2024. Május 06. - 22:52:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498776 alkalommal)

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában

2013. Január 24. - 12:51:20
Válasz #7965
Nem elérhető

Gabe


Az a poén egyébként hogy a legtöbb rendőr,kommandós koxol. aztán majd ők fogják felderíteni az emberkéket :o

A kúrába én több tesztót raknék libidó miatt

Gondolom a fele mindig eltűnik majd  ;D
"Lefoglaltunk 2 izé, 1 raklap zárjegy nélküli cigarettát." ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Január 24. - 14:36:12
Válasz #7966
Nem elérhető

Maszat


A kúrában direkt magas az androgén szint. Azért rendeztem így a szereket,h ne keljen az egekbe emelni a tesztoszteront, mert tényleg combos a kúra, viszont 1 jó formához kell a magas androgén a zsírégetés miatt.

A rendőrös témára visszatérve valóban van olyan település ahol mindenki ismeri az embert mégse foglalkoznak vele, én viszont olyat tapasztaltam a saját bőrömön,h szuper óvatos embert másfél évre,h bevitték, beidéztek engem az akkori telefonbeszélgetések miatt, kinyomtatva az összes sms-el és beszélgetéssel. Gépfegyveres rohamosztagos házkutatással egybevéve. Másfél évvel az elfogás után...

ráadásul tudom,h 1-2 embert figyelemmel kisírnek, legalgatás, emailek stb... lehet szarni fognak rá, de mint ahogy írta valaki az elején lesz példa statuálás.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 24. - 14:41:15
Válasz #7967
Nem elérhető

jrk


Nem szeretném "elrontani" senki kedvét, de jelenleg az "illegális" gyógyszerkereskedelem magyarországon nincs, vagy csak igen hézagos jogi szabályozás alatt áll. A dolog többtényezős: a feketepiaci szteroidokról nem könnyű megállapítani, hogy valóban gyógyszernek minősíthető-e. Hiszen ha egy UG-s dologgal van dolgunk, aminek a hatóanyagtartalma is bizonytalan, már borul a dolog. Egyrészt. Másrészt nem olyan régen tény, hogy megkongatták a vészharangot, amikor is kilátásba helyezték, hogy a szteroidokkal való visszaéléseket (a kereskedelmet főként) jobban, és kiforottabb jogi szabályozás szerint fogják szankcionálni. A probléma ezzel csak annyi, hogy 1) változások nem történtek a törvényi szabályozások terén, 2) azt a maréknyi embert, akik a BRFK kábszer- és gépjárműosztályán dolgoztak, egyrészt az "okos" rendőri vezetés átszervezései miatt a felére redukálták, másrészt egyéb feladatok ellátásra csoportosították át őket. Ennek az átszervezésnek csupán annyi az eredménye, hogyha a kocsidat ellopták, már végképp semmi értelme nem lesz feljelentést tenni, maximum a biztosítás miatt, mert nincs kapacitás a nyomozások lefolytatására. A narkóval ugyanez a helyzet. Sajnos könnyebb dolga lesz a dílereknek... emellett a szteroidok huszadlagos tényezőt jelentenek. Sok netes szteroidkereskedő nem csak anabolikumot árul, ezt mindenki tudja. Potencianövelőket, dizájnerdrogokat is sokszor. Ezeket az utóbbi miatt nyilvánvalóan lekapcsolják, de a szteroidokra pestiesen szólva szarik mindenki. Ezentúl talán még jobban.

2013. Január 24. - 15:30:13
Válasz #7968
Nem elérhető

Maszat


Ezzel azért nem értek egyet, mivel hatóanyag megállítása után be tudják kategorizálni,h mivel állnak szemben, abban reménykdni,h nincs benne hatóanyag pedig kicsit kevés  ;D  Ráadásul dirket ügyvéddel nézettem utána, és valószínűsíthető,h nyárra hatályba lépnek a szigorítások, a friss törvényeknél pedig a példa statuálás meg szokott történni. De remélem csak Én vagyok túlságosan borúlátó. Mert Én ezt borúnak élem meg  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 24. - 16:00:47
Válasz #7969
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én meg mindkettőtökkel egyetértek! De jó, hogy ezeket nem nekem kellett most leírnom, a "számból vettétek ki a szót mindketten".  /:-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 24. - 16:04:59
Válasz #7970
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Még annyit hozzá, amit nem akartam még leírni, hogy ne üssem le a poént túl korán, de nem véletlen, hogy a "peptide ez meg az pont com" oldalak megjelentek, így nem kell foglakozni semmivel sem, 1. A peptidek nem regisztrált gyógyszerek, sem nem gyógyszerhatóanyagok általában(mivel szar anyagok egyébként is), 2. Az idióta felhasználókat könnyű hülyíteni velük, hogy így növekedési meg úgy növekedési. 3. általában semmilyen hatóanyag nincs a fiolákban! Szóval a tökéletes bűntény megvalósult.   ;D  :D  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 24. - 16:18:22
Válasz #7971
Nem elérhető

jrk


"Ezzel azért nem értek egyet, mivel hatóanyag megállítása után be tudják kategorizálni,h mivel állnak szemben, abban reménykdni,h nincs benne hatóanyag pedig kicsit kevés :D "

