2024. Május 06. - 21:06:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498754 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2012. December 02. - 11:45:25
Válasz #7680
Nem elérhető

Fuji


Sziasztok!

Valaki tolt mostanában LA Pharmás metár és stanát, kódosat? Ha igen mik a tapasztalatok, melyik gyártó metáját érdemes most használni?

Üdv.
Ezek 5-6 eve voltak jok.Valami van benne de nem az ami ra van irva.

2012. December 02. - 12:37:25
Válasz #7681
Nem elérhető

dino


Az imént láttam egy erős ember versenyt ahol Fekte László beszélt a koxolásról, és hogy leáldozóban van manapság, valamint ő soha nem használta ezeket a szereket, a végén pedig jó erőt kívánt mindenkinek, de csak fele annyit amennyi neki van mert állítása szerint iszonyatosan jó formában van és jövőre visszatér.  ;D
az öreg koxkazánnak a segge irigy arra a rengeteg szarra ami a száján kijön..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 02. - 13:57:58
Válasz #7682
Nem elérhető

draw


Nem sok ésszel van megáldva, de legalább szavahihető az ember. :D

2012. December 03. - 14:02:51
Válasz #7683
Nem elérhető

kemi



2012. December 03. - 15:16:35
Válasz #7684
Nem elérhető

Maszat


http://www.roid...

:D

jövőre nem nagyon lesz ilyen oldal, még ki kell használni ezt az évet. :) beszéltem 1 ügyvéddel ezügyben, idén még csak gyógyszerrel való visszaélésnek veszik a dílerkedést, de jövőre megbasszák az ember száját rendesen. Valószínűleg a drogokhoz hasonlóan fogják büntetni, csak itt nem lesz meg az eltereléshez való jog.

A dílereknek sok sikert, biztos folytatják, illetve bevállalják még páran. De biztos jelentős drágulásra lehet majd számítani, ha bejön az új törvény.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 03. - 16:13:38
Válasz #7685
Nem elérhető

draw



2012. December 03. - 16:24:58
Válasz #7686
Nem elérhető

t.d.


Ha nem magyar a domain, akkor nem vonatkoznak rá a magyar törvények. De ha még .hu-ra végződik is, és külföldi IP-hez kapcsolódik akkor sem.
100% not natural!

2012. December 07. - 16:09:45
Válasz #7687
Nem elérhető

papsszi


Galenika új csomagolás.
A képeket nem én csináltam, de miután rátaláltam, elküldtem ismerősömnek aki jár át Szabadkára, látott e már ilyet. Azt mondta legutóbb kék üveges, de már hologramos vonalkódost hozott, de már a 2012 es gyártmányúak jöttek ki ilyen dobozba, és üveggel.


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

2012. December 08. - 14:49:41
Válasz #7688
Nem elérhető

Angyal18


Üdv. első kúrámat kezdtem és olyan kérdésem lenne hogy az injekciót benyomtam seggbe, visszaszívom vér nemjött, beadtam de miután kihúztam a tűt a fecskendőbe láttam pár nagyon kicsi vércseppet(darabkát), ez normális? meg azt nem értem még hogy, a fecskendőbe buborék nem lehet de ha vissza szívom akkor is jön bubi vagy csak a vákum ilyenkor a bubi nemgáz? mivan ha netán vénába megy? olvasgattam utána vki azt írja hogy semmi csak ha levegő jut be, vki embóliát mond.
Valaki tudna válaszolni a kérdéseimre mert így első kúra alatt azért bennem van a para beadás téren meg sztem másokba is :)

2012. December 09. - 16:33:39
Válasz #7689
Nem elérhető

Moonlight


Üdv!

Mi a véleményetek a netes rendelésről koksz terén? Gondolok pl. a magyar vonatkozású roid....eu honlapra. Jobb inkább a helyi dílereknél maradni avagy teljesen mindegy, mert lutri ez is, az is?
AVEX termékekről van bárkinek tapasztalata? Olvastam, hogy elvileg magyarok állnak a hátterében, használta valaki? Az 1 ml/100 mg hatóanyagú boldenone-juk elég karcsúnak tűnik nem? Pláne, hogy egy kúrában így igencsak megugrik a szükséges boldenone-ra a kiadás.
Végezetül egy 10 hetes (+ levezetés) boldenone - sustanon kúra (proviron, zitazonium, HCG) mennyire minősül "drágának" úgy 5 deák feriért? Első kúra lenne, nincs még viszonyítási alapom árakban, ezért érdekelnének a vélemények.

A kúra tervezete:
10 hét - heti 1 sustanon (500 mg) + heti 2 boldenone (2x200 mg - az avexből ez 2x2ml lenne...)
         - 3. héttől proviron (napi 2x25 mg), utolsó szuri után 3 héttel levezetés (2x10 mg zitazonium)
         - HCG a kúra alatt heti 500IU-ra van betervezve, belelógva a levezetési szakaszba is.

