2024. Május 06. - 19:43:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498724 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2012. December 23. - 11:21:21
Válasz #7770
Nem elérhető

Gabe


Megmondom Őszintén azért védem ennyire, mert utálom a birka embereket. De tényleg. Idegesít a butaság, a tájékozatlanság. Téged miért nem  tud megvezetni? Engem miért nem? Mert tudjuk,h hülyeséget beszél. Meggazdagodott azokból az emberekből, akiket igazából nem is szívlelek. Ha ezért Én utálnám, akkor csupán irigy lennék. Én pedig az irigy embereket is utálom  ;D

Meggazdagodni a hülyékből a legjobb dolog a világon. 1 idő után még azt is el tudod magaddal hitetni,h jó dolgot csinálsz. Tök jó  ;D

Még jó,hogy minket nem lehet megetetni  a szteroidokkal felérő tesztófokozókkal,izomprogramozoMegintHülyePöcsök vagytokmátrix-szal,nulla,vagy más hatóanyagú UG laboros orosz rulettel........még jó....hö-hö-hö ****)

Amennyit én erre költöttem, abból 1 normális telefont se vennél. A sztreroid valóban orosz rulet, de mivel a fekete piacon mozogsz, ezt bevállalod. Mindenkit mással lehet átbaszni nyilván. Ez 1 ilyen világ.
Engem mér érdekel, hogy milyen telefon nem jönne ki belőle. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. December 23. - 11:50:12
Válasz #7771
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem mér érdekel, hogy milyen telefon nem jönne ki belőle. ;D

 Łł=  :-)!

2012. December 23. - 12:39:25
Válasz #7772
Nem elérhető

Fuji


Megvan a tema megint.  ;D
Haverom volt csaja zabalta ezt a nórbiábdétes szarokat,de sok minden nem tortent,meg az ize is szar az osszesnek.
A volt csajom is bemagyarazta maganak hogy milyen jo es neki sem tortent semmi ertelmes valtozas.
Na en csak annyit fuznek hozza,hiaba visznek be kevesebb kaloriat mivel nem mozog eleget a sok zsirdiszno soha nem fog lefogyni.De attol fuggetlenul megveszik tonnaszamra a norbis kajat mert azt hiszi milyen jo,de edzeni baszik lemenni a terembe,utcara futni.
Pont ebbe gazdagodik meg ez a gyoker,mert ahogy Maszat is irta,arra lustak hogy elolvassak mibol keszult az a szar.Meg tudna csinalni maganak mas is a valtozatos kajat,csak meg arra a fel orara sem szakit idot hogy osszerakja a napi kajat.
Toljak a sok szart magukba en inkabb maradok a csirke rizsnel.  :)

2012. December 23. - 12:54:24
Válasz #7773
Nem elérhető

dingo


Hali szerintem ahogy sokan mondtak mar ez egy nagyon nagy uzlet .Ennyi ! Semmi gond nincs azzal ha az emberek hinni akarnak a csodaban es ezert fizetnek .A lenyeg az hogy a zsirdiszno emberek is tudjak valahol hogy csodak mar pedig nincsennek. Ezek az emberek csak okokat keresnek hogy miert pedig en megvettem es megettem a Norbi virslit vagy megcsinaltam a kaposzta leves dietat,  nem az en hibam de nem tudok lefogyni .Ebben az egeszben az a lenyeg hogy te vagy aki kitalaja a trukkot es lehuzza a lusta,buta,kifogasokat kereso embereket vagy pedig te vagy akit leszednek.Szoval melyik vegen allsz a f.....-nak ennyi.Legtobben a Norbi gyerek helyeben lennenk ugyanigy megcsinalnak mert artani nem art o csak kamuzgat es megel belole es nem kell hajnali 5 kor menni melozni  ;D 
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. December 23. - 13:22:57
Válasz #7774
Nem elérhető

Maszat


Megmondom Őszintén azért védem ennyire, mert utálom a birka embereket. De tényleg. Idegesít a butaság, a tájékozatlanság. Téged miért nem  tud megvezetni? Engem miért nem? Mert tudjuk,h hülyeséget beszél. Meggazdagodott azokból az emberekből, akiket igazából nem is szívlelek. Ha ezért Én utálnám, akkor csupán irigy lennék. Én pedig az irigy embereket is utálom  ;D

Meggazdagodni a hülyékből a legjobb dolog a világon. 1 idő után még azt is el tudod magaddal hitetni,h jó dolgot csinálsz. Tök jó  ;D

