2024. Május 06. - 21:13:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498756 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2013. Január 07. - 10:20:30
Válasz #7860
Nem elérhető

Henrich


Szasztok újra,meg a pénz az első kúrához:
Testo enanthate+stanzolol
Milyen márkát lenne érdemes beszerezni ezekből?Amely kevésbé hamis...Genesises enan. állítólag már kamu,ez igaz?
Nyisd ki a Bifröstöt!

2013. Január 07. - 10:20:30
Válasz #7861
Nem elérhető

Nec921


Próbálta már valaki a török anapolon-t most jutottam hozzá ismerős által. Mellé menne még az Alpha Pharma-s nandrobolin meg a boldebolin. Vélemény?persze Anapolon csak felvezetésnek terveztem.

2013. Január 07. - 12:32:00
Válasz #7862
Nem elérhető

Milo


felesleges mellé deca is meg boldenon is. 2ő közül az egyiket használd
Riceman

2013. Január 07. - 15:29:52
Válasz #7863
Nem elérhető

dino


felesleges mellé deca is meg boldenon is. 2ő közül az egyiket használd
ez a kúra a leírtak alapján úgy szar ahogy van. egy igazi faszság. kár kijavítani hadd nyomja!  O0
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 07. - 15:30:53
Válasz #7864
Nem elérhető

dino


Szasztok újra,meg a pénz az első kúrához:
Testo enanthate+stanzolol
Milyen márkát lenne érdemes beszerezni ezekből?Amely kevésbé hamis...Genesises enan. állítólag már kamu,ez igaz?
ezt majd az megmondja neked akitől veszed a cuccot. puding próbája az evés, tuti vétel meg nincs.  (:-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 07. - 19:00:23
Válasz #7865
Nem elérhető

Jordan



áhhhh azok csak pár hétig tartanak ki, meg amíg mennek.  ;D


Ááááh bazmeg  :D Ezt még olvasni is szomorú volt  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Január 07. - 21:07:36
Válasz #7866
Nem elérhető

Maszat



áhhhh azok csak pár hétig tartanak ki, meg amíg mennek.  ;D


Ááááh bazmeg  :D Ezt még olvasni is szomorú volt  ;D

az igazság mindig lehangoló  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 07. - 21:11:40
Válasz #7867
Nem elérhető

toro17


Sziasztok! Viszonylag új vagyok a fórumon mint hozzászóló, de elég régóta olvaslak benneteket. Remélem nem gond hogy csatlakozom.  :)

A török anapolonról elég jó véleménnyel vannak az ismerőseim akik használták, jelenleg én is kúrát tervezek vele, mellé pedig sustanon. Ez ügyeb szeretném kikérni a véleményeteket is. Előre is elnézést ha kicsit tudatlan vagyok, nyilván ezért is vagyok itt, és nem a gyakorikérdesek.hu-n   :D

Az én tervezett kúrám nagyjából ebből állna:


1. hét : 500mg susta

2.3.4.5.6.7. héten : napi 100mg anapolon és heti 500mg susta

8. héten : 100mg anapolon/nap

9. 10. 11. héten: HCG

és ezek mellett Clomid/Nolvadex



2013. Január 07. - 21:11:40
Válasz #7868
Nem elérhető

Henrich


Oroszrulett lesz az egész...netről rendelem "tuti minőség'' ,van nekik eredeti naposim is meg norma hellasos deca jó áron ,szóval így állnak a dolgok  ::)
Nyisd ki a Bifröstöt!

2013. Január 07. - 21:59:02
Válasz #7869
Nem elérhető

ninja14


Oroszrulett lesz az egész...netről rendelem "tuti minőség'' ,van nekik eredeti naposim is meg norma hellasos deca jó áron ,szóval így állnak a dolgok  ::)
csak megsugom még van norma hellasos jó deca a piacon  ;)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Január 07. - 23:49:08
Válasz #7870
Nem elérhető

dino


Oroszrulett lesz az egész...netről rendelem "tuti minőség'' ,van nekik eredeti naposim is meg norma hellasos deca jó áron ,szóval így állnak a dolgok  ::)
csak megsugom még van norma hellasos jó deca a piacon  ;)
akkor jó keresgélést  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 10. - 15:59:39
Válasz #7871
Nem elérhető

balic


Trenbolone Enanthate (Thaiger - Finarex), erről esetleg van valakinek tapasztalata vagy bármilyen infója? Érdemes vele próbálkozni? Köszi előre is!  ;)

2013. Január 13. - 07:03:04
Válasz #7872
Nem elérhető

Rebel


Trenbolone Enanthate (Thaiger - Finarex), erről esetleg van valakinek tapasztalata vagy bármilyen infója? Érdemes vele próbálkozni? Köszi előre is!  ;)
Én gyáva voltam eddig a trenhez,de a környezetemben csak a genesist használják.Legalább is ezt mondják.Kezeld így az infót.

2013. Január 13. - 08:59:52
Válasz #7873
Nem elérhető

Maszat


Trenbolone Enanthate (Thaiger - Finarex), erről esetleg van valakinek tapasztalata vagy bármilyen infója? Érdemes vele próbálkozni? Köszi előre is!  ;)
Én gyáva voltam eddig a trenhez,de a környezetemben csak a genesist használják.Legalább is ezt mondják.Kezeld így az infót.

Én 1x használtam, máig mázli,h nem csuktak le. soha többet! Tudtam,h cink lesz, azért húztam a dolgot... ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 13. - 10:08:49
Válasz #7874
Nem elérhető

dino


Trenbolone Enanthate (Thaiger - Finarex), erről esetleg van valakinek tapasztalata vagy bármilyen infója? Érdemes vele próbálkozni? Köszi előre is!  ;)
Én gyáva voltam eddig a trenhez,de a környezetemben csak a genesist használják.Legalább is ezt mondják.Kezeld így az infót.

Én 1x használtam, máig mázli,h nem csuktak le. soha többet! Tudtam,h cink lesz, azért húztam a dolgot... ;D
  elkapott a szeretet flash?  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!