2024. Május 06. - 20:16:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498733 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2012. December 19. - 08:55:42
Válasz #7725
Nem elérhető

Fuji


Provigiles HCG t használt már valaki? működik? árban elég jó ;D

Nincs rá panasz  8)
;-oo-;
Ezt en is csak megerositeni tudom.   @:-)

2012. December 19. - 08:56:24
Válasz #7726
Nem elérhető

hopika


Ezt amúgy már sokszor meg akartam kérdezni:honnan a pöcsszárból érzitek/tudjátok/etc. hogy egy HCG jó-e?
Szerintem,ha nem vizsgálod be,akkor ezt nem tudhatod(természetesen én sem szoktam)...
Értitek...
 #:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. December 19. - 10:30:55
Válasz #7727
Nem elérhető

Fuji


Ezt amúgy már sokszor meg akartam kérdezni:honnan a pöcsszárból érzitek/tudjátok/etc. hogy egy HCG jó-e?
Szerintem,ha nem vizsgálod be,akkor ezt nem tudhatod(természetesen én sem szoktam)...
Értitek...
 #:-)
Kura utan ha nem az igazi a Hcg olyan depi vagyok mint az allat.
Ha van is benne valami akkor nem fordulok be.

2012. December 19. - 11:41:47
Válasz #7728
Nem elérhető

hopika


Érdekes megközelítés...én iszok és drogozok inkább...  @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. December 19. - 12:00:22
Válasz #7729
Nem elérhető

Gabe


Az az igazi levezetés. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. December 19. - 13:22:43
Válasz #7730
Nem elérhető

Fuji


Érdekes megközelítés...én iszok és drogozok inkább...  @-o @-o @-o
Lehet nekem is ezt kellene alkalmaznom.  ****:)))
Csak hat az se jon ki olcsobban. Bar valami jo muanyag uveges komersz piaval mar szivesen lemergeznem a majam. 8-)

2012. December 19. - 14:04:32
Válasz #7731
Nem elérhető

ninja14


Ezt amúgy már sokszor meg akartam kérdezni:honnan a pöcsszárból érzitek/tudjátok/etc. hogy egy HCG jó-e?
Szerintem,ha nem vizsgálod be,akkor ezt nem tudhatod(természetesen én sem szoktam)...
Értitek...
 #:-)
szúri után 2 napra rápisálok a tesztre oszt annyi  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. December 19. - 15:08:17
Válasz #7732
Nem elérhető

hopika


Ezt mondom én is---szerintem ezt nem lehet "érezni"...nem egy olyan,mint ha tele lennél és szétkapod a termet.
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. December 19. - 15:08:54
Válasz #7733
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt amúgy már sokszor meg akartam kérdezni:honnan a pöcsszárból érzitek/tudjátok/etc. hogy egy HCG jó-e?
Szerintem,ha nem vizsgálod be,akkor ezt nem tudhatod(természetesen én sem szoktam)...
Értitek...
 #:-)

Van rá teszt, de amúgy érezni hogy megnőnek a golylik tőle  ::)

2012. December 19. - 15:40:33
Válasz #7734
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ezt amúgy már sokszor meg akartam kérdezni:honnan a pöcsszárból érzitek/tudjátok/etc. hogy egy HCG jó-e?
Szerintem,ha nem vizsgálod be,akkor ezt nem tudhatod(természetesen én sem szoktam)...
Értitek...
 #:-)

Van rá teszt, de amúgy érezni hogy megnőnek a golylik tőle  ::)
Miért összemennek.......hát férfi vagy te egyáltalán?  ;D ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. December 20. - 08:38:34
Válasz #7735
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt amúgy már sokszor meg akartam kérdezni:honnan a pöcsszárból érzitek/tudjátok/etc. hogy egy HCG jó-e?
Szerintem,ha nem vizsgálod be,akkor ezt nem tudhatod(természetesen én sem szoktam)...
Értitek...
 #:-)

Van rá teszt, de amúgy érezni hogy megnőnek a golylik tőle  ::)
Miért összemennek.......hát férfi vagy te egyáltalán?  ;D ;D


