2024. Május 06. - 13:41:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498626 alkalommal)

0 Felhasználó és 62 vendég van a témában

2012. Október 26. - 12:54:39
Válasz #7470
Nem elérhető

Rsc


egy napi 2 tasakkal bebalzsamoznám magam az 10g gél ;D 

6-7 dobozzal nem ártana felszerelkezni mondjuk strandon fel se tünne naptej helyett egy laza 100mg tesztoszteront pakoltam magamra:)

2012. Október 28. - 09:03:32
Válasz #7471
Nem elérhető

kemi


http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/androgel_50_mg_gel_tasakban/15082

ezt a gélt milyen/mennyi formába kellene használnia annak aki természetesen vénykötelesen jutott hozzá? ;D
Ott a leírás, 1g gél 10mg tesztoszteront tartalmaz, tehát annál többet kell egyszerre felkenni  ;) :D, ez elég nyilvánvaló.

Egyébként ezek is hatásos készítmények, idősödő férfiaknál szokták alkalmazni, esetleg tapasz formájában, csak ott tapaszonként 5mg tesztoszteron van, így kitapétázhatod magad vele  ;D ;D.


tudni kellene a felezési időt is, de úgy tudom napi 50mg tesztó már hatásos

másik:

http://laszloblog.com/?p=1#comments

nyilván felszednek 4 hét alatt 15kg izmot, ezzel egyidőben meg elégetnek 10kg zsírt :DD
ja és napi 2 kapszulától, de nem isznak ám proteinporokat, mert pattanásosak lesznek és felfúvódnak!

 istenem.

2012. Október 28. - 11:41:46
Válasz #7472
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/androgel_50_mg_gel_tasakban/15082

ezt a gélt milyen/mennyi formába kellene használnia annak aki természetesen vénykötelesen jutott hozzá? ;D
Ott a leírás, 1g gél 10mg tesztoszteront tartalmaz, tehát annál többet kell egyszerre felkenni  ;) :D, ez elég nyilvánvaló.

Egyébként ezek is hatásos készítmények, idősödő férfiaknál szokták alkalmazni, esetleg tapasz formájában, csak ott tapaszonként 5mg tesztoszteron van, így kitapétázhatod magad vele  ;D ;D.


tudni kellene a felezési időt is, de úgy tudom napi 50mg tesztó már hatásos

másik:

http://laszloblog.com/?p=1#comments

nyilván felszednek 4 hét alatt 15kg izmot, ezzel egyidőben meg elégetnek 10kg zsírt :DD
ja és napi 2 kapszulától, de nem isznak ám proteinporokat, mert pattanásosak lesznek és felfúvódnak!

 istenem.
Szánalmas  ;D.

Ilyennel hülyíteni az embereket, más meg kiköpi a belét a teremben, és issza a protein - MERT KELL. Megkérdezném egy-két blogon kommentelőtől, hogy akkor mi a ku.va anyjától fejlődik, ha a fehérjét elhagyja, mert nem fejlődött tőle?  :D :D

Akkor a levegőből épít izmokat?  @:-)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Október 28. - 12:22:21
Válasz #7473
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egy komment a blogon.

Gábor
26.09.2012 at 22:01   

"Hetente háromszor csináltam gyakorlatokat és ezzel együtt proteines turmixokat ittam, körülbelül két hónapig semmilyen eredmény nélkül. 3 napja szedem ezeket a kiegészítőket, és már látni a különbséget! KÖSZÖNÖM, HAVER!"

 ;D ;D

3 nap alatt látni a különbséget.........akkor minek költök tápkiegekre, aminokra, glutaminra - amiből izom lesz? Miért nem csak a rendkívüli Xtreme Power-t használom, attól 3 nap alatt látszik az eredmény?  ;D ;D  :-/-  :D :D

Akkor komolyabb izomtömegű ( kinézetű ) emberek mi a francnak költenek teljesítmény fokozó szerekre?  8)

Vicc.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Október 28. - 12:23:30
Válasz #7474
Nem elérhető

Maszat


Neharagudjarok de szerintetek van értelme ennek a krémnek?? Most komolyan.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Október 28. - 12:28:13
Válasz #7475
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Neharagudjarok de szerintetek van értelme ennek a krémnek?? Most komolyan.
Gyógyszeripari cég csinálja, tehát valószínűleg működik, csak sportteljesítmény növelés céljára kevésbé alkalmas, mert sok kell belőle, legalább napi 50mg hatóanyag..........annyi krémtől csupa nyálka leszel  ;D ;D, mint egy hal  :D :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Október 28. - 12:30:23
Válasz #7476
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
De egyébként is, mi a faxnak kell szteroid, hát ott van az Xtreme Power, 3 nap alatt érzik a különbséget  ;D ;D.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Október 28. - 12:31:06
Válasz #7477
Nem elérhető

mcadam


Neharagudjarok de szerintetek van értelme ennek a krémnek?? Most komolyan.
Hypogonadizmusban van, teljesítményfokozásban nincs értelme.

2012. Október 28. - 13:37:05
Válasz #7478
Nem elérhető

Maszat


Neharagudjarok de szerintetek van értelme ennek a krémnek?? Most komolyan.
Hypogonadizmusban van, teljesítményfokozásban nincs értelme.

