2024. Május 06. - 22:29:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498772 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2012. Október 25. - 01:40:34
Válasz #7455
Nem elérhető

pókerarc


Zyzz életstílust teremtett  ;D
Finansz:
Zsebpénz+banki pénz amit autóra tett félre

Köhhöm ::) MIlyen banki pénz 16 évesen? @-o

2012. Október 25. - 09:33:16
Válasz #7456
Nem elérhető

Tóth Attila


Magyarul akkor a haverod egy Zyzz majmoló hobbit sérós kis péló.
Ja de ő eltervezte,hogy mindent kipróbál...ahha értem!
de figyu már ha 16 évesen már két méter magas szted milesz ebből?
Guinnes Rekord?
nemhinném!
inkább ugráljatok a sztratoszférábol...   8)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2012. Október 25. - 16:13:37
Válasz #7457
Nem elérhető

Fuji


Nem akarok itt okoskodni meg ilyenek,de nekem is van ismeros,aki hasonloan nem volt normalis ennyi idosen.
A srac 17-evesen minden nap tolt egy szuszit+deca es neki is ment a hgh,ennyi.
Ja es majdnem elfelejtettem napi 10-20 szem napozim attol fuggoen milyen volt a kedve.Ma is el es virul,vesekovon kivul mas baja nem volt.

2012. Október 25. - 16:35:39
Válasz #7458
Nem elérhető

Maszat


Egyesek túlélők, szerencsések. Én meg még mindig nyögöm a gynot, amit a második kúrám után szereztem, minden 3.nap 1 sustától és 1 decától :) Ez ilyen.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Október 25. - 16:40:26
Válasz #7459
Nem elérhető

Fuji


Nem akarok itt okoskodni meg ilyenek,de nekem is van ismeros,aki hasonloan nem volt normalis ennyi idosen.
A srac 17-evesen minden nap tolt egy szuszit+deca es neki is ment a hgh,ennyi.
Ja es majdnem elfelejtettem napi 10-20 szem napozim attol fuggoen milyen volt a kedve.Ma is el es virul,vesekovon kivul mas baja nem volt.
Termeszetes,ez is genetika.

2012. Október 25. - 18:39:06
Válasz #7460
Nem elérhető

Henrich


Pénzt a bankból...
Igen a családi ami rámegy minden hónapban meg szülei pár Eurot tesznek hozzá 4évnyi pénz.
Jah a vesekő lehetséges kreatintól is,ha nagyon suttyón szedte  ***))))
Naposimot akart még az elején ezis amíg megnem tudta ,hogy 8éve nem gyártják.2méter igen 16évesen nemtudom mi ezen furcsa...
Én 187cm vagyok 17évesen,osztálytársam meg meg 194cm cuccok nélkül
Ő meg 8centit nőtt eddig.
Nyisd ki a Bifröstöt!

2012. Október 25. - 19:20:41
Válasz #7461
Nem elérhető

Maszat


Rohadt génhibás fiatal szemétládák  ;D remélem este világítotok!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Október 25. - 19:58:56
Válasz #7462
Nem elérhető

Fuji


 
Rohadt génhibás fiatal szemétládák  ;D remélem este világítotok!  ;D
****:)))

2012. Október 25. - 21:26:29
Válasz #7463
Nem elérhető

ninja14


Újra van román Naposim...szal most így télire lehet napozni :D

A Vermondje társaság (Rep. Moldova) megvette a gyártási engedélyt a kolozsvari Terapi gyógyszergyártól...

Szép estét és igyatok turmixot  :-oD
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Október 25. - 22:56:56
Válasz #7464
Nem elérhető

Henrich


Szlovákia márcsak ilyen kérlek ... ;)
Nyisd ki a Bifröstöt!

2012. Október 26. - 10:31:47
Válasz #7465
Nem elérhető

dino


az én véleményem az, hogy vmelyik mod. törölje ezt a postot. bunny firkálmányainak itt helye nincs, még ha igaza is van.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 26. - 11:33:35
Válasz #7466
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
az én véleményem az, hogy vmelyik mod. törölje ezt a postot. bunny firkálmányainak itt helye nincs, még ha igaza is van.
Végigolvastam. Kicsit fogalmazhatott volna választékosabban is néhol  :D, de mondandójának mintegy nyomatékot adott stílusával és közönségességével, tehát egy pallérozottabb stílust se lett volna értelme erőltetnie  :D :D......így elég érthető volt, átjött a lényeg.

Sok pontban én is egyetértek, közkívánatra töröljük a postot, aki akarja úgyis el tudja olvasni máshol.

Egyébként tényleg szomorú, hogy sok-sok fiatal srác azonnal, mindenfajta tudás nélkül ( legalább minimális alapvető ismereteik lennének a témával kapcsolatban ) szétbaxa magát, és mindenki azonnal akar mindent........meg versenyző lenni, stb.

A női kategóriákról már ne is beszéljünk - szép vagyok ( sok esetben még az se ), kicsit edzegetek, feszes vagyok, kerek a popsim, induljunk valami shit kategóriában. Ez a szememben nem teljesítmény. Tisztelet a kivételnek, akik tényleg komoly munkát ölnek bele a dologba.
 

 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Október 26. - 11:37:55
Válasz #7467
Nem elérhető

Rsc


http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/androgel_50_mg_gel_tasakban/15082

ezt a gélt milyen/mennyi formába kellene használnia annak aki természetesen vénykötelesen jutott hozzá? ;D

2012. Október 26. - 11:37:55
Válasz #7468
Nem elérhető

öüó


ezt én is bemásoltam volna.
nem bírom a bunkót,de ebben igaza van maximálisan...

2012. Október 26. - 11:51:04
Válasz #7469
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/androgel_50_mg_gel_tasakban/15082

ezt a gélt milyen/mennyi formába kellene használnia annak aki természetesen vénykötelesen jutott hozzá? ;D
Ott a leírás, 1g gél 10mg tesztoszteront tartalmaz, tehát annál többet kell egyszerre felkenni  ;) :D, ez elég nyilvánvaló.

Egyébként ezek is hatásos készítmények, idősödő férfiaknál szokták alkalmazni, esetleg tapasz formájában, csak ott tapaszonként 5mg tesztoszteron van, így kitapétázhatod magad vele  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).