2024. Május 06. - 12:56:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498619 alkalommal)

0 Felhasználó és 34 vendég van a témában

2012. November 09. - 02:16:42
Válasz #7530
Nem elérhető

Rsc



2012. November 09. - 09:03:11
Válasz #7531
Nem elérhető

kemi



2012. November 09. - 11:26:35
Válasz #7532
Nem elérhető

Fuji



2012. November 09. - 21:39:58
Válasz #7533

Mars

Vendég
Sziasztok!Érdeklődnék hogy találkozott-e valaki hasonló dolologgal mint én.Galenika depo(tutira jó,használtam már ezt a szériát nem volt semmi gond)+Alpha Boldebolin megy heti 2x 1-1összeszívva.
Beadás után semmi gond viszont rá 2 napra az injekció helyétől távolabb olyan érzés van 2-3 napig mintha jól belerugtak volna az izomba nem vészes de kissé kellemetlen.Eddig az első 2 "koktél" ment be és ugyanaz a helyzet.Nem tudom mennyire természetes ez vagy mitől lehet.A szuri helye nem piros nem gyulladt nyomásra se érzek semmit csak mindig távolabb tőle 5-10cm-re és aztis csak 2 nap elteltével.

2012. November 09. - 23:28:49
Válasz #7534
Nem elérhető

mangela87


Sziasztok !!!   #:-)
Engem meg az érdekelne,hogy ki használt mostanában Alpha pharmás Induject-et ???
Mert hallani sokmindent és láttam belőle 2féle kiszerelést.
Van a régebbi ilyen papírleveles,amiből úgy kell kinyomkodni az ampullákat dombornyomásos és téglalap alakú dobozban,valamint négyszög alakú dobozos és az ampullák műanyag átlátszó tálcákban vannak ötösével !!!
Nem tudom van-e különbség a hatásukban,azért is mellékelném a képeket...


2012. November 10. - 01:04:23
Válasz #7535
Nem elérhető

Maszat


Nincs, csak változtattak a csomagoláson. Én még a régivel kezdtem, és most kezdem az újat. Viszont ismerek olyat aki az új kiszerelésűt tolja, és ugyan olyan jól működik.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 10. - 07:52:39
Válasz #7536
Nem elérhető

Fuji


Sziasztok!Érdeklődnék hogy találkozott-e valaki hasonló dolologgal mint én.Galenika depo(tutira jó,használtam már ezt a szériát nem volt semmi gond)+Alpha Boldebolin megy heti 2x 1-1összeszívva.
Beadás után semmi gond viszont rá 2 napra az injekció helyétől távolabb olyan érzés van 2-3 napig mintha jól belerugtak volna az izomba nem vészes de kissé kellemetlen.Eddig az első 2 "koktél" ment be és ugyanaz a helyzet.Nem tudom mennyire természetes ez vagy mitől lehet.A szuri helye nem piros nem gyulladt nyomásra se érzek semmit csak mindig távolabb tőle 5-10cm-re és aztis csak 2 nap elteltével.
Szard le, amig nem gyullad es nem elviselhetetlenul faj nagy baj nem lehet.Tapasztaltam mar en is a dolgot regebben, ertelmes magyarazatoto nem tudok ra adni.Elo szokott fordulni nekem is de csak ritkan.

2012. November 10. - 09:30:21
Válasz #7537
Nem elérhető

dred


Sziasztok!Érdeklődnék hogy találkozott-e valaki hasonló dolologgal mint én.Galenika depo(tutira jó,használtam már ezt a szériát nem volt semmi gond)+Alpha Boldebolin megy heti 2x 1-1összeszívva.
Beadás után semmi gond viszont rá 2 napra az injekció helyétől távolabb olyan érzés van 2-3 napig mintha jól belerugtak volna az izomba nem vészes de kissé kellemetlen.Eddig az első 2 "koktél" ment be és ugyanaz a helyzet.Nem tudom mennyire természetes ez vagy mitől lehet.A szuri helye nem piros nem gyulladt nyomásra se érzek semmit csak mindig távolabb tőle 5-10cm-re és aztis csak 2 nap elteltével.
Szard le, amig nem gyullad es nem elviselhetetlenul faj nagy baj nem lehet.Tapasztaltam mar en is a dolgot regebben, ertelmes magyarazatoto nem tudok ra adni.Elo szokott fordulni nekem is de csak ritkan.

