2024. Május 06. - 19:33:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498719 alkalommal)

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában

2012. December 21. - 10:41:58
Válasz #7740
Nem elérhető

kemi


Kicsit offolnék, azért ide mert ez a legnépszerűpp téma :D

Sokan kételkednek abban hogy a bal oldali nő és a jobb oldali ugyan az. Én nem, csak azt nem hiszem el, hogy 5 hét alatt ilyen változáson ment keresztül.
Még azt is elhiszem, hogy a norbiupdate étrendet követte, mert egy átlagembernek nem olyan szar, persze nem is testépítő versenydiéta, de akkor is...
Azt nem írják, hogy mellette edzett is, biztos nem is keveset. Ez nagy átverés, ugyanis azt sugallja, hogy egyél(vedd meg) norbi update kaját, majd ilyen leszel 5 hét múlva.
Kicsit olyan mint amikor Jay Cutler MRO után 1 héttel reklámfotózáson szorongat egy zsírégetőt, hogy nézdmáá ilyen lettem tőle. Ja tőle meg 5000 másik dologtól/tényezőtől!

Első dolog ami szembetűnt, hogy a jobb oldali képen be van állítva a póz, így sokkal vékonyabbnak tűnik mindenhol, ahol csak -2mc a változás ott is! Viszont amit nem értek... eltűnt a háj a derekáról, ez jól látszik. Ti mit gondoltok? Én azt, hogy lehet rá több magyarázat is.

1. követte a norbi updatet, edzett és esetleg szedett mellé 1 kis okosságot.

2. ugye ez egy reklám, behozza az árát, tehát norbiék befektettek egy kisebb összeget és befizették egy zsírleszívásra/plasztikára(mellette mondjuk edzhetett és ehetett norbi update kaját is)

3. norbi update kaját evett 5 hétig és ilyen lett :DDDDDDDDDDDDDDDDD

kommentek:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=539990456013529&set=a.539990409346867.101045884.125623577450221&type=1&theater



Amekkora szarrágó ez a norbi gyerek nem hiszem hogy a fentiek közül bármelyik megoldást is alkalmazta:

4. Photoshop  ;D

egy profi PS munka is sokba kerül, de leleplezhető :D

2012. December 21. - 11:00:34
Válasz #7741
Nem elérhető

Gabe


Szerintem 2 hasonló csaj, ugyanabban a ruhában.
Norbi egy gyökér gnóm.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. December 21. - 12:26:22
Válasz #7742
Nem elérhető

Maszat



Kicsit olyan mint amikor Jay Cutler MRO után 1 héttel reklámfotózáson szorongat egy zsírégetőt, hogy nézdmáá ilyen lettem tőle. Ja tőle meg 5000 másik dologtól/tényezőtől!




2012 van. Sima marketing. Ha muscletechnek lehet, akkor Norbinak is.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 21. - 12:29:32
Válasz #7743
Nem elérhető

Maszat


Érdekes ebben az egész országban a Norbi és Réka gyűlölet. Már majdnem,h az alkotmányunkba is benne van,h utálni kell Őket, és ehhez nem is kell magyar származásúnak lenni, elég az állampolgárság is. Nevetséges. 1 sikeres üzletember, korához képest jó testfelépítéssel. Inkább irigylésre méltó amit elért, nem pedig szánalmat keltő.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 21. - 12:39:04
Válasz #7744
Nem elérhető

Milo


hádde sok ember van még az országba sztem aki hasonló drámai fogyást ért el mint a sóbert norbi. És sztem az tulzás hogy ő legyen itt az ország fittnesguruja. Vannak nálam sokkal komolyabb sportolók akikről nemis tudni. Az tény hogy látott benne üzleti lehetőséget és maximálisan kihasználta
Riceman

2012. December 21. - 12:42:19
Válasz #7745
Nem elérhető

Maszat


És sztem az tulzás hogy ő legyen itt az ország fittnesguruja.

Hát senki nem tiltja meg,h más legyen. Hajrá! Gyerünk!


Az igazság,h 1 sikeres üzletember. Üzletember. Akire valamiért köpködnek. Mondjuk ebben az országban szeretnek köpködni az emberek, ez ilyen köpködős ország.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 21. - 12:51:05
Válasz #7746
Nem elérhető

hopika


Az igazság,h 1 sikeres üzletember. Üzletember. Akire valamiért köpködnek. Mondjuk ebben az országban szeretnek köpködni az emberek, ez ilyen köpködős ország.

