2024. Május 06. - 17:55:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498697 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2013. Január 29. - 17:18:56
Válasz #8010
Nem elérhető

dino


tesztó ena + primó + clen + cytomel
Vélemény?
írjál privát üzenetet az összes fórumon minden testépítőnek, úgy kérdezd meg.. ;D ;D ;D  (:-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 29. - 17:21:57
Válasz #8011
Nem elérhető

dino


Lassan én is beröffentek egy kúrát, 5 hónaposat tervezek boldi+ valami kevert testo, szerintem Induject lesz az.
Elképzelésem a következő!:)
1. hét 2x200mg boldi
2. hét 2x200mg boldi +indu 2x250mg
3. hét 2x200mg boldi +indu 2x250mg + napi 1 prov
4  hét 2x200mg boldi +indu 2x250mg + napi 1 prov  innen esetleg még 1 prov
5. hét 2x200mg boldi +indu 2x250mg + napi 1 prov
6. hét 2x200mg boldi +indu 2x250mg + napi 1 prov
7. hét 2x200mg boldi +indu 2x250mg + napi 1 prov
8. hét 2x200mg boldi +indu 2x250mg + napi 1 prov
9. hét 2x200mg boldi +indu 2x250mg + napi 1 prov
10.hét 2x200mg boldi +indu 2x250mg + napi 1 prov
11.hét 2x200mg boldi +indu 2x250mg + napi 1 prov
12.hét 2x200mg boldi +indu 2x250mg + napi 1 prov  itt kicsit bizonytalan vagyok hogy innen már lehet elhagyom a boldit
13.hét propi+winstrol minden másnap + napi 1 prov  mennyiségnek elég annyi propi mint amennyi winstrol?100mg-100mg ( minden másnap)
14.hét propi+winstrol minden másnap + napi 1 prov
15.hét propi+winstrol minden másnap + napi 1 prov
16.hét propi+winstrol minden másnap + napi 1 prov
17.hét propi+winstrol minden másnap + napi 1 prov
18.hét propi+winstrol minden másnap + napi 1 prov
19.hét propi+winstrol minden másnap + napi 1 prov
20.hét propi+winstrol minden másnap + napi 1 prov
Itt meg majd a hcg-és okosság !


Szóval ezt főztem ki magamnak,érdekelne mi a meglátásotok ti mit csinálnátok másképp!

na jó legyen...

Szerintem csökkentsd le a kúrát 1 röpke másfél hónappal, de ha hosszút akarsz nyomj egy 14 heteset, és emeld meg az adagokat.
Kitörölheted a segged heti 400boldival (még ha jó akkor is!!!), menj fel 600ra nyomjad 12 hétig. Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de szerintem az induba propi van, több dologból gondolom (híg, kurva gyorsan hat viszont nem hosszú ideig, és sokkal kevesebb vizet köt meg mint 1 enantát)  elején mehet az indu 3 naponta (sőt a boldi is mehet 3 naponta, ne 2 re oszd a 7napos hetet) ha a végén száraz akarsz lenni, akkor emeld meg a proviront napi 50-75mg-ra, cseréld le az indut 1 FDL-es propira. a boldi menjen 11-12 hétig, aztán a végén az uccsó boldi után 2-3 hétig nyomd még a propit. Szerintem látványosabb lenne a kúra így. Szárazabb lennél, és még lehet több izmot is összeharácsolnál. szerintem.

Köszi a véleményed!Nagyon hasznos volt számomra!A induject-be én is úgy tudom hogy van propi is Utána is néztem (30 mg tesztoszteron-propionát, 60 mg tesztoszteron phenylpropionate, 60 mg-os tesztoszteron isocaproate, 100 mg tesztoszteron decanoate)Full ugyan az mint a sustanon-nak!Tehát akkor úgy gondolod hogy elég lesz 14 hét úgymond "nem lenne már semmi értelme" egy hobbi szinthez a winstrolnak!?
az indut felejtsd el. valami jóféle enantátba kell gondolkozni esetleg cypionate-ban
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 29. - 17:49:11
Válasz #8012
Nem elérhető

dino


Ezt a torok primot hasznalta mar valaki?

jah, de még 2010-ben. az enyémet mondjuk török-ből is érkezett, nem csak ilyen mondva csinált török. nagyon fasza kis játék volt pedig csak 3 naponta ment. aztán egy fél évvel évvel később már lehetett kapni itt pécsen az egyik arcnál ugyan azt a megjelenésű primot, abba már csak 0.8 ml folyadék volt. erről nyilatkozni nem tudok, mások elmondása alapján nem sok szart ért.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 29. - 18:26:54
Válasz #8013
Nem elérhető

Rebel


Ezt a torok primot hasznalta mar valaki?

jah, de még 2010-ben. az enyémet mondjuk török-ből is érkezett, nem csak ilyen mondva csinált török. nagyon fasza kis játék volt pedig csak 3 naponta ment. aztán egy fél évvel évvel később már lehetett kapni itt pécsen az egyik arcnál ugyan azt a megjelenésű primot, abba már csak 0.8 ml folyadék volt. erről nyilatkozni nem tudok, mások elmondása alapján nem sok szart ért.
Az igaz lehet,hogy a Genesis Primobolanban  80 % -a ráírtnak,de methenolone enanthate van?