Még jó,hogy minket nem lehet megetetni  a szteroidokkal felérő tesztófokozókkal,izomprogramozoMegintHülyePöcsök vagytokmátrix-szal,nulla,vagy más hatóanyagú UG laboros orosz rulettel........még jó....hö-hö-hö ****)

Amennyit én erre költöttem, abból 1 normális telefont se vennél. A sztreroid valóban orosz rulet, de mivel a fekete piacon mozogsz, ezt bevállalod. Mindenkit mással lehet átbaszni nyilván. Ez 1 ilyen világ.
Engem mér érdekel, hogy milyen telefon nem jönne ki belőle. ;D

Itt most nem a koxra gondoltam, hanem a hatástalan, sokat ígérő testépítő szerekre. Soha nem voltam próba baba, mindig olyat vettem amire jó vélemények voltak. Tájékozódás és tájékozottság ugyebár... Meg kevés erre szánt pénz :D

Mint mondtam a kox más téma. Fekete piac van, soha nem mehetsz biztosra. Ennek ellenére pár hatástalan primón kívűl minden hatott. Vagy inkább valami mindig hatott :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 23. - 14:24:14
Válasz #7775
Nem elérhető

pedro0


ismerösöm kezdene majd egy kurát tömegelös lenne de mielött elkezdené pár kérdése volna még omna +veboldex bol.volna neki a menü kozben mit érdemes ennie levezetést tudja már hcg+provi majd pct .hetente 2 omna 2 boldi lenne szerintetek lessz nagy baja majd nem vagyok jártas ebben a témában én sem igy nem tudok segiteni neki még ha valaki összeálitaná hohyan csinálja megköszönné ****)

2012. December 23. - 15:00:41
Válasz #7776
Nem elérhető

Milo


norbi updét kajákat kell enni ;)
Amugy meg omnából többet kell szurni mint boldiból, tehát vagy heti két omna 1boldival, vagy 3omna 2boldival, vagy heti 2omna,2boldi+ megfűszerezed egy ksi metával a dolgot. proviront kúra alatt kell szedni. levezetés:hcg,clomid
Riceman

2012. December 23. - 17:05:53
Válasz #7777
Nem elérhető

dino


norbi updét kajákat kell enni ;)
Amugy meg omnából többet kell szurni mint boldiból, tehát vagy heti két omna 1boldival, vagy 3omna 2boldival, vagy heti 2omna,2boldi+ megfűszerezed egy ksi metával a dolgot. proviront kúra alatt kell szedni. levezetés:hcg,clomid
az omna helyzetet figyelembe véve ez kevés lesz  ;)
egyébként a Rékát énis.. :DDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 23. - 17:46:29
Válasz #7778
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. December 23. - 18:03:28
Válasz #7779
Nem elérhető

ninja14


norbi updét kajákat kell enni ;)
Amugy meg omnából többet kell szurni mint boldiból, tehát vagy heti két omna 1boldival, vagy 3omna 2boldival, vagy heti 2omna,2boldi+ megfűszerezed egy ksi metával a dolgot. proviront kúra alatt kell szedni. levezetés:hcg,clomid
az omna helyzetet figyelembe véve ez kevés lesz  ;)
egyébként a Rékát énis.. :DDD
Dino a haverodnál beindult az induject? jövőre induban szeretnék gondolkozni ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. December 23. - 18:35:06
Válasz #7780
Nem elérhető

pedro0


norbi updét kajákat kell enni ;)
Amugy meg omnából többet kell szurni mint boldiból, tehát vagy heti két omna 1boldival, vagy 3omna 2boldival, vagy heti 2omna,2boldi+ megfűszerezed egy ksi metával a dolgot. proviront kúra alatt kell szedni. levezetés:hcg,clomid
2 omna 2 boldi meg a füszer menne akkkor 12 hét lenne a provit elején közben vagy végefelé kellene elkezdeni ?

