2024. Május 06. - 17:05:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498687 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2012. Szeptember 14. - 15:48:17
Válasz #7290

Mars

Vendég
Köszönöm a segítséget.Az enát elötte is heti 1x kaptam 500mg-t.Nem vt gond.Csak több mint 4ml sok lenne egy helyre sztem,ezért gondoltam jobb-bal féltekébe szétosztani ha másképp nem megy.

2012. Szeptember 17. - 15:47:55
Válasz #7291
Nem elérhető

dingo


Udv .Mindenkinek! A tren kohogesrol szeretnek kerdezni, meg a kikuszoboleserol?A mai szurim utan ami T.propi+masteron+tren ace.Valoszinu a beadast eltoltam .Kicsit verzett es beadas utan fel percre kezdodott.Sziv majd kirobbant legutak szukultek,kivert a viz,jobb lab es jobb vall elzsibbadt.Eros kohogesi inger.Ez kb 4-5 percig tarthatott es lassan szunt .Gondolom mas is tapasztalt hasonlo ,,elemenyeket,, hozaszolasokat megkoszonnem .
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Szeptember 17. - 16:34:30
Válasz #7292
Nem elérhető

Maszat


Udv .Mindenkinek! A tren kohogesrol szeretnek kerdezni, meg a kikuszoboleserol?A mai szurim utan ami T.propi+masteron+tren ace.Valoszinu a beadast eltoltam .Kicsit verzett es beadas utan fel percre kezdodott.Sziv majd kirobbant legutak szukultek,kivert a viz,jobb lab es jobb vall elzsibbadt.Eros kohogesi inger.Ez kb 4-5 percig tarthatott es lassan szunt .Gondolom mas is tapasztalt hasonlo ,,elemenyeket,, hozaszolasokat megkoszonnem .

ha jól emlékszem player írta,h ez a magas benzil alkohol miatt van. Amúgy nekem is volt már olyan,h beadás után olyan nyomás volt a mellkasomnál, és szapora volt a pulzus. De köhögni soha nem köhögtem. Pedig volt,h olyan magas benzil alkoholos szurit nyomtam,h az ordítozás kerülgetett úgy gyulladt!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 17. - 16:52:18
Válasz #7293
Nem elérhető

dino


Udv .Mindenkinek! A tren kohogesrol szeretnek kerdezni, meg a kikuszoboleserol?A mai szurim utan ami T.propi+masteron+tren ace.Valoszinu a beadast eltoltam .Kicsit verzett es beadas utan fel percre kezdodott.Sziv majd kirobbant legutak szukultek,kivert a viz,jobb lab es jobb vall elzsibbadt.Eros kohogesi inger.Ez kb 4-5 percig tarthatott es lassan szunt .Gondolom mas is tapasztalt hasonlo ,,elemenyeket,, hozaszolasokat megkoszonnem .
élvezd minden percét, úgyis csak 6 hétig tart  ;)  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 17. - 16:55:25
Válasz #7294
Nem elérhető

dingo


Koszi a valaszokat!!! Akkor nem kell ettol parazni es vegul is elkerulni sem lehet ezekszerint.Gyulladni egyebkent gyullad rendessen de en ugy gondoltam hogy a propi miatt.
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Szeptember 17. - 17:00:22
Válasz #7295
Nem elérhető

dino


Koszi a valaszokat!!! Akkor nem kell ettol parazni es vegul is elkerulni sem lehet ezekszerint.Gyulladni egyebkent gyullad rendessen de en ugy gondoltam hogy a propi miatt.
100% h mas gyarto termekeit hasznaljuk, de osszeszivva nekem is a propi miatt gyullad igaz itt a Tr nem megy még
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 17. - 17:54:53
Válasz #7296
Nem elérhető

dingo


Az valoszinu(a gyarto Japan) es majd kiderul hogy milyenre sikerul ez a 6 het szamomra.Ha minden harmadik szurinal szetesek az fasza lessz hahaha
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Szeptember 17. - 18:14:13
Válasz #7297
Nem elérhető

