2024. Május 06. - 21:48:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498764 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2012. Szeptember 29. - 11:17:38
Válasz #7335
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Önmagában csak stana, vagy oxa.....lehet, de a közérzeted nem lesz jó szerintem  :-\. Tesztoszteron termelés nem fog a csúcson pörögni finoman szólva, még ha nem is lövi ki, de ahhoz eléggé lecsökken, hogy depressziós legyél  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Szeptember 29. - 11:28:17
Válasz #7336
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Önmagában csak stana, vagy oxa.....lehet, de a közérzeted nem lesz jó szerintem  :-\. Tesztoszteron termelés nem fog a csúcson pörögni finoman szólva, még ha nem is lövi ki, de ahhoz eléggé lecsökken, hogy depressziós legyél  ;).


Az Oxandrolone(Anavar) egy rövid kúrában(6-8 hét) nem nyomja el a tesztoszteron termelést mondhatni egyáltalán(a GnRH termelést sem). Esetleg hosszabb kúrában, nagyobb dózisnál, de azt meg nem sűrűn csinálják ezzel a hatóanyaggal.
Jó erőnövekedés, ami jobb kedvűvé teszi a pácienst és egy kis nyereség amit könnyű megtartani kúra után. Próba cseresznye...Ha egyáltalán lehet belőle valódi hatóanyagot kapni valahol... ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Szeptember 29. - 14:56:38
Válasz #7337
Nem elérhető

dino


Önmagában csak stana, vagy oxa.....lehet, de a közérzeted nem lesz jó szerintem  :-\. Tesztoszteron termelés nem fog a csúcson pörögni finoman szólva, még ha nem is lövi ki, de ahhoz eléggé lecsökken, hogy depressziós legyél  ;).


Az Oxandrolone(Anavar) egy rövid kúrában(6-8 hét) nem nyomja el a tesztoszteron termelést mondhatni egyáltalán(a GnRH termelést sem). Esetleg hosszabb kúrában, nagyobb dózisnál, de azt meg nem sűrűn csinálják ezzel a hatóanyaggal.
Jó erőnövekedés, ami jobb kedvűvé teszi a pácienst és egy kis nyereség amit könnyű megtartani kúra után. Próba cseresznye...Ha egyáltalán lehet belőle valódi hatóanyagot kapni valahol... ;)

én már keresem egy ideje..  ::)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 29. - 15:35:13
Válasz #7338
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Önmagában csak stana, vagy oxa.....lehet, de a közérzeted nem lesz jó szerintem  :-\. Tesztoszteron termelés nem fog a csúcson pörögni finoman szólva, még ha nem is lövi ki, de ahhoz eléggé lecsökken, hogy depressziós legyél  ;).


Az Oxandrolone(Anavar) egy rövid kúrában(6-8 hét) nem nyomja el a tesztoszteron termelést mondhatni egyáltalán(a GnRH termelést sem). Esetleg hosszabb kúrában, nagyobb dózisnál, de azt meg nem sűrűn csinálják ezzel a hatóanyaggal.
Jó erőnövekedés, ami jobb kedvűvé teszi a pácienst és egy kis nyereség amit könnyű megtartani kúra után. Próba cseresznye...Ha egyáltalán lehet belőle valódi hatóanyagot kapni valahol... ;)

Én a Stanától már majdnem felakasztottam magam egyszer-kétszer  ;D ;D.

Csak nem volt a tecsóban akciós kötél  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Szeptember 29. - 15:37:14
Válasz #7339
Nem elérhető

hopika


Ha találsz szólj nekem is dino!!!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Szeptember 29. - 18:30:23
Válasz #7340
Nem elérhető

chexhon


hát igen, én is néztem már az anavart, viszont egy az, hogy kva drága, de a nagyobbik baj az, hogy biztos vagyok benne, hogy valami szart sóznának rám. :/

2012. Október 01. - 10:07:37
Válasz #7341
Nem elérhető

adamdox


Anavar nagyon jó cucc csak ahhoz, hogy jó eredményt hozzon kell egy napi 80-100mg.Egy baj van vele, hogy nagyon drága és önmagában nem is az igazi.
Én annyiba tudok véleményt mondani jelenleg egy 500mg testo 300mg primo és napi 60mg anavar kúrában vagyok.Annyi, hogy én T.depot tolok mert az megmaradt tavalyról és tuti jó:)Pedig propival lenne az igazi...

Jelenleg Anavar és primo Alpha pharma ami jó vétel...MÉG:(
 

2012. Október 04. - 14:13:51
Válasz #7342
Nem elérhető

ralf21


Alfás primo?
Errefelé nem nagyon van...
Wie costet das?

2012. Október 05. - 12:03:09
Válasz #7343
Nem elérhető

adamdox


Alfás primo?
Errefelé nem nagyon van...
Wie costet das?


Rohadt drága, nem magyar pénztárcához mérik az árát, és alig kerül be az országba pont ezért:(  10 dollár/amp... Oxa is nagyon horror...De viszont jó...Kúra felénél járok, hozza amit kell...Be is tárazok belőle pár kúrára /:-)

Ha van rá keret, mindenképpen megéri.

2012. Október 06. - 10:03:31
Válasz #7344
Nem elérhető

athosz


hy mindenki én abba szeretnék segítséget kérni,  az elmúlt 4 hétbe betoltam 7 mili TESTOSTERON COMPOUND-et (susta). fel hozott  már 6,7 kilót de erőbe nem érzek túl nagy át törést.  és mivel ilyen szálkás alkat vagyok lehet nemjo döntésvolt :-\  szerintetek  ha veszek hozzá cipionátot/ehnanthát  az kicsit jobb erőt és több vizet hozna rám?még van 3 mili susim azt nyomnám be és hogy ha érdemes menyi ehnanthát/cipionát -ot vegyek ?  vagy túl sók a teszto?