2013. Január 29. - 18:39:15
Válasz #8014
Nem elérhető

dino


Ezt a torok primot hasznalta mar valaki?

jah, de még 2010-ben. az enyémet mondjuk török-ből is érkezett, nem csak ilyen mondva csinált török. nagyon fasza kis játék volt pedig csak 3 naponta ment. aztán egy fél évvel évvel később már lehetett kapni itt pécsen az egyik arcnál ugyan azt a megjelenésű primot, abba már csak 0.8 ml folyadék volt. erről nyilatkozni nem tudok, mások elmondása alapján nem sok szart ért.
Az igaz lehet,hogy a Genesis Primobolanban  80 % -a ráírtnak,de methenolone enanthate van?
passz, puding próbája az evés. genesist a kutyám macskájának a nővére egyszer használt. konkrétan a winstrolját, neki az hibátlan volt bár a 100mg ami rá van írva az épphogy 50 szerintem. aztán egy jóbarátom kért kölcsön az egyik ismerősétől ránézésre ugyan ilyen winnit, amit vágni kellett. azóta a kutyám macskájának a nővére a genesist hanyagolja. hallani, hogy van belőle jó, sőt nagyon jó is. de keresgélje az akinek 2 anyja van  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 29. - 19:35:03
Válasz #8015
Nem elérhető

Rebel


Ezt a torok primot hasznalta mar valaki?

jah, de még 2010-ben. az enyémet mondjuk török-ből is érkezett, nem csak ilyen mondva csinált török. nagyon fasza kis játék volt pedig csak 3 naponta ment. aztán egy fél évvel évvel később már lehetett kapni itt pécsen az egyik arcnál ugyan azt a megjelenésű primot, abba már csak 0.8 ml folyadék volt. erről nyilatkozni nem tudok, mások elmondása alapján nem sok szart ért.
Az igaz lehet,hogy a Genesis Primobolanban  80 % -a ráírtnak,de methenolone enanthate van?
passz, puding próbája az evés. genesist a kutyám macskájának a nővére egyszer használt. konkrétan a winstrolját, neki az hibátlan volt bár a 100mg ami rá van írva az épphogy 50 szerintem. aztán egy jóbarátom kért kölcsön az egyik ismerősétől ránézésre ugyan ilyen winnit, amit vágni kellett. azóta a kutyám macskájának a nővére a genesist hanyagolja. hallani, hogy van belőle jó, sőt nagyon jó is. de keresgélje az akinek 2 anyja van  ;D ;D
OK,kösz  :-)!

2013. Január 29. - 20:32:03
Válasz #8016
Nem elérhető

ninja14


tesztó ena + primó + clen + cytomel
Vélemény?
írjál privát üzenetet az összes fórumon minden testépítőnek, úgy kérdezd meg.. ;D ;D ;D  (:-)
;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Január 29. - 20:58:49
Válasz #8017
Nem elérhető

cpggyurma


az igaz hogy onnan lehet tudni melyik a kamu genesis, hogy az igazin a dobozon a dátum ragasztva van és nem nyomtatva? és az északi szomszédunk genesise az teljesen kuka??

2013. Január 29. - 21:16:00
Válasz #8018
Nem elérhető

Maszat


az oldalukon azt irják hogy szerződést kötöttek egy ampullagyártó céggel,és ezért lesz a változás..

linkelj már privátba légyszíves 1 oldalt, mert nem is tudtam,h van  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 29. - 21:17:30
Válasz #8019
Nem elérhető

Maszat


megvan, nem kell.

Milyen oldaluk van már ezeknek?  ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 29. - 23:17:05
Válasz #8020
Nem elérhető

lacko33


Sziasztok!
Melyik lehet az eredeti?





2013. Január 30. - 05:37:52
Válasz #8021
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok!
Melyik lehet az eredeti?





Idézet egy másik fórumról:"A Szlovákon nem ragasztott a lejárati idő,hanem nyomtatva van a dobozra."

2013. Január 30. - 11:13:29
Válasz #8022
Nem elérhető

dino


hallottam egy számomra furcsa "legendát" tegnap a teremben, miszerint a thaiger a hamisítványok kiszűrése miatt színezőanyagot tesz a szteroidjaiba, ezzel segítve az eredeti termékek fellelését a piacon. valaki tud erről valamit? én elég hülyén néznék, ha egy rózsaszín löttyöt kéne a macskának beadni..  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 30. - 19:40:43
Válasz #8023
Nem elérhető

crazer


Üdv. Fdl Enáját Próbálta valaki? azt tudom hogy propi jó de Enával mi a helyzet? Decája is érdekelne köszi minden jót.
Work hard ;)

2013. Január 30. - 19:40:43
Válasz #8024
Nem elérhető

Patrik085


Szevasztok! A szomszédnak van maradék pakisztáni sustája viszont most tett szert testo cmpoundra. Mielőtt hülyeséget csinálna, szerintetek mehetne úgy hogy heti 2 alkalommal egyik alkalom a pakisztáni a másik a compound?
Köszi  :-):-)::
A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni.