2024. Május 06. - 14:59:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498653 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2012. Augusztus 12. - 19:45:49
Válasz #7245
Nem elérhető

draw


Meg enni. :)

2012. Augusztus 15. - 11:19:39
Válasz #7246
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ha már tesztoszteron meg ösztrogén, akkor egy pár gondolat  ::).

"A hormonszint drasztikus csökkentését alkalmazzák prosztatarákban vagy azt megelőző állapotokban. A teória az, hogy a prosztatarák sejtek a tesztoszteron hatására fokozzák növekedésüket, ezért az androgén megvonásos kezelés, azaz a kémiai "kiherélés" lassítja a rák növekedését. Ez persze erősen megkérdőjelezhető. Evolúciós orvoslási szempontból rendkívül kétséges a teória, hiszen évmilliók alatt a természet valahogy csak megoldotta, hogy az élet során összegződő tesztoszteronhatás ne okozzon prosztatarákot. A természeti népeknél nem is okoz. Vagyis, ha a tesztoszteron egyáltalán okolható a prosztatarákért, az csakis a nyugati táplálkozással interakcióban valósulhat meg. A teóriában már önmagában gyanús az, hogy a férfiaknak pont akkor lesz prosztatarákjuk, amikor vadul csökken a tesztoszteronszintjük, és relatíve nő az ösztrogénszintjük.
Egy 2010-es összefoglaló szerint pontosan a tesztoszteron:ösztrogén arány megváltozása okozza a ráksejtek növekedését (Ellem és Risbridger, 2010).
Más szerzők is azt hangsúlyozzák, hogy az androgén teória egyeduralkodó, miközben az ösztrogén legalább olyan fontos szerepet játszik a prosztatarák kialakulásában(Carruba, 2007). Mi több, az ösztrogén termelődésének blokkolása ugyanolyan hatékony, mint az androgéneké (Tammela , 2004), ami alapvetően megkérdőjelezi a "kémiai kiherélés" módszerét annak súlyos következményei miatt is."
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Augusztus 16. - 12:17:47
Válasz #7247
Nem elérhető

kemi


Közéfdekű kőzlemény: 1 ampulla inzulint kötelesek kiadni, ha "életmentő"

2012. Augusztus 16. - 15:25:32
Válasz #7248
Nem elérhető

Lifter


Valaki remélem ad egy kis levegőt is a cristofelnek a teszto mellé :) ;-oo-;
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Augusztus 16. - 15:46:29
Válasz #7249
Nem elérhető

gabo01


Valaki remélem ad egy kis levegőt is a cristofelnek a teszto mellé :) ;-oo-;

Vénásan gondolod remélem!  ;-oo-; ;D ;)

2012. Augusztus 16. - 22:53:39
Válasz #7250
Nem elérhető

Lifter


Valaki remélem ad egy kis levegőt is a cristofelnek a teszto mellé :) ;-oo-;

Vénásan gondolod remélem!  ;-oo-; ;D ;)
:-){ naná! nyakba! >:D
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Augusztus 16. - 22:56:30
Válasz #7251
Nem elérhető

gabo01


Valaki remélem ad egy kis levegőt is a cristofelnek a teszto mellé :) ;-oo-;

Vénásan gondolod remélem!  ;-oo-; ;D ;)
:-){ naná! nyakba! >:D

Akkor egyre gondoltunk!  @:-) ;-oo-;

2012. Augusztus 16. - 23:02:22
Válasz #7252
Nem elérhető

Lifter


Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Augusztus 18. - 11:19:55
Válasz #7253
Nem elérhető

migiri


Valaki remélem ad egy kis levegőt is a cristofelnek a teszto mellé :) ;-oo-;

Én nem adnék neki....

