2024. Május 06. - 21:20:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498760 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2012. November 17. - 17:27:35
Válasz #7560
Nem elérhető

Maszat


maradjunk annyiban, hogy nem értek egyet. bár az tény, h egy 20 éves koráig várhatna.. dehát melyikünk várt.. :) ez a bort iszik és vizet prédikál mentalitás amit most nyomattok nevetséges  :)

már 20-21 évesen tudtam,h koxolni fogok, de 23 voltam az első kúrámnál. Gondoltam edzek előtte pár évet azért, nem árt  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 17. - 17:29:07
Válasz #7561
Nem elérhető

dino


maradjunk annyiban, hogy nem értek egyet. bár az tény, h egy 20 éves koráig várhatna.. dehát melyikünk várt.. :) ez a bort iszik és vizet prédikál mentalitás amit most nyomattok nevetséges  :)

már 20-21 évesen tudtam,h koxolni fogok, de 23 voltam az első kúrámnál. Gondoltam edzek előtte pár évet azért, nem árt  :D
  (:-)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. November 17. - 17:34:42
Válasz #7562
Nem elérhető

Maszat


maradjunk annyiban, hogy nem értek egyet. bár az tény, h egy 20 éves koráig várhatna.. dehát melyikünk várt.. :) ez a bort iszik és vizet prédikál mentalitás amit most nyomattok nevetséges  :)

már 20-21 évesen tudtam,h koxolni fogok, de 23 voltam az első kúrámnál. Gondoltam edzek előtte pár évet azért, nem árt  :D
  (:-)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Mielőtt félreértenéd, 19évesen már edzettem  ;D még ha nem is látszik, de így volt  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 17. - 17:52:16
Válasz #7563
Nem elérhető

chexhon


köszönöm a tanácsokat!

tápkieg... hát kevés olyan dolog van amit nem próbáltam még... :D mivel a szükséges tápanyag nagy részét szilárd étkezésből is be tudom vinni, ezért naponta csak 1-2 turmix megy.

edzés után megy Carbox+glutamin+ hi-tech C6 (beta ecdysteron miatt vettem meg, annyira dicsérik, bár sztem lófaszt nem fogok érezni belőle).
no fokozókat is használok ha kell, jelenleg Pow3rd megy, de váltogatni szoktam.
épp 3napja kezdtem egy kreatin monohidrát kúrát, feltöltési szakaszban vagyok.
meg ugye természetesen megy az alap vitamin+ásványi anyag+ízületvédő bevitel is.

szóval soha nem szoktam ezeken spórolni, annyi pénz elment már, hogy belegondolni se merek, ha cuccra is költöttem volna belőle, már nem így néznék ki :DD

edzésen alapgyakorlatok dominálnak, nagy súllyal (10ismétlés körül), jól odabaszok mindig.

szóval nem az a tipikus strandgyúrós vagyok, aki heti 5x mell-bicepszezik, meg zabálja a danabolt, a proteintől meg fél...


2012. November 18. - 11:34:51
Válasz #7564
Nem elérhető

Fuji


köszönöm a tanácsokat!

tápkieg... hát kevés olyan dolog van amit nem próbáltam még... :D mivel a szükséges tápanyag nagy részét szilárd étkezésből is be tudom vinni, ezért naponta csak 1-2 turmix megy.

edzés után megy Carbox+glutamin+ hi-tech C6 (beta ecdysteron miatt vettem meg, annyira dicsérik, bár sztem lófaszt nem fogok érezni belőle).
no fokozókat is használok ha kell, jelenleg Pow3rd megy, de váltogatni szoktam.
épp 3napja kezdtem egy kreatin monohidrát kúrát, feltöltési szakaszban vagyok.
meg ugye természetesen megy az alap vitamin+ásványi anyag+ízületvédő bevitel is.

szóval soha nem szoktam ezeken spórolni, annyi pénz elment már, hogy belegondolni se merek, ha cuccra is költöttem volna belőle, már nem így néznék ki :DD

edzésen alapgyakorlatok dominálnak, nagy súllyal (10ismétlés körül), jól odabaszok mindig.

szóval nem az a tipikus strandgyúrós vagyok, aki heti 5x mell-bicepszezik, meg zabálja a danabolt, a proteintől meg fél...


