2024. Május 06. - 22:05:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498767 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2012. November 02. - 14:41:11
Válasz #7500
Nem elérhető

Maszat


nekem meg volt úgy, hogy visszaszívásnál jött jó pár vércsepp de mondtam most már told be ne mind döfködjük a seggem 

A saját véremtől nem félek, kidobni biztos nem dobnék ki olyat amibe belekerült pár csepp, de újraszúrnám 1 tűcsere után, az kurvaélet!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 02. - 14:44:22
Válasz #7501
Nem elérhető

balic


milyen anyag szopat kül? galenika enantátnál láttam olyant tricepszben, hogy hibátlan beadás után bepúposodott mint az állat
Török susta, de így ahogy telnek a napok lehet, hogy tényleg az átszúrt ér volt a ludas mindenben, mert jelentősen csökkent az összes tünet.

2012. November 02. - 15:46:15
Válasz #7502
Nem elérhető

cpggyurma


Uraim használta már ezt valaki az alpha pharmás rexobol 50et??




2012. November 02. - 17:28:19
Válasz #7503
Nem elérhető

doncicco


milyen anyag szopat kül? galenika enantátnál láttam olyant tricepszben, hogy hibátlan beadás után bepúposodott mint az állat
Török susta, de így ahogy telnek a napok lehet, hogy tényleg az átszúrt ér volt a ludas mindenben, mert jelentősen csökkent az összes tünet.

A törökök 2009-ig gyártottak sustát 8-).. egyébként a szomszédom macskája  ;D is járt már hasonlóképpen és pár centivel arrébb tolta hibátlanul a "rózsaszín" olajat.

2012. November 02. - 18:08:27
Válasz #7504
Nem elérhető

balic


milyen anyag szopat kül? galenika enantátnál láttam olyant tricepszben, hogy hibátlan beadás után bepúposodott mint az állat
Török susta, de így ahogy telnek a napok lehet, hogy tényleg az átszúrt ér volt a ludas mindenben, mert jelentősen csökkent az összes tünet.

A törökök 2009-ig gyártottak sustát 8-).. egyébként a szomszédom macskája  ;D is járt már hasonlóképpen és pár centivel arrébb tolta hibátlanul a "rózsaszín" olajat.
Kicsivel kevesebb, mint egy éve Ankarában egy gyógyszertárban lett véve. Nem hiszem, hogy szar mert a hatása eddig bíztató, de persze sose lehet tudni.  :-\

2012. November 02. - 19:09:22
Válasz #7505
Nem elérhető

Jordan


kidobni 1 ml-t, csak mert belekerült a véred...még ha az enyém került volna bele  ;D gyerekek rossz olvasni ilyet  ;D
Én hallod nem izgatom magam ezen. Inkább veszek még, ha erről van szó, de nem kockáztatok!  ;D

Köszönöm egyébként a hozzászólásokat!  ;)

Én is jártam már így, eszembe se jutott volna, hogy ne szúrjam vissza a saját vérem  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. November 02. - 20:28:41
Válasz #7506
Nem elérhető

Maszat


Nincs is jobb a piros winstrolnál  ;D  3x jött vér, és 1.5 lett az 1 miliből  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 02. - 20:51:21
Válasz #7507
Nem elérhető

ninja14


milyen anyag szopat kül? galenika enantátnál láttam olyant tricepszben, hogy hibátlan beadás után bepúposodott mint az állat
Török susta, de így ahogy telnek a napok lehet, hogy tényleg az átszúrt ér volt a ludas mindenben, mert jelentősen csökkent az összes tünet.

A törökök 2009-ig gyártottak sustát 8-).. egyébként a szomszédom macskája  ;D is járt már hasonlóképpen és pár centivel arrébb tolta hibátlanul a "rózsaszín" olajat.
ja 2010 től már nincs a paicon török susta...szal amid van az bizti kamu, csak ha nem már megvetted vagy jó 2 éve! mióta tolod?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. November 02. - 21:05:49
Válasz #7508
Nem elérhető

Maszat


1 éve vette. Hallottatok már olyan szóról ,h készlet? :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 02. - 21:42:53
Válasz #7509
Nem elérhető

ninja14


1 éve vette. Hallottatok már olyan szóról ,h készlet? :)
az a készlet hamar fogy..sok "Maszat" kóricál a nagyvilágban  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. November 02. - 22:59:01
Válasz #7510
Nem elérhető

Maszat


faszfej   :-p ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 03. - 00:23:26
Válasz #7511
Nem elérhető

Triszo


...de hát basszus jól csináltam mindent. Visszaszívás miatt vettem észre a vért. Tű csere is megvolt, sőt még friss olajat is szívtam mert a véresből nem lehetett a kis szemcséket rendesen kinyomni és a második szúrás már tökéletes volt. Engem tényleg csak a véraláfutás és az ezt körülvevő pirosság zavar a viszkető érzéssel karöltve, ja és persze a duzzanat. Na mindegy, majd elmúlik!  ;D
Hali!
Haverom 2 honapja ugyan igy jart,de neki egy tenyernyi veralafutas lett a seggen es a kozepe kemeny volt mint a ko.Amugy meg 1-2 het alatt felszivodik,ha nem mulik es lazas leszel akkor irany a doki.Az meg hogy bekemenyedik termeszetes mert begyult a ver.
elèg közeli haverod lehet ha engedte, hogy megtapogasd a seggét kemény-e a közepe jeligére @-o

2012. November 03. - 11:39:07
Válasz #7512
Nem elérhető

Fuji


...de hát basszus jól csináltam mindent. Visszaszívás miatt vettem észre a vért. Tű csere is megvolt, sőt még friss olajat is szívtam mert a véresből nem lehetett a kis szemcséket rendesen kinyomni és a második szúrás már tökéletes volt. Engem tényleg csak a véraláfutás és az ezt körülvevő pirosság zavar a viszkető érzéssel karöltve, ja és persze a duzzanat. Na mindegy, majd elmúlik!  ;D
Hali!
Haverom 2 honapja ugyan igy jart,de neki egy tenyernyi veralafutas lett a seggen es a kozepe kemeny volt mint a ko.Amugy meg 1-2 het alatt felszivodik,ha nem mulik es lazas leszel akkor irany a doki.Az meg hogy bekemenyedik termeszetes mert begyult a ver.
elèg közeli haverod lehet ha engedte, hogy megtapogasd a seggét kemény-e a közepe jeligére @-o
Tudod rossz az aki rosszra gondol  &5*
Tapogatta neki a baratnoje nem en, nekem csak mondta.Amugy meg lattam mert tudod szoktunk tusolni edzes utan   ;)

2012. November 03. - 12:31:11
Válasz #7513
Nem elérhető

Maszat


Ez egyre rosszabb  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 03. - 12:59:40
Válasz #7514
Nem elérhető

Fuji