2024. Május 06. - 20:56:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498746 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2013. Január 04. - 19:35:44
Válasz #7845
Nem elérhető

dino


azért lehet kapni jó dolgokat is. csak nem olyan egyszerű beszerezni mint egy rúd parizert.. meg nem is 1000 ft/ ml ár környékén kell tapogatni őket. az ilyen házilag gyártott, garantált hatóanyagtartalmú szarokat meg szépen el kell felejteni. a többsége szart sem ér, roszabb esetben még vágni is kell ha tokosodik.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 04. - 20:43:17
Válasz #7846
Nem elérhető

ninja14


Valaki tud bármilyen infót vagy tapasztalatot megosztani a March Pharma-s injektálható szteroidokról?
Konkrétan a boldenon-juk érdekelne mert az alphásba elég nagyot csalódtam.

Én még nem hallottam,hogy boldenonról valaki jót mondjon,ha heti 400-500mg-ot tolt.Sőt igazából csak Maszat számolt be itt pozitív dolgokról,de ő sem ebben a heti nagyságrendben.
szerintem az összes ismerősöd aki heti 400-500 mg bolditól nem érez semmit    A: tele van baszva hosszú hónapok óta B: szart kap  C: is-is
válogass.. gondolkodj már. betolsz egy tökmindegy milyen szteroidot, ami eredeti, leürült szervezete 400-500mg-ot/ hét és nem érzel változást...  aha.  o--O
szerintem meg lószar a boldi...nagy dózisban kell nyomni legalább 600-700 mg/hét, nem rég én is boldit nyomtam gen-shi 400 mg/hét 500 enaval....és elég gyengén hozott én azt is inkább a testóra fognám  ;D....és a receptoraim se voltak telítődve..1 éve üres vagyok... :(
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Január 04. - 23:18:18
Válasz #7847
Nem elérhető

dino


Valaki tud bármilyen infót vagy tapasztalatot megosztani a March Pharma-s injektálható szteroidokról?
Konkrétan a boldenon-juk érdekelne mert az alphásba elég nagyot csalódtam.

Én még nem hallottam,hogy boldenonról valaki jót mondjon,ha heti 400-500mg-ot tolt.Sőt igazából csak Maszat számolt be itt pozitív dolgokról,de ő sem ebben a heti nagyságrendben.
szerintem az összes ismerősöd aki heti 400-500 mg bolditól nem érez semmit    A: tele van baszva hosszú hónapok óta B: szart kap  C: is-is
válogass.. gondolkodj már. betolsz egy tökmindegy milyen szteroidot, ami eredeti, leürült szervezete 400-500mg-ot/ hét és nem érzel változást...  aha.  o--O
szerintem meg lószar a boldi...nagy dózisban kell nyomni legalább 600-700 mg/hét, nem rég én is boldit nyomtam gen-shi 400 mg/hét 500 enaval....és elég gyengén hozott én azt is inkább a testóra fognám  ;D....és a receptoraim se voltak telítődve..1 éve üres vagyok... :(
szarban leszek         ?  na majd megírom mi lesz ugyan ezzel a kombóval csak más gyártó  :-O
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 05. - 11:46:07
Válasz #7848
Nem elérhető

Tóth Attila


Nekem ment már CSAK Ena!Persze rendes kaja meg kiegészítés mellett...és jól működött,nem vizesedtem durván.
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2013. Január 05. - 13:01:31
Válasz #7849
Nem elérhető

doncicco


Valaki tud bármilyen infót vagy tapasztalatot megosztani a March Pharma-s injektálható szteroidokról?
Konkrétan a boldenon-juk érdekelne mert az alphásba elég nagyot csalódtam.

Én még nem hallottam,hogy boldenonról valaki jót mondjon,ha heti 400-500mg-ot tolt.Sőt igazából csak Maszat számolt be itt pozitív dolgokról,de ő sem ebben a heti nagyságrendben.
szerintem az összes ismerősöd aki heti 400-500 mg bolditól nem érez semmit    A: tele van baszva hosszú hónapok óta B: szart kap  C: is-is
válogass.. gondolkodj már. betolsz egy tökmindegy milyen szteroidot, ami eredeti, leürült szervezete 400-500mg-ot/ hét és nem érzel változást...  aha.  o--O
szerintem meg lószar a boldi...nagy dózisban kell nyomni legalább 600-700 mg/hét, nem rég én is boldit nyomtam gen-shi 400 mg/hét 500 enaval....és elég gyengén hozott én azt is inkább a testóra fognám  ;D....és a receptoraim se voltak telítődve..1 éve üres vagyok... :(
szarban leszek         ?  na majd megírom mi lesz ugyan ezzel a kombóval csak más gyártó  :-O

Sztem nem, pár ismerőst meginterjuvoltam alfa boldi/induject témában, még a csekély mennyiségeknél is működött.Meg ugye nem cél 10kg fel 7 kg le :D..

2013. Január 05. - 15:34:04
Válasz #7850
Nem elérhető

Rebel


Nekem ment már CSAK Ena!Persze rendes kaja meg kiegészítés mellett...és jól működött,nem vizesedtem durván.

Nekem meg a  t.propi / házi kotyvasz,de qrva erős/,esetleg susta 350.Nem versenyző szinten,de mindenkinek működött a környezetemben.Ezek működnek.A többi vagy-vagy..