Ez tény,hogy köpködős:de legalább mi,akik belelátunk a sportba és a táplálkozásba ne éltessük már...
Van/volt pár "sikeres" vállalkozó ismerősöm...ők nem hirdetik magukat:igaz a fele a kaptárban van.
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. December 21. - 12:59:46
Válasz #7747
Nem elérhető

Maszat


Azért kicsit elbeszélünk egymás mellett. Fele a kaptárban? Akkor valóban elég sikeresek  :D Norbi pedig ebből él, muszáj ezt nyomnia. Mind1, hagyjuk is. Éljenek a nem Norbik!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 21. - 13:06:51
Válasz #7748
Nem elérhető

Jordan


Érdekes ebben az egész országban a Norbi és Réka gyűlölet

Én Rékét megbasznám  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. December 21. - 13:09:01
Válasz #7749
Nem elérhető

hopika


Azért kicsit elbeszélünk egymás mellett. Fele a kaptárban? Akkor valóban elég sikeresek  :D Norbi pedig ebből él, muszáj ezt nyomnia. Mind1, hagyjuk is. Éljenek a nem Norbik!
Nem ugrunk egymásnak ezen az biztos:én csak a tényeket mondom...sikeres:egyetlen dolog miatt,amiért Orbán hatalmon van,amiért itt tart az ország,etc,etc:a magyar egy birka nemzet sajnos.
Rékát én is megbasznám amúgy...
 :-)(-:
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. December 21. - 13:19:37
Válasz #7750
Nem elérhető

draw


Egy sikeres üzletember és mellékesen egy seggfej. Elég megnézni a facebook oldalukat, sok oldalon már közröhej tárgya és gyűjtik a kommenteket, ahogy kiosztják az update fogyasztókat ha drágának vélik szarjukat.

A csirke rizsnél még nem találtak fel updatebb kaját, kár hogy ezt valahogy nem reklámozzák, mert azt mindenki meg tudná vásárolni maga a boltban is, ők meg mehetnének vissza utcát seperni. Ez van, sok a hülye ember az országban akiken páran jól megszedik magukat. A varázspirulák hasonló kategória.

2012. December 21. - 14:15:33
Válasz #7751
Nem elérhető

Milo


ebben maximálisan egyetértek hogy egy sikeres üzletember. tényleg mindent kihozott a dologból amit lehet. De vannakprofi sportolók inkább nekik kéne szerepelniük mint a "nagy fitnessguru norbinak" a kis tökmag alkatával
Riceman

2012. December 21. - 15:38:44
Válasz #7752
Nem elérhető

Maszat


Egy sikeres üzletember és mellékesen egy seggfej. Elég megnézni a facebook oldalukat, sok oldalon már közröhej tárgya és gyűjtik a kommenteket, ahogy kiosztják az update fogyasztókat ha drágának vélik szarjukat.



Olvastam Én is. Szerintem is nevetséges,h valaki odaírja 1 350ft-os 300g-os magvas kenyérre,h drága. Minek írja oda? Ne vagye meg!! Anyám pékségbe melózik, ők is csinálnak 300ft-os 300g-os magvas kenyeret. Odaírja,h drága. Ő meg csóró. Ennyi lett mondva. 2 tény, csak az 1iket felkapták,h húú de szemétség. Hagyjuk már.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 21. - 15:41:37
Válasz #7753
Nem elérhető

Maszat


ebben maximálisan egyetértek hogy egy sikeres üzletember. tényleg mindent kihozott a dologból amit lehet. De vannakprofi sportolók inkább nekik kéne szerepelniük mint a "nagy fitnessguru norbinak" a kis tökmag alkatával

Nekik KELLENE? Miért? Mert jól néznek ki? Mert sokat letettek? Mert az igazat mondják? Tudod mit mondott nekem 1x 1 ügyvéd?

-KIT ÉRDEKEL AZ IGAZSÁG??

Komolyan mondom a sírás kerülget,h hogy el vagytok tévedve. Halihó! Vadkapitalizmus, profit. Csak ez számít. Ki hogy tudja eladni magát, vagy a termékeit. Magasról le van szarva ki,h sportol. Ő jól el tudja. Kathi Béci szerinted azért gazdag, mert jól sportol?  ;D Vagy sorolhatnék még pár testépítőt. Nem, nem abból, elárulom...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 21. - 17:44:42
Válasz #7754
Nem elérhető

Rebel


Azért kicsit elbeszélünk egymás mellett. Fele a kaptárban? Akkor valóban elég sikeresek  :D Norbi pedig ebből él, muszáj ezt nyomnia. Mind1, hagyjuk is. Éljenek a nem Norbik!
Nem ugrunk egymásnak ezen az biztos:én csak a tényeket mondom...sikeres:egyetlen dolog miatt,amiért Orbán hatalmon van,amiért itt tart az ország,etc,etc:a magyar egy birka nemzet sajnos.
Rékát én is megbasznám amúgy...
 :-)(-:
Én is ! @-oÉn is ! @-oÉn is ! @-o