2024. Május 06. - 19:51:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498726 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2012. December 30. - 04:45:13
Válasz #7815
Nem elérhető

Maszat


annyira nem.  :)
ja hát akinek vastag volt a jézuskája..  ;D ;D ;D ;D ;D

Nem a jézuska vastag, hanem a rácsok a börtönben  ;D
ott bent az a legkisebb probléma..  már ami a vastagságot illeti  ;D ;D

 ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 30. - 12:45:21
Válasz #7816
Nem elérhető

doncicco


Avatatlan vagyok boldi témában, de érdekel, miért fontos a 2:1 teszto:boldi arány?

2012. December 30. - 12:48:00
Válasz #7817
Nem elérhető

dino


Avatatlan vagyok boldi témában, de érdekel, miért fontos a 2:1 teszto:boldi arány?
deca durabolinra volt érvényes ez az arány az egyenletesen, magasan lévő testo szint miatt, mert ugye a nandrolone elnyomja. hogy a boldira ez igaz-e pontosan nem tudom, de az tuti, h nálam 250-el több testo fog menni az elejétől, utána meg meglátjuk.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 30. - 13:44:32
Válasz #7818
Nem elérhető

doncicco


Értem köszi ;) testoból induject (jókat hallani) vagy más ????...

2012. December 30. - 14:30:30
Válasz #7819
Nem elérhető

dino


Értem köszi ;) testoból induject (jókat hallani) vagy más ????...
én az indujectről jót nem hallottam. (erről már írtam) meg amúgy is az enantát a szívem csücske :)
de ha csak egy hobbi kúra lenne, úgy céltalanul a semmibe.. pl egy nyári fazonhoz, akkor az FDL propija ami nagyon kemény dolgokat művel :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 30. - 15:13:36
Válasz #7820
Nem elérhető

pedro0


kérdezném hogy van e most jo deca piacon és ha van melyik .
a másik szerintetek Teljesitményfokozo.hu rol rendelt motyok jok lehetnek? ?:-/

2012. December 30. - 15:22:16
Válasz #7821
Nem elérhető

dino


kérdezném hogy van e most jo deca piacon és ha van melyik .
a másik szerintetek Teljesitményfokozo.hu rol rendelt motyok jok lehetnek? ?:-/
ezt a netről rendelgetős dolgot sztem hanyagold. átbaszás. leküldenek 30 ampullát abból 5 törött, és hiányzik a bennük lévő olaj a csomagolásból, meg ilyenek. a thaiger-es nandrolone-okkal érdemes próbálkozni. azok közül több az esélye, hogy jó lesz
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 30. - 15:23:52
Válasz #7822
Nem elérhető

pedro0


kérdezném hogy van e most jo deca piacon és ha van melyik .
a másik szerintetek Teljesitményfokozo.hu rol rendelt motyok jok lehetnek? ?:-/
ezt a netről rendelgetős dolgot sztem hanyagold. átbaszás. leküldenek 30 ampullát abból 5 törött, és hiányzik a bennük lévő olaj a csomagolásból, meg ilyenek. a thaiger-es nandrolone-okkal érdemes próbálkozni. azok közül több az esélye, hogy jó lesz
ok másik kérdés deca susta combo okosan = tuti tömeg?

2012. December 30. - 16:08:16
Válasz #7823
Nem elérhető

dino


kérdezném hogy van e most jo deca piacon és ha van melyik .
a másik szerintetek Teljesitményfokozo.hu rol rendelt motyok jok lehetnek? ?:-/
ezt a netről rendelgetős dolgot sztem hanyagold. átbaszás. leküldenek 30 ampullát abból 5 törött, és hiányzik a bennük lévő olaj a csomagolásból, meg ilyenek. a thaiger-es nandrolone-okkal érdemes próbálkozni. azok közül több az esélye, hogy jó lesz
ok másik kérdés deca susta combo okosan = tuti tömeg?
nem vagyok sem távolba, sem jövőbe látó, hogy megmondjam
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 30. - 17:15:04
Válasz #7824
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Értem köszi ;) testoból induject (jókat hallani) vagy más ????...
én az indujectről jót nem hallottam. (erről már írtam) meg amúgy is az enantát a szívem csücske :)
de ha csak egy hobbi kúra lenne, úgy céltalanul a semmibe.. pl egy nyári fazonhoz, akkor az FDL propija ami nagyon kemény dolgokat művel :)

Az FDL Industries-ől vannak tapasztalataitok? Érdekes egy labor, érdekes website-al, ismerősöm használta a propiját, valami Liquid Death a neve  ;D Mit értesz ez alatt, hogy kemény dolgokat tud művelni, pozitív or negatív értelemben?

2012. December 30. - 18:14:44
Válasz #7825
Nem elérhető

ninja14


Értem köszi ;) testoból induject (jókat hallani) vagy más ????...
én az indujectről jót nem hallottam. (erről már írtam) meg amúgy is az enantát a szívem csücske :)
de ha csak egy hobbi kúra lenne, úgy céltalanul a semmibe.. pl egy nyári fazonhoz, akkor az FDL propija ami nagyon kemény dolgokat művel :)

Az FDL Industries-ől vannak tapasztalataitok? Érdekes egy labor, érdekes website-al, ismerősöm használta a propiját, valami Liquid Death a neve  ;D Mit értesz ez alatt, hogy kemény dolgokat tud művelni, pozitív or negatív értelemben?
eddig az FDL cuccok azt tartalmazzák amit kell..csak kitudja meddig  ????...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. December 30. - 18:38:51
Válasz #7826
Nem elérhető

doncicco


Értem köszi ;) testoból induject (jókat hallani) vagy más ????...
én az indujectről jót nem hallottam. (erről már írtam) meg amúgy is az enantát a szívem csücske :)
de ha csak egy hobbi kúra lenne, úgy céltalanul a semmibe.. pl egy nyári fazonhoz, akkor az FDL propija ami nagyon kemény dolgokat művel :)

Az induject eddig sokaknak bevállt, ezért kérdeztem a Te tapasztalataid..?vagy omna?

2012. December 30. - 18:40:50
Válasz #7827
Nem elérhető

Rebel


Értem köszi ;) testoból induject (jókat hallani) vagy más ????...
én az indujectről jót nem hallottam. (erről már írtam) meg amúgy is az enantát a szívem csücske :)
de ha csak egy hobbi kúra lenne, úgy céltalanul a semmibe.. pl egy nyári fazonhoz, akkor az FDL propija ami nagyon kemény dolgokat művel :)

Az induject eddig sokaknak bevállt, ezért kérdeztem a Te tapasztalataid..?vagy omna?
Vagy Sustanon 350 a Diamond-tól.Erről még rosszat nem hallottam.Nagyon kemény.

2012. December 30. - 18:45:24
Válasz #7828
Nem elérhető

doncicco


Próbáltad már?

2012. December 30. - 19:10:49
Válasz #7829
Nem elérhető

hopika


Basszus...nincs annyi cucc a földön amennyit a fórumtagok ki ne próbáltak volna,vagy használnának...
Szúrjátok be és meglátjátok mi történik.
Ezt nem lehet másképp!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!