2024. Május 07. - 01:55:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498819 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2012. Október 23. - 10:54:00
Válasz #7440
Nem elérhető

God Vazzeg


Ilyen komolyan létezik? Nem tudom ezek milyen cuccok, de az inzulin  :-O :-O :-O Szerintem hóóóóót felesleges ennyi idősen akármit is nyomni  :) Kreatinnal meg valami természetes tesztófokozóval kéne foglalkozni és egyéb kiegekkel ha már ennyi pénz van. Fullos kaját megsem említem.  :-/-(-: Ahogy ugye Németh Pisti is mondta: Az izom tápanyagból épül nem hatóanyagból. Én most 17 vagyok, de egy 5 évig még legalább naturál üzemmódban akarok maradni.  :)

Lájk  ****)

2012. Október 23. - 11:32:17
Válasz #7441
Nem elérhető

adamdox


Amúgy pedig június 15 óta nyomom a cuccot. Teszoszteron Enanthat,Trenbolone Enanthate és Wilmos, Dana. 1g Tesztóval kezdem és 400mg trenit nyomtam, 80mg stanaval. Aztán csökentettem a tesztot 750mgre és 600mg trenit nyomtam 60-80mg stanaval (a max az 150mg) + 40-60mg dbolt. A trent szeptember 10 valahanyadikán fejeztem 1g teszóval. Most pedig 1250mg-1,5g tesztó és 80-100-120mg stana.  És 1 üveg tren sajnálatos módón szét tört.  ˝=/ Ezen a héten fejezem a stanat. A dbolt csak pár hétig toltam, a stanát pedig kisebb szünetekel.

Szia!

érdekes kúrád van, bazz:)Nem akarok beleszólni meg semmi ne értsd félre, de 1,5g ena és 500mg ena/ hét közt mi a különbség?600mg tren az meg már meredek mennyiség, ennyi trent vese se szereti...Stana meg Dbol egymáshoz hogy megy?Ennyi cucctól falat kéne kaparnod...
Tényleg nem kritizálni akarlak, mert semmi közöm hozzá...ezért egy képet megnéznék a formáról, hogy mit hoztál ezzel össze.üdv

2012. Október 23. - 11:32:17
Válasz #7442
Nem elérhető

nazso


Köszi  ****:))))))
Beteg sterkomániás haver így nyomja(16éves)
Halotestin(fluoxymesterone)+Inzulin+HGH Diamondtropin ,és végén Dinitrophenol szálkásításnak t3-al...szerintetek se beteg? ***))))
Úgyis valalami underground szemetet nyom, abban meg meleg levegő van (jó esetben).

2012. Október 23. - 11:32:22
Válasz #7443
Nem elérhető

adamdox


Köszi  ****:))))))
Beteg sterkomániás haver így nyomja(16éves)
Halotestin(fluoxymesterone)+Inzulin+HGH Diamondtropin ,és végén Dinitrophenol szálkásításnak t3-al...szerintetek se beteg? ***))))

Haverod nem beteg, hanem egy komplexusos fogyatékos..Aki majd beteg lesz...
Ha még nem érte el a 160 cm magasságot szólj neki, hogy már nem is fogja:)

2012. Október 23. - 17:22:36
Válasz #7444
Nem elérhető

Henrich


Most már 2méter körül van,olyan zyzzes alkat,bepuffadva.
Nyisd ki a Bifröstöt!

2012. Október 23. - 19:01:59
Válasz #7445
Nem elérhető

kemi


Most már 2méter körül van,olyan zyzzes alkat,bepuffadva.

HGH ;)

2012. Október 23. - 20:51:36
Válasz #7446
Nem elérhető

Henrich


Még széphogy HGH,nemis alszik egésznap netezik  :D
Visszatérve a témához,akkor még várok 2hónapot aztán kezdem a testo+winstrol kúrát,addigra 18 leszek ****:)))
Trenbolone winstrol helyett első kúrának megbolondítana szerintetek? :-)->
Nyisd ki a Bifröstöt!

2012. Október 23. - 20:51:36
Válasz #7447
Nem elérhető

adamdox


Most már 2méter körül van,olyan zyzzes alkat,bepuffadva.

szép lehet:)

Mondjuk Zyzz-t sose értettem miért sztárolták mindenhol, hogy mennyi mindent elért stb...Sajnálom a srácot nagyon mert fiatalon ment el, de szerintem a rideg valóság inkább hogy a srác komolyan rá volt kattanva vmi fasza clen oxa combora, mert azt a szárasságot tisztán éveken keresztül tartani necces..szerintem...

Ő esete is nekem valahogy hasonlít fiatal szerencsétlen focistákra amikor pályán megáll a szívük...Másik oldalról nézve cuccolnak össze vissza, piáznak, drogoznak, kurváznak és szombaton beesnek pályára...:S

2012. Október 24. - 11:34:09
Válasz #7448
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Köszi  ****:))))))
Beteg sterkomániás haver így nyomja(16éves)
Halotestin(fluoxymesterone)+Inzulin+HGH Diamondtropin ,és végén Dinitrophenol szálkásításnak t3-al...szerintetek se beteg? ***))))

Haverod nem beteg, hanem egy komplexusos fogyatékos..Aki majd beteg lesz...
Ha még nem érte el a 160 cm magasságot szólj neki, hogy már nem is fogja:)
Aki 16 éves korában csak ebben látja a megoldást........gratulálok. Azért ebben a korban még lehetne lightosabban is nyomni, még ha ragaszkodik is a cucchoz.

Gondolom a fehérjétől fél, mert leterheli a vesét  ;D ;D ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Október 24. - 13:50:19
Válasz #7449
Nem elérhető

pókerarc


És 16 évesen ezeket ki finanszírozza neki?Vagy a zsebpénzéből van? ;D !+"%

2012. Október 24. - 14:52:17
Válasz #7450
Nem elérhető

Maszat


És 16 évesen ezeket ki finanszírozza neki?Vagy a zsebpénzéből van? ;D !+"%

uzsi pénzből  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Október 24. - 18:05:12
Válasz #7451
Nem elérhető

doncicco


Eladott üveggolyót és bélyeget :D

2012. Október 24. - 18:19:20
Válasz #7452
Nem elérhető

dino


Még széphogy HGH,nemis alszik egésznap netezik  :D

a hgh-tól pont, hogy beálmosodsz. menj máshova hazudozni. legalábbis én a magam részéről ezt az egészet egy szánalmas kitalációnak tartom.  o--O
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 24. - 23:37:14
Válasz #7453
Nem elérhető

Henrich


Zyzz életstílust teremtett  ;D
Finansz:
Zsebpénz+banki pénz amit autóra tett félre
Nyisd ki a Bifröstöt!

2012. Október 24. - 23:37:14
Válasz #7454
Nem elérhető

Henrich


Netről rendelte,dnp pedig fogalmam sincs honnént,nem értem miért kéne hazudnom ilyenben  :-}
Van jobb dolgom is,mint ilyeneket kitalállni,amúgymeg a bigger stronger faster című alkotás megnézése után más szemszögből látta a világot és ő eldöntötte,hogy mindent kifog próbálni,meghát ő nem iszik inkább szed ilyeneket véleménye szerint  ;)
Nyisd ki a Bifröstöt!