2024. Május 07. - 01:10:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498813 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2013. Január 21. - 16:28:08
Válasz #7935
Nem elérhető

God Vazzeg


Szevasztok! Genesis Testo compoundot tudnátok véleményezni? Mennyi lehet benne a hatóanyag? Jobb és használhatóbb lehet mint a pakisztáni susta? Köszi  :-){  =/+'

Genesis 2 felől is beszerezhető, az egyik vonal nem jó, gyullad, és beteg leszel tőle. Északi vonalról ne vegyetek..  Aki érti az érti..

2013. Január 21. - 20:20:23
Válasz #7936
Nem elérhető

cpggyurma


Alpha Pharmás Parabolinról vélemény? használt valaki?

ha eredeti alphás akkor okés, bár mostanában már lehet találkozni kamu alphás cuccokkal is :'(

2013. Január 21. - 20:47:34
Válasz #7937
Nem elérhető

Rebel


Edzésben,erő,kitartás?Bár gondolom pucoláskor használtad.
erősödtem, felfelé ment a súlyom diétában.. meg ilyen finomságok  ;D  persze a versenyen full naturál voltam én is, mint a példaképek, a nagyok! liftime! :D
FDL-es winny/ Real Pain :o/ bevállalható?

2013. Január 22. - 16:05:21
Válasz #7938
Nem elérhető

Rebel


Edzésben,erő,kitartás?Bár gondolom pucoláskor használtad.
erősödtem, felfelé ment a súlyom diétában.. meg ilyen finomságok  ;D  persze a versenyen full naturál voltam én is, mint a példaképek, a nagyok! liftime! :D
FDL-es winny/ Real Pain :o/ bevállalható?
???

2013. Január 22. - 16:45:10
Válasz #7939
Nem elérhető

dino


Edzésben,erő,kitartás?Bár gondolom pucoláskor használtad.
erősödtem, felfelé ment a súlyom diétában.. meg ilyen finomságok  ;D  persze a versenyen full naturál voltam én is, mint a példaképek, a nagyok! liftime! :D
FDL-es winny/ Real Pain :o/ bevállalható?
???
kb 5ször írtam le az fdl-es termékekről, hogy hibátlan az összes. többször nem fogom megtenni. ja és gyulladni sem gyullad a winni
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 22. - 17:08:33
Válasz #7940
Nem elérhető

Rebel


Edzésben,erő,kitartás?Bár gondolom pucoláskor használtad.
erősödtem, felfelé ment a súlyom diétában.. meg ilyen finomságok  ;D  persze a versenyen full naturál voltam én is, mint a példaképek, a nagyok! liftime! :D
FDL-es winny/ Real Pain :o/ bevállalható?
???
kb 5ször írtam le az fdl-es termékekről, hogy hibátlan az összes. többször nem fogom megtenni. ja és gyulladni sem gyullad a winni
Verstanden, Herr!
 @:-)

2013. Január 22. - 17:55:04
Válasz #7941
Nem elérhető

tamas21


Ennek fügvényében aki tud FDL-es cuccokat várom jelentkezését priviben.

2013. Január 22. - 17:56:16
Válasz #7942
Nem elérhető

gabo01


Edzésben,erő,kitartás?Bár gondolom pucoláskor használtad.
erősödtem, felfelé ment a súlyom diétában.. meg ilyen finomságok  ;D  persze a versenyen full naturál voltam én is, mint a példaképek, a nagyok! liftime! :D
FDL-es winny/ Real Pain :o/ bevállalható?
???
kb 5ször írtam le az fdl-es termékekről, hogy hibátlan az összes. többször nem fogom megtenni. ja és gyulladni sem gyullad a winni

Annyi jót írtok ezekről az FDL-es termékekről csak azt jó lenne tudni, hogy hol lehet hozzájutni!?  ::) ;) ;D

2013. Január 22. - 17:57:45
Válasz #7943
Nem elérhető

gabo01


Ennek fügvényében aki tud FDL-es cuccokat várom jelentkezését priviben.

Én is megköszönnék némi infót az említett termékekkel kapcsolatban privátban!  :-){ @:-)

2013. Január 22. - 18:19:54
Válasz #7944
Nem elérhető

Maszat


Hagyjátok már a picsába ezt a sok köcsög szteroidot!  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 22. - 18:24:17
Válasz #7945
Nem elérhető

Rebel


Hagyjátok már a picsába ezt a sok köcsög szteroidot!  :D
Maszat megtért!

2013. Január 22. - 19:31:04
Válasz #7946
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 22. - 20:54:19
Válasz #7947
Nem elérhető

Fuji


Edzésben,erő,kitartás?Bár gondolom pucoláskor használtad.
erősödtem, felfelé ment a súlyom diétában.. meg ilyen finomságok  ;D  persze a versenyen full naturál voltam én is, mint a példaképek, a nagyok! liftime! :D
FDL-es winny/ Real Pain :o/ bevállalható?
???
kb 5ször írtam le az fdl-es termékekről, hogy hibátlan az összes. többször nem fogom megtenni. ja és gyulladni sem gyullad a winni
Akkor az nagy kincs!

2013. Január 23. - 15:00:22
Válasz #7948
Nem elérhető

crazer


Papír címkés depot tesztelve teszi a dolgát. Libidóban megdobott nagyon súly is jött fel rendesen (7 kg eddig) 10 amp.nál vagyok heti első két héten ment kettő azóta 3at nyomok gondoltam megosztom veletek. Másnap kicsit feszült de nem gyulladt. Provi megy napi 1 de mind kiderül kevés volt kisebb csomó jelent meg a jobb mellbimbómban azóta megy napi 4x10 mg nolva ( kb. 1 hete ) most csökkentem 3-ra majd napi 2lesz csak. Nagyon gondolkozom hogy megdobom a kúrát egy kis danabollal 4 hétig utána 200 szem stana rá közben végig megy a depo és levezetem majd HCG-vel meg nolvadexxel érdekelne a véleményetek. .....(mod). Szép napot!
Work hard ;)

2013. Január 23. - 19:31:02
Válasz #7949
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Gyerekek, ne kérjetek itt senkit, hogy kontaktoljanak benneteket szteroidokkal kapcsolatban, mert ez itt nem szteroidkereskedés, nem is sztreroid forrás kereső stb..., gyengeelméjűek....!
Privát üzenetben mindenki azt csinál, amit akar, ahhoz semmi közünk. thanks for your fucking understanding!  >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"