Helo!
Szerintem a koxolast hogy ki mikor kezdi el,sajat maga dontesenek kell hogy legyen.En anno mikor elkezdetem hasznalni akar mit is,elolvastam az osszes letezo cikket,konyvet.Megkerdezni akar kit is hogy mit gondol arrol hogy mit hasznalj hulyeseg!Mindenki mast fog mondani,mindenki mashogyan latja a dolgokat es mas lesz a valasz,ezert egyre nagyobb kaosz uralkodik el az emberben.Mivel rengeteg a hamisitott szteroid,eredetit beszerezni sem lesz egyszeru ergo ki tudna pontosan megmondani neked,mit alkalmazz. Gondolom mar utanna neztel a dolgoknak es jol gondolod hogy,gyengebb inkabb anabolikus es kevesbe androgen szereket hasznalnalj elsore.Mikor mar tisztan latod a hatas,mellekhatas dolgot es tudod merlegelni neked megeri-e gyogyszerekhez nyulnod akkor mar ezt a kerdes nem is fog a fejedben jarni.

2012. November 18. - 12:10:35
Válasz #7565
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
maradjunk annyiban, hogy nem értek egyet. bár az tény, h egy 20 éves koráig várhatna.. dehát melyikünk várt.. :) ez a bort iszik és vizet prédikál mentalitás amit most nyomattok nevetséges  :)
Én 33 éves koromig vártam  ;)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. November 18. - 12:14:22
Válasz #7566
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hoznak eredményt, nyilván nem lehet összehasonlítani őket a koxal, de az a sok szarság ami az eredményekkel társul, a f@xomnak sem hiányzik. Ha versenyezni akar, akkor hajrá, mert oda gyorsabb/ komolyabb eredmények kellenek, ha meg nem.....18 évesen nem rossz a 43-as kar.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. November 18. - 16:24:25
Válasz #7567
Nem elérhető

vekony


mér Csikó Isván, anyja neve Kovács Etelka, tajszáma 2821451, szem.ig. száma IA377289, Bp. X.ker, Nagyköz utca 34/B, tel száma: 06 30 547 51 34, megtört a jég? bekoxantottál? Persze az anonimitás jótékony homályába burkolózva...

2012. November 18. - 18:24:39
Válasz #7568
Nem elérhető

Rebel


maradjunk annyiban, hogy nem értek egyet. bár az tény, h egy 20 éves koráig várhatna.. dehát melyikünk várt.. :) ez a bort iszik és vizet prédikál mentalitás amit most nyomattok nevetséges  :)
Én 20 évesen kezdtem el edzeni.Leedzettem 19 évet ,majd kíváncsiságból tavaly 39 évesen letoltam két kúrát. Jó volt kipróbálni,nem bántam meg.Mindent összevetve  qrvára nem éri meg.Egy év eltelt pont mióta az utolsó szuri volt.Az erő szintem egy jó 15 kilóval megnőtt az alapgyakorlatokban s ebből jó 10kg ma is megvan.Forma sokat javult,izom is jött fel/ meg víz is/ ami javarészt elmúlt.Ezt egy jó kieg.összeállítással,de főleg egy tiszta étrenddel és kemény elkötelezett edzéssel is  el lehet érni.Persze nem versenyzői szinten.
S ami a lényeg,hogy mi marad a kokszolásból  a kúra után,na nem a két hónap múlva következő újabb kémiáig,hanem tisztán úgy 1 év múlva/Koz. Tibi után szabadon/.

2012. November 18. - 20:21:42
Válasz #7569
Nem elérhető

ninja14


mér Csikó Isván, anyja neve Kovács Etelka, tajszáma 2821451, szem.ig. száma IA377289, Bp. X.ker, Nagyköz utca 34/B, tel száma: 06 30 547 51 34, megtört a jég? bekoxantottál? Persze az anonimitás jótékony homályába burkolózva...
!+"%
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. November 18. - 21:18:59
Válasz #7570
Nem elérhető

Maszat


oooh, mily naívság azt hinni,h megmarad valami is... mint a kurvázás. Fizetsz, jól érzed magad, elmúlik, visszaemlékezel mosolyogsz, ennyi.  Én soha pénzért, óóó Én nem bla bla bla.  :)

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 18. - 23:05:34
Válasz #7571
Nem elérhető

try2bebig


maradjunk annyiban, hogy nem értek egyet. bár az tény, h egy 20 éves koráig várhatna.. dehát melyikünk várt.. :) ez a bort iszik és vizet prédikál mentalitás amit most nyomattok nevetséges  :)

Szerinted ha valaki úgy érzi, hibát követett el egy dologgal kapcsolatban, akkor ne mondja el a véleményét olyannak, aki még nem tette meg, hiszen ő is megtette anno? Ilyen alapon tegye meg mindenki, hogy ő is rájöjjön a saját kárán? Szerintem hitelesebb olyan szájából hallani, hogy "ne csináld te szerencsétlen", aki kokszolt már, mint a háziorvos szájából hallani, akinek a fehérje is koksznak minősül, esetleg a HMCS-k szájából hallani, hogy "így jó, úgy jó, nem lehet belőle semmi károd, de az xy gyártó fehérjéjétől aggresszív lettem".

