2024. Május 07. - 00:27:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498805 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2013. Január 13. - 16:15:06
Válasz #7875
Nem elérhető

doncicco


Szűkszavuak voltatok az fdl cuccok tekintetében :-pmost újra felteszem a kérdést :-<

2013. Január 13. - 16:37:49
Válasz #7876
Nem elérhető

dino


Szűkszavuak voltatok az fdl cuccok tekintetében :-pmost újra felteszem a kérdést :-<
<3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 13. - 16:38:11
Válasz #7877
Nem elérhető

dino


remélem elég egyértelmű voltam  ;) ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 13. - 18:42:16
Válasz #7878
Nem elérhető

Maszat


Trenbolone Enanthate (Thaiger - Finarex), erről esetleg van valakinek tapasztalata vagy bármilyen infója? Érdemes vele próbálkozni? Köszi előre is!  ;)
Én gyáva voltam eddig a trenhez,de a környezetemben csak a genesist használják.Legalább is ezt mondják.Kezeld így az infót.

Én 1x használtam, máig mázli,h nem csuktak le. soha többet! Tudtam,h cink lesz, azért húztam a dolgot... ;D
de mi a faszt csináltál, ami miatt majdnem lecsuktak?  ;D ha nem publikus, dobj egy privit  ::)

maradjunk annyiba,h még a hírekben is voltam :DDDD
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 13. - 19:37:59
Válasz #7879
Nem elérhető

egyvicc


Trenbolone Enanthate (Thaiger - Finarex), erről esetleg van valakinek tapasztalata vagy bármilyen infója? Érdemes vele próbálkozni? Köszi előre is!  ;)
Én gyáva voltam eddig a trenhez,de a környezetemben csak a genesist használják.Legalább is ezt mondják.Kezeld így az infót.

Én 1x használtam, máig mázli,h nem csuktak le. soha többet! Tudtam,h cink lesz, azért húztam a dolgot... ;D
de mi a faszt csináltál, ami miatt majdnem lecsuktak?  ;D ha nem publikus, dobj egy privit  ::)

maradjunk annyiba,h még a hírekben is voltam :DDDD
ha nem lennék egy lusta ;D keresgélnék egy őrült ámokfutása című hírt  :-/-   d:)    :-){

2013. Január 13. - 22:39:40
Válasz #7880
Nem elérhető

doncicco


remélem elég egyértelmű voltam  ;) ;D

Teljesen :D

2013. Január 14. - 05:53:29
Válasz #7881
Nem elérhető

Rebel


Trenbolone Enanthate (Thaiger - Finarex), erről esetleg van valakinek tapasztalata vagy bármilyen infója? Érdemes vele próbálkozni? Köszi előre is!  ;)
Én gyáva voltam eddig a trenhez,de a környezetemben csak a genesist használják.Legalább is ezt mondják.Kezeld így az infót.

Én 1x használtam, máig mázli,h nem csuktak le. soha többet! Tudtam,h cink lesz, azért húztam a dolgot... ;D
de mi a faszt csináltál, ami miatt majdnem lecsuktak?  ;D ha nem publikus, dobj egy privit  ::)

maradjunk annyiba,h még a hírekben is voltam :DDDD
Akkor rosszab élmény volt mint a nandrolon?

2013. Január 14. - 07:06:40
Válasz #7882
Nem elérhető

Maszat


Trenbolone Enanthate (Thaiger - Finarex), erről esetleg van valakinek tapasztalata vagy bármilyen infója? Érdemes vele próbálkozni? Köszi előre is!  ;)
Én gyáva voltam eddig a trenhez,de a környezetemben csak a genesist használják.Legalább is ezt mondják.Kezeld így az infót.

Én 1x használtam, máig mázli,h nem csuktak le. soha többet! Tudtam,h cink lesz, azért húztam a dolgot... ;D
de mi a faszt csináltál, ami miatt majdnem lecsuktak?  ;D ha nem publikus, dobj egy privit  ::)

maradjunk annyiba,h még a hírekben is voltam :DDDD
Akkor rosszab élmény volt mint a nandrolon?

háááát   ;D  ha jellemeznem kellene, a nandrolone lehangoló volt, a trenbolone pedig negatív értelemben izgalmas és felkavaró  ;D ;D

és a progeszteronos, kinyomhatatlan, meggy méretű gyulladt pattanásokról nem is beszélve...mondjuk ez a treninél nem volt olyan súlyos, és hónapokig tartó mint a decánál, de azért fellelhető volt pár szép darab.

