2024. Május 06. - 22:53:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498777 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2012. November 20. - 18:30:54
Válasz #7590
Nem elérhető

h4xOr


Kínai növit meg kb mindent hanyagoljatok ami onnan jön,mert tapasztalatból hallottam hogy a vámon MINDENT felnyitnak ami onnan jön és úgy ráülnek ezekre,hogy seggszagúak lesznek.

2012. November 20. - 18:54:00
Válasz #7591
Nem elérhető

Maszat


Kínai növit meg kb mindent hanyagoljatok ami onnan jön,mert tapasztalatból hallottam hogy a vámon MINDENT felnyitnak ami onnan jön és úgy ráülnek ezekre,hogy seggszagúak lesznek.

Valóban egyre nehezebb Kínából a behozatal, de azért még bőven van trükk. Van aki képes 1 gyógyszerészeti kutató céget üzemeltetni, szakképzett alkalmazottal,h ne keltsen gyanut. stb stb.

Hogy lehet tapasztalatból hallani?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 20. - 19:13:14
Válasz #7592
Nem elérhető

chexhon


maradjunk annyiban, hogy nem értek egyet. bár az tény, h egy 20 éves koráig várhatna.. dehát melyikünk várt.. :) ez a bort iszik és vizet prédikál mentalitás amit most nyomattok nevetséges  :)
Tulajdonképpen azért írtam, hogy várjon, mert jó érzés mikor "rajta vagy". Qrva jól durransz, eresedsz, jobban megy. Csak egy gond van, hogy lelki függést alakít ki ez az érzés, utána már nem olyan az edzés, már nem robbansz úgy, és sokan ezt nem tudják jól feldolgozni. Hozzászoksz. Még a kevésbé androgén szerekhez is, akár egy jó minőségű stanához is. Utána már naturálba edzeni nem faxa.

Ezt már én is sokszor hallottam a teremben. "Ááááá faszom... kokx nélkül nem lehet rendesen edzeni..."
 ;D


mindenkinek tökéletesen megértem az álláspontját, nehéz ügy. csak kurva nagy a csábítás!  mondhatni 100%on pörgök, rengetek energia, idő, pénz.... elmegy rá, és még sincs ezzel egyenes arányosságba a fizikumom... ha hozzátennék egy kis pluszt, akkor már rég nem így néznék ki. másik oldalról meg tényleg ki tudja milyen mellékhatások jöhetnek elő, meg kúra után mennyi marad meg. vagy közbejön akármi, betegség, akármi egyéb ok ami miatt nem tudok edzeni/jól enni, és leugrik minden, akkor tökön is szúrnám magam...

másrészt meg rossz nézni, hogy én minden gramm izomért megszenvedek, mert hulladék genetikával áldott meg az ég, más meg lejön a terembe, minimális odafigyeléssel, meg cuccal pár hónap alatt akkora vagy nagyobb mint én. (az más kérdés, hogy 20év múlva milyen lesz az egészsége).

szóval én nem azért gondolkozok ebben, mert bűzlik a munka, hanem mert elégedetlen vagyok a mostani formámmal, és kibaszott lassan jönnek az eredmények, motiváció is lankad ha tükörbe nézek és hónapok után ugyan azt látom, közbe nem kevés pénzt kibasztam már az ablakon mondhatni a semmire, munkáról meg nem is beszélve.

sokszor agyaltam már rajta, hogy mi a fasznak vagyok ilyen függő, bulizni se járok, az ilyen jellegű haveri körömet is leépítettem, csak ezen pörgök napi 24h-ban, azt mégis mi értelme... dehát ez a függőség, napi rutinná vált, képtelen lennék a jelenlegi felfogásommal életmódot váltani.
Azért ne légy ennyire rákockulva a dologra, a testépítésen kívül sok érdekes és értékes/ értékesebb dolog van az életben. Jó dolog, hogy ennyire kitartóan, következetesen csinálod, ez is egy formája az önmegvalósításnak, de azért mással is foglalkozzál......mert nem ennyiből áll az élet. Ahogy szoktam mondani, pallérozzuk mind az elménket, mind a fizikumunkat, mert mind a kettőre szükségünk van amíg élünk.
Az meg, hogy melyik utat választod a te döntésed, szerintem még egy kicsit várj, se rá, se lebeszélni nem foglak róla.

