185
Nem elérhető

dino


Az andro nem éppen szar...Házibarkács dolgok.Én is ilyet használok de nem ezt.Viszont ismerem az egyik embert azok közül akik csinálják és teljesen korrekt a cuccos.
mindenkinek szíve joga mit nyom magába. felesleges itt példálozni h ennek a havernak meg annak működött. én a magam részéről ezen már csak röhögök. a szarnak kell a körítés, a jó az eladja magát. ez régen is így ment most is így megy, meg 20 év múlva is így fog menni

Csak a nagy különbség hogy a genesises fossal ellentétben ami ahány dealer annyi féle szer ebből 1 féle van.Itthon "gyártják"(fröccsintik) Nem használtam mint írtam,nem is árulom sőt még csak dealer sem vagyok,de tudom hogy jó és az van benne amit árulnak.Aki tudja hatóanyag áron mennyibe kerülnek a dolgok rájön hogy a doboz drágább mint maga a hatóanyag.Ha csak itthonra gyártanak(ami ugye kicsit más mintha európa vagy világszerte árulnák )nincs értelme hamisat csinálniuk mert nem éri meg.
mégis csinálják, megéri  ;) kb nincs olyan ampulla amiben az van amit szeretnél olyan formában ahogy annak ott kellene lennie. nem kell naívnak lenni. ez per pillanat nagyobb biznisz magyarországon mint a drog.


Használtad?g.Én eddig mindenkitől csak jó hallottam az androról.Nem fogom tesztelgetni, mert az én forrásom 100%os a trenitől a winyóig,tehát nincs rá szükségem,de lehet neked van igazad.Majd ha lesz rá alkalmam utánakérdezek közvetlenül,de sejtem mi lesz a válasz.Használni meg nem fogom amíg nem szorulok rá ilyesmire
nem, nem használtam, de ha figyelmesen olvasol, leesk, hogy végig általánosságokban beszéltem, nem konkrétan azt a "céget" fikáztam aminek fejből per pill a neve sem jut eszembe
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 28. - 11:14:29
Válasz #7186
Nem elérhető

ninja14


Andro Minden csütörtök este 8 órától a NiteRiseban!   @:-)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Július 28. - 11:33:16
Válasz #7187
Nem elérhető

h4xOr


Általánosságban eléggé hülyeség beszélni.Ezek szerint te sem értetted meg hogy itt kicsit más a helyzet mert ezt itthon gyártják és mindig ugyan azok.Nem úgy mint a többi szart 20országban 20 különböző módon.Próbáld ki és akkor mondj véleményt.Ha mindig lenne értelme általánosságban beszélni akkor TE minek koxolsz?Szerinted úgyis minden szar.
Vagy fektess be rá 100-200000 forintot vedd meg az eszközöket és csináld meg magadnak a cuccot.1-2 $ a tesztó grammja ha 100g-ot rendelsz.

2012. Július 28. - 12:07:35
Válasz #7188
Nem elérhető

dino


Általánosságban eléggé hülyeség beszélni.Ezek szerint te sem értetted meg hogy itt kicsit más a helyzet mert ezt itthon gyártják és mindig ugyan azok.Nem úgy mint a többi szart 20országban 20 különböző módon.Próbáld ki és akkor mondj véleményt.Ha mindig lenne értelme általánosságban beszélni akkor TE minek koxolsz?Szerinted úgyis minden szar.
Vagy fektess be rá 100-200000 forintot vedd meg az eszközöket és csináld meg magadnak a cuccot.1-2 $ a tesztó grammja ha 100g-ot rendelsz.
és honnan tudod, hogy az okos emberek mit tesznek a csodás ampullákba? azért mert azt mondják hogy.. hatni biztos, hogy hat, de micsoda? szerintem kicsit több megfordult a kezeim közt mint neked, és elég nyugodt szívvel beszélek általánmosságokban. a külföldi gyártók termékeit is itthon csinálják ugyan olyan kis laborokban mint ezt a hogyishíjjákot. jólenne ha képbe lennél mielőtt oltogatni próbálsz, mert nem tudsz szart sem..! ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 28. - 12:24:47
Válasz #7189
Nem elérhető