Kábítószerek esetében ez mindenképpen reális, de a kettőt nem is lehet egy lapon említeni. Az jogi szabályozás alatt áll, hivatalból üldözendő és börtönbüntetés jár érte. A szteroidok esetében erről nem beszélhetünk. Szerintem egy pontos jogi szabályozás alatt nem álló dolog esetében kicsi az esély arra, hogy elkezdjék elemezni a hatóanyagtartalmat. Nyilván, ha valaki fenntart egy 50m2-es raktárat és nagy forgalmat bonyolít le, lekapcsolják. :) Kirívó esetekben ennek lehet realitása, de amikor alapvető dolgokra nincs kapacitás, nem valószínű, hogy eddig is bagatel ügyként kezelt dolgokba ennyi erőt fektetnének.

Nyárra hatályba lépHETNEK a szigorítások? A híradóban is ezt mondták... az ügyvéd szakmai kompetenciáit nem kérdőjelezem meg, nyilván ő is a Magyar Közlönyből és egyéb forrásokból tájékozódik, és próbál naprakész lenni. :) Egyébként nem furcsa, hogy mielőtt átszervezésekkel csökkentik ezeknek az ügyosztályoknak a hatékonyságát, szigorításokat helyeznek kilátásba? :) Egyszerűbben: szart sem teszünk, kevesebben vagyunk, de előtte beparáztatjuk az embereket, hogy ne csináljanak rosszat.

Én kíváncsian várom, mi lesz. Lehet, hogy tényleg megvalósulnak ezek a szigorítások. Ha így lesz, az egyértelműen a fentiekre vezethető vissza: a fővárosban lesz 10 nyomozó (most is kb. ennyi van...), aki ezekben az ügyekben eljár, de a kis létszámot kompenzálják a nagyobb visszatartó erővel bíró szankcionálással. Ez viszont önmagában még nem jelenti azt, hogy jobban kell félni, maximum azt, ha ügyed lenne egy ilyen dologból, kellemetlenebb kimenetelre lehet majd számítani. De hangsúlyozom, ennek az esélye egyre csak romlik. Én nem vagyok rendőr, de hiteles forrásból jönnek az infók. Mondhatni elsőkézből.

2013. Január 24. - 17:07:48
Válasz #7972
Nem elérhető

hopika


Ezzel azért nem értek egyet, mivel hatóanyag megállítása után be tudják kategorizálni,h mivel állnak szemben, abban reménykdni,h nincs benne hatóanyag pedig kicsit kevés  ;D  Ráadásul dirket ügyvéddel nézettem utána, és valószínűsíthető,h nyárra hatályba lépnek a szigorítások, a friss törvényeknél pedig a példa statuálás meg szokott történni. De remélem csak Én vagyok túlságosan borúlátó. Mert Én ezt borúnak élem meg  ;D

Ó hát gond egy szál sem-nyártól csak növit és IGF-1-et nyomunk...
 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Január 24. - 17:36:05
Válasz #7973
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


A kúrában direkt magas az androgén szint. Azért rendeztem így a szereket,h ne keljen az egekbe emelni a tesztoszteront, mert tényleg combos a kúra, viszont 1 jó formához kell a magas androgén a zsírégetés miatt.

A rendőrös témára visszatérve valóban van olyan település ahol mindenki ismeri az embert mégse foglalkoznak vele, én viszont olyat tapasztaltam a saját bőrömön,h szuper óvatos embert másfél évre,h bevitték, beidéztek engem az akkori telefonbeszélgetések miatt, kinyomtatva az összes sms-el és beszélgetéssel. Gépfegyveres rohamosztagos házkutatással egybevéve. Másfél évvel az elfogás után...

ráadásul tudom,h 1-2 embert figyelemmel kisírnek, legalgatás, emailek stb... lehet szarni fognak rá, de mint ahogy írta valaki az elején lesz példa statuálás.

Van ilyen! :)

2013. Január 24. - 23:13:46
Válasz #7974
Nem elérhető

God Vazzeg


Még annyit hozzá, amit nem akartam még leírni, hogy ne üssem le a poént túl korán, de nem véletlen, hogy a "peptide ez meg az pont com" oldalak megjelentek, így nem kell foglakozni semmivel sem, 1. A peptidek nem regisztrált gyógyszerek, sem nem gyógyszerhatóanyagok általában(mivel szar anyagok egyébként is), 2. Az idióta felhasználókat könnyű hülyíteni velük, hogy így növekedési meg úgy növekedési. 3. általában semmilyen hatóanyag nincs a fiolákban! Szóval a tökéletes bűntény megvalósult.   ;D  :D  :D

GHRP6-ra többen esküdnek errefelé, és tényleg elég jól látható kerekedés és pucolódás van.. Illetve többen is éhségről számolnak be beadás után, ami a hatástalanságot megint megkérdőjelezi.. Én meg csak kíváncsi vagyok mindenki véleményére, ezért beírtam ide  !+"%  8-)  ;D

