2024. Május 06. - 16:48:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498681 alkalommal)

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában

2012. Szeptember 26. - 22:11:18
Válasz #7320
Nem elérhető

mangela87


Jajaaaaaaaaaaaaa...
:DDDDDDD

2012. Szeptember 28. - 16:08:11
Válasz #7321
Nem elérhető

chexhon


sziasztok,

új tag vagyok itt, viszont régóta olvasgatom a fórumot. úgy érzem most jutottam el arra a szintre, hogy feltegyem ezt a kérdést.
röviden magamról: 19éves leszek, 3éve edzem komolyan. 184centi vagyok, és jelenleg 93kg körül, átlagos testzsírral.

a fejlődésem eléggé megtorpant már egy ideje, ezért gondoltam arra, hogy kipróbálok valami "gyenge" koxot, ami talán átlendítene a holtponton.
az étrendem teljesen rendben van, mielőtt valaki letámadna ezzel: 250g tojásfehérje, 650g csirke, 250g sovány túró, és 1-2turmix. ch: 200g rizs, 350g zab. zsír: 2-2 evőkanál lenmag+oliva olaj.

elsőre testabolon-os propira+desma-s winstrol-ra gondoltam, kis dózisban, mi a véleményetek? (külföldről hoztam, sokan dicsérték ott)

sokan mondják, hogy nem kéne egyből tesztóval kezdeni, hanem elég lenne valami szemes is, hogy kiderüljön hogy reagál rá a test, de nem igazán hiszem hogy túl sok eredménye lenne önmagában pl. egy stana kúrának, azon kívül, hogy megterhelném a májamat...


köszönöm a segítséget,

jó pumpálást!

2012. Szeptember 29. - 01:28:39
Válasz #7322
Nem elérhető

Maszat


sziasztok,

új tag vagyok itt, viszont régóta olvasgatom a fórumot. úgy érzem most jutottam el arra a szintre, hogy feltegyem ezt a kérdést.
röviden magamról: 19éves leszek, 3éve edzem komolyan. 184centi vagyok, és jelenleg 93kg körül, átlagos testzsírral.

a fejlődésem eléggé megtorpant már egy ideje, ezért gondoltam arra, hogy kipróbálok valami "gyenge" koxot, ami talán átlendítene a holtponton.
az étrendem teljesen rendben van, mielőtt valaki letámadna ezzel: 250g tojásfehérje, 650g csirke, 250g sovány túró, és 1-2turmix. ch: 200g rizs, 350g zab. zsír: 2-2 evőkanál lenmag+oliva olaj.

elsőre testabolon-os propira+desma-s winstrol-ra gondoltam, kis dózisban, mi a véleményetek? (külföldről hoztam, sokan dicsérték ott)

sokan mondják, hogy nem kéne egyből tesztóval kezdeni, hanem elég lenne valami szemes is, hogy kiderüljön hogy reagál rá a test, de nem igazán hiszem hogy túl sok eredménye lenne önmagában pl. egy stana kúrának, azon kívül, hogy megterhelném a májamat...


köszönöm a segítséget,

jó pumpálást!

Nem ismerem ezt a propit, de első kúránál bőven elégnek kell lennie minden másnap 50mg propinak. A desma wini kb 1 kalap szar, abból is mehet minden másnap 1. Kicsit kezd később, és a propi után mehet még 1 hétig. Ne csinálj hosszú kúrát, és ennél nagyobb dózis se kell. Provironról ne feledkezz meg, napi 2szem mehet. HCG-t hogy akarod?

18éves vagy, most nem a sablon dumával akarlak oltani,h ilyenkor még geci jó a saját termelésed, mert Én is voltam 18 és szart se fejlődtem... ;D  Egyszerűen úgy gondolom,h fiatal vagy még rákattanni. Mert hidd el, nincs 1 kúra, csak első. Besokalhatsz, leállhat, de csak 1 ideig. Aki 1x érezte már milyen érzés, az úgyis tolja. Én edzenék még 1-2 évet a helyedben. Szeresd meg a sportot, váljon az életed részévé, mert majd arra eszmélsz,h ha nincs kúra, nincs kedved edzeni se, le se jársz, ha meg igen, félgőzzel lenyomod és tervezed a kövit. Megszokott lesz ha nincs plusz, esel össze, az az időszak az összeesésről fog szólni, és el se tudod képzelni,h olyankor fejlődni is lehet. Szeresd meg a kudarcot is, szokj hozzá. Ahhoz,h nem úgy fejlődsz ahogy szeretnéd, meg,h jön 1 betegség vagy buli, és oda több hét melód. És ha ezek után is kitartasz, akkor talán akkor is ki fogsz amikor éppen nincs kúra, és levonszolod a picsádat a terembe!   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 29. - 01:41:43
Válasz #7323
Nem elérhető

dino


sziasztok,

új tag vagyok itt, viszont régóta olvasgatom a fórumot. úgy érzem most jutottam el arra a szintre, hogy feltegyem ezt a kérdést.
röviden magamról: 19éves leszek, 3éve edzem komolyan. 184centi vagyok, és jelenleg 93kg körül, átlagos testzsírral.

