2024. Május 07. - 01:53:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498819 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2012. Október 09. - 01:47:17
Válasz #7380
Nem elérhető

Cook88


Hali!

Érdeklődnek véleményetekről hogy trenbolont boldenonal érdemes e kombinálni?:)Nem e kell hozzá valami kevert testo susta vagy enantati
?Tömegélésről lenne szó!!:)Az alap gondolat menet az boldenon + susta vagy enantát de adtak 1 tippet hogy trenbolonal kombináljam esetleg ha sok zsém lenne akkor winstrol.Mi a meglátásotok?


u.i :Nem fogok hisztizni ha nem kapok választ:)))

2012. Október 09. - 07:47:05
Válasz #7381
Nem elérhető

Fuji


Hali!

Érdeklődnek véleményetekről hogy trenbolont boldenonal érdemes e kombinálni?:)Nem e kell hozzá valami kevert testo susta vagy enantati
?Tömegélésről lenne szó!!:)Az alap gondolat menet az boldenon + susta vagy enantát de adtak 1 tippet hogy trenbolonal kombináljam esetleg ha sok zsém lenne akkor winstrol.Mi a meglátásotok?


u.i :Nem fogok hisztizni ha nem kapok választ:)))
Szerintem a boldi,tesztoval tomegelesre fasza.Ezt mar Maszat is leirta regebben egy parszor.
Ha trenbolont szeretnel melle akkor is kellene egy kis teszto,hogy ne legyen fél 6 a kura kozben mert a tren elnyomja a teszto termelesed,de durvan.Felesleges szerintem ennyire androgen anyagot nyomni,az majd raer szalkasitasnal.

2012. Október 09. - 13:17:17
Válasz #7382
Nem elérhető

Maszat


Esetleg boldi-teszto-stana?  ;D  Főleg ha szingli vagy  ;D   Boldenon tesztoszteronnal simán úgy kinyírja a libidódat,h fél évig nem áll fel, max reggel, akkor is csak félig. De,h csajt nem kívánsz meg, az is tuti.  Ahol olyan erős androgént használsz mint a trenbolone, ALAP a tesztoszteron.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Október 09. - 14:08:11
Válasz #7383
Nem elérhető

gabo01


Esetleg boldi-teszto-stana?  ;D  Főleg ha szingli vagy  ;D   Boldenon tesztoszteronnal simán úgy kinyírja a libidódat,h fél évig nem áll fel, max reggel, akkor is csak félig. De,h csajt nem kívánsz meg, az is tuti.  Ahol olyan erős androgént használsz mint a trenbolone, ALAP a tesztoszteron.

Ezek szerint amiket én nyomtam tuti gagyik voltak mert pont boldi-teszto-winstrol kúrám volt és sem közben sem utána egy percig sem volt gond sem a libidóval sem a cerkával!  ::) ;D

2012. Október 09. - 14:09:45
Válasz #7384
Nem elérhető

Maszat


Esetleg boldi-teszto-stana?  ;D  Főleg ha szingli vagy  ;D   Boldenon tesztoszteronnal simán úgy kinyírja a libidódat,h fél évig nem áll fel, max reggel, akkor is csak félig. De,h csajt nem kívánsz meg, az is tuti.  Ahol olyan erős androgént használsz mint a trenbolone, ALAP a tesztoszteron.

Ezek szerint amiket én nyomtam tuti gagyik voltak mert pont boldi-teszto-winstrol kúrám volt és sem közben sem utána egy percig sem volt gond sem a libidóval sem a cerkával!  ::) ;D

tesztó helyett trenit akartam írni!!!!    ;D   Pont,h a tesztoszteron segít ilyenkor fenttartani!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Október 09. - 15:03:40
Válasz #7385
Nem elérhető

gabo01


Esetleg boldi-teszto-stana?  ;D  Főleg ha szingli vagy  ;D   Boldenon tesztoszteronnal simán úgy kinyírja a libidódat,h fél évig nem áll fel, max reggel, akkor is csak félig. De,h csajt nem kívánsz meg, az is tuti.  Ahol olyan erős androgént használsz mint a trenbolone, ALAP a tesztoszteron.

Ezek szerint amiket én nyomtam tuti gagyik voltak mert pont boldi-teszto-winstrol kúrám volt és sem közben sem utána egy percig sem volt gond sem a libidóval sem a cerkával!  ::) ;D

tesztó helyett trenit akartam írni!!!!    ;D   Pont,h a tesztoszteron segít ilyenkor fenttartani!

Sejtettem!  @:-) ;-oo-;

2012. Október 09. - 16:19:04
Válasz #7386
Nem elérhető

Cook88


Esetleg boldi-teszto-stana?  ;D  Főleg ha szingli vagy  ;D   Boldenon tesztoszteronnal simán úgy kinyírja a libidódat,h fél évig nem áll fel, max reggel, akkor is csak félig. De,h csajt nem kívánsz meg, az is tuti.  Ahol olyan erős androgént használsz mint a trenbolone, ALAP a tesztoszteron.

Köszönöm!Igazából én is így tudtam mert alaposan szeretek utána járni hogy mit viszek a szervezetembe, de mivel nem vagyok valami tapasztalt könnyen meg lehet téríteni pár szóval:(
Tehát akkor lehet csak meg akartak gazdagodni rajtam?:) Hogy boldit meg terenbolont ajánlottak kúrának?Mert ellég szép áron vannak boldit azt 10 milit 18-20 trent meg 16-18 ért adná.Mert az nem valami jó mert megbíztam a srácba.:( A libidoval nem lesz gond ha boldenon + sustanon vagy valami hasonló kevert testo menne 14 heteset tervezek?