teljes mértékbe igazad van sajnos. szerintem ez önző dolog is, hogy ennyire magamat helyezem előtérbe. -pl. családom emiatt hozzám alkalmazkodik mindenben, nyaralásnál, családi ebédeknél, etc.etc.  de annyira függő vagyok most, hogy elképzelni nem tudnám az életemet enélkül, rosszul érezném magam, nem is tudom minek lehet ezt nevezni,megszállottság, vagy csak túlzott hiúság...  de azért az egészségemet semmiképp nem szeretném feláldozni hogy x ideig tartó jó fizikumért cserébe. csak ott az a HA... annyian cuccolnak, szerintem a terembe járók nagy része már tolt valamit, és a legtöbbnek semmi baja nem lesz se most, se később. ennyi erővel kockázat mindenbe van, az utcán is elkaszálhat a busz, vagy bedarálhat egy rotációskapa :DD

tudom hogy fiatal vagyok, de nem érzem magam már annyira zöldfülűnek, elég "rég óta" benne vagyok már ebbe, elképesztő sok cikket, kutatást elolvastam, mert szerintem az elméleti résszel kell tisztában lenni először, hogy sikereket érhessünk el. bocs, hogy itt vezettem le a nagy lelki vívódásomat. :D akkor még egy darabig várok, nyilván nem értem még el a max potenciálomat... vagy ha igen, az elég szomorú :D

2012. November 20. - 20:06:31
Válasz #7593
Nem elérhető

gabo01


maradjunk annyiban, hogy nem értek egyet. bár az tény, h egy 20 éves koráig várhatna.. dehát melyikünk várt.. :) ez a bort iszik és vizet prédikál mentalitás amit most nyomattok nevetséges  :)
Tulajdonképpen azért írtam, hogy várjon, mert jó érzés mikor "rajta vagy". Qrva jól durransz, eresedsz, jobban megy. Csak egy gond van, hogy lelki függést alakít ki ez az érzés, utána már nem olyan az edzés, már nem robbansz úgy, és sokan ezt nem tudják jól feldolgozni. Hozzászoksz. Még a kevésbé androgén szerekhez is, akár egy jó minőségű stanához is. Utána már naturálba edzeni nem faxa.

Ezt már én is sokszor hallottam a teremben. "Ááááá faszom... kokx nélkül nem lehet rendesen edzeni..."
 ;D


mindenkinek tökéletesen megértem az álláspontját, nehéz ügy. csak kurva nagy a csábítás!  mondhatni 100%on pörgök, rengetek energia, idő, pénz.... elmegy rá, és még sincs ezzel egyenes arányosságba a fizikumom... ha hozzátennék egy kis pluszt, akkor már rég nem így néznék ki. másik oldalról meg tényleg ki tudja milyen mellékhatások jöhetnek elő, meg kúra után mennyi marad meg. vagy közbejön akármi, betegség, akármi egyéb ok ami miatt nem tudok edzeni/jól enni, és leugrik minden, akkor tökön is szúrnám magam...

másrészt meg rossz nézni, hogy én minden gramm izomért megszenvedek, mert hulladék genetikával áldott meg az ég, más meg lejön a terembe, minimális odafigyeléssel, meg cuccal pár hónap alatt akkora vagy nagyobb mint én. (az más kérdés, hogy 20év múlva milyen lesz az egészsége).

szóval én nem azért gondolkozok ebben, mert bűzlik a munka, hanem mert elégedetlen vagyok a mostani formámmal, és kibaszott lassan jönnek az eredmények, motiváció is lankad ha tükörbe nézek és hónapok után ugyan azt látom, közbe nem kevés pénzt kibasztam már az ablakon mondhatni a semmire, munkáról meg nem is beszélve.

sokszor agyaltam már rajta, hogy mi a fasznak vagyok ilyen függő, bulizni se járok, az ilyen jellegű haveri körömet is leépítettem, csak ezen pörgök napi 24h-ban, azt mégis mi értelme... dehát ez a függőség, napi rutinná vált, képtelen lennék a jelenlegi felfogásommal életmódot váltani.
Azért ne légy ennyire rákockulva a dologra, a testépítésen kívül sok érdekes és értékes/ értékesebb dolog van az életben. Jó dolog, hogy ennyire kitartóan, következetesen csinálod, ez is egy formája az önmegvalósításnak, de azért mással is foglalkozzál......mert nem ennyiből áll az élet. Ahogy szoktam mondani, pallérozzuk mind az elménket, mind a fizikumunkat, mert mind a kettőre szükségünk van amíg élünk.
Az meg, hogy melyik utat választod a te döntésed, szerintem még egy kicsit várj, se rá, se lebeszélni nem foglak róla.