a fejlődésem eléggé megtorpant már egy ideje, ezért gondoltam arra, hogy kipróbálok valami "gyenge" koxot, ami talán átlendítene a holtponton.
az étrendem teljesen rendben van, mielőtt valaki letámadna ezzel: 250g tojásfehérje, 650g csirke, 250g sovány túró, és 1-2turmix. ch: 200g rizs, 350g zab. zsír: 2-2 evőkanál lenmag+oliva olaj.

elsőre testabolon-os propira+desma-s winstrol-ra gondoltam, kis dózisban, mi a véleményetek? (külföldről hoztam, sokan dicsérték ott)

sokan mondják, hogy nem kéne egyből tesztóval kezdeni, hanem elég lenne valami szemes is, hogy kiderüljön hogy reagál rá a test, de nem igazán hiszem hogy túl sok eredménye lenne önmagában pl. egy stana kúrának, azon kívül, hogy megterhelném a májamat...


köszönöm a segítséget,

jó pumpálást!

Nem ismerem ezt a propit, de első kúránál bőven elégnek kell lennie minden másnap 50mg propinak. A desma wini kb 1 kalap szar, abból is mehet minden másnap 1. Kicsit kezd később, és a propi után mehet még 1 hétig.
a propinak kell tovább mennie.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 29. - 01:43:22
Válasz #7324
Nem elérhető

Maszat


háát, Én mindig a winit nyomom 1 héttel tovább. Nincs magyarázata, csak így gondoltam.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 29. - 01:44:47
Válasz #7325
Nem elérhető

dino


háát, Én mindig a winit nyomom 1 héttel tovább. Nincs magyarázata, csak így gondoltam.
elbaszod vele a helyreállítást
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 29. - 01:45:14
Válasz #7326
Nem elérhető

Maszat


háát, Én mindig a winit nyomom 1 héttel tovább. Nincs magyarázata, csak így gondoltam.
elbaszod vele a helyreállítást

Miért?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 29. - 01:51:51
Válasz #7327
Nem elérhető

Maszat


Na a köcsög erre elmegy aludni... ;D  ha leszel írd már le,h miért gondolod.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 29. - 04:18:15
Válasz #7328
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 29. - 06:42:16
Válasz #7329
Nem elérhető

player


sziasztok,

új tag vagyok itt, viszont régóta olvasgatom a fórumot. úgy érzem most jutottam el arra a szintre, hogy feltegyem ezt a kérdést.
röviden magamról: 19éves leszek, 3éve edzem komolyan. 184centi vagyok, és jelenleg 93kg körül, átlagos testzsírral.

a fejlődésem eléggé megtorpant már egy ideje, ezért gondoltam arra, hogy kipróbálok valami "gyenge" koxot, ami talán átlendítene a holtponton.
az étrendem teljesen rendben van, mielőtt valaki letámadna ezzel: 250g tojásfehérje, 650g csirke, 250g sovány túró, és 1-2turmix. ch: 200g rizs, 350g zab. zsír: 2-2 evőkanál lenmag+oliva olaj.

elsőre testabolon-os propira+desma-s winstrol-ra gondoltam, kis dózisban, mi a véleményetek? (külföldről hoztam, sokan dicsérték ott)

sokan mondják, hogy nem kéne egyből tesztóval kezdeni, hanem elég lenne valami szemes is, hogy kiderüljön hogy reagál rá a test, de nem igazán hiszem hogy túl sok eredménye lenne önmagában pl. egy stana kúrának, azon kívül, hogy megterhelném a májamat...


köszönöm a segítséget,

jó pumpálást!
Lehet,hogy egy hoszabb testoval (enathate) jobban járnál,mert ha optimumpharma amiről beszélünk arról nem hallottam jókat,plusz még a desma winni is egy nagyon rizikós vétel,ha arra gondolok ,hogy olyanvalaki (nem én) aki sokmindent látott már de ezt évek óta nem,neked viszont az első kúrád és van...
Aztán lehet,hogy küzdened kell az ösztroval,mi a terv?Saját hormontermelés fenntartása?Mi a terv?
Na mindegy ez csak az én véleményem

2012. Szeptember 29. - 09:24:12
Válasz #7330
Nem elérhető

ninja14


Egy kis infó..a Desmások 2011 júniusától nem gyártanak és nem is exportálnak winit... :(
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Szeptember 29. - 09:44:53
Válasz #7331
Nem elérhető

chexhon


Köszönöm a válaszokat!

