2024. Május 06. - 20:43:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498742 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2012. November 01. - 12:45:15
Válasz #7485
Nem elérhető

balic


Köszi. Én is cseréltem, sőt a véres olajat fel se használtam, hanem újat szívtam fel. Esetleg valami építőjellegű ötlet, hogy mitől lehet ez?

2012. November 01. - 15:49:12
Válasz #7486
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni, mert eddig ilyen problémát még nem tapasztaltam. Kúra közben vagyok és sikerült eltalálni egy eret fenék tájékon. Szerencsére sikeresen észrevettem és pár centivel mellette be is adtam normálisan. Másnap egy marha nagy kemény dudor fogadott és iszonyat véraláfutásos lett a terület. Szerencsére nem fáj a dudor inkább csak viszket, de kicsit azért izgat a dolog, hogy ez normális-e ez. Tapasztalt már valaki ilyet? Attól keményedhetett be ennyire mert kettő szúrás ment ugyanarra a területre? A tű elég mélyre ment szóval azt, hogy zsírszövetbe ment az olaj azt kizárnám. A véraláfutást megmagyaráztam magamnak azzal, hogy biztos az ér átszúrásával egy kis vér került a bőr alá, de ami itt is zavar az a körülötte lévő viszkető pirosodás. Vélemény valaki? Köszi előre is!  ;)

szerintem csak vér került a szövetek közé, majd felszívódik

2012. November 01. - 18:14:52
Válasz #7487
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni, mert eddig ilyen problémát még nem tapasztaltam. Kúra közben vagyok és sikerült eltalálni egy eret fenék tájékon. Szerencsére sikeresen észrevettem és pár centivel mellette be is adtam normálisan. Másnap egy marha nagy kemény dudor fogadott és iszonyat véraláfutásos lett a terület. Szerencsére nem fáj a dudor inkább csak viszket, de kicsit azért izgat a dolog, hogy ez normális-e ez. Tapasztalt már valaki ilyet? Attól keményedhetett be ennyire mert kettő szúrás ment ugyanarra a területre? A tű elég mélyre ment szóval azt, hogy zsírszövetbe ment az olaj azt kizárnám. A véraláfutást megmagyaráztam magamnak azzal, hogy biztos az ér átszúrásával egy kis vér került a bőr alá, de ami itt is zavar az a körülötte lévő viszkető pirosodás. Vélemény valaki? Köszi előre is!  ;)
ugyan ez a sztorim volt. bedtam vésszaszívtam vér jött egy minimális. mellé újra szúrtam. nekem minden rendben ment. igaz én tűt cseréltem

Eret találtál.
Van ilyen.Fecskendőt kicsit megpöcögtettem,pár csepp cuccot kinyomtam,hogy véletlenül se legyen levegős,majd pár centivel arrébb beadtam ugyanazzal a tűvel.Nem volt gond belőle.
Ezért kell MINDIG visszaszívni!

2012. November 01. - 19:38:08
Válasz #7488
Nem elérhető

balic


...de hát basszus jól csináltam mindent. Visszaszívás miatt vettem észre a vért. Tű csere is megvolt, sőt még friss olajat is szívtam mert a véresből nem lehetett a kis szemcséket rendesen kinyomni és a második szúrás már tökéletes volt. Engem tényleg csak a véraláfutás és az ezt körülvevő pirosság zavar a viszkető érzéssel karöltve, ja és persze a duzzanat. Na mindegy, majd elmúlik!  ;D

2012. November 01. - 23:20:36
Válasz #7489
Nem elérhető

vikker


a véraláfutás megmagyarázza a dudort...ennyi..mondjuk annak fájnia kéne...de elmúlik az,csak kell neki egy kis idő...

2012. November 01. - 23:20:36
Válasz #7490
Nem elérhető

$h@dEe*


sztem csak be van gyulladva és ennyi, nekem is piros a rész körül és föl van duzzadva ahova beadom mert gyullad és mindig ilyen meg viszketni is szokott néha de ha nagyon parázol meg minden akkor menny el orvoshoz és kész aztán ö majd megmondja mi a helyzet

2012. November 02. - 00:05:41
Válasz #7491
Nem elérhető

Maszat


kidobni 1 ml-t, csak mert belekerült a véred...még ha az enyém került volna bele  ;D gyerekek rossz olvasni ilyet  ;D