teljes mértékbe igazad van sajnos. szerintem ez önző dolog is, hogy ennyire magamat helyezem előtérbe. -pl. családom emiatt hozzám alkalmazkodik mindenben, nyaralásnál, családi ebédeknél, etc.etc.  de annyira függő vagyok most, hogy elképzelni nem tudnám az életemet enélkül, rosszul érezném magam, nem is tudom minek lehet ezt nevezni,megszállottság, vagy csak túlzott hiúság...  de azért az egészségemet semmiképp nem szeretném feláldozni hogy x ideig tartó jó fizikumért cserébe. csak ott az a HA... annyian cuccolnak, szerintem a terembe járók nagy része már tolt valamit, és a legtöbbnek semmi baja nem lesz se most, se később. ennyi erővel kockázat mindenbe van, az utcán is elkaszálhat a busz, vagy bedarálhat egy rotációskapa :DD

tudom hogy fiatal vagyok, de nem érzem magam már annyira zöldfülűnek, elég "rég óta" benne vagyok már ebbe, elképesztő sok cikket, kutatást elolvastam, mert szerintem az elméleti résszel kell tisztában lenni először, hogy sikereket érhessünk el. bocs, hogy itt vezettem le a nagy lelki vívódásomat. :D akkor még egy darabig várok, nyilván nem értem még el a max potenciálomat... vagy ha igen, az elég szomorú :D

Szia!
Eléggé ismerős az érzés amit emlegetsz! (Szar genetika, gyenge fejlődés stb...) Én is hasonló cipőben járok annyi különbséggel, hogy én hosszabb-rövidebb (max. 6 hónap) kihagyásokkal már 20 éve edzem!
Azt kell, hogy mondjam nem biztos, hogy a szerekkel el fogod érni a kívánt eredményt! Mondom ezt az után, hogy nyáron megcsináltam életem első kúráját! Elvileg minden feltétel adott volt a nagy fejlődéshez de mégsem jött az eredmény! Ennek nyilván nagyon sok oka lehet kezdve attól, hogy valószínűleg nem az vagy nem annyi volt a cuccokban amit nyomtam, minden esetre az az 5-6 kiló ami feljött valószínűleg a többlet kajának tudható be és nem a szteroidoknak. Persze az is lehet, hogy annyira rossz a genetikám, hogy még a szerek sem hozták a kívánt eredményt bár állítólag a testonak mindenkinél hatnia kell. 
Ezek fényében én is azt mondom, hogy ilyen fiatalon semmi képen nem nyúlnék a szerekhez! Várd meg amíg teljes mértékben kifejlődik a hormonrendszered. Légy egy kicsit türelmesebb, csajozz néha nyugodtan bulizz mert pár év múlva nagyon fogod bánni a sok élményt ami kimaradt az életedből!  ;-oo-; ;) ;D

2012. November 20. - 20:28:50
Válasz #7594
Nem elérhető

Maszat


Persze szép, és jó dolog fiatalokat lebeszélni a koxról, de azért azzal indokolni,h valakinek nem hatott. Hááát...  ;D 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 20. - 21:29:16
Válasz #7595
Nem elérhető

gabo01


Persze szép, és jó dolog fiatalokat lebeszélni a koxról, de azért azzal indokolni,h valakinek nem hatott. Hááát...  ;D 

Ha neked ez jött le abból amit írtam akkor szomorú vagyok!  ::) :-\

2012. November 21. - 00:10:54
Válasz #7596
Nem elérhető

Maszat


Persze szép, és jó dolog fiatalokat lebeszélni a koxról, de azért azzal indokolni,h valakinek nem hatott. Hááát...  ;D  

Ha neked ez jött le abból amit írtam akkor szomorú vagyok!  ::) :-\

Szerintem kamu cuccot használtál, azért szomorkodj.  :)  Nem mondom,h csupán ez jött le abból amit írtál, de az ilyen kijelentések csacskaságok :)  "minden esetre az az 5-6 kiló ami feljött valószínűleg a többlet kajának tudható be és nem a szteroidoknak."

1 jó tesztót biztos,h érezned kellett volna. Főleg első kúránál. Érezni lehet, és nem csak arra gondolok,h izmot gyarapítasz.

De mivel azt írtad, azután,h elmondtad a storydat arról,h nem hatottak, majd hozzátetted, h "Ezek fényében én is azt mondom, hogy..." akár  az is lejöhetett volna. :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 21. - 09:12:26
Válasz #7597
Nem elérhető

Ádi


Nem kell tesztónak lenni, hogy érezd.. már egy szar methandienone-t is érezned kell ha az van benne.. ha más nem vérnyomásemelkedést, edzés közbeni durranást...

