2024. Május 06. - 21:57:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498765 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2012. November 19. - 14:00:31
Válasz #7575
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
mér Csikó Isván, anyja neve Kovács Etelka, tajszáma 2821451, szem.ig. száma IA377289, Bp. X.ker, Nagyköz utca 34/B, tel száma: 06 30 547 51 34, megtört a jég? bekoxantottál? Persze az anonimitás jótékony homályába burkolózva...
;D ;D ;D ;D

Kovács Etelka  ;D ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. November 19. - 14:07:39
Válasz #7576
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
maradjunk annyiban, hogy nem értek egyet. bár az tény, h egy 20 éves koráig várhatna.. dehát melyikünk várt.. :) ez a bort iszik és vizet prédikál mentalitás amit most nyomattok nevetséges  :)
Tulajdonképpen azért írtam, hogy várjon, mert jó érzés mikor "rajta vagy". Qrva jól durransz, eresedsz, jobban megy. Csak egy gond van, hogy lelki függést alakít ki ez az érzés, utána már nem olyan az edzés, már nem robbansz úgy, és sokan ezt nem tudják jól feldolgozni. Hozzászoksz. Még a kevésbé androgén szerekhez is, akár egy jó minőségű stanához is. Utána már naturálba edzeni nem faxa.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. November 19. - 16:38:21
Válasz #7577
Nem elérhető

dbr


üdv,

most tanakodok rajta, hogy kipróbálok valamit, eddig még soha nem cuccoltam, ehhez szeretnék tanácsot kérni.

valami nagyon enyhe szerrel szeretnék kezdeni, főleg a korom miatt (18). van pár ötletem már, de kíváncsi vagyok a véleményetekre is.

rexobol/rexogin, oxandrolone, vagy primobolan.  semmiképp se szeretnék valami komoly tesztóval kezdeni, ami nagyon beleszólna a dolgokba.

mit gondoltok, mivel lenne érdemes kezdeni, hogyan érhetném el a legjobb eredményt?

köszönöm

18-vagy akkor ilyesmiben ne goondolkozál. Kb 21-24 éves koráig fejlődik az ember. 18 évesen valószinüleg hogy csak tönkrevágnád a természetes hormon teremelésed.
45 bicepszet simán is el lehet érni és aztán tolni a cuccot, mint 38 inditani.
Kezdj el kajálni rendesen, nyomjad a jó tömegnövelőket+isolatumot/wheyt,caseint,vitaminokat,aminósavakat,bcaa,creatint,glutamint. És jó eredményeket fogsz elérni.  =/+'


akkor pár szó magamról: az étrendem 100%-os,/fehérje 270g, zsír: 2-2ev lenmag+oliva, ch: 400körül, 93kg vagyok/  étkezés soha nem marad ki, nem telik el úgy 3 óra h ne lenne teljes értékű étkezésem, nem bulizok, nem iszok, stb.stb. nagyon komolyan veszem ezt. ha már megemlítetted hogy naturálba 45ös kart simán el lehet érni, akkor elmondom, hogy jelenleg 43alatt van kicsivel a karom hidegen (nem zsíros), de jó ideje már egy kibaszott centit se tudok felpakolni se karra (ez a leggyengébb testrészem) se máshova. erőben is stagnálok.

eddig osztott tervet toltam több mint 3évig, most áttértem 1 hónapja teljes testes edzésre heti 3x, hátha ez a drasztikus változás hoz valamit... eléggé elkeseredett vagyok, hogy kihajtom a belem, és nincs meg a várt eredmény.
Mi lenne, ha először nem a szteroidokat vennéd számításba, legalább még 1-2 évig.
A fejlődés amúgy sem egy lineáris folyamat.
Hallgass az előttem szólókra, én is ezt javasoltam volna. Marhahús fehérje izplátum + kreatin, Glutamin ( nem 2x5g, több ), esetleg egy jó N.O. termelés fokozó mellé, és helyreállítás sem kell utána  :). Egyelőre.

ezt te sem hiszed el..  :D

De igen az n.o fokozók és edzés előtti formulák bedurantók hoznak erőbben/kondicióban és jól be lehet duranni. Mostmár vannak az üzletben jó cuccok.

nyílván azért koxolsz te is, mert ezek valóban olyan kurva nagy eredményt hoznak, vagy nyílván azért mert elérted a genetikai potenciálod határait, és nem tudsz továb lépni. na hagyjuk már az álszenteskedést. végre van egy ember aki normálisan kérdez élete első kúrájáról, erre nekiálltok osztani ezt a nagy narturál szarságot, úgy hogy a pincétől a padlásig televagytok. aki a peptidekről kérdezősködik meg 1000mg tesztokat nyomkod ne jöjjön már nekem a n.o. fokozókkal.
A nagy részét amit felszedtem csak kiegektől volt, kb. 96%-ban naturál vagyok  ;D.....de hülyén hangzik  ;D, de tényleg.