2012. Október 09. - 18:54:09
Válasz #7387
Nem elérhető

Maszat


Mert ellég szép áron vannak boldit azt 10 milit 18-20

Azt a karvaj kurva eget  ;D  Át kell nekem is gondolnom az életemet  ;D Hol laksz Te bazmeg? 2 táska ruhám van, holnap költözöm!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Október 09. - 22:42:27
Válasz #7388
Nem elérhető

dbr


Nem látom rendesen a hologramot... ????...  szerintetek?? :-\

 ;D


uf hogy hat a szer

2012. Október 09. - 22:44:44
Válasz #7389
Nem elérhető

dbr


Mi a véleményetek melyik peptidek a jók PL Lab, Extrem peptide, stb?

2012. Október 10. - 11:00:29
Válasz #7390
Nem elérhető

Cook88


Mért? :) Milyen árba van?  :) Te mennyiért veszed/ vetted?

2012. Október 10. - 11:00:29
Válasz #7391
Nem elérhető

adamdox


Hali!

Érdeklődnek véleményetekről hogy trenbolont boldenonal érdemes e kombinálni?:)Nem e kell hozzá valami kevert testo susta vagy enantati
?Tömegélésről lenne szó!!:)Az alap gondolat menet az boldenon + susta vagy enantát de adtak 1 tippet hogy trenbolonal kombináljam esetleg ha sok zsém lenne akkor winstrol.Mi a meglátásotok?


u.i :Nem fogok hisztizni ha nem kapok választ:)))


Szia!

Csak a véleményemet írom le...
Trenbolon nem egy gyenge szteroid, eléggé odatud vágni ha nem rendesen csinálod...6 hétnél tovább nem kéne tolni , vese és libido problémát okozhat, közérzeted kinyírja.Kevesen tolerálják a trent...Ha "kezdő" kúrázó vagy akkor szerintem hagyd a picsába mert nem egy belépő szintű szteroid...ha tolnád mégis akkor mindenképpen kevés mennyiséget nyomj és inkább acetátot, hogy megnézd mennyire birod.Teszto mindenképpen mennyen mellé mert így elkerülöd a libidó problémát.Én Propionátot raknék mellé...

Boldenonhoz részemről nemvolt szerencsém, tudtommal deca rövid észtere...Ha érzékeny vagy progreszteronra akkor vigyázz vele csúnyán kinyírja a bőröd, persze a farkad után:)

Nemtudom mi a célod a kúrával, ha fazonra mész én szerintem heti 3x100mg propi és 3x100mg primo vagy Wini meg 50mg/nap anavar is szép formát hoz, és szerintem biztonságosabb...

Amúgy a Boldenon Susta stack is egy jó tömegnövelő stack, én egy 40mg metát melléraknék meg 50mg provit...

Jah és tamofexin (nolva) legyen kéznél...




2012. Október 10. - 11:36:19
Válasz #7392
Nem elérhető

Fuji


Hali!

Érdeklődnek véleményetekről hogy trenbolont boldenonal érdemes e kombinálni?:)Nem e kell hozzá valami kevert testo susta vagy enantati
?Tömegélésről lenne szó!!:)Az alap gondolat menet az boldenon + susta vagy enantát de adtak 1 tippet hogy trenbolonal kombináljam esetleg ha sok zsém lenne akkor winstrol.Mi a meglátásotok?


u.i :Nem fogok hisztizni ha nem kapok választ:)))


Szia!

Csak a véleményemet írom le...
Trenbolon nem egy gyenge szteroid, eléggé odatud vágni ha nem rendesen csinálod...6 hétnél tovább nem kéne tolni , vese és libido problémát okozhat, közérzeted kinyírja.Kevesen tolerálják a trent...Ha "kezdő" kúrázó vagy akkor szerintem hagyd a picsába mert nem egy belépő szintű szteroid...ha tolnád mégis akkor mindenképpen kevés mennyiséget nyomj és inkább acetátot, hogy megnézd mennyire birod.Teszto mindenképpen mennyen mellé mert így elkerülöd a libidó problémát.Én Propionátot raknék mellé...

Boldenonhoz részemről nemvolt szerencsém, tudtommal deca rövid észtere...Ha érzékeny vagy progreszteronra akkor vigyázz vele csúnyán kinyírja a bőröd, persze a farkad után:)

Nemtudom mi a célod a kúrával, ha fazonra mész én szerintem heti 3x100mg propi és 3x100mg primo vagy Wini meg 50mg/nap anavar is szép formát hoz, és szerintem biztonságosabb...

Amúgy a Boldenon Susta stack is egy jó tömegnövelő stack, én egy 40mg metát melléraknék meg 50mg provit...

Jah és tamofexin (nolva) legyen kéznél...




Azert van homaly rendesen.A boldenon nem a deca rovid esztere.Primabolant,Winit,Anavart se lesz konnyu szerezni ha nincs megbizhato vonalad es meg akkor sem tuti.

2012. Október 10. - 13:39:18
Válasz #7393
Nem elérhető

player


Mi a véleményetek melyik peptidek a jók PL Lab, Extrem peptide, stb?
Az tulajdonképpen mindegy mi van ráírva,hiszen mindenki cimke nélkül kapja,aztán a saját cimkéjét teszi rá...

2012. Október 10. - 13:50:05
Válasz #7394
Nem elérhető

Maszat


imádom ezt a világot  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26