2024. Május 06. - 21:59:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498765 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2013. Január 16. - 20:20:32
Válasz #7920
Nem elérhető

Rebel


A baj inkább az, hogy több leírás szerint a herék 3 hét után érzéketlenné válnak állítólag a hcg kedvező hatásaira.Efit írhatna..

Szerintem ez csak nagy mennyiségnél lehet igaz, bebaszna ha alap esetben érzéketlenné válna. De ez mindennel így van, telítődnek a receptorok és viszlát!

Hosszabb kúráknál amennyire én tudom átvezetéseket szoktak hagyni, ez azt jelenti hogy NEM androgén cuccot nyomnak kis mennyiségben, és rá nyomják a hcg-t. Ezzel szerintem nincs is gond, mivel ha van lh, a herék indulnak, tehát megnőnek, persze utána megint összemennek, de ezzel sincs gond, mert majd jöhet egy átvezetés, vagy levezetés. De nincs heresorvadás. Folyamatos hcg adagolásnak szerintem akkor lenne értelme kúra közben ha a normál napi termelésünk közeli mennyiséget tudnánk bejuttatni, így nem nyírjuk ki a receptorokat. Dino rátapintott, gondok lehetnek kúra után, mert ha érzéketlenné tesszük a receptorokat, a normál saját termelésünk nem lesz elég kúra után.

Összegzés:
1. nem kell maratoni kúrákat csinálni :D
2. ha igen, akkor se szabad közben hcg-t nyomni, hanem átvezetéseket kell hagyni
3. nem értek hozzá úgy se az lesz a vége, kérem kaccsojja ki :D
Akkor marad a kúra után 3x5000 egység hCG,vagy a 30X500 egység?

2013. Január 16. - 20:29:46
Válasz #7921
Nem elérhető

dino


A baj inkább az, hogy több leírás szerint a herék 3 hét után érzéketlenné válnak állítólag a hcg kedvező hatásaira.Efit írhatna..

Szerintem ez csak nagy mennyiségnél lehet igaz, bebaszna ha alap esetben érzéketlenné válna. De ez mindennel így van, telítődnek a receptorok és viszlát!

Hosszabb kúráknál amennyire én tudom átvezetéseket szoktak hagyni, ez azt jelenti hogy NEM androgén cuccot nyomnak kis mennyiségben, és rá nyomják a hcg-t. Ezzel szerintem nincs is gond, mivel ha van lh, a herék indulnak, tehát megnőnek, persze utána megint összemennek, de ezzel sincs gond, mert majd jöhet egy átvezetés, vagy levezetés. De nincs heresorvadás. Folyamatos hcg adagolásnak szerintem akkor lenne értelme kúra közben ha a normál napi termelésünk közeli mennyiséget tudnánk bejuttatni, így nem nyírjuk ki a receptorokat. Dino rátapintott, gondok lehetnek kúra után, mert ha érzéketlenné tesszük a receptorokat, a normál saját termelésünk nem lesz elég kúra után.

Összegzés:
1. nem kell maratoni kúrákat csinálni :D
2. ha igen, akkor se szabad közben hcg-t nyomni, hanem átvezetéseket kell hagyni
3. nem értek hozzá úgy se az lesz a vége, kérem kaccsojja ki :D
Akkor marad a kúra után 3x5000 egység hCG,vagy a 30X500 egység?
nem tudom mit variáltok már ezzel a szaros hcg-vel.. 40 évig jó volt mindenkinek kúra után, de most hirtelen mindenki nagyon újítani akar.  :-/]
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 16. - 20:37:24
Válasz #7922
Nem elérhető

hopika


Szúrj 4x2500-at,hogy megzavarjalak én is...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Január 16. - 21:58:38
Válasz #7923
Nem elérhető

Maszat


Én se adnék be 5000NE-s adagokat. 500as adagok 4-5 naponta.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 17. - 11:36:03
Válasz #7924
Nem elérhető

doncicco


Az "átvezetés" konkétumai engem is érdekelnek ***

2013. Január 17. - 12:00:01
Válasz #7925
Nem elérhető

pjocit


Sziasztok kérdésem az lenne hogy kezdenék egy Danabol ( Methandienone 10 mg tabletta kék színű szív alakú  )  kúrát és hogy kúra után zitazonium helyett mehet a a TAMOXIFEN-TEVA 20 mg 10 napig 2, majd 10 napig egy ? és hogy a májvédőt mikor tól kezdjem el szedni ? Elöre is kössz

2013. Január 17. - 22:48:56
Válasz #7926
Nem elérhető

Diesel55


Pappszi már felvetette a kérdést, csak nem érkezett válasz. Feltárom újra  ;D Ez a papírcímkés verzió az eredeti gyógyszertári teszto depo új köntösben, vagy csak egy újabb ug. laborban kotyvasztott 'igényes' hamisítvány? Van vkinek érdemi tapasztalata  vele?