2013. Január 24. - 23:36:59
Válasz #7975
Nem elérhető

Maszat


Nem is tudom miért, de érdekelne pár embernek a véleménye. Nem azért mert adnék rá,(azért 2-3 embernek mégis  ;D ) csak úgy mellékesen  ;D 90-100kg körüli pali, nem első kúra. Formásodni akar és "nem spórolni a mg-okkal". Kb ezt találtam ki neki:

1.  hét bold 2x500mg    ;D  a heti kettő, az 3 naponta 1et jelent.
2.  hét bold 2x400mg  napi 1 prov
3.  hét bold 2x400mg  napi 1 prov
4.  hét bold 2x300mg  napi 2 prov 2 naponta 1 propi+1 masteron (összeszívva)
5.  hét bold 2x300mg  napi 2 prov 2 naponta 1 propi+1 masteron+0.5 ml tren (összeszívva)
6.  hét bold 2x300mg  napi 2 prov 2 naponta 1 propi+1 masteron+0.5 ml tren
7.  hét bold 2x300mg  napi 2 prov 2 naponta 1 propi+1 masteron+0.5 ml tren
8.  hét bold 2x300mg  napi 2 prov 2 naponta 1 propi+1 masteron+0.5 ml tren  napi 3x2 stana
9.  hét bold 2x300mg  napi 2 prov 2 naponta 1 propi          -     + 0.5 ml tren napi 4x2 stana
10.hét bold 2x200mg  napi 2 prov 2 naponta 1 propi           -              -        napi 2x5 stana
11.hét        -            napi 2 prov 2 naponta 1 propi           -              -        napi 2x5 stana
12.hét        -            napi 2 prov 2 naponta 1 propi           -              -        napi 2x3 stana


a stana ~10mg, a tren acetát 75  a levezetést meg a HCG használatot úgy oldja meg ahogy akarja  ;D

a treni és a masteron fdl remélhetőleg.
Saját kúraként gondolkodva én a trenit kihagynám,s a propi+proviron menne az első héttől.Köszi Maszat ezt adaptálom. ;D

a boldenon az  undecylenate észter miatt 3 hétig szinte nem csinál semmit, ha mégis a napi 1 szem proviron ott van kis androgénnek. A boldenont minimum 10 hétig kellene tolni, és a tesztót, főleg,h propionate-ról van szó, tovább kellene nyomni 2-3 héttel. Ha az elején elindítod a propit akkor minimum tolni kellene 12 hétig. Addig azért nem húznám, meg ki a fasz akarja 3 hónapon keresztül szurkálni minden másnap a picsáját, ha ne muszáj?  ;D  jó ez így ahogy van  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 24. - 23:44:11
Válasz #7976
Nem elérhető

Maszat



A tren mehetne a propival egyutt 4.-8. hetig.A masteron 8.-12. hetig.
Nem lenne  annyira magas az androgen szint es mivel valtozna az anyag,talan jobban reagalna ra.


hmmm, ezt még átgondolom. azért tettem be inkább kúra közepére,h a végén ne keljen annyi mindent elvenni,h ne legyen drámai amikor már nem megy semmi. gondoltam a lelki világára is  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 25. - 08:46:30
Válasz #7977
Nem elérhető

warren



A tren mehetne a propival egyutt 4.-8. hetig.A masteron 8.-12. hetig.
Nem lenne  annyira magas az androgen szint es mivel valtozna az anyag,talan jobban reagalna ra.


hmmm, ezt még átgondolom. azért tettem be inkább kúra közepére,h a végén ne keljen annyi mindent elvenni,h ne legyen drámai amikor már nem megy semmi. gondoltam a lelki világára is  ;D

"PÍP_PÍP_PÍP......

Maszat több tesztót nyomjál, egyre érzékenyebb vagy  XD"

Egyébként sztem is jobb a fokozatos leállás, nem okoz akkora törést testileg-lelkileg.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2013. Január 25. - 12:22:43
Válasz #7978
Nem elérhető

atleeta


Andropharm-os cuccokkal van vkinek tapasztalata ?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2013. Január 25. - 14:15:11
Válasz #7979
Nem elérhető

dino



A tren mehetne a propival egyutt 4.-8. hetig.A masteron 8.-12. hetig.
Nem lenne  annyira magas az androgen szint es mivel valtozna az anyag,talan jobban reagalna ra.


hmmm, ezt még átgondolom. azért tettem be inkább kúra közepére,h a végén ne keljen annyi mindent elvenni,h ne legyen drámai amikor már nem megy semmi. gondoltam a lelki világára is  ;D

"PÍP_PÍP_PÍP......

Maszat több tesztót nyomjál, egyre érzékenyebb vagy  XD"

Egyébként sztem is jobb a fokozatos leállás, nem okoz akkora törést testileg-lelkileg.

törés mindenhogy lesz. elkerülhetetlen. csak erre hivatkozva lehet még húzni a kúrát 4-5 hétig "levezetés címszóval".
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!