h4xOr


Hát konkrétan aki kicsit is ott van a dolgokban az tudja hogy ki és honnan mit hoz be.Ezek szerint a nagy tudásod ennyit ér.És onnan tudom(sejtem) mit raknak bele hogy mint írtam ismerem az egyik srácot és ugyan onnan rendeli a hatóanyagot ahonnan az én forrásom is.
Ha valaki akkor te nem tudsz szart sem,de nembaj.Kíváncsi lennék a tutira amit te használsz...
Nálunk is sózzák a hülyékre a genesis-es NPP-t 15ért meg a thaigeres trenit 20+ért,dehát az ugye jó?(vagy mégsem?)
A cuccok legnagyobb része ami bejön 1 emberen fut keresztül és ha beszélnél vele a 95%ra azt mondaná hogy szemétre való.
De most 1 kis marketing lecke:
Adott 1 cég aki itthon gyárt saját márkanévvel.Mindenki tudja hogy haza pincetermék.Mi a faszért érné meg szart csinálniuk?Nem venné senki és befuccsolna az egész.Azért ott keményen van befektetés is.
Ezzel szemben adott 1 külföldi szar amit nevezzünk genyózisnek gyártják itthon,külföldön és még x országban és az összesből bekerül ide valamennyi.Értelemszerű hogy ezt mindenki tudja akinek van agya és az ilyen egyed azt is tudja hogy azért mert az egyik szar a másik lehet jó.Tehát az előzővel ellentétben nem történik semmi ha szart veszel belőle mert veszel mástól.
Viszont ha olyanból veszel szart amit csak 1 helyen gyártanak ugyan azok abból többet nem veszel.
Remélem így felfogod már miért nem éri meg hamisítani.
De ha matekozol 2$=1g tesztó.Vagyis ~500ft-ból 4 ampulla aminek darabja menjen el 1000ért.Nagyobb tételnél még 2$ sincs.

2012. Július 28. - 12:27:50
Válasz #7190
Nem elérhető

dino


Hát konkrétan aki kicsit is ott van a dolgokban az tudja hogy ki és honnan mit hoz be.Ezek szerint a nagy tudásod ennyit ér.És onnan tudom(sejtem) mit raknak bele hogy mint írtam ismerem az egyik srácot és ugyan onnan rendeli a hatóanyagot ahonnan az én forrásom is.
Ha valaki akkor te nem tudsz szart sem,de nembaj.Kíváncsi lennék a tutira amit te használsz...
Nálunk is sózzák a hülyékre a genesis-es NPP-t 15ért meg a thaigeres trenit 20+ért,dehát az ugye jó?(vagy mégsem?)
A cuccok legnagyobb része ami bejön 1 emberen fut keresztül és ha beszélnél vele a 95%ra azt mondaná hogy szemétre való.
De most 1 kis marketing lecke:
Adott 1 cég aki itthon gyárt saját márkanévvel.Mindenki tudja hogy haza pincetermék.Mi a faszért érné meg szart csinálniuk?Nem venné senki és befuccsolna az egész.Azért ott keményen van befektetés is.
Ezzel szemben adott 1 külföldi szar amit nevezzünk genyózisnek gyártják itthon,külföldön és még x országban és az összesből bekerül ide valamennyi.Értelemszerű hogy ezt mindenki tudja akinek van agya és az ilyen egyed azt is tudja hogy azért mert az egyik szar a másik lehet jó.Tehát az előzővel ellentétben nem történik semmi ha szart veszel belőle mert veszel mástól.
Viszont ha olyanból veszel szart amit csak 1 helyen gyártanak ugyan azok abból többet nem veszel.
Remélem így felfogod már miért nem éri meg hamisítani.
De ha matekozol 2$=1g tesztó.Vagyis ~500ft-ból 4 ampulla aminek darabja menjen el 1000ért.Nagyobb tételnél még 2$ sincs.
azt a részét nem fogtad fel, hogy a genesis és társai sem külföldről jönnek. ez egy büdös nagy marketing fogás. a tahigert (nem kell magyaráznom h a jót) örülnék ha nem vennéd egy kalap alá a többivel, mert más kategória. innentől nem megyek bele további vitába mert lassan mások szennyesét teregetem itt..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 28. - 12:30:32
Válasz #7191
Nem elérhető

dino


Hát konkrétan aki kicsit is ott van a dolgokban az tudja hogy ki és honnan mit hoz be.Ezek szerint a nagy tudásod ennyit ér.És onnan tudom(sejtem) mit raknak bele hogy mint írtam ismerem az egyik srácot és ugyan onnan rendeli a hatóanyagot ahonnan az én forrásom is.
Ha valaki akkor te nem tudsz szart sem,de nembaj.Kíváncsi lennék a tutira amit te használsz...
Nálunk is sózzák a hülyékre a genesis-es NPP-t 15ért meg a thaigeres trenit 20+ért,dehát az ugye jó?(vagy mégsem?)
A cuccok legnagyobb része ami bejön 1 emberen fut keresztül és ha beszélnél vele a 95%ra azt mondaná hogy szemétre való.
De most 1 kis marketing lecke:
Adott 1 cég aki itthon gyárt saját márkanévvel.Mindenki tudja hogy haza pincetermék.Mi a faszért érné meg szart csinálniuk?Nem venné senki és befuccsolna az egész.Azért ott keményen van befektetés is.
Ezzel szemben adott 1 külföldi szar amit nevezzünk genyózisnek gyártják itthon,külföldön és még x országban és az összesből bekerül ide valamennyi.Értelemszerű hogy ezt mindenki tudja akinek van agya és az ilyen egyed azt is tudja hogy azért mert az egyik szar a másik lehet jó.Tehát az előzővel ellentétben nem történik semmi ha szart veszel belőle mert veszel mástól.
Viszont ha olyanból veszel szart amit csak 1 helyen gyártanak ugyan azok abból többet nem veszel.
Remélem így felfogod már miért nem éri meg hamisítani.
De ha matekozol 2$=1g tesztó.Vagyis ~500ft-ból 4 ampulla aminek darabja menjen el 1000ért.Nagyobb tételnél még 2$ sincs.
"Remélem így felfogod már miért nem éri meg hamisítani." az év mondata a fórumon! :DDDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 28. - 12:33:33
Válasz #7192
Nem elérhető