Köszönöm, ha bárki véleményezi, illetve reagál a kérdésekre.

2012. December 10. - 11:54:44
Válasz #7690
Nem elérhető

papsszi


Üdv. első kúrámat kezdtem és olyan kérdésem lenne hogy az injekciót benyomtam seggbe, visszaszívom vér nemjött, beadtam de miután kihúztam a tűt a fecskendőbe láttam pár nagyon kicsi vércseppet(darabkát), ez normális? meg azt nem értem még hogy, a fecskendőbe buborék nem lehet de ha vissza szívom akkor is jön bubi vagy csak a vákum ilyenkor a bubi nemgáz? mivan ha netán vénába megy? olvasgattam utána vki azt írja hogy semmi csak ha levegő jut be, vki embóliát mond.
Valaki tudna válaszolni a kérdéseimre mert így első kúra alatt azért bennem van a para beadás téren meg sztem másokba is :)

Azt nem értem, hogy ha visszaszívtál és nem jött vér akkor a beadás után miért találtál vért a fecskendőbe!!!
A visszaszívásnál a bubi nem gáz az csak vákum. Viszont a tű vissza szívás után már ne mozogjon beadás közben kicsit sem, mert gondolj bele, pl átszúrsz egy vénát, épp 1 milliméterrel tovább tolod a tűt, és rendben visszaszívsz, majd mikor tolod be kijjebb húzod a tűt az nem biztos hogy jót fog tenni. Tipikus kezdő hiba, hogy a 40mm vagy annál hosszabb tűt nem merik betolni teljesen nehogy "csontot" érjen meg ilyen hülyeségek... Igen embólia halál is lehet ha elbaszod. De jó hír, hogy azért nem kell nagy IQ hozzá, hogy beadd. És a hírekben sem hallod , hogy a buta koxos meghalt mert faszul adta be...

2012. December 10. - 11:54:44
Válasz #7691
Nem elérhető

papsszi


Üdv!

Mi a véleményetek a netes rendelésről koksz terén? Gondolok pl. a magyar vonatkozású roid....eu honlapra. Jobb inkább a helyi dílereknél maradni avagy teljesen mindegy, mert lutri ez is, az is?
AVEX termékekről van bárkinek tapasztalata? Olvastam, hogy elvileg magyarok állnak a hátterében, használta valaki? Az 1 ml/100 mg hatóanyagú boldenone-juk elég karcsúnak tűnik nem? Pláne, hogy egy kúrában így igencsak megugrik a szükséges boldenone-ra a kiadás.
Végezetül egy 10 hetes (+ levezetés) boldenone - sustanon kúra (proviron, zitazonium, HCG) mennyire minősül "drágának" úgy 5 deák feriért? Első kúra lenne, nincs még viszonyítási alapom árakban, ezért érdekelnének a vélemények.

A kúra tervezete:
10 hét - heti 1 sustanon (500 mg) + heti 2 boldenone (2x200 mg - az avexből ez 2x2ml lenne...)

Kb ugyan azt kapod a netes rendelés esetén is. De azért ott a posta költség, és sokszor az árak sem a legjobbak. Én szeretem látni azt amit ki is fizetek. Avex, halottam róla, de senkit nem ismerek aki használná. Én személy szerint biztos nem vennék belőle, főleg ha Bolde kell arra ott van a Alpha Paharma Boldebole, sőt a induject is jó, vagy a SU-350 sem rossz.
         - 3. héttől proviron (napi 2x25 mg), utolsó szuri után 3 héttel levezetés (2x10 mg zitazonium)
         - HCG a kúra alatt heti 500IU-ra van betervezve, belelógva a levezetési szakaszba is.

Köszönöm, ha bárki véleményezi, illetve reagál a kérdésekre.

2012. December 10. - 16:07:04
Válasz #7692
Nem elérhető

Moonlight


Egyébként a boldenone mellé megfelelő a sustanon, vagy más tesztó jobb lenne?

2012. December 10. - 16:07:57
Válasz #7693
Nem elérhető

dbr


Volt már olyan Danabolotok amitől szinte alig éreztetek valamit de müködött? Mostan azon rágódom és fallom kék Danabol DS, szinte alig érzek valamit, de mégis érzek valamit. Eddig amiket nyomtam min jó volt, piszkosul bedurantam,dagadtam is stb. De ez furcsa,eddig ez a leg furcsább. Mit gondoltok,mi a véleményetek eről? Itt van 3 kép is http://kepfeltoltes.hu/view/121209/P1000521_www.kepfeltoltes.hu_.jpg   http://kepfeltoltes.hu/view/121209/P1000518_www.kepfeltoltes.hu_.jpg   http://kepfeltoltes.hu/view/121209/P1000520_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2012. December 10. - 16:08:44
Válasz #7694
Nem elérhető

dbr


Egyébként a boldenone mellé megfelelő a sustanon, vagy más tesztó jobb lenne?

Jó a sustanon