2012. Augusztus 19. - 12:52:20
Válasz #7254
Nem elérhető

Lifter


Valaki remélem ad egy kis levegőt is a cristofelnek a teszto mellé :) ;-oo-;

Én nem adnék neki....

csak levegőt adnék neki :D
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Augusztus 19. - 20:04:14
Válasz #7255
Nem elérhető

ninja14


Barna feliratos Galénikás depothoz jutottam 0847 szeriához ..itt olvastam és más fórumokon is,hogy 2010 től ez az új kiadás...én úgy tudtam, hogy a kék pöttyözött az, na akkor most mi van? :(
valki valami infó tapasztalat, hatott?
THX előre is
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Augusztus 19. - 20:47:33
Válasz #7256

Mars

Vendég
Barna feliratos Galénikás depothoz jutottam 0847 szeriához ..itt olvastam és más fórumokon is,hogy 2010 től ez az új kiadás...én úgy tudtam, hogy a kék pöttyözött az, na akkor most mi van? :(
valki valami infó tapasztalat, hatott?
THX előre is
0845-ös volt nemrég nekem az is barna volt pedig elötte én is kéket, pöttyöst kaptam.Hatott.Én úgyérzem a Galenika egyfeszt variál az ampeszok címkézésével,színével.

2012. Augusztus 19. - 20:54:32
Válasz #7257
Nem elérhető

ninja14


Barna feliratos Galénikás depothoz jutottam 0847 szeriához ..itt olvastam és más fórumokon is,hogy 2010 től ez az új kiadás...én úgy tudtam, hogy a kék pöttyözött az, na akkor most mi van? :(
valki valami infó tapasztalat, hatott?
THX előre is
0845-ös volt nemrég nekem az is barna volt pedig elötte én is kéket, pöttyöst kaptam.Hatott.Én úgyérzem a Galenika egyfeszt variál az ampeszok címkézésével,színével.
szoval akkor jó volt a barna feliratos?
Nekem elég is az, hogy neked hatott, szal akkor elméletileg az enyém se kamu...de pár hét és úgy is kiderűl..amúgy apropó nekem is a kezembe már vagy 5 féle feliratozású volt..egyik haverom most tol inkább olyan sötét lilás beütésű pötty nélkülit és működik :)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Augusztus 19. - 21:42:34
Válasz #7258

Mars

Vendég
Barna feliratos Galénikás depothoz jutottam 0847 szeriához ..itt olvastam és más fórumokon is,hogy 2010 től ez az új kiadás...én úgy tudtam, hogy a kék pöttyözött az, na akkor most mi van? :(
valki valami infó tapasztalat, hatott?
THX előre is
0845-ös volt nemrég nekem az is barna volt pedig elötte én is kéket, pöttyöst kaptam.Hatott.Én úgyérzem a Galenika egyfeszt variál az ampeszok címkézésével,színével.
szoval akkor jó volt a barna feliratos?
Nekem elég is az, hogy neked hatott, szal akkor elméletileg az enyém se kamu...de pár hét és úgy is kiderűl..amúgy apropó nekem is a kezembe már vagy 5 féle feliratozású volt..egyik haverom most tol inkább olyan sötét lilás beütésű pötty nélkülit és működik :)
Azt hiszem az a legújabb széria.Jó volt a barna.

2012. Augusztus 20. - 07:22:36
Válasz #7259
Nem elérhető

ninja14


Barna feliratos Galénikás depothoz jutottam 0847 szeriához ..itt olvastam és más fórumokon is,hogy 2010 től ez az új kiadás...én úgy tudtam, hogy a kék pöttyözött az, na akkor most mi van? :(
valki valami infó tapasztalat, hatott?
THX előre is
0845-ös volt nemrég nekem az is barna volt pedig elötte én is kéket, pöttyöst kaptam.Hatott.Én úgyérzem a Galenika egyfeszt variál az ampeszok címkézésével,színével.
szoval akkor jó volt a barna feliratos?
Nekem elég is az, hogy neked hatott, szal akkor elméletileg az enyém se kamu...de pár hét és úgy is kiderűl..amúgy apropó nekem is a kezembe már vagy 5 féle feliratozású volt..egyik haverom most tol inkább olyan sötét lilás beütésű pötty nélkülit és működik :)
Azt hiszem az a legújabb széria.Jó volt a barna.
;-oo-;
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D