2012. Október 06. - 12:34:33
Válasz #7345
Nem elérhető

Fuji


hy mindenki én abba szeretnék segítséget kérni,  az elmúlt 4 hétbe betoltam 7 mili TESTOSTERON COMPOUND-et (susta). fel hozott  már 6,7 kilót de erőbe nem érzek túl nagy át törést.  és mivel ilyen szálkás alkat vagyok lehet nemjo döntésvolt :-\  szerintetek  ha veszek hozzá cipionátot/ehnanthát  az kicsit jobb erőt és több vizet hozna rám?még van 3 mili susim azt nyomnám be és hogy ha érdemes menyi ehnanthát/cipionát -ot vegyek ?  vagy túl sók a teszto?
Kaja megy rendesen?
Tesztoszteron a ferfi nemi hormon,olyan nincs hogy nem jo dontes volt,minden kura alapja ha tomegelsz.Az hogy most enantatot,vagy cipionatot tolsz,tok lenyegtelen mert ezek csak eszterek ami a hormon felszabadulasat hatarozzak meg.Amugy meg szerintem meg olvasgasd vegig a topikokat es meglatod van meg mit tanulnod.
Azt meg nem vard el,hogy mindent a szadba ragjanak mikor itt minden kerdesedre megtalalod a valaszt csak OLVASS.

2012. Október 06. - 22:59:48
Válasz #7346
Nem elérhető

adamdox


hy mindenki én abba szeretnék segítséget kérni,  az elmúlt 4 hétbe betoltam 7 mili TESTOSTERON COMPOUND-et (susta). fel hozott  már 6,7 kilót de erőbe nem érzek túl nagy át törést.  és mivel ilyen szálkás alkat vagyok lehet nemjo döntésvolt :-\  szerintetek  ha veszek hozzá cipionátot/ehnanthát  az kicsit jobb erőt és több vizet hozna rám?még van 3 mili susim azt nyomnám be és hogy ha érdemes menyi ehnanthát/cipionát -ot vegyek ?  vagy túl sók a teszto?

Először nemárt ha utána nézel mit mivel mert így mások szemébe eléggé tré a dolog amit kérdezel...
Vizesedés részben étrend kérdése, de a susta az tud vizesíteni...Jobban jártál volna, egy heti 3x100mg propival...
Véleményem szerint a kúrád told végig, aztán csináld meg a levezetést...Aztán olvass és szerezz be infokat, mert így csak magaddal baszol ki...

2012. Október 06. - 23:07:55
Válasz #7347
Nem elérhető

h4xOr


Kicsit off de azért mégsem.1 privát beszélgetést szeretnék veletek megosztani,hogy lássátok ti is mekkora köcsögök tanyáznak errefele:

Rámír a hülyegyerek (SzPeti)1 kis regényt koxos kérdésekkel meg mindenféle faszsággal. Nem válaszoltam mert privátban ez nem érdekel,meg leszarom,meg időm sincs stbstbstb.

Erre pár napja betol 1 ilyet:

"Ne is válaszolj b+ minek válaszolnál, nem tudom mi van itt az emberekkel..... te úgy születtél hogy mindent tudtál??? :-p :-p :-p"

Mivel rendes gyerek vagyok válaszoltam egy szép cifrát amit nem másolok be mert úgyis moderálva lenne.
Azt nem értem hogy az ilyen köcsög mit vár?Valaki magyarázza már el nekem...Azt,hogy ismeretlenül,ingyen,szabadidőmben az ő hülyeségével pöcsöljek és megmondjam látatlanban hogy eredeti e a szarja?Normális az ilyen?(tuti hogy taposóaknát tettem volna a járókájába)

2012. Október 06. - 23:35:19
Válasz #7348
Nem elérhető

SzPeti


ja hát jobb is hogy nem másoltad be az üzeneted te alpári bunkó, mindenki megtudná mekkora talpasparaszt vagy (kaptál is rá egy szép választ a te stílusodban, ezt megérted) :-/-(-:

elég régóta olvasom a fórumot, sokat tanultam a jórészt 2009-2010-ben írt érdekes cikkekből, elemzésekből, amikor még volt értelmes beszélgetés itt, persze ne értek mindent így kérdeznék csak lenne kitől, mostanra úgy látszik besokalltatok vagy a x.-ik vérpistike után már unalmas ugyanazt elmondani, vagy akkora ászok vagytok hogy sz.rtok a világba, nem tudom, de aki itt nyomja a szteroidokat az mindenki így született már vagy mi a répa? mi van ha baromságot kérdezek? legalább megkérdezem, régebben nem volt divat leoltani, most csak az megy.......

van pár ember aki egymásnak válaszol, mindenki másnak meg: "nem érdekel,meg leszarom,meg időm sincs stbstbstb." 

egyedül RsLeo és Milo akik nagyon korrektek és segítőkészek

....ez gáz
Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)

2012. Október 06. - 23:37:31
Válasz #7349
Nem elérhető

h4xOr


jaja mert TE(mr köcsög kétszínű buzi) egyből sírófrászt kapsz ha valaki nem ugrál körbe és nyalja ki a seggedet.Kérd meg anyukádat hogy tapsoljon neked baromarc