Egyszerűen összegyűlt 1 kis vér, és megalvadt. Pár napon-héten belül felszívódik. Nekem közvetlen a bőr alatt volt 1x 1 borsószemnyi. Visszaszívásnál tiszta volt, út közben szurt át 1et. Amikor kihúztuk lefolyt a bokámig a vér. A kutyával lenyalattam... dehogy  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 02. - 08:15:46
Válasz #7492
Nem elérhető

ninja14


nekem meg volt úgy, hogy visszaszívásnál jött jó pár vércsepp de mondtam most már told be ne mind döfködjük a seggem  ;D és se véraláfutás se semmi szar nem jelentkezett utána...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. November 02. - 09:39:01
Válasz #7493
Nem elérhető

Fuji


...de hát basszus jól csináltam mindent. Visszaszívás miatt vettem észre a vért. Tű csere is megvolt, sőt még friss olajat is szívtam mert a véresből nem lehetett a kis szemcséket rendesen kinyomni és a második szúrás már tökéletes volt. Engem tényleg csak a véraláfutás és az ezt körülvevő pirosság zavar a viszkető érzéssel karöltve, ja és persze a duzzanat. Na mindegy, majd elmúlik!  ;D
Hali!
Haverom 2 honapja ugyan igy jart,de neki egy tenyernyi veralafutas lett a seggen es a kozepe kemeny volt mint a ko.Amugy meg 1-2 het alatt felszivodik,ha nem mulik es lazas leszel akkor irany a doki.Az meg hogy bekemenyedik termeszetes mert begyult a ver.

2012. November 02. - 12:34:54
Válasz #7494
Nem elérhető

dino


a titok a beadott termék minőségében és sterilitásában keresendő. jó vakarózást  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. November 02. - 13:17:40
Válasz #7495
Nem elérhető

balic


kidobni 1 ml-t, csak mert belekerült a véred...még ha az enyém került volna bele  ;D gyerekek rossz olvasni ilyet  ;D
Én hallod nem izgatom magam ezen. Inkább veszek még, ha erről van szó, de nem kockáztatok!  ;D

Köszönöm egyébként a hozzászólásokat!  ;)

2012. November 02. - 13:34:42
Válasz #7496
Nem elérhető

balic


a titok a beadott termék minőségében és sterilitásában keresendő. jó vakarózást  ;)
Köszönöm ismételten az értékes hozzászólást.
Sajnálom is, hogy az összes fasza cucc nálad köt ki. Remélem, azért egyszer felém is fog jutni a jóból és olyan kis egoista majom leszek, mint te és olyan kiemelkedő eredményeket fogok elérni több évnyi cuccolás után, mint te. Álmok, álmok... :)

2012. November 02. - 13:42:42
Válasz #7497
Nem elérhető

dino


a titok a beadott termék minőségében és sterilitásában keresendő. jó vakarózást  ;)
Köszönöm ismételten az értékes hozzászólást.
Sajnálom is, hogy az összes fasza cucc nálad köt ki. Remélem, azért egyszer felém is fog jutni a jóból és olyan kis egoista majom leszek, mint te és olyan kiemelkedő eredményeket fogok elérni több évnyi cuccolás után, mint te. Álmok, álmok... :)
de basszus nem én panaszkodok, hogy gyullad meg piros meg viszket, több évnyi cuccolás után sem  ;D a többire meg inkább nem reagálnék  :-)-
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. November 02. - 13:53:44
Válasz #7498
Nem elérhető

balic


a titok a beadott termék minőségében és sterilitásában keresendő. jó vakarózást  ;)
Köszönöm ismételten az értékes hozzászólást.
Sajnálom is, hogy az összes fasza cucc nálad köt ki. Remélem, azért egyszer felém is fog jutni a jóból és olyan kis egoista majom leszek, mint te és olyan kiemelkedő eredményeket fogok elérni több évnyi cuccolás után, mint te. Álmok, álmok... :)
de basszus nem én panaszkodok, hogy gyullad meg piros meg viszket, több évnyi cuccolás után sem  ;D a többire meg inkább nem reagálnék  :-)-
Ne haragudj, biztos én érzékeltem félre az előző két hozzászólásodban a gőgöt. Egyébként meg, ne reagálj tényleg, mert kár lenne. Zárjuk is inkább le.  ;)

2012. November 02. - 14:03:28
Válasz #7499
Nem elérhető

dino


milyen anyag szopat kül? galenika enantátnál láttam olyant tricepszben, hogy hibátlan beadás után bepúposodott mint az állat
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!