Fuji


Udv .Mindenkinek! A tren kohogesrol szeretnek kerdezni, meg a kikuszoboleserol?A mai szurim utan ami T.propi+masteron+tren ace.Valoszinu a beadast eltoltam .Kicsit verzett es beadas utan fel percre kezdodott.Sziv majd kirobbant legutak szukultek,kivert a viz,jobb lab es jobb vall elzsibbadt.Eros kohogesi inger.Ez kb 4-5 percig tarthatott es lassan szunt .Gondolom mas is tapasztalt hasonlo ,,elemenyeket,, hozaszolasokat megkoszonnem .
Ez lehet akar alergias reakcio is vagy valami ideget talaltal el.Szerintem ;)

2012. Szeptember 17. - 18:17:55
Válasz #7298
Nem elérhető

dino


Udv .Mindenkinek! A tren kohogesrol szeretnek kerdezni, meg a kikuszoboleserol?A mai szurim utan ami T.propi+masteron+tren ace.Valoszinu a beadast eltoltam .Kicsit verzett es beadas utan fel percre kezdodott.Sziv majd kirobbant legutak szukultek,kivert a viz,jobb lab es jobb vall elzsibbadt.Eros kohogesi inger.Ez kb 4-5 percig tarthatott es lassan szunt .Gondolom mas is tapasztalt hasonlo ,,elemenyeket,, hozaszolasokat megkoszonnem .
Ez lehet akar alergias reakcio is vagy valami ideget talaltal el.Szerintem ;)
te sem nyomtál még normális tren-t. szerintem :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 18. - 20:12:53
Válasz #7299
Nem elérhető

ninja14


Dingo törölj postafiókot!  @:-)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Szeptember 19. - 00:35:17
Válasz #7300
Nem elérhető

dingo


megvolt!
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Szeptember 19. - 07:42:27
Válasz #7301
Nem elérhető

Fuji


Udv .Mindenkinek! A tren kohogesrol szeretnek kerdezni, meg a kikuszoboleserol?A mai szurim utan ami T.propi+masteron+tren ace.Valoszinu a beadast eltoltam .Kicsit verzett es beadas utan fel percre kezdodott.Sziv majd kirobbant legutak szukultek,kivert a viz,jobb lab es jobb vall elzsibbadt.Eros kohogesi inger.Ez kb 4-5 percig tarthatott es lassan szunt .Gondolom mas is tapasztalt hasonlo ,,elemenyeket,, hozaszolasokat megkoszonnem .
Ez lehet akar alergias reakcio is vagy valami ideget talaltal el.Szerintem ;)
te sem nyomtál még normális tren-t. szerintem :)
Ez meg kimaradt a repertoarbol.Csak azert mondtam mert hasonlo tunete volt ismerosnek is.Neki begyulladt a segge es legszomja volt,csak hosszab ideig mint par perc.Doki azt mondta hogy az olajban volt valami amit nem toleralt a szervezete.
De 2 het es megosztom a tapasztalatokat,remelem nekem is jon majd a kohogos resz.

2012. Szeptember 19. - 10:37:43
Válasz #7302
Nem elérhető

dingo


Dino ? Mivel te mar valoszinu kolonbozo korulmenyek kozott hasznaltad a trenbolont.Valoszinu nagy butasag amit kerdezek de mehet ez mindennel es mindenkor pl ha meg vagyok fazva mint a szar es teleszedem magam paracetamol alapu gyogyszerekkel?Ez en vagyok de mehet ez pl magas vernyomas asztma eseten is ?
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Szeptember 19. - 19:37:29
Válasz #7303
Nem elérhető

dino


Dino ? Mivel te mar valoszinu kolonbozo korulmenyek kozott hasznaltad a trenbolont.Valoszinu nagy butasag amit kerdezek de mehet ez mindennel es mindenkor pl ha meg vagyok fazva mint a szar es teleszedem magam paracetamol alapu gyogyszerekkel?Ez en vagyok de mehet ez pl magas vernyomas asztma eseten is ?
passz. náthás se voltam 3 éve
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 20. - 12:29:45
Válasz #7304
Nem elérhető

james01


Hali

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok , hogy

Szeretnék egy 200 szemes Danabol kúrába belekezdeni  és érdekelne , hogy csökkenne e a libidom .
És ha igen milyen mértékbe és mennyi időre.

piramisba szedném

Napi 3 szemet

előre is köszönöm a válaszokat :)