2024. Május 06. - 14:57:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498653 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2013. Január 15. - 22:17:23
Válasz #7905
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


olvastam régi sztorikat, hogy sokan magában használták, ezért említettem, érdekes egy szer egyébként,  az FDL propi az tényleg egy izmos jószág.. meg hát liquid death.  Łł=

2013. Január 15. - 22:17:44
Válasz #7906
Nem elérhető

warren


A masteronra én is nagyon kíváncsi vagyok, de Maszat, említetted, hogy sokkal androgénebb a tesztoszteronnál, egyszer használtam tesztot, nekem a gynoval már kis dózisnál is gondjaim voltak, mivel eléggé hajlamos vagyok rá mint te, de említetted hogy a masteron anti aromatáz is? Tehát valamelyest segítene kiküszöbölni az aromatizálódást, vagy azért ekkora mértékben nem?
teljes egészében kiszedte azt a kis pici csomót ami a mellemben volt.  ;)

ez jó, főleg hogy FDL-hez én is hozzá jutok, kíváncsi vagyok magában mit tud, meg hogy utólag a libidóra mekkora kihatással lesz
én nem kísétletezhnék testo nélkül a minden másnapi 100mg-al..

Sajnos én nem tettem mellé...............  ::)    kellett volna valóban.

Legközelebb tesztó nélkül sehova  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2013. Január 15. - 22:36:27
Válasz #7907
Nem elérhető

Rebel


Edzésben,erő,kitartás?Bár gondolom pucoláskor használtad.

2013. Január 15. - 22:40:36
Válasz #7908
Nem elérhető

dino


Edzésben,erő,kitartás?Bár gondolom pucoláskor használtad.
erősödtem, felfelé ment a súlyom diétában.. meg ilyen finomságok  ;D  persze a versenyen full naturál voltam én is, mint a példaképek, a nagyok! liftime! :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 16. - 05:50:28
Válasz #7909
Nem elérhető

Rebel


egyébként én pont fdl-es trenitől és masterontól akadtam ki  ;D
Kb.mibe fáj ez a maszteron.Csak ,hogy túl sokkal ne basszanak át.
Jöhet privbe is.Kösz.
15-20 között fog megállni kb. propival együtt 100-100mg minden másnap vagy minden nap
Köszi!
Mennyi ideig lehet/érdemes tolni.Diéta mellett 12 hétre gondoltam,ha kibírom. ;D
10-12
12-hét alatt gondolom gyorsan kilövi a saját tesztót .Kúra közben érdemes a heti2x250 egység hCG-t tolni/ valahogy ez a logikus/,vagy kúra után 30 napon át 500 egység?Kösz.

2013. Január 16. - 09:07:58
Válasz #7910
Nem elérhető

dino


egyébként én pont fdl-es trenitől és masterontól akadtam ki  ;D
Kb.mibe fáj ez a maszteron.Csak ,hogy túl sokkal ne basszanak át.
Jöhet privbe is.Kösz.
15-20 között fog megállni kb. propival együtt 100-100mg minden másnap vagy minden nap
Köszi!
Mennyi ideig lehet/érdemes tolni.Diéta mellett 12 hétre gondoltam,ha kibírom. ;D
10-12
12-hét alatt gondolom gyorsan kilövi a saját tesztót .Kúra közben érdemes a heti2x250 egység hCG-t tolni/ valahogy ez a logikus/,vagy kúra után 30 napon át 500 egység?Kösz.
én a kúra közbeni hcg-t veszélyes marhaságnak tartom.. proviron azt kész. meg egy normális levezetés. azt sem mondtam, hogy kötelező 12 hétig használni :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 16. - 09:25:45
Válasz #7911
Nem elérhető

Maszat


veszélyes marhaság? életben tartja a golyókat, sokkal hamarabb fognak tesztoszteront termelni levezetésbe, mintha valakinek az összegfonnyadt golyóinak kellene először észhez térnie. ez is persze egyénfüggő, van akinek nem megy össze a külsőleg bevitt tesztótól, nekem pl szemmel láthatóan kisebbek a 4.hét után.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 16. - 12:09:55
Válasz #7912
Nem elérhető

doncicco


Sztem is jó ötlet a kúra közbeni hcg, sokak szerint a végén is hamarabb visszaáll O0

2013. Január 16. - 14:42:28
Válasz #7913
Nem elérhető

dino


Sztem is jó ötlet a kúra közbeni hcg, sokak szerint a végén is hamarabb visszaáll O0
csak én nem vagyok ez a kísérletezős típus?  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 16. - 15:01:41
Válasz #7914

Mars

Vendég
Sztem is jó ötlet a kúra közbeni hcg, sokak szerint a végén is hamarabb visszaáll O0
csak én nem vagyok ez a kísérletezős típus?  ;D
Sokfélét olvasni ezzel kapcsolatban.Nekem a bekevert oldat eltarthatósága tűnik kényes pontnak.Már olyat is olvastam hogy bac vízzel feloldva se garantált h stabil marad.A biztonság kedvéért meg nem fogok hetente kidobni 4500IU Hcg-t ha csak 500kell.

2013. Január 16. - 15:14:15
Válasz #7915
Nem elérhető

Milo


szerintem az ilyen 8-16hetes "hobbigyúrós" kúráknál felesleges kúra közben HCG-t nyomni.
Riceman

2013. Január 16. - 15:51:34
Válasz #7916
Nem elérhető

doncicco


A baj inkább az, hogy több leírás szerint a herék 3 hét után érzéketlenné válnak állítólag a hcg kedvező hatásaira.Efit írhatna..

2013. Január 16. - 16:06:26
Válasz #7917
Nem elérhető

dino


A baj inkább az, hogy több leírás szerint a herék 3 hét után érzéketlenné válnak állítólag a hcg kedvező hatásaira.Efit írhatna..
meg a hcg testo melletti adagolásával komoly gondok lehetnek kúra után..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 16. - 16:29:05
Válasz #7918
Nem elérhető

doncicco


Esetleg életszerű lehet az a megoldás amikor "emlékeztetőt" kapnak a gojók 8-10 napos időtartamban a kura közepén.

2013. Január 16. - 19:59:52
Válasz #7919
Nem elérhető

God Vazzeg


A baj inkább az, hogy több leírás szerint a herék 3 hét után érzéketlenné válnak állítólag a hcg kedvező hatásaira.Efit írhatna..

Szerintem ez csak nagy mennyiségnél lehet igaz, bebaszna ha alap esetben érzéketlenné válna. De ez mindennel így van, telítődnek a receptorok és viszlát!

Hosszabb kúráknál amennyire én tudom átvezetéseket szoktak hagyni, ez azt jelenti hogy NEM androgén cuccot nyomnak kis mennyiségben, és rá nyomják a hcg-t. Ezzel szerintem nincs is gond, mivel ha van lh, a herék indulnak, tehát megnőnek, persze utána megint összemennek, de ezzel sincs gond, mert majd jöhet egy átvezetés, vagy levezetés. De nincs heresorvadás. Folyamatos hcg adagolásnak szerintem akkor lenne értelme kúra közben ha a normál napi termelésünk közeli mennyiséget tudnánk bejuttatni, így nem nyírjuk ki a receptorokat. Dino rátapintott, gondok lehetnek kúra után, mert ha érzéketlenné tesszük a receptorokat, a normál saját termelésünk nem lesz elég kúra után.

Összegzés:
1. nem kell maratoni kúrákat csinálni :D
2. ha igen, akkor se szabad közben hcg-t nyomni, hanem átvezetéseket kell hagyni
3. nem értek hozzá úgy se az lesz a vége, kérem kaccsojja ki :D