A trenis időszaknál talán az volt a baj,h tesztoszteronnal és masteronnal kombináltam, talán túlontúl androgén volt. Fel is hívták a figyelmem, és sejtettem is,h feszült leszek. Tényleg nem akarom erősíteni azt a közhelyt,h húúú szteroidoztam de agresszív voltam, de nálam tényleg ijesztő volt az önkontroll hiánya.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 14. - 15:05:47
Válasz #7883
Nem elérhető

Fuji


Trenbolone Enanthate (Thaiger - Finarex), erről esetleg van valakinek tapasztalata vagy bármilyen infója? Érdemes vele próbálkozni? Köszi előre is!  ;)
Én gyáva voltam eddig a trenhez,de a környezetemben csak a genesist használják.Legalább is ezt mondják.Kezeld így az infót.

Én 1x használtam, máig mázli,h nem csuktak le. soha többet! Tudtam,h cink lesz, azért húztam a dolgot... ;D
de mi a faszt csináltál, ami miatt majdnem lecsuktak?  ;D ha nem publikus, dobj egy privit  ::)

maradjunk annyiba,h még a hírekben is voltam :DDDD
Akkor rosszab élmény volt mint a nandrolon?

háááát   ;D  ha jellemeznem kellene, a nandrolone lehangoló volt, a trenbolone pedig negatív értelemben izgalmas és felkavaró  ;D ;D

és a progeszteronos, kinyomhatatlan, meggy méretű gyulladt pattanásokról nem is beszélve...mondjuk ez a treninél nem volt olyan súlyos, és hónapokig tartó mint a decánál, de azért fellelhető volt pár szép darab.

A trenis időszaknál talán az volt a baj,h tesztoszteronnal és masteronnal kombináltam, talán túlontúl androgén volt. Fel is hívták a figyelmem, és sejtettem is,h feszült leszek. Tényleg nem akarom erősíteni azt a közhelyt,h húúú szteroidoztam de agresszív voltam, de nálam tényleg ijesztő volt az önkontroll hiánya.
Te nem agressziv voltal,hanem elkapott az "androgen megadozis szindroma"   ;D

2013. Január 14. - 19:26:48
Válasz #7884
Nem elérhető

Maszat


Ami lobbanékonysággal és agresszióval társult  ;D  Viccet félretéve aki hirtelen természetű, annak tényleg érdemes meggondolni ezeket a kúrákat. Ez is emberfüggő, 1ik ismerősöm majdnem ugyan ettől a kúrától csak valamivel erősebb hangulatingadozást tapasztalt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 14. - 20:37:54
Válasz #7885
Nem elérhető

dino


Ami lobbanékonysággal és agresszióval társult  ;D  Viccet félretéve aki hirtelen természetű, annak tényleg érdemes meggondolni ezeket a kúrákat. Ez is emberfüggő, 1ik ismerősöm majdnem ugyan ettől a kúrától csak valamivel erősebb hangulatingadozást tapasztalt.
ne ilyesztegesd itt a népet, egy kis trenbolone még nem a világ.. ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 14. - 22:02:26
Válasz #7886
Nem elérhető

hopika


Ami lobbanékonysággal és agresszióval társult  ;D  Viccet félretéve aki hirtelen természetű, annak tényleg érdemes meggondolni ezeket a kúrákat. Ez is emberfüggő, 1ik ismerősöm majdnem ugyan ettől a kúrától csak valamivel erősebb hangulatingadozást tapasztalt.

Egy srác,akit közelről ismerek pedig simán bírta hoppáré nélkül:mondjuk alapból 30-40 pulzusa lehet...  ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Január 14. - 22:44:09
Válasz #7887
Nem elérhető

Milo


Én se szoktam agresszív lenni tőle. inkább amit tapasztalok pulzus,vérnyomás felmegy eléggé
Riceman

2013. Január 15. - 10:39:53
Válasz #7888
Nem elérhető

Rebel


A Masteron mit rak hozzá egy kúrához.

2013. Január 15. - 10:48:53
Válasz #7889
Nem elérhető

Maszat


A Masteron mit rak hozzá egy kúrához.

A masteron szerintem androgénebb mint maga a testosteron, a magas androgén szintet pedig csak nem kell magyarázni. Szárazabb, keményebb fazon, jobb zsírvesztéssel. Főleg,h erős antiaromatáz. Nagyon jó kis szer, csak drága, és mondjuk annyira körülményes beszerezni jó minőséget, mint mondjuk trenbolonból. Leszámítva a mázlit.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26