Álszent lennék emiatt? Nem hiszem, mert a mostani tudásommal régebben biztos nem tettem volna meg, mondom ezt úgy, hogy semmi maradandó kárt nem tettem magamban, ezzel szemben nem ritka az ilyen történet sem, persze erről a nagy "kemény" gyúrós társadalom nem nyilatkozik soha...Ezen kívül az én információim anno nem voltak teljes körűek, pedig az akkoriban számomra elérhető ""szakirodalmat""/nagyon sok idézőjelbe téve/ , kezdve a daniel gray féle baromsággal és az anabolics 200xel, de sehol sem írták le a konkrét kockázatokat, ráadásul az egészet fura stílusban adták elő... A legjobb tudás tapasztalatból jön, tapasztalat meg akkor lesz, ha valaki csinálja,(és lehet, hogy akkor késő lesz) értelmesebbeknek pedig elég az is, ha valaki leírja a tapasztalatát.

A te álláspontod az kb, hogy mindenki csinálja azt, amit szeretne, mert aki beszél, az kb mind megcsinálta már és kuss. De ha neked mindegy hogy ki mit szúr magába, miért nem mindegy, hogy milyen /szerinted/ "álszent" dolgokat írunk neki? Miért fáj neked az, ha valakit le akarunk beszélni. Nem a te időd/energiád megy rá erre.

2012. November 19. - 10:11:51
Válasz #7572
Nem elérhető

Fuji


oooh, mily naívság azt hinni,h megmarad valami is... mint a kurvázás. Fizetsz, jól érzed magad, elmúlik, visszaemlékezel mosolyogsz, ennyi.  Én soha pénzért, óóó Én nem bla bla bla.  :)


De legalabb 4-5 honap alatt versenyformaba tud kerulni. Termeszetesen csak minosegi kaja es taplalekkiegeszito.  ****:)))

2012. November 19. - 13:20:57
Válasz #7573
Nem elérhető

Fuji


maradjunk annyiban, hogy nem értek egyet. bár az tény, h egy 20 éves koráig várhatna.. dehát melyikünk várt.. :) ez a bort iszik és vizet prédikál mentalitás amit most nyomattok nevetséges  :)

Szerinted ha valaki úgy érzi, hibát követett el egy dologgal kapcsolatban, akkor ne mondja el a véleményét olyannak, aki még nem tette meg, hiszen ő is megtette anno? Ilyen alapon tegye meg mindenki, hogy ő is rájöjjön a saját kárán? Szerintem hitelesebb olyan szájából hallani, hogy "ne csináld te szerencsétlen", aki kokszolt már, mint a háziorvos szájából hallani, akinek a fehérje is koksznak minősül, esetleg a HMCS-k szájából hallani, hogy "így jó, úgy jó, nem lehet belőle semmi károd, de az xy gyártó fehérjéjétől aggresszív lettem".

Álszent lennék emiatt? Nem hiszem, mert a mostani tudásommal régebben biztos nem tettem volna meg, mondom ezt úgy, hogy semmi maradandó kárt nem tettem magamban, ezzel szemben nem ritka az ilyen történet sem, persze erről a nagy "kemény" gyúrós társadalom nem nyilatkozik soha...Ezen kívül az én információim anno nem voltak teljes körűek, pedig az akkoriban számomra elérhető ""szakirodalmat""/nagyon sok idézőjelbe téve/ , kezdve a daniel gray féle baromsággal és az anabolics 200xel, de sehol sem írták le a konkrét kockázatokat, ráadásul az egészet fura stílusban adták elő... A legjobb tudás tapasztalatból jön, tapasztalat meg akkor lesz, ha valaki csinálja,(és lehet, hogy akkor késő lesz) értelmesebbeknek pedig elég az is, ha valaki leírja a tapasztalatát.