Megtévesztett az avatarom?  :-*  :D

2012. December 21. - 09:13:55
Válasz #7736
Nem elérhető

kemi


Kicsit offolnék, azért ide mert ez a legnépszerűpp téma :D

Sokan kételkednek abban hogy a bal oldali nő és a jobb oldali ugyan az. Én nem, csak azt nem hiszem el, hogy 5 hét alatt ilyen változáson ment keresztül.
Még azt is elhiszem, hogy a norbiupdate étrendet követte, mert egy átlagembernek nem olyan szar, persze nem is testépítő versenydiéta, de akkor is...
Azt nem írják, hogy mellette edzett is, biztos nem is keveset. Ez nagy átverés, ugyanis azt sugallja, hogy egyél(vedd meg) norbi update kaját, majd ilyen leszel 5 hét múlva.
Kicsit olyan mint amikor Jay Cutler MRO után 1 héttel reklámfotózáson szorongat egy zsírégetőt, hogy nézdmáá ilyen lettem tőle. Ja tőle meg 5000 másik dologtól/tényezőtől!

Első dolog ami szembetűnt, hogy a jobb oldali képen be van állítva a póz, így sokkal vékonyabbnak tűnik mindenhol, ahol csak -2mc a változás ott is! Viszont amit nem értek... eltűnt a háj a derekáról, ez jól látszik. Ti mit gondoltok? Én azt, hogy lehet rá több magyarázat is.

1. követte a norbi updatet, edzett és esetleg szedett mellé 1 kis okosságot.

2. ugye ez egy reklám, behozza az árát, tehát norbiék befektettek egy kisebb összeget és befizették egy zsírleszívásra/plasztikára(mellette mondjuk edzhetett és ehetett norbi update kaját is)

3. norbi update kaját evett 5 hétig és ilyen lett :DDDDDDDDDDDDDDDDD

kommentek:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=539990456013529&set=a.539990409346867.101045884.125623577450221&type=1&theater


2012. December 21. - 09:28:16
Válasz #7737
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
 8-) Na hadd nézzem csak.  :D
Szerintem ez lehetséges norbiapdéttel, pont úgy ahogy a képen van csak nem 5 hanem 1 hét alatt, tehát ez a reklám hazudik.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 21. - 09:54:09
Válasz #7738
Nem elérhető

hopika


8-) Na hadd nézzem csak.  :D
Szerintem ez lehetséges norbiapdéttel, pont úgy ahogy a képen van csak nem 5 hanem 1 hét alatt, tehát ez a reklám hazudik.  ;D

 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. December 21. - 10:01:38
Válasz #7739
Nem elérhető

draw


Kicsit offolnék, azért ide mert ez a legnépszerűpp téma :D

Sokan kételkednek abban hogy a bal oldali nő és a jobb oldali ugyan az. Én nem, csak azt nem hiszem el, hogy 5 hét alatt ilyen változáson ment keresztül.
Még azt is elhiszem, hogy a norbiupdate étrendet követte, mert egy átlagembernek nem olyan szar, persze nem is testépítő versenydiéta, de akkor is...
Azt nem írják, hogy mellette edzett is, biztos nem is keveset. Ez nagy átverés, ugyanis azt sugallja, hogy egyél(vedd meg) norbi update kaját, majd ilyen leszel 5 hét múlva.
Kicsit olyan mint amikor Jay Cutler MRO után 1 héttel reklámfotózáson szorongat egy zsírégetőt, hogy nézdmáá ilyen lettem tőle. Ja tőle meg 5000 másik dologtól/tényezőtől!

Első dolog ami szembetűnt, hogy a jobb oldali képen be van állítva a póz, így sokkal vékonyabbnak tűnik mindenhol, ahol csak -2mc a változás ott is! Viszont amit nem értek... eltűnt a háj a derekáról, ez jól látszik. Ti mit gondoltok? Én azt, hogy lehet rá több magyarázat is.

1. követte a norbi updatet, edzett és esetleg szedett mellé 1 kis okosságot.

2. ugye ez egy reklám, behozza az árát, tehát norbiék befektettek egy kisebb összeget és befizették egy zsírleszívásra/plasztikára(mellette mondjuk edzhetett és ehetett norbi update kaját is)

3. norbi update kaját evett 5 hétig és ilyen lett :DDDDDDDDDDDDDDDDD

kommentek:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=539990456013529&set=a.539990409346867.101045884.125623577450221&type=1&theater



Amekkora szarrágó ez a norbi gyerek nem hiszem hogy a fentiek közül bármelyik megoldást is alkalmazta:

4. Photoshop  ;D