2024. Május 07. - 01:13:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498814 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2012. December 22. - 02:30:47
Válasz #7755
Nem elérhető

Jordan


Maszat, te nem basznád meg Rékát?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. December 22. - 10:46:39
Válasz #7756
Nem elérhető

Maszat


Maszat, te nem basznád meg Rékát?

Hogy a te szavaiddal éljek: Vinnyogna!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 22. - 14:08:01
Válasz #7757
Nem elérhető

zotja


ebben maximálisan egyetértek hogy egy sikeres üzletember. tényleg mindent kihozott a dologból amit lehet. De vannakprofi sportolók inkább nekik kéne szerepelniük mint a "nagy fitnessguru norbinak" a kis tökmag alkatával

Nekik KELLENE? Miért? Mert jól néznek ki? Mert sokat letettek? Mert az igazat mondják? Tudod mit mondott nekem 1x 1 ügyvéd?

-KIT ÉRDEKEL AZ IGAZSÁG??

Komolyan mondom a sírás kerülget,h hogy el vagytok tévedve. Halihó! Vadkapitalizmus, profit. Csak ez számít. Ki hogy tudja eladni magát, vagy a termékeit. Magasról le van szarva ki,h sportol. Ő jól el tudja. Kathi Béci szerinted azért gazdag, mert jól sportol?  ;D Vagy sorolhatnék még pár testépítőt. Nem, nem abból, elárulom...

akkor miből? :)

2012. December 22. - 14:35:14
Válasz #7758
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. December 22. - 15:21:03
Válasz #7759
Nem elérhető

Maszat


ebben maximálisan egyetértek hogy egy sikeres üzletember. tényleg mindent kihozott a dologból amit lehet. De vannakprofi sportolók inkább nekik kéne szerepelniük mint a "nagy fitnessguru norbinak" a kis tökmag alkatával

Nekik KELLENE? Miért? Mert jól néznek ki? Mert sokat letettek? Mert az igazat mondják? Tudod mit mondott nekem 1x 1 ügyvéd?

-KIT ÉRDEKEL AZ IGAZSÁG??

Komolyan mondom a sírás kerülget,h hogy el vagytok tévedve. Halihó! Vadkapitalizmus, profit. Csak ez számít. Ki hogy tudja eladni magát, vagy a termékeit. Magasról le van szarva ki,h sportol. Ő jól el tudja. Kathi Béci szerinted azért gazdag, mert jól sportol?  ;D Vagy sorolhatnék még pár testépítőt. Nem, nem abból, elárulom...

akkor miből? :)

Idézeteket gyártott. Pl Ő találta ki a muszáj szót is. Levédette, és most milliomos  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 22. - 15:43:24
Válasz #7760
Nem elérhető

Gabe


Korához képest jó fizikummal? ;D
Azért, mert hasonló a testalkatotok véded a kiscsávót? ;D
Viccelt félretéve, én leszarom, hogy miből gazdagodott meg, jól csinálta, igazad van abban is, hogy lehet utána csinálni.
Ő jókor volt jó helyen, akkoriban indult be ez a fitnesszesdi és őt felkapta a tv2.
Onnantól meg kellett tartania ezt, ami szintén nem kis dolog, elvett egy ismeretlen fitnesszes csajt, akivel ezt tovább fokozta.
Eladták magukat. Az emberi gond az, hogy tudjuk, sokszor totál hülyének nézik az embereket, a birka meg meg is veszi a termékeit, aztán ugyanolyan dagadt geci marad, mert edzeni büdös. Ezek sem csodaszerek, sőt, ne mondja nekem senki, hogy egy norbiapdét virslishaséban bármi tápláló van.
Jah, az egérfejűt én is szimeringesre cuccolnál. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. December 22. - 15:53:04
Válasz #7761
Nem elérhető

Maszat


Megmondom Őszintén azért védem ennyire, mert utálom a birka embereket. De tényleg. Idegesít a butaság, a tájékozatlanság. Téged miért nem  tud megvezetni? Engem miért nem? Mert tudjuk,h hülyeséget beszél. Meggazdagodott azokból az emberekből, akiket igazából nem is szívlelek. Ha ezért Én utálnám, akkor csupán irigy lennék. Én pedig az irigy embereket is utálom  ;D

Meggazdagodni a hülyékből a legjobb dolog a világon. 1 idő után még azt is el tudod magaddal hitetni,h jó dolgot csinálsz. Tök jó  ;D

Na jó, az biztos jobb érzés, ha olyan dologból gazdagodsz meg, aminek tényleg van értéke, de ez a világ már rég nem erről szól. Rég nem az értékekről. Nézzetek meg akármit. Autókat, régen bazmeg 5 évig tesztelték az 1es golfot mire piacra dobták. Az örökké valóságnak csinálták, érték volt. DE NEM ÉRTE MEG! Sokkal jobb biznisz szart eladni. Norbi csupán ezt csinálja. Ne utáljuk ezért :)  ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 22. - 15:59:01
Válasz #7762
Nem elérhető

Maszat


Befejeztem. Beszéljünk a koxokról. Szeretek koxolni.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 22. - 16:11:00
Válasz #7763
Nem elérhető

zotja


ebben maximálisan egyetértek hogy egy sikeres üzletember. tényleg mindent kihozott a dologból amit lehet. De vannakprofi sportolók inkább nekik kéne szerepelniük mint a "nagy fitnessguru norbinak" a kis tökmag alkatával

Nekik KELLENE? Miért? Mert jól néznek ki? Mert sokat letettek? Mert az igazat mondják? Tudod mit mondott nekem 1x 1 ügyvéd?

