2024. Május 06. - 15:17:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498658 alkalommal)

0 Felhasználó és 59 vendég van a témában

2012. December 30. - 19:19:11
Válasz #7830
Nem elérhető

Rebel



2012. December 30. - 21:04:02
Válasz #7831
Nem elérhető

doncicco



2012. December 31. - 00:42:17
Válasz #7832
Nem elérhető

kemi


Értem köszi ;) testoból induject (jókat hallani) vagy más ????...
én az indujectről jót nem hallottam. (erről már írtam) meg amúgy is az enantát a szívem csücske :)
de ha csak egy hobbi kúra lenne, úgy céltalanul a semmibe.. pl egy nyári fazonhoz, akkor az FDL propija ami nagyon kemény dolgokat művel :)

Az FDL Industries-ől vannak tapasztalataitok? Érdekes egy labor, érdekes website-al, ismerősöm használta a propiját, valami Liquid Death a neve  ;D Mit értesz ez alatt, hogy kemény dolgokat tud művelni, pozitív or negatív értelemben?
eddig az FDL cuccok azt tartalmazzák amit kell..csak kitudja meddig  ????...

stanája eddig a legjobb volt

2012. December 31. - 10:17:51
Válasz #7833
Nem elérhető

doncicco


Elég bizarr neveket adnak a termékeiknek :D acid rain stb

2012. December 31. - 10:20:47
Válasz #7834
Nem elérhető

dino


Elég bizarr neveket adnak a termékeiknek :D acid rain stb
hát nemtudom. én az általuk képviselt minőséggel még sehol máshol nem találkoztam. kár, hogy 250es testojuk nincs
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 31. - 12:01:39
Válasz #7835
Nem elérhető

doncicco


Elég bizarr neveket adnak a termékeiknek :D acid rain stb
hát nemtudom. én az általuk képviselt minőséggel még sehol máshol nem találkoztam. kár, hogy 250es testojuk nincs

Érted ezt pozitív vonatkozásban :-}

2012. December 31. - 12:59:59
Válasz #7836
Nem elérhető

draw


Elég bizarr neveket adnak a termékeiknek :D acid rain stb

Azért Real Pain stana se semmi.  ;D

2012. December 31. - 14:39:34
Válasz #7837
Nem elérhető

dino


Elég bizarr neveket adnak a termékeiknek :D acid rain stb
hát nemtudom. én az általuk képviselt minőséggel még sehol máshol nem találkoztam. kár, hogy 250es testojuk nincs

Érted ezt pozitív vonatkozásban :-}
persze. életem legjobbjai voltak diétában
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 31. - 18:22:04
Válasz #7838
Nem elérhető

Maszat


Én itt kívánok mindenkinek nagyon boldog új évet!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 01. - 01:24:52
Válasz #7839
Nem elérhető

egyvicc


Elég bizarr neveket adnak a termékeiknek :D acid rain stb
hát nemtudom. én az általuk képviselt minőséggel még sehol máshol nem találkoztam. kár, hogy 250es testojuk nincs

Szerintem van :)
És boldog új évet mindenkinek

2013. Január 03. - 21:42:40
Válasz #7840

Mars

Vendég
Valaki tud bármilyen infót vagy tapasztalatot megosztani a March Pharma-s injektálható szteroidokról?
Konkrétan a boldenon-juk érdekelne mert az alphásba elég nagyot csalódtam.

2013. Január 04. - 15:44:50
Válasz #7841
Nem elérhető

Rebel


Valaki tud bármilyen infót vagy tapasztalatot megosztani a March Pharma-s injektálható szteroidokról?
Konkrétan a boldenon-juk érdekelne mert az alphásba elég nagyot csalódtam.

Én még nem hallottam,hogy boldenonról valaki jót mondjon,ha heti 400-500mg-ot tolt.Sőt igazából csak Maszat számolt be itt pozitív dolgokról,de ő sem ebben a heti nagyságrendben.

2013. Január 04. - 17:21:59
Válasz #7842
Nem elérhető

gabo01


Én itt kívánok mindenkinek nagyon boldog új évet!  ;D

Én is gyarapodásban gazdag boldog új évet kívánok mindenkinek!  @:-) =/+'

2013. Január 04. - 17:27:47
Válasz #7843
Nem elérhető

dino


Valaki tud bármilyen infót vagy tapasztalatot megosztani a March Pharma-s injektálható szteroidokról?
Konkrétan a boldenon-juk érdekelne mert az alphásba elég nagyot csalódtam.

Én még nem hallottam,hogy boldenonról valaki jót mondjon,ha heti 400-500mg-ot tolt.Sőt igazából csak Maszat számolt be itt pozitív dolgokról,de ő sem ebben a heti nagyságrendben.
szerintem az összes ismerősöd aki heti 400-500 mg bolditól nem érez semmit    A: tele van baszva hosszú hónapok óta B: szart kap  C: is-is
válogass.. gondolkodj már. betolsz egy tökmindegy milyen szteroidot, ami eredeti, leürült szervezete 400-500mg-ot/ hét és nem érzel változást...  aha.  o--O
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 04. - 17:47:57
Válasz #7844

Mars

Vendég
Valaki tud bármilyen infót vagy tapasztalatot megosztani a March Pharma-s injektálható szteroidokról?
Konkrétan a boldenon-juk érdekelne mert az alphásba elég nagyot csalódtam.

Én még nem hallottam,hogy boldenonról valaki jót mondjon,ha heti 400-500mg-ot tolt.Sőt igazából csak Maszat számolt be itt pozitív dolgokról,de ő sem ebben a heti nagyságrendben.
szerintem az összes ismerősöd aki heti 400-500 mg bolditól nem érez semmit    A: tele van baszva hosszú hónapok óta B: szart kap  C: is-is
válogass.. gondolkodj már. betolsz egy tökmindegy milyen szteroidot, ami eredeti, leürült szervezete 400-500mg-ot/ hét és nem érzel változást...  aha.  o--O
B-re tippelek.
Nekem nincs viszonyítási alapom de nem akarom elhinni hogyha benne lenne a ráírt hatóanyag legalább 80%-a akkor nem éreznék semmit.
Alphába bíztam a kódok is jók voltak igényes doboz igényes ampulla lófasz hatás és ami a legszomorúbb hogy több ember panaszkodik már az induject-re is.
Most már csak a Galenikába bízok az mindig hatott,igaz az a gyógyszertárból jön.
Már megfordult az is a fejembe ami tudom hogy hülyeség hogy magába enantátot fogok használni emelt dózisba abban legalább van hatóanyag és olcsó is,de legalább nem az ablakon dobálnám ki a pénzt ilyen minimális dózisú vagy üres szarokra.