2024. Május 06. - 17:30:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2012. Október 06. - 23:38:52
Válasz #7350
Nem elérhető

h4xOr


És ha ők korrektek meg anyámkínja akkor bazdmeg írjál nekik.De ne nekem sírjál privátban mert nem szoplak le ha te azt akarod

2012. Október 06. - 23:46:14
Válasz #7351
Nem elérhető

SzPeti


neked mi bajod van? gondolkozzál már miket írsz meg kivel beszélsz? szerintem le kéne állnod a cuccal....

(őket is kérdeztem igen, de tudod az eddigi hozzászólásaidat olvasva az jött le, hogy van tapasztalatod, sokat tudsz, gondoltam megkérdezlek téged is....hiba volt ennyi)

:-)- meg inkább kihagyom, köszi, mára már megfájdult a fejem

Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)

2012. Október 06. - 23:50:01
Válasz #7352
Nem elérhető

h4xOr


Inkább neked mi bajod van te szerencsétlen?Kivel beszélek?1 kétszínű kis fasszal aki pár napja a seggemet nyalva kuncsorgott válaszért amit nem kapott meg és kicsapta a hisztit mint valami kis takony.Ki a faszom vagy te,hogy NEKED elvárásaid vannak bárkivel szemben itt a fórumon(akár velem akár mással)?Kapjál már a fejedhez te madár

2012. Október 07. - 02:04:11
Válasz #7353
Nem elérhető

dino


hát gyerekek.. ez kibaszott szánalmasra sikerült! fogadjátok őszinte, tiszta szívből jövő gratulációmat.  Łł= Łł= :-p
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 07. - 07:43:18
Válasz #7354
Nem elérhető

SzPeti


hát agykárosodást neked már nem fognak okozni a szteroidok...... :-/-(-:
Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)

2012. Október 07. - 08:06:19
Válasz #7355
Nem elérhető

player


Kicsit off de azért mégsem.1 privát beszélgetést szeretnék veletek megosztani,hogy lássátok ti is mekkora köcsögök tanyáznak errefele:

Rámír a hülyegyerek (SzPeti)1 kis regényt koxos kérdésekkel meg mindenféle faszsággal. Nem válaszoltam mert privátban ez nem érdekel,meg leszarom,meg időm sincs stbstbstb.

Erre pár napja betol 1 ilyet:

"Ne is válaszolj b+ minek válaszolnál, nem tudom mi van itt az emberekkel..... te úgy születtél hogy mindent tudtál??? :-p :-p :-p"

Mivel rendes gyerek vagyok válaszoltam egy szép cifrát amit nem másolok be mert úgyis moderálva lenne.
Azt nem értem hogy az ilyen köcsög mit vár?Valaki magyarázza már el nekem...Azt,hogy ismeretlenül,ingyen,szabadidőmben az ő hülyeségével pöcsöljek és megmondjam látatlanban hogy eredeti e a szarja?Normális az ilyen?(tuti hogy taposóaknát tettem volna a járókájába)

Minimum 24/7 "szteroid kérdések" ügyeletet,és a legjobb minőségű eredeti anabolikát a legolcsóbban,beszerzési forrásokat,és az ahhoz kapcsolódó információkat.Semmi mást.

Nekem ezzel kapcsolatban annyi a véleményem,hogy mindenki azt kérdezgesse akitől vette.

2012. Október 07. - 09:29:52
Válasz #7356
Nem elérhető

dino


Kicsit off de azért mégsem.1 privát beszélgetést szeretnék veletek megosztani,hogy lássátok ti is mekkora köcsögök tanyáznak errefele:

Rámír a hülyegyerek (SzPeti)1 kis regényt koxos kérdésekkel meg mindenféle faszsággal. Nem válaszoltam mert privátban ez nem érdekel,meg leszarom,meg időm sincs stbstbstb.

Erre pár napja betol 1 ilyet:

"Ne is válaszolj b+ minek válaszolnál, nem tudom mi van itt az emberekkel..... te úgy születtél hogy mindent tudtál??? :-p :-p :-p"

Mivel rendes gyerek vagyok válaszoltam egy szép cifrát amit nem másolok be mert úgyis moderálva lenne.
Azt nem értem hogy az ilyen köcsög mit vár?Valaki magyarázza már el nekem...Azt,hogy ismeretlenül,ingyen,szabadidőmben az ő hülyeségével pöcsöljek és megmondjam látatlanban hogy eredeti e a szarja?Normális az ilyen?(tuti hogy taposóaknát tettem volna a járókájába)


Nekem ezzel kapcsolatban annyi a véleményem,hogy mindenki azt kérdezgesse akitől vette.

ennyi. semmi több.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 07. - 09:49:49
Válasz #7357
Nem elérhető

H. Laci


hát gyerekek.. ez kibaszott szánalmasra sikerült! fogadjátok őszinte, tiszta szívből jövő gratulációmat.  Łł= Łł= :-p
lájk  ;D ;D

2012. Október 07. - 10:31:22
Válasz #7358
Nem elérhető

athosz


köszi. igazábol elsőnek én is a propira gondoltam de végül a susta lett, oks a kurát végig csinálom mindenkép  csak mivel nem vettem meg elöre az egész cuccot gondoltam 10 mili susira rátolok 6,7 milli cipionátot és utána vezetem le . és csak azt akartam megtudni hogy ez igy totál hülyeség e vagy nem de azért kösz mindenki . :)

2012. Október 07. - 10:56:42
Válasz #7359
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Héjj srácok,

Ez már sokszor le lett itt írva:

Senki nincs itt fizetve azért, mert szteroid kérdésekben segít, tehát senkinek nem a munkája vagy kötelessége válaszolni senkinek a kérdéseire. Ha valakinek van kedve és ideje persze, akkor válaszol, ha nincs, akkor nem. Ennyi az egyik legfontosabb alap egy ilyen fórumon.

A többi alapot nem írom most le, hogy pl. nincs a világon megbízható szteroid forrás és stb...vagy ilyesmit, hogy a csomagolásról, fioláról, stb. nem lehet megmondani, hogy egy szteroid eredeti-e vagy jó hatóanyag van-e benne...stb. Tehát az ilyen kérdések eléggé feleslegesek és sokak számára idegesítőek is.

A másik: A hülyeséggel, butasággal könnyen fel lehet idegesíteni embereket, főleg, ha valaki hülye egy témához és ráadásul még okoskodik vagy erőszakoskodik is mellé. Tényleg kurva idegesítőek az ilyen emberek. Tegye zsebre mindenki, amit válaszul kap. Ez nem egy országos vagy "nemzeti" szteroid információs pult, amit Orbán Viktor vagy Gyurcsány Ferenc üzemeltet, és a korlátolt falusi szteroid díler amit nem mondd el, azt mi itt elmondjuk, egyéni problémákat megoldva. Itt az emberek csak hobbiból vannak, szabadidejükben.

2007-10 között egy csomó pénz, idő és energia lett beleőlve ebbe a fórumba, hogy menjen úgy ahogy akkor ment. Most éppen nincs beleölve semmi, ennyi a különbség.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Október 07. - 16:39:17
Válasz #7360
Nem elérhető

try2bebig


Tb5oo-rol valakinek tapasztalat? Eleg jokat lehet rola hallani. Bocsi az angol KB. miatt.

2012. Október 07. - 19:05:18
Válasz #7361
Nem elérhető

Maszat


Minek veszekedni amikor verekedni is lehet?  Vagy ahhoz már valamelyikőtöknek rezeg a talpika?  :D  VÉRT AKAROK!  >:D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Október 07. - 19:23:20
Válasz #7362
Nem elérhető

dino


VÉRT AKAROK!  >:D ;D
nyomj be 5 ml trent aztán menj el hugyozni  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 07. - 21:48:29
Válasz #7363
Nem elérhető

Maszat


VÉRT AKAROK!  >:D ;D
nyomj be 5 ml trent aztán menj el hugyozni  ;D ;D ;D

2 napja kezdtem a másik kedvencem... I Love Metesto  <3!  O0 >:D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Október 08. - 01:02:16
Válasz #7364
Nem elérhető

Maszat


Nem látom rendesen a hologramot... ????...  szerintetek?? :-\

 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26