A te álláspontod az kb, hogy mindenki csinálja azt, amit szeretne, mert aki beszél, az kb mind megcsinálta már és kuss. De ha neked mindegy hogy ki mit szúr magába, miért nem mindegy, hogy milyen /szerinted/ "álszent" dolgokat írunk neki? Miért fáj neked az, ha valakit le akarunk beszélni. Nem a te időd/energiád megy rá erre.
Engem erdekelne hogy te hogyan latod ezt a dolgot.Ebben semmi rosszindulat nincs,csak erdekel a te nezopontod is  ;)

2012. November 19. - 13:58:04
Válasz #7574
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
üdv,

most tanakodok rajta, hogy kipróbálok valamit, eddig még soha nem cuccoltam, ehhez szeretnék tanácsot kérni.

valami nagyon enyhe szerrel szeretnék kezdeni, főleg a korom miatt (18). van pár ötletem már, de kíváncsi vagyok a véleményetekre is.

rexobol/rexogin, oxandrolone, vagy primobolan.  semmiképp se szeretnék valami komoly tesztóval kezdeni, ami nagyon beleszólna a dolgokba.

mit gondoltok, mivel lenne érdemes kezdeni, hogyan érhetném el a legjobb eredményt?

köszönöm

18-vagy akkor ilyesmiben ne goondolkozál. Kb 21-24 éves koráig fejlődik az ember. 18 évesen valószinüleg hogy csak tönkrevágnád a természetes hormon teremelésed.
45 bicepszet simán is el lehet érni és aztán tolni a cuccot, mint 38 inditani.
Kezdj el kajálni rendesen, nyomjad a jó tömegnövelőket+isolatumot/wheyt,caseint,vitaminokat,aminósavakat,bcaa,creatint,glutamint. És jó eredményeket fogsz elérni.  =/+'


akkor pár szó magamról: az étrendem 100%-os,/fehérje 270g, zsír: 2-2ev lenmag+oliva, ch: 400körül, 93kg vagyok/  étkezés soha nem marad ki, nem telik el úgy 3 óra h ne lenne teljes értékű étkezésem, nem bulizok, nem iszok, stb.stb. nagyon komolyan veszem ezt. ha már megemlítetted hogy naturálba 45ös kart simán el lehet érni, akkor elmondom, hogy jelenleg 43alatt van kicsivel a karom hidegen (nem zsíros), de jó ideje már egy kibaszott centit se tudok felpakolni se karra (ez a leggyengébb testrészem) se máshova. erőben is stagnálok.

eddig osztott tervet toltam több mint 3évig, most áttértem 1 hónapja teljes testes edzésre heti 3x, hátha ez a drasztikus változás hoz valamit... eléggé elkeseredett vagyok, hogy kihajtom a belem, és nincs meg a várt eredmény.
Mi lenne, ha először nem a szteroidokat vennéd számításba, legalább még 1-2 évig.
A fejlődés amúgy sem egy lineáris folyamat.
Hallgass az előttem szólókra, én is ezt javasoltam volna. Marhahús fehérje izplátum + kreatin, Glutamin ( nem 2x5g, több ), esetleg egy jó N.O. termelés fokozó mellé, és helyreállítás sem kell utána  :). Egyelőre.

ezt te sem hiszed el..  :D

De igen az n.o fokozók és edzés előtti formulák bedurantók hoznak erőbben/kondicióban és jól be lehet duranni. Mostmár vannak az üzletben jó cuccok.

nyílván azért koxolsz te is, mert ezek valóban olyan kurva nagy eredményt hoznak, vagy nyílván azért mert elérted a genetikai potenciálod határait, és nem tudsz továb lépni. na hagyjuk már az álszenteskedést. végre van egy ember aki normálisan kérdez élete első kúrájáról, erre nekiálltok osztani ezt a nagy narturál szarságot, úgy hogy a pincétől a padlásig televagytok. aki a peptidekről kérdezősködik meg 1000mg tesztokat nyomkod ne jöjjön már nekem a n.o. fokozókkal.
A nagy részét amit felszedtem csak kiegektől volt, kb. 96%-ban naturál vagyok  ;D.....de hülyén hangzik  ;D, de tényleg.

Csak egy kis stana ment attól nem leszek zöld ember. Androgéneket soha többet. Már az Arimatest-től is meghülyülök  @-o.

Na jó, még egy kis növi belefér majd, max. 2 hónap használat 4 egységgel. Szeretik az ízületek. Attól sem leszek izmosabb, legalábbis annyitól nem.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).