2024. Május 06. - 15:01:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498653 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2012. Július 28. - 18:41:53
Válasz #7200
Nem elérhető

RsLeo


akkor most, hogy lezártátok ezt a szép vitát:  ;D
Ostarine: használta valaki? Eredmények? Mellékhatások? Beszerezhetőség?


2012. Július 28. - 18:54:19
Válasz #7201
Nem elérhető

h4xOr


Most fogják nálunk páran tolni.1 infót tudok róla 1 szerb versenyző kapcsán ,mivel őket tavaly megszopattak vb-n és most "naturálban" kell készülni.Ő tolja+igf+ghrp+cjc+növi+stbstbstb
De hogy magában mire képes az 1 nagyon jó kérdés...
Beszerezni könnyű és olcsó is.Leírások alapján működnie kell.

2012. Július 28. - 19:05:27
Válasz #7202
Nem elérhető

RsLeo


a "beszerezni könnyű"-höz tennék egy kiegészítést: nekem egy barátom használta, pár nap után látásproblémákra panaszkodott. Valószínűleg S-4-et kapott... Szóval azért itt is van mire figyelni, még ha netről, előállítótól is rendeli az ember.

2012. Július 28. - 19:06:05
Válasz #7203
Nem elérhető

h4xOr


privi...

2012. Július 28. - 19:38:54
Válasz #7204
Nem elérhető

VG


a "beszerezni könnyű"-höz tennék egy kiegészítést: nekem egy barátom használta, pár nap után látásproblémákra panaszkodott. Valószínűleg S-4-et kapott... Szóval azért itt is van mire figyelni, még ha netről, előállítótól is rendeli az ember.

S-4-re rákerestem, nem sok sikerrel! Valaki tömören írna róla pár sort, mi is az?

2012. Július 28. - 19:46:09
Válasz #7205
Nem elérhető

h4xOr


s4 dosage--->google

2012. Július 28. - 19:56:35
Válasz #7206
Nem elérhető

nazso


Az andro nem éppen szar...Házibarkács dolgok.Én is ilyet használok de nem ezt.Viszont ismerem az egyik embert azok közül akik csinálják és teljesen korrekt a cuccos.
Hát fene tudja ... talán alphapharma elmegy

2012. Július 29. - 09:32:07
Válasz #7207
Nem elérhető

player


a "beszerezni könnyű"-höz tennék egy kiegészítést: nekem egy barátom használta, pár nap után látásproblémákra panaszkodott. Valószínűleg S-4-et kapott... Szóval azért itt is van mire figyelni, még ha netről, előállítótól is rendeli az ember.

S-4-re rákerestem, nem sok sikerrel! Valaki tömören írna róla pár sort, mi is az?
Ha az S-4 et keresed,Andarine,Gtx-007 vagy S-40503 ha meg az ostarint:Ostarine ,GTx-024, MK-2866
Talán az ostarine a legígéretesebb eddíg,de azért napi 25-30mg-os adagolásnál nem biztos,hogy annyira költséghatékony.

2012. Július 29. - 10:00:27
Válasz #7208
Nem elérhető

player


Azért elég nagy a sötétség UG ügyben  ;)
De ez így van jól szerintem,egyrészt nem nyílt fórumra való téma,másrészt nem kell mindenkinek beleásnia magát felesleges dolgokba  ;D
De aki azt hiszi hogy a sárgák buták, és potom pénzért odaadják a minőségi alapanyagokat az naív lélek.Olyat kapsz amennyit fizetsz érte,jó példa erre a cimkenélküli kék kupakos "hgh".A sárgák sokkal okosabbak mint ahogy azt gondolják egyesek... 8)

2012. Július 29. - 10:31:29
Válasz #7209
Nem elérhető

h4xOr


De az hogy mi drága meg mi nem eléggé relatív ha az ár/érték arányt is figyelembe vesszük...1 havi adag 75$ körül mozog,ami jó hatásfoknál annyira nem sok...

2012. Augusztus 01. - 13:25:10
Válasz #7210
Nem elérhető

Lifter


Andro Minden csütörtök este 8 órától a NiteRiseban!   @:-)
Muhaha :D  :-!
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Augusztus 01. - 13:35:15
Válasz #7211
Nem elérhető

Lifter


Az andro nem éppen szar...Házibarkács dolgok.Én is ilyet használok de nem ezt.Viszont ismerem az egyik embert azok közül akik csinálják és teljesen korrekt a cuccos.
mindenkinek szíve joga mit nyom magába. felesleges itt példálozni h ennek a havernak meg annak működött. én a magam részéről ezen már csak röhögök. a szarnak kell a körítés, a jó az eladja magát. ez régen is így ment most is így megy, meg 20 év múlva is így fog menni