2012. December 23. - 19:13:23
Válasz #7781
Nem elérhető

player


ismerösöm kezdene majd egy kurát tömegelös lenne de mielött elkezdené pár kérdése volna még omna +veboldex bol.volna neki a menü kozben mit érdemes ennie levezetést tudja már hcg+provi majd pct .hetente 2 omna 2 boldi lenne szerintetek lessz nagy baja majd nem vagyok jártas ebben a témában én sem igy nem tudok segiteni neki még ha valaki összeálitaná hohyan csinálja megköszönné ****)
Soha nem értettem egyesek miért tartják fontosnak a Proviront a pct-ben,mivel a testo szintet egyáltalán nem emeli.Két okra gondolnék elsőre, az egyik a frekventált erekció amit egyeseknél okoz,a másik a lehetséges (visszamaradó) ösztrogén okozta gátlás céljából anti-ösztrogénként.Akárkit kérdeztem azok közül akik pct-ben szedték,kivétel nélkül azt mondták azért,mert emeli a saját hormonszintet.Ennél a pontnál általában kezdem levezetni a beszélgetést...
Az ismerősödnek szerintem nem ártana azért még néhány dolgot átgondolnia mielőtt belekezd,pl anti-ösztro,HCG,HMG,fasza pct összerakása...

2012. December 23. - 19:26:46
Válasz #7782
Nem elérhető

player


norbi updét kajákat kell enni ;)
Amugy meg omnából többet kell szurni mint boldiból, tehát vagy heti két omna 1boldival, vagy 3omna 2boldival, vagy heti 2omna,2boldi+ megfűszerezed egy ksi metával a dolgot. proviront kúra alatt kell szedni. levezetés:hcg,clomid
2 omna 2 boldi meg a füszer menne akkkor 12 hét lenne a provit elején közben vagy végefelé kellene elkezdeni ?

Igaz a Veboldexet nem ismerem (thaiger) milyen erősségű,de gondolom 200 vagy 250mg-os lehet,hetente 600mg boldenon un. meg 750 testo ideális lehet ha már van tapasztalatod ezen a téren.(+ a többi járulékos,de nem elhanyagolható dolog a kúra alatt,HCG,HMG,anti-ösztro szükség esetén)majd a kúra után egy fasza jól időzített pct.Ugye,hogy nem is annyira "pikk-pakk"?

2012. December 23. - 19:56:18
Válasz #7783
Nem elérhető

pedro0


norbi updét kajákat kell enni ;)
Amugy meg omnából többet kell szurni mint boldiból, tehát vagy heti két omna 1boldival, vagy 3omna 2boldival, vagy heti 2omna,2boldi+ megfűszerezed egy ksi metával a dolgot. proviront kúra alatt kell szedni. levezetés:hcg,clomid
2 omna 2 boldi meg a füszer menne akkkor 12 hét lenne a provit elején közben vagy végefelé kellene elkezdeni ?

Igaz a Veboldexet nem ismerem (thaiger) milyen erősségű,de gondolom 200 vagy 250mg-os lehet,hetente 600mg boldenon un. meg 750 testo ideális lehet ha már van tapasztalatod ezen a téren.(+ a többi járulékos,de nem elhanyagolható dolog a kúra alatt,HCG,HMG,anti-ösztro szükség esetén)majd a kúra után egy fasza jól időzített pct.Ugye,hogy nem is annyira "pikk-pakk"?
nem is gondoltam hogy csak pikk pakk jelfa omna 3x250mg ,2x boldenon 250 hetente ( ha nagyvonalakban öszefoglalnád heti leosztásban 12 hétre hogyan csinálnád? táp kieget ne ird az megy zsákszámra igy is :-oD  jelenleg 88 kg száraz mint a sivatag 190 kg fekvenyomás csucs , mindenféle tömegnövelöt evett és nem reagált rá, 6 éves edzés van mögötte edzés terén eröléti edzéseket csinálgat heti 4 edzés

2012. December 23. - 20:21:56
Válasz #7784
Nem elérhető

player


Ha szteroidszűz,és mindkét szer azt és annyit tartalmaz amennyi rá van írva heti 2 omnánál és hozzá 400mg boldenon un. nál szerintem nem kell több,a többi viszont erősen egyénfüggő, ki kell tapasztalni,vannak ugyan általános adagok,de van akinek kevesebb is elég,van akinek viszont több kellpl:HCG heti 2x 250-500 IU,HMG heti 25-100 IU,proviron (anti e ként) 25-50mg/nap,tamoxi 10-30mg/nap,de ha kombinálod ált.kevesebb is elég mindegyikből,de ez nagyban függ az adott szer tulajdonságától blablabla tehát egy, a lehető legtöbb szempontból nézve ésszerű kúrát összeállítani nem egyszerű,főleg úgy ha az ember még nem használt semmi ilyen dolgot,és nem ismeri az egyéni reakcióit