Csak egy kis stana ment attól nem leszek zöld ember. Androgéneket soha többet. Már az Arimatest-től is meghülyülök  @-o.

Na jó, még egy kis növi belefér majd, max. 2 hónap használat 4 egységgel. Szeretik az ízületek. Attól sem leszek izmosabb, legalábbis annyitól nem.



Az a helyzet hogy 18 évesen a hormonjaid és még jó pár évig a csúcson lessz. Nos most ebbe bele piszkálni egy kis oxandrolonal vagy dekával,primoval badarság, meg ahogy használnád az is. Ezzel csak elintéznéd hogy nehezebben fejlődj,úgy hogy leáll a természetes hormon termelésed és mire befejezed a visszálitást amit felszedtél az le is megy. Inkább várjál ha jót akarsz és valami tökösebb kúrát csinálj mint valami hüje badarságot. De azt csinálsz amit akarsz.

2012. November 19. - 19:43:12
Válasz #7578
Nem elérhető

papsszi


maradjunk annyiban, hogy nem értek egyet. bár az tény, h egy 20 éves koráig várhatna.. dehát melyikünk várt.. :) ez a bort iszik és vizet prédikál mentalitás amit most nyomattok nevetséges  :)
Tulajdonképpen azért írtam, hogy várjon, mert jó érzés mikor "rajta vagy". Qrva jól durransz, eresedsz, jobban megy. Csak egy gond van, hogy lelki függést alakít ki ez az érzés, utána már nem olyan az edzés, már nem robbansz úgy, és sokan ezt nem tudják jól feldolgozni. Hozzászoksz. Még a kevésbé androgén szerekhez is, akár egy jó minőségű stanához is. Utána már naturálba edzeni nem faxa.

Ezt már én is sokszor hallottam a teremben. "Ááááá faszom... kokx nélkül nem lehet rendesen edzeni..."
 ;D

2012. November 19. - 20:58:05
Válasz #7579
Nem elérhető

Milo


Haverom kutyája növit akar használni ,120eft van rá havonta, a kérdés hogy vegyen belőle napi 4UI magyar genotropint ,vagy napi 12UI kínai növit
Riceman

2012. November 19. - 21:55:16
Válasz #7580
Nem elérhető

VG


mindenféleképpen IU-t.

2012. November 19. - 23:25:19
Válasz #7581
Nem elérhető

chexhon


maradjunk annyiban, hogy nem értek egyet. bár az tény, h egy 20 éves koráig várhatna.. dehát melyikünk várt.. :) ez a bort iszik és vizet prédikál mentalitás amit most nyomattok nevetséges  :)
Tulajdonképpen azért írtam, hogy várjon, mert jó érzés mikor "rajta vagy". Qrva jól durransz, eresedsz, jobban megy. Csak egy gond van, hogy lelki függést alakít ki ez az érzés, utána már nem olyan az edzés, már nem robbansz úgy, és sokan ezt nem tudják jól feldolgozni. Hozzászoksz. Még a kevésbé androgén szerekhez is, akár egy jó minőségű stanához is. Utána már naturálba edzeni nem faxa.

Ezt már én is sokszor hallottam a teremben. "Ááááá faszom... kokx nélkül nem lehet rendesen edzeni..."
 ;D


mindenkinek tökéletesen megértem az álláspontját, nehéz ügy. csak kurva nagy a csábítás!  mondhatni 100%on pörgök, rengetek energia, idő, pénz.... elmegy rá, és még sincs ezzel egyenes arányosságba a fizikumom... ha hozzátennék egy kis pluszt, akkor már rég nem így néznék ki. másik oldalról meg tényleg ki tudja milyen mellékhatások jöhetnek elő, meg kúra után mennyi marad meg. vagy közbejön akármi, betegség, akármi egyéb ok ami miatt nem tudok edzeni/jól enni, és leugrik minden, akkor tökön is szúrnám magam...