h4xOr


Dehogynem.Felfogtam.Te nem fogtad fel hogy csak egy része készül itthon.A másik része szlovákban,lengyelben meg a többi fincsa helyen,de ezt tudhatnád.A lényeg az hogy lehet valamelyik "gyártó" azt rakja bele ami rá van írva a másik meg nem(ezért vegyesek a visszajelzések).Ha itthon hamisítanék külföldi márkanevet persze hogy szart raknék mindenbe.Úgyis megveszik.De a saját márkámat minek hamisítanám ha anélkül is kurva nagy a hasznom és állandó vevőim lennének?

Mi az év mondata?Amit kiragadsz a környezetéből?Kevesebb cucc=több agysejt

2012. Július 28. - 12:34:33
Válasz #7193
Nem elérhető

h4xOr


Nem általánosságban nem éri meg hamisítani de hihetetlen szövegértésed van,HANEM 1 ITTHON GYÁRTOTT MÁRKÁT AMIT EGYEDÜL 1 BRIGÁD CSINÁL.

2012. Július 28. - 12:37:36
Válasz #7194
Nem elérhető

h4xOr


Vagy te most ezt úgy értelmezted hogy én azt mondom hogy minden frankó és semmit sem hamisítanak?Mert nem ezt mondtam...Már hamis PEPTIDET!!! is láttam amiben az a vicc hogy bárki megrendelheti amerikából közvetlenül a gyárból

2012. Július 28. - 12:47:37
Válasz #7195
Nem elérhető

dino


Dehogynem.Felfogtam.Te nem fogtad fel hogy csak egy része készül itthon.A másik része szlovákban,lengyelben meg a többi fincsa helyen,de ezt tudhatnád.A lényeg az hogy lehet valamelyik "gyártó" azt rakja bele ami rá van írva a másik meg nem(ezért vegyesek a visszajelzések).Ha itthon hamisítanék külföldi márkanevet persze hogy szart raknék mindenbe.Úgyis megveszik.De a saját márkámat minek hamisítanám ha anélkül is kurva nagy a hasznom és állandó vevőim lennének?

Mi az év mondata?Amit kiragadsz a környezetéből?Kevesebb cucc=több agysejt
egyik gyártó sem azt rakja bele ami rá van írva. legalább a hatóanyag mennyiség hibádzik. mert így még jobban megéri. de ezek szerint ez alól kis hazánk új csodaszerei kivételek. én személy szerint még nem találkoztam velük, ezért beszélek általánosságban az összes többiről, de te folyamat ezzel példálozol. baszki használd, ne itt nyomasd neki az ingyen reklámot. nem tudod mi van az ampullában. ha tudnád akkor supermannek hívnának. én sem tudom, én azt tudom. kevesebb cucc témát ne feszegessük, nálam kevesebbet nem sokan nyomnak innét ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 28. - 12:48:41
Válasz #7196
Nem elérhető

dino


Vagy te most ezt úgy értelmezted hogy én azt mondom hogy minden frankó és semmit sem hamisítanak?Mert nem ezt mondtam...Már hamis PEPTIDET!!! is láttam amiben az a vicc hogy bárki megrendelheti amerikából közvetlenül a gyárból
úgykell annak aki megveszi. látod? megéri hamisítani azt is amiből mindenki hozzájuthat a jóhoz. hülyék az emberek.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 28. - 12:52:16
Válasz #7197
Nem elérhető

h4xOr


Persze hogy konkrét példát próbálok írni.Az általánosítás ellen azzal lehet csak védekezni.Nem tudom mi van benne csak a visszajelzéseket ismerem.De azért van 1-2 szer aminek sajátságos hatásai/mellékhatásai vannak,és ebből tudható mi van benne.Innentől fogva a mennyiség tényleg necces de inkább legyen benne az a hatóanyag ami oda van írva csak kevesebb mint valami más szar.
Vita:off :-!!!

2012. Július 28. - 12:54:17
Válasz #7198
Nem elérhető

dino


Persze hogy konkrét példát próbálok írni.Az általánosítás ellen azzal lehet csak védekezni.Nem tudom mi van benne csak a visszajelzéseket ismerem.De azért van 1-2 szer aminek sajátságos hatásai/mellékhatásai vannak,és ebből tudható mi van benne.Innentől fogva a mennyiség tényleg necces de inkább legyen benne az a hatóanyag ami oda van írva csak kevesebb mint valami más szar.
Vita:off :-!!!
puding próbája az evés  ;)   ;-oo-;
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 28. - 12:55:51
Válasz #7199
Nem elérhető

h4xOr


Akkor most eléggé sokat eszek