Ez nem 1 hypogonadizmus topic, hanem 1 teljesítmény fokozó  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Október 28. - 20:08:35
Válasz #7479
Nem elérhető

Vizip


Sziasztok!

Tudom, hogy nem ez a legmegfelelőbb topic, de ez legalább pörög, a többi nem annyira. A lényeg eddig teljes tejfehérjeport vettem (MPC80) olcsón, egészségügyi problémámra (erős reflux, savtúltengés). Tökéletesen működött, jobb volt, mint a gyógyszer. Sajnos a forrásom már nem foglalkozik ezzel, így nem tudok hozzájutni. Ha valaki tud ilyet szerezni (teljes tejfehérje MPC 80, NEM SAVÓ!!) akkor kérem írjon a vizipok74@gmail.com címre. A gyári 5-6 ezer Ft/kg fehérjéket nem tudom megfizetni. Eddig 2.200Ft/kg áron vettem 10-15 kilókat egyszerre, hasonló ajánlatokat várok.
(Google-t ne javasoljátok, mert már néztem. Kb dupla áron vannak a boltokban . Csak magánszemélytől érdekel.)
Nagy segítség lenne!
Köszönöm!
Vizipok

2012. Október 28. - 20:23:34
Válasz #7480
Nem elérhető

dred


Neharagudjarok de szerintetek van értelme ennek a krémnek?? Most komolyan.
Gyógyszeripari cég csinálja, tehát valószínűleg működik, csak sportteljesítmény növelés céljára kevésbé alkalmas, mert sok kell belőle, legalább napi 50mg hatóanyag..........annyi krémtől csupa nyálka leszel  ;D ;D, mint egy hal  :D :D.


Az legalább biztos, hogy az van benne, ami rá van írva. 5 grammos tasakocskákban van a gél, és ebben van 50 mg tesztoszteron. A nők is kenegetik magukat este mindenféle szir szarral, akkormeg ??  ;D ;D
Napi 1 tasak, az heti 350 mg tesztoszteron. És tuti annyi és az. Viszont nem olcsó ám...
De nem kell szúrni, nem gyullad, nem kell lenyelni, nem nyírja a gyomrot és a májat sem, háát, kipróbálnám...

2012. Október 29. - 07:04:23
Válasz #7481
Nem elérhető

player


"Napi 1 tasak, az heti 350 mg tesztoszteron. És tuti annyi és az. Viszont nem olcsó ám...
De nem kell szúrni, nem gyullad, nem kell lenyelni, nem nyírja a gyomrot és a májat sem, háát, kipróbálnám..."

Tündérmesének tökéletes lenne...csakhogy a hasznosulása nagyon rossz,ahhoz hogy valamit is érjen eléggé össze kellene kenned magad...Sokkal jobban jársz ha keresel egy megbízható injekciót,köztes megoldás az Andriol lehet...
szerintem

2012. Október 29. - 10:25:35
Válasz #7482
Nem elérhető

Milo


szerintem ha ez egy szuper dolog lenne,akkor már rég elterjed volna és csomóan használnák. Egyetlen gyúróst nem ismerek aki ilyen krémekkel kenegetné magát. Van tű meg tabletta és kész
Riceman

2012. November 01. - 12:27:48
Válasz #7483
Nem elérhető

balic


Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni, mert eddig ilyen problémát még nem tapasztaltam. Kúra közben vagyok és sikerült eltalálni egy eret fenék tájékon. Szerencsére sikeresen észrevettem és pár centivel mellette be is adtam normálisan. Másnap egy marha nagy kemény dudor fogadott és iszonyat véraláfutásos lett a terület. Szerencsére nem fáj a dudor inkább csak viszket, de kicsit azért izgat a dolog, hogy ez normális-e ez. Tapasztalt már valaki ilyet? Attól keményedhetett be ennyire mert kettő szúrás ment ugyanarra a területre? A tű elég mélyre ment szóval azt, hogy zsírszövetbe ment az olaj azt kizárnám. A véraláfutást megmagyaráztam magamnak azzal, hogy biztos az ér átszúrásával egy kis vér került a bőr alá, de ami itt is zavar az a körülötte lévő viszkető pirosodás. Vélemény valaki? Köszi előre is!  ;)

2012. November 01. - 12:32:57
Válasz #7484
Nem elérhető

dino


Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni, mert eddig ilyen problémát még nem tapasztaltam. Kúra közben vagyok és sikerült eltalálni egy eret fenék tájékon. Szerencsére sikeresen észrevettem és pár centivel mellette be is adtam normálisan. Másnap egy marha nagy kemény dudor fogadott és iszonyat véraláfutásos lett a terület. Szerencsére nem fáj a dudor inkább csak viszket, de kicsit azért izgat a dolog, hogy ez normális-e ez. Tapasztalt már valaki ilyet? Attól keményedhetett be ennyire mert kettő szúrás ment ugyanarra a területre? A tű elég mélyre ment szóval azt, hogy zsírszövetbe ment az olaj azt kizárnám. A véraláfutást megmagyaráztam magamnak azzal, hogy biztos az ér átszúrásával egy kis vér került a bőr alá, de ami itt is zavar az a körülötte lévő viszkető pirosodás. Vélemény valaki? Köszi előre is!  ;)
ugyan ez a sztorim volt. bedtam vésszaszívtam vér jött egy minimális. mellé újra szúrtam. nekem minden rendben ment. igaz én tűt cseréltem
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!