másrészt meg rossz nézni, hogy én minden gramm izomért megszenvedek, mert hulladék genetikával áldott meg az ég, más meg lejön a terembe, minimális odafigyeléssel, meg cuccal pár hónap alatt akkora vagy nagyobb mint én. (az más kérdés, hogy 20év múlva milyen lesz az egészsége).

szóval én nem azért gondolkozok ebben, mert bűzlik a munka, hanem mert elégedetlen vagyok a mostani formámmal, és kibaszott lassan jönnek az eredmények, motiváció is lankad ha tükörbe nézek és hónapok után ugyan azt látom, közbe nem kevés pénzt kibasztam már az ablakon mondhatni a semmire, munkáról meg nem is beszélve.

sokszor agyaltam már rajta, hogy mi a fasznak vagyok ilyen függő, bulizni se járok, az ilyen jellegű haveri körömet is leépítettem, csak ezen pörgök napi 24h-ban, azt mégis mi értelme... dehát ez a függőség, napi rutinná vált, képtelen lennék a jelenlegi felfogásommal életmódot váltani.

2012. November 20. - 10:50:09
Válasz #7582
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
maradjunk annyiban, hogy nem értek egyet. bár az tény, h egy 20 éves koráig várhatna.. dehát melyikünk várt.. :) ez a bort iszik és vizet prédikál mentalitás amit most nyomattok nevetséges  :)
Tulajdonképpen azért írtam, hogy várjon, mert jó érzés mikor "rajta vagy". Qrva jól durransz, eresedsz, jobban megy. Csak egy gond van, hogy lelki függést alakít ki ez az érzés, utána már nem olyan az edzés, már nem robbansz úgy, és sokan ezt nem tudják jól feldolgozni. Hozzászoksz. Még a kevésbé androgén szerekhez is, akár egy jó minőségű stanához is. Utána már naturálba edzeni nem faxa.

Ezt már én is sokszor hallottam a teremben. "Ááááá faszom... kokx nélkül nem lehet rendesen edzeni..."
 ;D


mindenkinek tökéletesen megértem az álláspontját, nehéz ügy. csak kurva nagy a csábítás!  mondhatni 100%on pörgök, rengetek energia, idő, pénz.... elmegy rá, és még sincs ezzel egyenes arányosságba a fizikumom... ha hozzátennék egy kis pluszt, akkor már rég nem így néznék ki. másik oldalról meg tényleg ki tudja milyen mellékhatások jöhetnek elő, meg kúra után mennyi marad meg. vagy közbejön akármi, betegség, akármi egyéb ok ami miatt nem tudok edzeni/jól enni, és leugrik minden, akkor tökön is szúrnám magam...

másrészt meg rossz nézni, hogy én minden gramm izomért megszenvedek, mert hulladék genetikával áldott meg az ég, más meg lejön a terembe, minimális odafigyeléssel, meg cuccal pár hónap alatt akkora vagy nagyobb mint én. (az más kérdés, hogy 20év múlva milyen lesz az egészsége).

szóval én nem azért gondolkozok ebben, mert bűzlik a munka, hanem mert elégedetlen vagyok a mostani formámmal, és kibaszott lassan jönnek az eredmények, motiváció is lankad ha tükörbe nézek és hónapok után ugyan azt látom, közbe nem kevés pénzt kibasztam már az ablakon mondhatni a semmire, munkáról meg nem is beszélve.

sokszor agyaltam már rajta, hogy mi a fasznak vagyok ilyen függő, bulizni se járok, az ilyen jellegű haveri körömet is leépítettem, csak ezen pörgök napi 24h-ban, azt mégis mi értelme... dehát ez a függőség, napi rutinná vált, képtelen lennék a jelenlegi felfogásommal életmódot váltani.
Azért ne légy ennyire rákockulva a dologra, a testépítésen kívül sok érdekes és értékes/ értékesebb dolog van az életben. Jó dolog, hogy ennyire kitartóan, következetesen csinálod, ez is egy formája az önmegvalósításnak, de azért mással is foglalkozzál......mert nem ennyiből áll az élet. Ahogy szoktam mondani, pallérozzuk mind az elménket, mind a fizikumunkat, mert mind a kettőre szükségünk van amíg élünk.
Az meg, hogy melyik utat választod a te döntésed, szerintem még egy kicsit várj, se rá, se lebeszélni nem foglak róla.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. November 20. - 13:43:51
Válasz #7583
Nem elérhető

Fuji


Haverom kutyája növit akar használni ,120eft van rá havonta, a kérdés hogy vegyen belőle napi 4UI magyar genotropint ,vagy napi 12UI kínai növit
Ha gyogyszertari magyar akkor inkabb azt.Ezekben a kinai szarokban en nem hiszek.