Ilyen Alpha Pharmás Induject-et nyomok én is most, múlt héten kezdtem. Heti 2, és tegnaptól megy mellé Alphás Deca. A Susta beadás után 4-5 órával jelentkezik a fájdalom, mint egy feszítő szurinál, de a Deca után semmi. Hígabbnak is tünik a Deca. Esküszik rá a díler, hogy tuti az Alpha Pharma. Danabollal kezdtem, 5-6 hétig ment a kúra elején, most hagytam el. Eddig érzésre jó.

2012. November 10. - 13:23:40
Válasz #7538
Nem elérhető

Sergej


Sziasztok!Érdeklődnék hogy találkozott-e valaki hasonló dolologgal mint én.Galenika depo(tutira jó,használtam már ezt a szériát nem volt semmi gond)+Alpha Boldebolin megy heti 2x 1-1összeszívva.
Beadás után semmi gond viszont rá 2 napra az injekció helyétől távolabb olyan érzés van 2-3 napig mintha jól belerugtak volna az izomba nem vészes de kissé kellemetlen.Eddig az első 2 "koktél" ment be és ugyanaz a helyzet.Nem tudom mennyire természetes ez vagy mitől lehet.A szuri helye nem piros nem gyulladt nyomásra se érzek semmit csak mindig távolabb tőle 5-10cm-re és aztis csak 2 nap elteltével.

Szia!
Ugyan ilyen mellékhatásai voltak nálam is egy hasonló kúránál (a boldenon más gyártó) egészen addig míg én is egybe szívtam őket. Miután külön-külön adtam be ez a mellékhatás megszűnt!

2012. November 10. - 20:03:41
Válasz #7539

Mars

Vendég
Sziasztok!Érdeklődnék hogy találkozott-e valaki hasonló dolologgal mint én.Galenika depo(tutira jó,használtam már ezt a szériát nem volt semmi gond)+Alpha Boldebolin megy heti 2x 1-1összeszívva.
Beadás után semmi gond viszont rá 2 napra az injekció helyétől távolabb olyan érzés van 2-3 napig mintha jól belerugtak volna az izomba nem vészes de kissé kellemetlen.Eddig az első 2 "koktél" ment be és ugyanaz a helyzet.Nem tudom mennyire természetes ez vagy mitől lehet.A szuri helye nem piros nem gyulladt nyomásra se érzek semmit csak mindig távolabb tőle 5-10cm-re és aztis csak 2 nap elteltével.

Szia!
Ugyan ilyen mellékhatásai voltak nálam is egy hasonló kúránál (a boldenon más gyártó) egészen addig míg én is egybe szívtam őket. Miután külön-külön adtam be ez a mellékhatás megszűnt!
Az szuper mert pont azért nyomom egybe hetente 2x hogy egyenletesebb legyen a hormonszint.heti 4ml -t nemszivesen tolnék be 4 szuriba azért hogy ne legyen egybe szívva,de megnyugtat valamennyire hogy másoknál is előfordult hasonló.Ha már nagyon megunom lehet kipróbálom énis külön,elötte ugyis úgy ment az enantát hogy heti 2ml egyszerre beadva csak goldoltam megosztom heti 2 alkalomra az egyenletesebb hormonszint miatt.

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!

2012. November 10. - 20:45:23
Válasz #7540
Nem elérhető

VG


heti 2 egyáltalán nem egyenletes....add be 3 naponta, bármilyen napra is esik, akár ünnepre is eshet, az egyenletes lesz.

2012. November 10. - 21:55:32
Válasz #7541

Mars

Vendég
heti 2 egyáltalán nem egyenletes....add be 3 naponta, bármilyen napra is esik, akár ünnepre is eshet, az egyenletes lesz.
Eddig heti 1x adtam 2ml-t.Úgyis megfelelt csak kiváncsiságból osztottam heti 2-re.
Több helyen irták hogy hetente egyszer is megfelelő injektálni mivel azthiszem 10nap a felezési ideje a hosszú észter miatt.Nem hiszem hogy akkora jelentősége lenne hogy egyszer 3 nap telik el aztán 4.
A heti 1x-i beadáshoz képest irtam h egyenletesebb lesz.