-KIT ÉRDEKEL AZ IGAZSÁG??

Komolyan mondom a sírás kerülget,h hogy el vagytok tévedve. Halihó! Vadkapitalizmus, profit. Csak ez számít. Ki hogy tudja eladni magát, vagy a termékeit. Magasról le van szarva ki,h sportol. Ő jól el tudja. Kathi Béci szerinted azért gazdag, mert jól sportol?  ;D Vagy sorolhatnék még pár testépítőt. Nem, nem abból, elárulom...

akkor miből? :)

Idézeteket gyártott. Pl Ő találta ki a muszáj szót is. Levédette, és most milliomos  :)

:D :D :D ilyen választ vártam :D

2012. December 22. - 16:27:47
Válasz #7764
Nem elérhető

hopika


Korához képest jó fizikummal? ;D

Koromhoz képest(és hozzá véve az apróságokat:13 éves koromtól iszok,15 éves koromban már kapcsolatban voltam a drogokkal és a hormonokkal,volt már szívmegállásom,2 gerincsérvet operáltak meg,kiskorom óta az éjszakában élek-persze párhuzamosan a "normál" élettel)én is elég jól nézek ki...
 ***
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. December 22. - 16:39:49
Válasz #7765
Nem elérhető

Gabe


Korához képest jó fizikummal? ;D

Koromhoz képest(és hozzá véve az apróságokat:13 éves koromtól iszok,15 éves koromban már kapcsolatban voltam a drogokkal és a hormonokkal,volt már szívmegállásom,2 gerincsérvet operáltak meg,kiskorom óta az éjszakában élek-persze párhuzamosan a "normál" élettel)én is elég jól nézek ki...
 ***
Így nézve viszont, a norbihoz képest ronikólmen vagy. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. December 22. - 16:41:48
Válasz #7766
Nem elérhető

hopika


Így nézve viszont, a norbihoz képest ronikólmen vagy. ;D
Az...  @-o
Viszont tényleg:
 :-!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. December 22. - 18:52:00
Válasz #7767
Nem elérhető

Rebel


Megmondom Őszintén azért védem ennyire, mert utálom a birka embereket. De tényleg. Idegesít a butaság, a tájékozatlanság. Téged miért nem  tud megvezetni? Engem miért nem? Mert tudjuk,h hülyeséget beszél. Meggazdagodott azokból az emberekből, akiket igazából nem is szívlelek. Ha ezért Én utálnám, akkor csupán irigy lennék. Én pedig az irigy embereket is utálom  ;D

Meggazdagodni a hülyékből a legjobb dolog a világon. 1 idő után még azt is el tudod magaddal hitetni,h jó dolgot csinálsz. Tök jó  ;D

Még jó,hogy minket nem lehet megetetni  a szteroidokkal felérő tesztófokozókkal,izomprogramozoMegintHülyePöcsök vagytokmátrix-szal,nulla,vagy más hatóanyagú UG laboros orosz rulettel........még jó....hö-hö-hö ****)

2012. December 23. - 01:09:43
Válasz #7768
Nem elérhető

Maszat


Megmondom Őszintén azért védem ennyire, mert utálom a birka embereket. De tényleg. Idegesít a butaság, a tájékozatlanság. Téged miért nem  tud megvezetni? Engem miért nem? Mert tudjuk,h hülyeséget beszél. Meggazdagodott azokból az emberekből, akiket igazából nem is szívlelek. Ha ezért Én utálnám, akkor csupán irigy lennék. Én pedig az irigy embereket is utálom  ;D

Meggazdagodni a hülyékből a legjobb dolog a világon. 1 idő után még azt is el tudod magaddal hitetni,h jó dolgot csinálsz. Tök jó  ;D

Még jó,hogy minket nem lehet megetetni  a szteroidokkal felérő tesztófokozókkal,izomprogramozoMegintHülyePöcsök vagytokmátrix-szal,nulla,vagy más hatóanyagú UG laboros orosz rulettel........még jó....hö-hö-hö ****)

Amennyit én erre költöttem, abból 1 normális telefont se vennél. A sztreroid valóban orosz rulet, de mivel a fekete piacon mozogsz, ezt bevállalod. Mindenkit mással lehet átbaszni nyilván. Ez 1 ilyen világ.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 23. - 07:11:06
Válasz #7769
Nem elérhető

Rebel


Megmondom Őszintén azért védem ennyire, mert utálom a birka embereket. De tényleg. Idegesít a butaság, a tájékozatlanság. Téged miért nem  tud megvezetni? Engem miért nem? Mert tudjuk,h hülyeséget beszél. Meggazdagodott azokból az emberekből, akiket igazából nem is szívlelek. Ha ezért Én utálnám, akkor csupán irigy lennék. Én pedig az irigy embereket is utálom  ;D

Meggazdagodni a hülyékből a legjobb dolog a világon. 1 idő után még azt is el tudod magaddal hitetni,h jó dolgot csinálsz. Tök jó  ;D

Még jó,hogy minket nem lehet megetetni  a szteroidokkal felérő tesztófokozókkal,izomprogramozoMegintHülyePöcsök vagytokmátrix-szal,nulla,vagy más hatóanyagú UG laboros orosz rulettel........még jó....hö-hö-hö ****)

Amennyit én erre költöttem, abból 1 normális telefont se vennél. A sztreroid valóban orosz rulet, de mivel a fekete piacon mozogsz, ezt bevállalod. Mindenkit mással lehet átbaszni nyilván. Ez 1 ilyen világ.
Pontosan ezt akartam kifejezni.Az átbaszás mindenütt ott van.A mértéke nem mindegy.