2012. November 20. - 13:49:14
Válasz #7584
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Chexhon - Amúgy teljesen rendben van, hogy ennyire odafigyelsz, te legalább akkor egy jó példa vagy, de sok fiatal úgy akar ( klasszikusokat idézek  ;D ) koxantani  :D, hogy még táplálékkiegészítőt sem tud venni, de a Danabol az belefér a költségvetésbe, ami majd a napi fél kiló kenyérből, meg 30 deka párizsiból minőségi izmokat fog majd eredményezni  ˝=/  :D.

Először teljen kicsit normálisabb kajára, nem árt ha kiegészíti fehérjével, multi vitaminnal, omega-3 készítménnyel ( mert kurva fontos, esszenciális tápanyag ) glutaminnal. Legalább ennyi, utána, ha minden rendben ment naturálban, és komolyan gondolja, de csak akkor ( ez ne egy fél éves fellángolás legyen ) gondolkodjon teljesítmény fokozó szerekben.

Sok szerencsétlen azt hiszi, hogy bekapkod egy pár tabit, oszt az majd megoldja a problémáit, szép izmos lesz. Nem ilyen egyszerű. Sajnos 5-10 ezer forintból senki sem lesz izmos. Kitartás, kemény munka.......meg egy kis lóvé.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. November 20. - 13:49:57
Válasz #7585
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Haverom kutyája növit akar használni ,120eft van rá havonta, a kérdés hogy vegyen belőle napi 4UI magyar genotropint ,vagy napi 12UI kínai növit
Ha gyogyszertari magyar akkor inkabb azt.Ezekben a kinai szarokban en nem hiszek.
Egyetértés az előttem szólóval, ok a Hyge is, de ha van gyogyis, akkor azt.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. November 20. - 14:02:32
Válasz #7586
Nem elérhető

Milo


köszi a tanácsokat. Hát igen a magyar sokkal jobb minőségü,meg megbízható, csak azért volt kérdéses mert a hyge.ből 3*annyi kijönne
Riceman

2012. November 20. - 14:46:50
Válasz #7587
Nem elérhető

dred


köszi a tanácsokat. Hát igen a magyar sokkal jobb minőségü,meg megbízható, csak azért volt kérdéses mert a hyge.ből 3*annyi kijönne

A Hyge megszünt. De má' mikor!!!

2012. November 20. - 14:47:31
Válasz #7588
Nem elérhető

Fuji


köszi a tanácsokat. Hát igen a magyar sokkal jobb minőségü,meg megbízható, csak azért volt kérdéses mert a hyge.ből 3*annyi kijönne
Nincs mit!
En azert nem hiszek ezekben a kinai szerekben, mert ki az a marha aki atcsempeszi a fel vilagon es meg mindig 3x olcsobb mint az eredeti.

2012. November 20. - 16:45:21
Válasz #7589
Nem elérhető

csontnelkulicsirke



"Azért ne légy ennyire rákockulva a dologra, a testépítésen kívül sok érdekes és értékes/ értékesebb dolog van az életben. Jó dolog, hogy ennyire kitartóan, következetesen csinálod, ez is egy formája az önmegvalósításnak, de azért mással is foglalkozzál......mert nem ennyiből áll az élet. Ahogy szoktam mondani, pallérozzuk mind az elménket, mind a fizikumunkat, mert mind a kettőre szükségünk van amíg élünk.
Az meg, hogy melyik utat választod a te döntésed, szerintem még egy kicsit várj, se rá, se lebeszélni nem foglak róla."

István ezt frankón megmondtad, totálisan egyet értek. nem ebből áll az élet. Erre nekem is rá kellett jönnöm régen, bár a hiúság nagy úr. De szarni kell rá, jelen pillanatban a magyar embernek szerintem nagyobb baja is van minthogy "épp hanyas a bicó"