Tudom, hogy nagyon fiatal vagyok ehhez, de nagyon rossz érzés, hogy tényleg 100%-os odafigyeléssel csinálom a dolgot, bulizni nem is tudom mikor voltam utoljára, alkohol ízére se emlékszem már, és ennek ellenére nem jön a kívánt eredmény...  Tényleg függő vagyok már, nem tudok úgy elmenni sehova, hogy ne számolgatnám az időt, mennyit étkezésre való kaját kell vinnem magammal. Úgy gondoltam, hogyha ugyan ezek a tényezők maradnának, és csupán egy kis koximaxit tennék hozzá, sokkal előrébb tartanék már.

Igazából versenyzés is megfordult a fejembe, bár tudom hogy a genetikám nem valami fasza, de azért nagyon szívesen kiállnék akár csak 1x a színpadra, magam miatt, hogy képes vagyok rá.


propit és a winit külföldről hoztam mint mondtam, egyiptomból-gyógyszertárból (ami az araboknál nem jelent semmit), mert az itthoni árak töredékéért jutottam hozzá.
Ha azt mondjátok szar a desma-s wini, akkor nem kísérletezek magamon, főleg nem az első kúrám alkalmával, hanem veszek valami (valószínűleg) jó minőségű cuccot.

Ezek ismeretében mit gondoltok? Ha úgy döntök, hogy mégis koxhoz nyúlok, mi lenne a legjobb megoldás?

Amúgy olvastam, hogy vannak a gasparinak, meg más cégeknek komoly tápkieg stack-jei, amik annyit hoznak mint egy gyengébb kúra, de gondolom a korom miatt semmit nem érne nekem a tesztó fokozó, meg hasonló okosságok...

2012. Szeptember 29. - 09:50:32
Válasz #7332
Nem elérhető

dino


háát, Én mindig a winit nyomom 1 héttel tovább. Nincs magyarázata, csak így gondoltam.
elbaszod vele a helyreállítást

Miért?
nem tudok rá szakmailag megfelelő választ adni, a lényeg, hogy egy a sportkémiához nálam jobban értő ember nekem ezt levezette, hogy miért, bennem ennyi ragadt meg belőle  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 29. - 10:27:03
Válasz #7333
Nem elérhető

ninja14


Köszönöm a válaszokat!

Tudom, hogy nagyon fiatal vagyok ehhez, de nagyon rossz érzés, hogy tényleg 100%-os odafigyeléssel csinálom a dolgot, bulizni nem is tudom mikor voltam utoljára, alkohol ízére se emlékszem már, és ennek ellenére nem jön a kívánt eredmény...  Tényleg függő vagyok már, nem tudok úgy elmenni sehova, hogy ne számolgatnám az időt, mennyit étkezésre való kaját kell vinnem magammal. Úgy gondoltam, hogyha ugyan ezek a tényezők maradnának, és csupán egy kis koximaxit tennék hozzá, sokkal előrébb tartanék már.

Igazából versenyzés is megfordult a fejembe, bár tudom hogy a genetikám nem valami fasza, de azért nagyon szívesen kiállnék akár csak 1x a színpadra, magam miatt, hogy képes vagyok rá.


propit és a winit külföldről hoztam mint mondtam, egyiptomból-gyógyszertárból (ami az araboknál nem jelent semmit), mert az itthoni árak töredékéért jutottam hozzá.
Ha azt mondjátok szar a desma-s wini, akkor nem kísérletezek magamon, főleg nem az első kúrám alkalmával, hanem veszek valami (valószínűleg) jó minőségű cuccot.

Ezek ismeretében mit gondoltok? Ha úgy döntök, hogy mégis koxhoz nyúlok, mi lenne a legjobb megoldás?

Amúgy olvastam, hogy vannak a gasparinak, meg más cégeknek komoly tápkieg stack-jei, amik annyit hoznak mint egy gyengébb kúra, de gondolom a korom miatt semmit nem érne nekem a tesztó fokozó, meg hasonló okosságok...
Ha van rá kereted és jó forrásod ahonnan hozzá jutsz jó anavarhoz én a helyedben csinálnék egy 70 mg/nap os anavar kúrát 6 hétig...erőt hoz, száraz izmotömeget, nem sokat..de a kúra végére megmarad minden..közérzeted is nagyon jó lesz...meg a hormonháztartásod se teszi gallyá...de ha odafigyelsz mindenre kaja edzés pihenés no pia buli hidd el nem marad el az eredmény.. O0
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Szeptember 29. - 10:29:17
Válasz #7334
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egy igazán jó tanács!  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"