2012. November 11. - 01:16:13
Válasz #7542
Nem elérhető

Maszat


heti 2 egyáltalán nem egyenletes....add be 3 naponta, bármilyen napra is esik, akár ünnepre is eshet, az egyenletes lesz.
Eddig heti 1x adtam 2ml-t.Úgyis megfelelt csak kiváncsiságból osztottam heti 2-re.
Több helyen irták hogy hetente egyszer is megfelelő injektálni mivel azthiszem 10nap a felezési ideje a hosszú észter miatt.Nem hiszem hogy akkora jelentősége lenne hogy egyszer 3 nap telik el aztán 4.
A heti 1x-i beadáshoz képest irtam h egyenletesebb lesz.

Pedig tényleg nem mond hülyeséget. Beadhatod 10 naponként is, meg 8...de miért tennéd, ha 3 naponta jobb?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 11. - 09:24:14
Válasz #7543

Mars

Vendég
heti 2 egyáltalán nem egyenletes....add be 3 naponta, bármilyen napra is esik, akár ünnepre is eshet, az egyenletes lesz.
Eddig heti 1x adtam 2ml-t.Úgyis megfelelt csak kiváncsiságból osztottam heti 2-re.
Több helyen irták hogy hetente egyszer is megfelelő injektálni mivel azthiszem 10nap a felezési ideje a hosszú észter miatt.Nem hiszem hogy akkora jelentősége lenne hogy egyszer 3 nap telik el aztán 4.
A heti 1x-i beadáshoz képest irtam h egyenletesebb lesz.

Pedig tényleg nem mond hülyeséget. Beadhatod 10 naponként is, meg 8...de miért tennéd, ha 3 naponta jobb?
Az ilyen roidcalculátorok szerint még régebben néztem max nem lesznek akkora kilengések a napi tesztó felszabadulások közt ezért irtam hogy egyeneletesebb lesz,de nem tudsz soha elérni egy állandó konstans napi szintetet mert kisebb megtorpanásokkal szinte folyamatosan emelkedik a napi teszto szint.Ezért  gondolom hogy az a plusz 1 nap a második szurinál egy héten (1. 3nap 2. 4nap után megy)csak jelentéktelen változást hozna a napi tesztó szintet nézve.Egyébként visszakanyarodva az eredeti témámhoz neked nem volt problémád a boldenonnal,használtad úgy mondjuk hogy tesztóval együtt összeszívva adtad be?

2012. November 11. - 10:43:28
Válasz #7544
Nem elérhető

ninja14


heti 2 egyáltalán nem egyenletes....add be 3 naponta, bármilyen napra is esik, akár ünnepre is eshet, az egyenletes lesz.
Eddig heti 1x adtam 2ml-t.Úgyis megfelelt csak kiváncsiságból osztottam heti 2-re.
Több helyen irták hogy hetente egyszer is megfelelő injektálni mivel azthiszem 10nap a felezési ideje a hosszú észter miatt.Nem hiszem hogy akkora jelentősége lenne hogy egyszer 3 nap telik el aztán 4.
A heti 1x-i beadáshoz képest irtam h egyenletesebb lesz.

Pedig tényleg nem mond hülyeséget. Beadhatod 10 naponként is, meg 8...de miért tennéd, ha 3 naponta jobb?
Az ilyen roidcalculátorok szerint még régebben néztem max nem lesznek akkora kilengések a napi tesztó felszabadulások közt ezért irtam hogy egyeneletesebb lesz,de nem tudsz soha elérni egy állandó konstans napi szintetet mert kisebb megtorpanásokkal szinte folyamatosan emelkedik a napi teszto szint.Ezért  gondolom hogy az a plusz 1 nap a második szurinál egy héten (1. 3nap 2. 4nap után megy)csak jelentéktelen változást hozna a napi tesztó szintet nézve.Egyébként visszakanyarodva az eredeti témámhoz neked nem volt problémád a boldenonnal,használtad úgy mondjuk hogy tesztóval együtt összeszívva adtad be?
azonos kúrában vagyok, t. ena és boldi kombó..galenika és gen shi boldi, majd váltottam alphas boldira....mindig összeszívva ment a kettő és soha sem gyulladt be, max az első 2 szurinál 1 napos enyhe izomláz a szuri tájékánál...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D