Csak a nagy különbség hogy a genesises fossal ellentétben ami ahány dealer annyi féle szer ebből 1 féle van.Itthon "gyártják"(fröccsintik) Nem használtam mint írtam,nem is árulom sőt még csak dealer sem vagyok,de tudom hogy jó és az van benne amit árulnak.Aki tudja hatóanyag áron mennyibe kerülnek a dolgok rájön hogy a doboz drágább mint maga a hatóanyag.Ha csak itthonra gyártanak(ami ugye kicsit más mintha európa vagy világszerte árulnák )nincs értelme hamisat csinálniuk mert nem éri meg.
mégis csinálják, megéri  ;) kb nincs olyan ampulla amiben az van amit szeretnél olyan formában ahogy annak ott kellene lennie. nem kell naívnak lenni. ez per pillanat nagyobb biznisz magyarországon mint a drog.
Erre azért nem mernék mérget venni ***))) :( még mindig kibaszott sok a taigetosz pozitív drogos g*ci  :-/-- minden héten kijön vmi új dizájner drog. ezek meg agy nélkül harapnak a moly írtóba. ˝=/  több mint 20éve lakótelepen élek. vágom mi megy. sajnos látom lecsúszni ezektöl a szaroktól azokat akikkel anno együtt nőttem fel. :-[ de ez más tészta. inkább koxolnának normálisan. csak kb annyi agyuk maradt ezektől a szaroktól mint egy kifejletlen monilliás diónak ... Áldom a jó Istent hogy nekem több agyam volt és sose érdekelt ez a fajta ,,buli"!
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Augusztus 01. - 21:45:54
Válasz #7212
Nem elérhető

h4xOr


Az andro nem éppen szar...Házibarkács dolgok.Én is ilyet használok de nem ezt.Viszont ismerem az egyik embert azok közül akik csinálják és teljesen korrekt a cuccos.
mindenkinek szíve joga mit nyom magába. felesleges itt példálozni h ennek a havernak meg annak működött. én a magam részéről ezen már csak röhögök. a szarnak kell a körítés, a jó az eladja magát. ez régen is így ment most is így megy, meg 20 év múlva is így fog menni

Csak a nagy különbség hogy a genesises fossal ellentétben ami ahány dealer annyi féle szer ebből 1 féle van.Itthon "gyártják"(fröccsintik) Nem használtam mint írtam,nem is árulom sőt még csak dealer sem vagyok,de tudom hogy jó és az van benne amit árulnak.Aki tudja hatóanyag áron mennyibe kerülnek a dolgok rájön hogy a doboz drágább mint maga a hatóanyag.Ha csak itthonra gyártanak(ami ugye kicsit más mintha európa vagy világszerte árulnák )nincs értelme hamisat csinálniuk mert nem éri meg.
mégis csinálják, megéri  ;) kb nincs olyan ampulla amiben az van amit szeretnél olyan formában ahogy annak ott kellene lennie. nem kell naívnak lenni. ez per pillanat nagyobb biznisz magyarországon mint a drog.
Erre azért nem mernék mérget venni ***))) :( még mindig kibaszott sok a taigetosz pozitív drogos g*ci  :-/-- minden héten kijön vmi új dizájner drog. ezek meg agy nélkül harapnak a moly írtóba. ˝=/  több mint 20éve lakótelepen élek. vágom mi megy. sajnos látom lecsúszni ezektöl a szaroktól azokat akikkel anno együtt nőttem fel. :-[ de ez más tészta. inkább koxolnának normálisan. csak kb annyi agyuk maradt ezektől a szaroktól mint egy kifejletlen monilliás diónak ... Áldom a jó Istent hogy nekem több agyam volt és sose érdekelt ez a fajta ,,buli"!

Ezt 100%ig adom.Vicc ami megy.Amikor a hajógyári felé jártam melózni tavaly,éjszaka,nyáron...Hát el lehet képzelni

2012. Augusztus 02. - 11:50:20
Válasz #7213
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


try2bebig törölj postaládát!  :-}

2012. Augusztus 02. - 17:01:40
Válasz #7214
Nem elérhető

nazso


Az andro nem éppen szar...Házibarkács dolgok.Én is ilyet használok de nem ezt.Viszont ismerem az egyik embert azok közül akik csinálják és teljesen korrekt a cuccos.
mindenkinek szíve joga mit nyom magába. felesleges itt példálozni h ennek a havernak meg annak működött. én a magam részéről ezen már csak röhögök. a szarnak kell a körítés, a jó az eladja magát. ez régen is így ment most is így megy, meg 20 év múlva is így fog menni

Csak a nagy különbség hogy a genesises fossal ellentétben ami ahány dealer annyi féle szer ebből 1 féle van.Itthon "gyártják"(fröccsintik) Nem használtam mint írtam,nem is árulom sőt még csak dealer sem vagyok,de tudom hogy jó és az van benne amit árulnak.Aki tudja hatóanyag áron mennyibe kerülnek a dolgok rájön hogy a doboz drágább mint maga a hatóanyag.Ha csak itthonra gyártanak(ami ugye kicsit más mintha európa vagy világszerte árulnák )nincs értelme hamisat csinálniuk mert nem éri meg.
mégis csinálják, megéri  ;) kb nincs olyan ampulla amiben az van amit szeretnél olyan formában ahogy annak ott kellene lennie. nem kell naívnak lenni. ez per pillanat nagyobb biznisz magyarországon mint a drog.
Erre azért nem mernék mérget venni ***))) :( még mindig kibaszott sok a taigetosz pozitív drogos g*ci  :-/-- minden héten kijön vmi új dizájner drog. ezek meg agy nélkül harapnak a moly írtóba. ˝=/  több mint 20éve lakótelepen élek. vágom mi megy. sajnos látom lecsúszni ezektöl a szaroktól azokat akikkel anno együtt nőttem fel. :-[ de ez más tészta. inkább koxolnának normálisan. csak kb annyi agyuk maradt ezektől a szaroktól mint egy kifejletlen monilliás diónak ... Áldom a jó Istent hogy nekem több agyam volt és sose érdekelt ez a fajta ,,buli"!
A szteroidfüggőség is drogfüggőség - csak mi még meg is szakadunk a melóban ;D