2012. November 21. - 10:44:02
Válasz #7598
Nem elérhető

hulk1000


 ****)hy! Valaki esetleg valami ghrp6 tapasztalattal rendelkezik? 25 hetes ciklust terveznék vele de semmi kitapasztalt véleményt nem találtam! Elöre is köszi

2012. November 21. - 13:09:24
Válasz #7599
Nem elérhető

Fuji


****)hy! Valaki esetleg valami ghrp6 tapasztalattal rendelkezik? 25 hetes ciklust terveznék vele de semmi kitapasztalt véleményt nem találtam! Elöre is köszi
Ismeros tolta magaban 12 hetig 3 kilo jott fel neki es ment le egy kis zsir.Ezt tudom rola elmondani de ez nem sok.Azt mondta jobban regeneralodott kevesebbet szunyokalt.
A masik srac 3 hete tolja erdemi valtozast nem tapasztat,még.

2012. November 21. - 14:52:48
Válasz #7600
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Ezek elég új dolgok azért, efitmaster is kivesézte már.. bár kinek mi az a mérték, ami már megéri...

2012. November 21. - 15:20:35
Válasz #7601
Nem elérhető

dino


maradjunk annyiban, hogy nem értek egyet. bár az tény, h egy 20 éves koráig várhatna.. dehát melyikünk várt.. :) ez a bort iszik és vizet prédikál mentalitás amit most nyomattok nevetséges  :)
Tulajdonképpen azért írtam, hogy várjon, mert jó érzés mikor "rajta vagy". Qrva jól durransz, eresedsz, jobban megy. Csak egy gond van, hogy lelki függést alakít ki ez az érzés, utána már nem olyan az edzés, már nem robbansz úgy, és sokan ezt nem tudják jól feldolgozni. Hozzászoksz. Még a kevésbé androgén szerekhez is, akár egy jó minőségű stanához is. Utána már naturálba edzeni nem faxa.
nem is leszel többet naturál..  :) "az erő sötét oldala! "  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. November 21. - 15:26:04
Válasz #7602
Nem elérhető

dino


****)hy! Valaki esetleg valami ghrp6 tapasztalattal rendelkezik? 25 hetes ciklust terveznék vele de semmi kitapasztalt véleményt nem találtam! Elöre is köszi
puding próbája az evés.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. November 21. - 20:04:23
Válasz #7603
Nem elérhető

P.Laci123


Kedves Chexhon!

Sokan sok mindent mondtak. Enged meg ,hogy egy személyes példával éljek, hátha sikerül a döntésedet megkönnyíteni.
Fiatalon én is gondolkoztam koxon( kb 16-18 évesen) Valahogy nem jutottam hozzá, illetve nekem még a napozin is drága volt, örültem hogy a havi fehérje adagot tudtam biztosítani magamnak.
Na a lényeg miért akartam koxolni? mert 185 cm-es magasságomhoz társult 45!!! kg amikor elkezdtem kondizni mint ezt megspékelve 26-os karral.  Igaz az erőszintem jó volt. ja igen a fejlődésem kb évi 3-5 kg volt ,illetve eddig ez még most is tart(igaz ez most már jó) és azért a magassághoz képest édes kevés volt.
Mint mondtam nem jutottam hozzá, amikor meg már megtudtam volna engedni kb (7-8 év múlva) akkor , és most is feleslegesnek érzem. Így is fejlődök , elértem amit akartam, nincs okom szégyenkezni mind erőben mind kinézetre. (igaz nem 3 év alatt hanem közel 10 év)
Mind ezt úgy ,hogy nem költök több tízezret tápkiegre havonta. kb fehérje meg évi 1 kreatin kúra + vitamin , na meg rengeteg kaja...

Nem lebeszélni akarlak vagy meggyőzni akármiről, csupán rávilágítani arra, hogy bizony van ilyen is, olyan is. Sőt én nagyon sok embert megértek aki 3-4 év után akar koxolni vágyik  , viszont az én példám is szerintem hasznos.

Kívánok minden jót és kitartást!

2012. November 21. - 21:50:12
Válasz #7604
Nem elérhető

Milo


A gyúrást mindenki saját magáért csinálja, azért hogy jól érezze magát a bőrében, amugy az ég világon semmi értelme egy férfinak jól kinézni,izmosnak lenni. Én azt mondom az első legyen hogy rendesen tanuljál hogy legyen egy jó melód,sok lóvé ,emellett szórakozzál, aztán ha ezek megvannak akkor edzést is csinálhatod komolyabban
Riceman