Nálunk még csak most ismerkednek a srácok vele. Első ránézésre a sűrűsége jónak tűnik. Több forrásom is szentül állítja, hogy az eredeti új designban, és mindenki dícséri, de az ő szavuk kevés nekem a  boldogsághoz ;D

 Valaki aki nem csak árulja, hanem használja is?




2013. Január 18. - 17:36:30
Válasz #7927
Nem elérhető

Rebel


Én se adnék be 5000NE-s adagokat. 500as adagok 4-5 naponta.
Van aki kúra közben heti 1x 500 egységet majd a visszaállításnál  500 egységet ajánlanak minden nap 3 hétig+tamoxifent 20mg/nap 6 hétig.

2013. Január 18. - 21:20:19
Válasz #7928

Mars

Vendég
Pappszi már felvetette a kérdést, csak nem érkezett válasz. Feltárom újra  ;D Ez a papírcímkés verzió az eredeti gyógyszertári teszto depo új köntösben, vagy csak egy újabb ug. laborban kotyvasztott 'igényes' hamisítvány? Van vkinek érdemi tapasztalata  vele?

Nálunk még csak most ismerkednek a srácok vele. Első ránézésre a sűrűsége jónak tűnik. Több forrásom is szentül állítja, hogy az eredeti új designban, és mindenki dícséri, de az ő szavuk kevés nekem a  boldogsághoz ;D

 Valaki aki nem csak árulja, hanem használja is?




Elvileg ez az új széria.Ugyanez jött nekem is a patikából.Ha a patikusok nem csalnak valahogy akkor tuti jó!Szerbiában minden lehetséges:) de azért kétlem.

2013. Január 18. - 21:26:49
Válasz #7929
Nem elérhető

Patrik085


Szevasztok! Genesis Testo compoundot tudnátok véleményezni? Mennyi lehet benne a hatóanyag? Jobb és használhatóbb lehet mint a pakisztáni susta? Köszi  :-){  =/+'
A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni.

2013. Január 18. - 22:04:17
Válasz #7930
Nem elérhető

cpggyurma


Szevasztok! Genesis Testo compoundot tudnátok véleményezni? Mennyi lehet benne a hatóanyag? Jobb és használhatóbb lehet mint a pakisztáni susta? Köszi  :-){  =/+'

mostanában kapható pakisztáni sustánál minden csak jobb lehet   ;)
ha jó compoundot akarsz akkor alpha pharma Induject 250

2013. Január 19. - 11:26:06
Válasz #7931
Nem elérhető

Fuji


Szevasztok! Genesis Testo compoundot tudnátok véleményezni? Mennyi lehet benne a hatóanyag? Jobb és használhatóbb lehet mint a pakisztáni susta? Köszi  :-){  =/+'

mostanában kapható pakisztáni sustánál minden csak jobb lehet   ;)
ha jó compoundot akarsz akkor alpha pharma Induject 250
A pakisztani szusztat mar csak a retro feeling miatt gyartjak.  :D

2013. Január 19. - 13:57:55
Válasz #7932
Nem elérhető

Maszat


Szevasztok! Genesis Testo compoundot tudnátok véleményezni? Mennyi lehet benne a hatóanyag? Jobb és használhatóbb lehet mint a pakisztáni susta? Köszi  :-){  =/+'

mostanában kapható pakisztáni sustánál minden csak jobb lehet   ;)
ha jó compoundot akarsz akkor alpha pharma Induject 250
A pakisztani szusztat mar csak a retro feeling miatt gyartjak.  :D

 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 19. - 14:25:30
Válasz #7933
Nem elérhető

dino


van ebből az újfajta galenikából is olcsó a piacon már
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 20. - 15:04:24
Válasz #7934
Nem elérhető

Nec921


Alpha Pharmás Parabolinról vélemény? használt valaki?