2013. Január 05. - 16:25:08
Válasz #7851
Nem elérhető

Maszat


Az elmúlt 2 kúrámban nem volt boldi, mert már untam, de a kövibe beleteszem. Nem 400al  ;D Az biztos,h 600alá nem megyek, sőt  ::) ;D

hiányoznak már a jó 3-4 milis adagok  ;D 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 05. - 17:02:46
Válasz #7852
Nem elérhető

ninja14


Az elmúlt 2 kúrámban nem volt boldi, mert már untam, de a kövibe beleteszem. Nem 400al  ;D Az biztos,h 600alá nem megyek, sőt  ::) ;D

hiányoznak már a jó 3-4 milis adagok  ;D 
3 mili jobb segg? 4 mili bal segg?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Január 05. - 21:50:58
Válasz #7853
Nem elérhető

Rebel


Valaki tud bármilyen infót vagy tapasztalatot megosztani a March Pharma-s injektálható szteroidokról?
Konkrétan a boldenon-juk érdekelne mert az alphásba elég nagyot csalódtam.

Én még nem hallottam,hogy boldenonról valaki jót mondjon,ha heti 400-500mg-ot tolt.Sőt igazából csak Maszat számolt be itt pozitív dolgokról,de ő sem ebben a heti nagyságrendben.
szerintem az összes ismerősöd aki heti 400-500 mg bolditól nem érez semmit    A: tele van baszva hosszú hónapok óta B: szart kap  C: is-is
válogass.. gondolkodj már. betolsz egy tökmindegy milyen szteroidot, ami eredeti, leürült szervezete 400-500mg-ot/ hét és nem érzel változást...  aha.  o--O
szerintem meg lószar a boldi...nagy dózisban kell nyomni legalább 600-700 mg/hét, nem rég én is boldit nyomtam gen-shi 400 mg/hét 500 enaval....és elég gyengén hozott én azt is inkább a testóra fognám  ;D....és a receptoraim se voltak telítődve..1 éve üres vagyok... :(
Csak a boldit próbáltad a gen-shi-től?

2013. Január 06. - 00:00:28
Válasz #7854
Nem elérhető

ninja14


Valaki tud bármilyen infót vagy tapasztalatot megosztani a March Pharma-s injektálható szteroidokról?
Konkrétan a boldenon-juk érdekelne mert az alphásba elég nagyot csalódtam.

Én még nem hallottam,hogy boldenonról valaki jót mondjon,ha heti 400-500mg-ot tolt.Sőt igazából csak Maszat számolt be itt pozitív dolgokról,de ő sem ebben a heti nagyságrendben.
szerintem az összes ismerősöd aki heti 400-500 mg bolditól nem érez semmit    A: tele van baszva hosszú hónapok óta B: szart kap  C: is-is
válogass.. gondolkodj már. betolsz egy tökmindegy milyen szteroidot, ami eredeti, leürült szervezete 400-500mg-ot/ hét és nem érzel változást...  aha.  o--O
szerintem meg lószar a boldi...nagy dózisban kell nyomni legalább 600-700 mg/hét, nem rég én is boldit nyomtam gen-shi 400 mg/hét 500 enaval....és elég gyengén hozott én azt is inkább a testóra fognám  ;D....és a receptoraim se voltak telítődve..1 éve üres vagyok... :(
Csak a boldit próbáltad a gen-shi-től?
csak boldit.
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Január 06. - 16:38:51
Válasz #7855
Nem elérhető

Maszat


Megtelt  postaládád Warren. Azt hiszem ez a neved  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 06. - 21:16:19
Válasz #7856
Nem elérhető

Gabe


Az elmúlt 2 kúrámban nem volt boldi, mert már untam, de a kövibe beleteszem. Nem 400al  ;D Az biztos,h 600alá nem megyek, sőt  ::) ;D

hiányoznak már a jó 3-4 milis adagok  ;D 
Mutass már valamit, mit hozott a házikoszt?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Január 06. - 21:23:19
Válasz #7857
Nem elérhető

warren


Megtelt  postaládád Warren. Azt hiszem ez a neved  ;D

Valaki teleszemetelte XD 
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2013. Január 07. - 01:32:03
Válasz #7858
Nem elérhető

dino


Az elmúlt 2 kúrámban nem volt boldi, mert már untam, de a kövibe beleteszem. Nem 400al  ;D Az biztos,h 600alá nem megyek, sőt  ::) ;D

hiányoznak már a jó 3-4 milis adagok  ;D 
Mutass már valamit, mit hozott a házikoszt?
75 kg.. 42es kar  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 07. - 06:25:47
Válasz #7859
Nem elérhető

Maszat


Az elmúlt 2 kúrámban nem volt boldi, mert már untam, de a kövibe beleteszem. Nem 400al  ;D Az biztos,h 600alá nem megyek, sőt  ::) ;D

hiányoznak már a jó 3-4 milis adagok  ;D 
Mutass már valamit, mit hozott a házikoszt?
75 kg.. 42es kar  ;D ;D ;D

áhhhh azok csak pár hétig tartanak ki, meg amíg mennek.  ;D   Azok a képek bent vannak a topicomba, látta már mindenki.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26